Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:



Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2017 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).



VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2015 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2011 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2017 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.



ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. 



ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2017 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. 



Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. 



Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. 



Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. 



Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.



Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.



Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)



1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sicília

Ostrov Sicília

Tento najväčší ostrov Stredozemného mora bol kvôli svojej strategicky dôležitej polohe na križovatke námorných ciest často cieľom dobyvateľov. Na jeho kultúre zanechali stopy Gréci, Rimania, Arabi, Normani, Francúzi i Španieli. Aj preto je sicílska kultúra taká odlišná od zvyšku Európy. Krásne pobrežie s najväčším počtom slnečných dní v Európe prechádza vo vnútrozemí do hornatého, riedko osídleného a neprístupného územia. Na ostrove sa nachádza ešte stále činná sopka Etna, z ktorej lávy bolo znovu vybudované mesto Catánia.



Taormina / Giardini Naxos / Letojanni

Taormina / Giardini Naxos / Letojanni

Taormina je jedným z najmalebnejších a turisticky najpríťažlivejších miest Talianska. Francúzsky spisovateľ Maupassant napísal, že toto miesto je obrazom, na ktorom nájdete všetko, čo bolo na zemi stvorené pre potešenie oka, ducha a fantázie. K založeniu Taorminy inšpirovala Kartágijcov v roku 396 pred n. l. strategicky výhodná poloha vysoko nad morom, na hore Monte Tauro s úchvatným výhľadom na dymiaci sa vrchol Etny, na azúrové more a pobrežie neďalekej Kalábrie. Staviteľskému umeniu Grékov Taormina vďačí za najkrajšie prírodné divadlo na svete z 3. storočia pred n. l., ktoré je po amfiteátri v Syrakúzach druhým najväčším. Osobité kúzlo majú tiež taorminské uličky, vyhliadkové terasy a hlavná promenáda Corso Umberto.
Neďaleké Giardini Naxos patrí k najvyhľadávanejším prázdninovým letoviskám s kvalitnými hotelovými službami. Naxos je tiež miestom kade kráčala história. Práve tu Grékovia v roku 735 pred n. l. založili svoje prvé mesto na sicílskej pôde. Zbytky antického Naxosu si môžete prehliadnuť v argeologickom parku.



prejsť na stránku: 1 [2] 3 4
12. Hotel Sporting Baia ****

12. Hotel Sporting Baia ****

Hotel Sporting Baia sa nachádza v krásnom zálive Naxos, priamo pri pláži s vlastným wellness centrom. Veľká hotelová slnečná terasa umožňuje nádherný výhľad na Etnu, Taorminu, Castelmolu a región Kalábria.

PLÁŽ: priamo pri piesočnatej pláži s okruhliakmi, relatívne postupné klesanie do mora, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom (za poplatok).

CENTRUM: priamo v centre Giardini Naxos. 5 km od centra Taorminy.

UBYTOVANIE: 2 a 3-lôžkové izby sú vybavené TV SAT, minibarom, trezorom, klimatizáciou (v cene v termíne 15.06.-15.09.), kúrením, kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy, balkónom alebo terasou. Možnosť izby s výhľadom na more (za poplatok).

STRAVOVANIE: polpenzia. Raňajky formou bufetu, servírované 2-chodové večere, šalátový alebo zeleninový bufet. Nápoje nie sú zahrnuté v cene.

VYBAVENIE A SLUŽBY: reštaurácia, bar, 24 hod. recepcia s trezorom, slnečná terasa, výťah, miestnosť na batožinu, práčovňa, faxové služby, požičovňa bicyklov, áut, opatrovateľská služba, Wi-Fi (za poplatok). V okolí reštaurácie, bary, obchody. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

ŠPORT A ZÁBAVA:
v okolí možnosť rybárčenia, šnorchlovania, potápania, kanoe, jazda na koni. Za poplatok: SPA a wellness centrum, turecké a rímske kúpele, fitnes centrum, masáže, vnútorný bazén s jacuzzi, biliard.

