Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2017 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2015 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2011 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2017 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2017 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sicília

Ostrov Sicília

Tento najväčší ostrov Stredozemného mora bol kvôli svojej strategicky dôležitej polohe na križovatke námorných ciest často cieľom dobyvateľov. Na jeho kultúre zanechali stopy Gréci, Rimania, Arabi, Normani, Francúzi i Španieli. Aj preto je sicílska kultúra taká odlišná od zvyšku Európy. Krásne pobrežie s najväčším počtom slnečných dní v Európe prechádza vo vnútrozemí do hornatého, riedko osídleného a neprístupného územia. Na ostrove sa nachádza ešte stále činná sopka Etna, z ktorej lávy bolo znovu vybudované mesto Catánia.Taormina / Giardini Naxos / Letojanni

Taormina / Giardini Naxos / Letojanni

Taormina je jedným z najmalebnejších a turisticky najpríťažlivejších miest Talianska. Francúzsky spisovateľ Maupassant napísal, že toto miesto je obrazom, na ktorom nájdete všetko, čo bolo na zemi stvorené pre potešenie oka, ducha a fantázie. K založeniu Taorminy inšpirovala Kartágijcov v roku 396 pred n. l. strategicky výhodná poloha vysoko nad morom, na hore Monte Tauro s úchvatným výhľadom na dymiaci sa vrchol Etny, na azúrové more a pobrežie neďalekej Kalábrie. Staviteľskému umeniu Grékov Taormina vďačí za najkrajšie prírodné divadlo na svete z 3. storočia pred n. l., ktoré je po amfiteátri v Syrakúzach druhým najväčším. Osobité kúzlo majú tiež taorminské uličky, vyhliadkové terasy a hlavná promenáda Corso Umberto.
Neďaleké Giardini Naxos patrí k najvyhľadávanejším prázdninovým letoviskám s kvalitnými hotelovými službami. Naxos je tiež miestom kade kráčala história. Práve tu Grékovia v roku 735 pred n. l. založili svoje prvé mesto na sicílskej pôde. Zbytky antického Naxosu si môžete prehliadnuť v argeologickom parku.prejsť na stránku: 1 2 3 [4]
33. Caesar Palace ****

33. Caesar Palace ****

Novopostavený hotel vzdialený iba 1 km od centra mesta so všetkými službami a obchodmi. Denne premáva zdarma kyvadlová doprava. Hotel disponuje priestrannými a pohodlnými 220 izbami, ideálny pre rodiny.

PLÁŽ: pri pláži (cez cestu), piesočnatá,súkromná pláž s plážovým servisom ( minibus, 1 slnečník a 2 plážové stoličky) v cene.

CENTRUM: 1 km od centra mesta.

UBYTOVANIE: 2-4 lôžkové izby vybavené kúpeľňou, sušičom na vlasy, TV/SAT, minibarom, rýchlovarnou kanvicou, telefónom, trezorom a klimatizáciou.
Izba STANDARD: izba bez balkóna s priestranným oknom.
Izba STANDARD balcone: izba s balkónom.

STRAVOVANIE: polpenzia - kontinentálne raňajky podávané formou bufetu - mlieko, káva,cappuccino, čja, džúsy, chlieb, sucháre, maslo, džem, jogurty, cornflakes, keksy, croisanty, šunka, syr. Večera formou švédskych stolov. All inclusive - kontinentálne raňajky formou bufetu, obed a večera formou bufetu - výber z 3 druhov jedál 1. a 2. chodu, servírovaný zákusok, nápoje čapované bez obmedzenia (víno, minierálka, Coca Cola, Fanta, pivo). Počas dňa v bare konzumácia od 8:00-15:00 a od 17:00-24:00 s konzumáciou bez limitu: čapované nápoje, džúsy, káva, čaj, aperitív, zmrzlina, slané pochúťky, v all inclusive nie sú zahrnuté alkoholické nápoje, teplé nápoje, fľaškové a plechovkové nápoje.