PARKOVISKO:
nestrážené zdarma do vyčerpania miest, strážené (za poplatok).


NÁSTUPNÉ DNI:
nedeľa, príchod od 15:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.
13. Naxos Beach Resort ****

13. Naxos Beach Resort ****

Veľký prázdninový komplex situovaný v jednej z najkrajších prímorských lokalít východnej časti Sicílie – Giardini Naxos, iba 6 km od najnavštevovanejšieho historického mestečka - Taorminy. Hotel je umiestnený priamo pri mori, v nádhernom parku so subtropickými rastlinami o rozlohe 14 hektárov. Ponúka úchvatný výhľad na Etnu (45 km).

PLÁŽ: priamo pri pláži s pekným sivobielym pieskom a okruhliakmi, súkromná hotelová pláž s plážovým servisom (za poplatok). Bezplatná kyvadlová doprava do Mazzarò-Taormina, kde sa nachádza jeden z najromantickejších zálivov Sicílie.

CENTRUM: 500 m centrum Recanati (menšie centrum Giardini Naxos), 2 km centrum Giardini Naxos. Bezplatná kyvadlová doprava do Mazzarò-Taormina, odkiaľ premáva lanovka priamo do centra najkrajšieho mesta Sicílie - historickej Taorminy.

UBYTOVANIE: komplex ponúka moderné a luxusné ubytovanie v 170 hotelových izbách a 453 izbách vo vilkách.
Hotelové izby - 170 komfortných dvojlôžkových izieb Classic, Executive a 19 izieb Deluxe. Izby sú rozložené na 4 poschodiach s priamym (za poplatok) alebo bočným výhľadom na more, sú vybavené autonómnou klimatizáciou, TV, telefónom, chladničkou, minibarom (na vyžiadanie), trezorom, kúpeľňou so sprchou (v izbe Deluxe s vaňou), sušičom na vlasy a balkónom/terasou vybavenou stolom a stoličkami. Možnosť 3. lôžka pre deti, k dispozícii tiež prechodné izby a izby s bezbariérovým prístupom.
Vilky - 390 izieb Classic a 63 izieb Superior (dvojlôžkové, trojlôžkové a rodinné izby - Family) rozmiestnených v krásnom subtropickom parku, vo vilkách s 9-12 izbami na prízemí alebo 1. poschodí. Výhľad na more z viliek nie je možný.
Izby Classic sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a sušičom na vlasy, majú klimatizáciu, TV SAT, telefón, trezor, minibar (na vyžiadanie) a verandu so záhradným nábytkom (na prízemí) alebo balkón (na 1. poschodí). 2-lôžkové izby s možnosťou 3. lôžka (rozkladacieho kresla) pre dieťa (3-11 r.) alebo postieľky.
Izby Superior majú naviac ohrievač vody, župan, plážovú osušku a iné spríjemnenia. 2-lôžkové izby Superior s možnosťou postieľky/prístelky.
Izby Family pozostávajúce z manželskej spálne a malej izby s 2 lôžkami so stropným ventilárom. Family izby sú na 1.poschodí. Možnosť postieľky.

STRAVOVANIE: polpenzia, plná penzia alebo all inclusive (za príplatok). Raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov. Nápoje k jedlám (1/2 l minerálnej vody + 1/4 l vína) sú zahrnuté v cene. ALL INCLUSIVE – zahŕňa víno, pivo, coca colu, fantu, sprite a vodu k jedlám. Konzumácia vína, piva, nealkoholických nápojov, džúsov, vody, kávy, čaju, zmrzliny a granity v Calypso Bar (10:00-24:00), plážový servis od 3. Radu (plážová stolička + plážové lehátko + slnečník), plážový uterák osoba/deň.