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, reštaurácia, bar, bar pri bazéne, Business centrum, práčovňa, zmenáreň, požičovňa áut, bicyklov, kyvadlová doprava zdarma, internet za poplatok. Zvieratá nie sú povolené.
ŠPORT A ZÁBAVA: bazén, spoločenské priestory s biliardom, animačný program od 15.6.-15.9.
PARKOVISKO: nestrážené, garáže.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod po 15:00, odchod sobota do 10:00.33. Baia Taormina Grand Hotel Palace and SPA ****

33. Baia Taormina Grand Hotel Palace and SPA ****

Luxusný hotel sa nachádza priamo na skalnom masíve, kde je terasovito zasadený do okolitej krajiny, s nádherným panoramatickým výhľadom na more a celý taorminský záliv. Ideálne miesto pre pokojnú luxusnú dovolenku. 

PLÁŽ: 150 m, verejná kamienková pláž, súkromná pláž s plážovým servisom (1 slnečník a 2 plážové kreslá) sa nachádza 800 m od hotela, minibus v cene. 

CENTRUM: cca 8 km od historického centra Taorminy. Do centra jazdí hotelový bus v cene. Po 19:00 za poplatok. 

UBYTOVANIE: 
Izba Standard: 2 lôžková izba s balkónom a výhľadom na more s vlastnou kúpeľňou, TV/SAT, telefónom, minibarom, trezorom. Izby sú centrálne klimatizované. Možnosť 1 prísteľky. 
Izba Superior (na vyžiadanie): ma veľkú terasu na opaľovanie. 
Izba De Luxe (na vyžiadanie): má veľkú terasu a hydromasážnú sprchu. 
Izba Junior Suite (na vyžiadanie): veľká izba s terasou a hydromasážnou vaňou v kúpeľni. 

Všetky izby na vyžiadanie majú navyše LCD TV, DVD, CD prehrávač a sú individuálne klimatizované. 

STRAVOVANIE: raňajky, polpenzia, plná penzia. Kontinentálne raňajky podávané formou bufetu - mlieko, káva, cappuccino, čaj, džúsy, pečivo, súcháre, maslo, džem, jogurty, cornflakes, keksy, croisanty. Možnosť doobjednania obedov a večerí. Podávané formou švédskych stolov.

VYBAVENIE A SLUŽBY: vstupná hala s recepciou, reštaurácia, americký bar, piano bar, prenájom áut, čistiareň, konferečná miestnosť, SPA centrum (masáže, sauna, turecké kúpele, fitness, kaderník). Zvieratá nie sú povolené. 
ŠPORT A ZÁBAVA: dva vonkajšie bazény (sladkovodný a s morskou vodou), detský bazén.

34. Complesso Antares ****

34. Complesso Antares ****

Hotel Antares ****, Hotel Olimpo ****, Hotel Le Terazze ****
Hotel Antares je rodinný hotel, ktorý sa nachádza na kopci s výhľadom na mesto Taormina, len niekoľko kilometrov od jej centra.Je súčasťou komplexu hotelu Olimpo a Le terazze, ktorý sa môže pochváliť jedinečným výhľadom na zátoku Taormina.Je umiestnený v spodnej časti areálu, disponuje 136 moderne zariadenými izbami, ideálny pre rodiny s deťmi, je vybavený všetkým komfortom a službami pre potreby detí i dospelých.
Hotel Olimpo sa nachádza vo vrchnej časti komplexu, disponuje 222 moderne zariadenými izbami, je prepojený s hotelom Le Terazze panoramatickým výťahom.
Hotel Le Terazze sa nachádza v centrálnej časti komplexu a disponuje 102 elegantne zariadenými izbami, stravovacie služby a wellness centrum využívajú klienti v hoteli Olimpo.

PLÁŽ: 300 m, piesočnatá s kamienkami, súkromná pláž s plážovým servisom ( slnečník a 2 plážové stoličky) v cene.

UBYTOVANIE: 2-lôžkové izby so sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, TV/SAT, minibarom, trezorom, rýchlovarnou kanvicou a klimatizáciou.
Izba Standard balcone - izba s balkónom.
Izba Standard balcone, vista mare - izba s balkónom a vyhľadom na more.