VYBAVENIE A SLUŽBY: v areáli recepcia, 5 reštaurácií, z ktorých jedna je pre deti do 4 rokov, butiky, 4 bary, piano bar, novinový stánok, kozmetické centrum. Stredisko má moderné konferenčné centrum s max. kapacitou do 1000 osôb. Práčovňa za poplatok. Najbližšia autobusová zastávka sa nachádza 500 m od komplexu. Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA:
4 veľké bazény, z ktorých 1 je olympijský a 2 pre deti, animácie. Prostredníctvom klubovej karty je možné využívať fitnes centrum s trénerom, 2 tenisové kurty, všetky bazény, minifutbalové, volejbalové a basketbalové ihrisko, stolný tenis, zúčastniť sa kurzu aerobiku, jogy, tanca, tenisu, lukostreľby, jazdy na koni a windsurfingu. Baby klub (1-4 roky), mini klub (4-11 rokov), junior klub (od 12 rokov). Všetky platené služby sa platia kartou „Naxos card“, ktorú obdržia klienti pri príchode do hotela. Vymenované služby sú garantované v termíne 11.05.-27.09., v ostatných obdobiach môžu byť tieto služby zredukované alebo zrušené. V okolí je možnosť potápania, vodného lyžovania, lietania deltaplánom alebo jazdy na koňoch. Asi 25 km od komplexu leží golfové ihrisko s 18 jamkami a centrum potápania cca 4 km. Prístav v meste Milazzo (80 km), odkiaľ sa organizujú lodné výlety na Liparské ostrovy. Syrakúzy s gréckym divadlom sú vzdialené 120 km.

PARKOVISKO:
vnútri komplexu, nestrážené.

NÁSTUPNÉ DNI:ľubovoľný, príchod od 15:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (kratší pobyt za príplatok na vyžiadanie).
14. Hotel Villa Daphne ***

14. Hotel Villa Daphne ***

POLOHA: Villa Daphne s bazénom a záhradkou sa nachádza v Giardini Naxos len 250 m od pláže a blízko hlavnej promenády plnej obchodov, reštaurácií a barov. 

PLÁŽ: 250 m, pláž s pekným sivobielym hrubým pieskom a okruhliakmi, relatívne postupné klesanie do mora, časť pláže voľná, časť pláže s plážovým servisom (za poplatok). 

UBYTOVANIE: priestranné hotelové izby sú zariadené v sicílskom štýle a sú vybavené LCD TV , minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy, terasou/balkónom niektoré s výhľadom do záhrady a na bazén. Možnosť internetového pripojenia na izbe (za poplatok). 
Izba Superior: 2 lôžková izba s možnosťou 1 prísteľky
Izba Junior suite: 2 ložková izba s možnosťou 2 prísteľok, hydromasážna vaňa
Izba Family: dve 2 lôžkové izby

STRAVOVANIE: raňajky, polpenzia. Kontinentálne raňajky formou bufetu, večere – servírované s obsluhou, výber z 3 druhov menu. 
VYBAVENIE A SLUŽBY: reštaurácia, lobby bar, záhrada, recepcia, výťah, miestnosť na batožinu, Wi-Fi (za poplatok), práčovňa, transfer na/z letiska a železničnej stanice (za poplatok). Možnosť výletov, prenájom áut, zapožičanie žehličky, budenie telefónom. Autobusová zastávka miestnej dopravy do Taorminy, na železničnú stanicu a na letisko v Catanii je vzdialená 50 m od hotela. Zvieratá nie sú povolené.
ŠPORT A ZÁBAVA: bazén s vírivkou, slnečná terasa.
PARKOVISKO: súkromné, garáž na vyžiadanie (za poplatok).

NÁSTUPNÉ DNI: sobota (na vyžiadanie ľubovoľný nástup), príchod od 14:00, odchod do 10:00-12:00, min. 7 nocí (v termíne od 25.09. min 3 noci).

KÓD: SIC008D
15. Hotel Villa Esperia ****

15. Hotel Villa Esperia ****

POLOHA: Hotel s privilegovanou pozíciou sa nachádza na jednom z najatraktívnejších miest Sicílie,  medzi zálivmi Baia di Mazzaró a Baia delle Sirene. Je situovaný len pár metrov od lanovky,  ktorá vedie priamo do historického centra Taorminy.

PLÁŽ: 150 m (cez cestu), súkromná i voľne prístupná piesočnatá pláž s okruhliakmi, ohraničená útesmi, plážový servis za poplatok (1slnečník a 2 lehátka/izba).
CENTRUM: 100 m k lanovke vedúcej do centra Taorminy, centrum Giardini Naxos vzdialené cestou popri pobreží cca 3 km.
UBYTOVANIE: 65 moderne zariadených izieb s vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, sušičom na vlasy, telefónom, LCD TV SAT, trezorom a minibarom.
Izby Superior - majú balkón so stolom a stoličkami a bočným výhľadom na more (za príplatok).
Izby Executive – majú balkón so stolom a stoličkami alebo lehátkami, priamy výhľad na more, špeciálne osvetlenie, kúpeľňový set Armani a vaňu s jacuzzi (za príplatok).

STRAVOVANIE: raňajky alebo polpenzia. Raňajky americké, večere servírované, výber z 2-3 prvých chodov a 2-3 druhých chodov, príloha a dezert. Nápoje nie sú zahrnuté v cene.
VYBAVENIE A SLUŽBY: reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou a predovšetkým so sicílskymi špecialitami, bar, výťah, TV miestnosť s pripojením na Wi-Fi. Zvieratá nie sú povolené.
ŠPORT A ZÁBAVA: bazén s veľkou terasou s nádherným výhľadom na morský záliv a okolie.
PARKOVISKO: garáž (za poplatok).

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod od 17:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

16. Hotel Baia Degli Dei***

16. Hotel Baia Degli Dei***

POLOHA: Moderný trojhviezdičkový hotel situovaný v tichej oblasti, priamo pri pláži v nádhernom zálive Recanati, v letovisku Giardini Naxos. Má výhodnú polohu a spĺňa všetky predpoklady pre strávenie príjemnej dovolenky pri mori. Vzdialenosť od mesta Taormina 5 km a letiska v Catanii cca 40 km.

PLÁŽ: pri pláži, pláž s pekným sivobielym pieskom a okruhliakmi, relatívne postupné klesanie do mora, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom za poplatok.
CENTRUM: 200 m od centra Recanati (menšie centrum Giardini Naxos), 3 km centrum Giardini Naxos, 5 km Taormina.
UBYTOVANIE: hotel ponúka spolu 47 vkusne zariadených 2-4 -posteľových izieb vybavených klimatizáciou, kúrením, TV SAT, telefónom, trezorom, kúpeľňou, sušičom na vlasy, balkón/terasa. Možnosť prísteľky ako 3. a 4. lôžko.   

STRAVOVANIE: raňajky alebo polpenzia. Raňajky formou bufetu, jednoduché švédske stoly. Večere - servírované s obsluhou - výber z  3 druhov menu. 1/2 l minerálky k jedlu. 
VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, reštaurácia, bar, slnečná terasa, trezor na recepcii, výťah. Najbližšia autobusová zastávka miestnej linky sa nachádza od hotela cca 300 m, železničná stanica v Taormine 3 km. Malé zvieratá povolené. 
PARKOVISKO:
bez vlastného parkoviska, platené parkovisko 100 m a 400 m od hotela (nekryté).

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 16:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (v období 07.08. - 21.08. min. 14 nocí).

KÓD: SIC004
D

17. Hotel Sabbie d´Oro****

17. Hotel Sabbie d´Oro****

POLOHA: Hotel Sabbie d´Oro sa nachádza v jednom z najkrajších kútov Talianska, v centre Giardini Naxos, vo vynikajúcej pozícií priamo pri najväčšej pláži Giardini Naxos, v blízkosti turistického prístavu a len 100 m od archeologickej zóny, múzea a centra.