STRAVOVANIE: polpenzia - kontinentálne raňajky podávané formou bufetu, večera servírovaná obsluhou, výber z 3 menu.
All inclusive - kontinentálne raňajky podávané formou bufetu, obed a večera podávané formou bufetu - výber z 3 druhov jedál 1. a 2.chodu, servírovaný zákusok, čapované nápoje bez obmedzenia.Počas dňa v bare konzumácia od 8:00-15:00 a od 17:00-24:00 s konzumáciou bez limitu: čapované nápoje, džúsy, káva, ľadový čaj, aperitív, zmrzlina, slané pochúťky, v all inclusive nie sú zahrnuté alkoholické nápoje, teplé nápoje, fľaškové a plechovkové nápoje.

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, zmenáreň, internet za poplatok, butik na suveníry nachádzajúci sa v hoteli Olimpo, práčovňa, kongresová sála (max.220 osôb), požičovňa áut a bicyklov, fitness, kaderníctvo, wellness centrum v hoteli Olimpo ( vnútorný vyhrievaný bazén, vírivka, solárium, fínska sauna, masáže). Zvieratá nie sú povolené. 

ŠPORT A ZÁBAVA: 2 vonkajšie bazény s vyhradenou časťou pre deti, wellness, animačný program od 16.5.-4.10.
PARKOVISKO: nestrážené v komplexe.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod po 15:00, odchod sobota do 12:00.

KÓD: SIC015D
35. Hotel Delle Palme ***

35. Hotel Delle Palme ***

Nedávno zrekonštruovaný hotel sa nachádza len 2 km od výjazdu z diaľnice Taormina. Komplex tvorí 50 komfortne zariadených izieb v 6-poschodovej budove. Letovisko Letojanni leží na krásnej promenáde s typickými reštauráciami a barmi. Hosťom je k dispozícii záhradná terasa a zimná záhrada, kde sa podávajú raňajky.

PLÁŽ: priamo na pláži, piesočnatá pláž, plážový servis možno objednať na mieste za poplatok.

CENTRUM: priamo v centre.

UBYTOVANIE:
Izba Standard - 2-lôžková izba, kúpeľňa, TV/SAT, trezor, sušič na vlasy, telefón, centrálna klimatizácia.
Izba Vista Terazza giardino - ako izba Standard, navyše výhľad na terasu a záhradu.
Izba Vista mare - ako izba Standard, izba s výhľadom na more.

STRAVOVANIE: raňajky, polpenzia. Raňajky formou švédskych stolov, večera - výber z 3 druhov menu, príloha, dezert a ovocie formou švédskych stolov.

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, salóniky, bar, reštaurácia, TV miestnosť, záhradná terasa, zimná záhrada, 2 výťahy, internet v hale.
ŠPORT A ZÁBAVA: hydromasážny bazén, slnečná terasa na 6. poschodí,

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod po 14:00, odchod sobota do 12:00.

KÓD: SIC010D
36. Hotel La Riva ***

36. Hotel La Riva ***

 Hotel leží priamo na pobrežnej promenáde v časti Giardani Naxos, od mestečka Taormina ho delí 5 km. Do Taorminy jazdí pravidelne autobusová linka. Komplex so 40 vkusne zariadenými izbami s typickým sicílskym štýlom a s výhodnou pozíciou priamo na pláži.

PLÁŽ: cca 20 m, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom za poplatok. 

CENTRUM: 5 km od Taorminy.

UBYTOVANIE: 2-4-lôžkové izby vybavené kúpeľňou, TV, klimatizáciou alebo ventilátorom, telefónom, balkónom s výhľadom na more.

STRAVOVANIE: raňajky alebo polpenzia, kontinentálne raňajky podávané formou bufetu, obedy alebo večere výber z menu v neďalekej reštaurácii. 

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, trezor, bar, reštaurácia s výhľadom na more. Zvieratá nie sú povolené.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod po 14:30, odchod sobota do 12:00.

KÓD: SIC011D
38. Hotel Nike ***

38. Hotel Nike ***

Hotel v stredomorskom štýle je situovaný v malom zálive v blízkosti prvej gréckej kolónie Sicílie Giardani Naxos. Komplex má 55 dvojlôžkových izieb s výhľadom na mestečko Taormina so známym grécko-rímskym divadlom a sopkou Etna.