PLÁŽ: priamo pri pláži (cez cestu), pláž s pekným sivobielym pieskom a okruhliakmi, relatívne postupne klesanie do mora, súkromná hotelová pláž s plážovým servisom (za poplatok).
CENTRUM: 100 m.
UBYTOVANIE: izby sú elegantne zariadené v stredomorskom štýle, vybavené klimatizáciou, TV SAT, telefónom, minibarom, sušičom na vlasy, trezorom, kúpeľňou so sprchou. K dispozícii 3 typológie izieb: izby Standard na prízemí s oknom, izby Standard na poschodí s balkónom a izby Superior s balkónom a výhľadom na more.
STRAVOVANIE: polpenzia. Raňajky formou bufetu, servírované večere formou výberu z menu, zeleninový bufet, lokálne syry a dezert. Nápoje nie sú zahrnuté v cene.
VYBAVENIE A SLUŽBY: 24 hod. recepcia, reštaurácia, bar, výťah. Služby za poplatok: faxové služby, práčovňa, opatrovateľská služba, požičovňa áut, transfer z letiska, počítač s internetom, Wi-Fi. Zvieratá nie sú povolené.
ŠPORT A ZÁBAVA: tematické večery, rybacie hody, možnosť výletov. V blízkosti beauty centrum s fínskou saunou, tropickým dažďom, ľadovou sprchou, procedúrami kneipp, vyhrievaným bazénom s hydromásažou, fitnes centrom. Obchody, bary, reštaurácie a rušný nočný život v centre.
PARKOVISKO: súkromné kryté parkovisko (za poplatok).

NÁSTUPNÉ DNI:
sobota (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod od 13:00, odchod do 10:00, min. 1 noc (v období 06.08. - 20.08. min.7 nocí).

18. Hotel Corallo****

18. Hotel Corallo****

Poloha: Hotel Corallo bol vybudovaný v 60'tych rokoch a po renovácii sa stal jednym z najpríjemnejších a najkvalitnejších hotelov v Taormine. Je situovaný v nádhernej zátoke Villagonia a jeho poloha ponúka dychvyrážajúci výhľad na Taorminu a Giardini Naxos. Hotel sa nachádza cca  100 m od súkromnej pláže s plážovým servisom . Na vzdialenejšiu pláž (cca 500 m) premáva kyvadlová doprava a mestskou dopravou je možné sa dostať aj do Giardini Naxos.

Vybavenie: recepcia, bazén, bar, výťah, trezor na recepcii, parkovisko (20 m od hotela). Malé zvieratá sú povolené. 

UBYTOVANIE: ponúka 36 elegantných, pohodlne zariadených izieb na piatich poschodiach, väčšina z nich má na balkón s výhľadom more a nádhernú panorámu zálivu Naxos. 2-4 lôžkové izby sú vybavené kúpeľňou, fénom na vlasy, minibarom, telefónom, TV/SAT, trezorom, klimatizáciou. 

Stravovanie: formou polpenzie. Kontinentálne raňajky podávané formou bufetu - mlieko, káva, cappuccino, čaj, džúsy, pečivo, sucháre, maslo, džem, jogurty, cornflakes, keksy, croisanty. Večera - servírovaná s obsluhou, výber z 3 druhov menu.
KÓD: SIC006D

19. Aparthotel Kassiopea****

19. Aparthotel Kassiopea****

POLOHA: Novootvorený aparthotel (august 2008) sa nachádza v obľúbenom letovisku Giardini Naxos v centre časti Recanati, neďaleko od pláže a historického centra. Vzdialenosť od letoviska Taormina je 7 km a letiska v Catanii cca 40 km.

PLÁŽ: 100 m, pláž s pekným sivobielym pieskom a