PLÁŽ: priamo pred hotelom kamenistá pláž s útesmi. Súkromná pláž so slnečníkmi a plážovými kreslami zdarma ( lehátka za poplatok). V stredisku Giardani Naxos je piesočnatá pláž. 

UBYTOVANIE: 2-4-lôžkové izby so sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, centrálnym kúrením, telefónom, TV/SAT. Väčšina izieb má balkón alebo terasu. Na vyžiadanie izby s klimatizáciou alebo s výhľadom na more (za poplatok).

STRAVOVANIE: raňajky - kontinentálne raňajky podávané formou bufetu.

VYBAVENIE A SLUŽBY: reštaurácia a snack bar na terase ( jún-september), záhrady a terasy, klimatizovaná reštaurácia s typickým sicílskym jedlom, internetový kútik a Wi-Fi k dispozícii za poplatok. 
PARKOVISKO: priestranné parkovisko do vyčerpania kapacity za poplatok.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod po 15:00, odchod sobota do 12:00.

KÓD: SIC012D


 
39. Atahotel Capotaormina ****

39. Atahotel Capotaormina ****

Exkluzívny a elegantný hotel postavený na prímorskom skalnatom útese v pobrežnej časti Taorminy. Stojí na skalnom výbežku pod mestom Taormina a je obklopený morom. Ponúka nádherný výhľad na záliv Giardini Naxos a ostrov Isola Bella. Hotelové bazény sú s centrálnou častou hotela prepojené výťahom vybudovaným v skale. Pozadie budovy tvorí sopka Etna s jej zasneženým vrcholom. Tento hotel s izbami s výhľadom na more doporučujeme predovšetkým náročnejšej klientele.

Pláž: priamo na pláži, kamienková pláž, ktorá je prepojená s hotelom výťahom a prírodne vyhĺbeným tunelom v skale, plážový servis (slnečník a 2 plážové lehátka) v cene.

Centrum: cca 3 km od historického centra Taorminy (hotelový bus zdarma).

Ubytovanie: 190 nadštandardne zariadených a klimatizovaných izieb je vybavených LCD TV/SAT, telefónom, minibarom, Wi-Fi pripojením, trezorom, vstavaným šatníkom, kúpeľňou (so sprchovacím kútom alebo vaňou), sušičom na vlasy a balkónom. Možnosť jednej prísteľky. 4 izby sú prispôsobené a vybavené na ubytovanie hostí s telesným postihnutím.
Izba Classic - spálňa s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami, balkón s výhľadom do záhrady.
Izba Superior - väčšie izby s dvojlôžkom alebo 2 oddelenými posteľami, výhľad na more.

Stravovanie: raňajky - kontinentálne podávané formou bufetu - mlieko, káva, cappuccino, čaj, džúsy, pečivo, sucháre, maslo, džem, jogurty, cornflakes, keksy, croisanty. Možnosť doobjednania polpenzie. Večera servírovaná v panoramatickej reštaurácii (výber z 3 druhov menu). Hotel má k dispozícii 3 reštaurácie (Naxos, Scogliera a Alcantara).

Vybavenie a služby: vstupná hala s recepciou, výťah, tri bary, reštaurácia, internetová kaviareň, minimarket, butiky, vonkajší bazén s morskou vodou (lehátka a slnečníky zdarma), slnečná terasa, hydromasážny bazén, jacuzzi, wellness centrum, kadernícky a estetický salón, sauna, moderný fitness (možnosť cvičiť s trénerom), krásna záhrada s tropickými rastlinami, babysitting (za poplatok). Práčovňa (za poplatok, okrem nedele). Hlavné miestnosti sú vybavené bezbariérovým prístupom. Hotel disponuje moderným a dobre vybaveným kongresovým centrom (7 miestností pre 450 ľudí). Zvieratá nie sú povolené.

Parkovisko:
bezplatné verejné a súkromné parkovisko v areáli hotela. Súkromé môže byť spoplatnené.
prejsť na stránku: 1 2 3 [4]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk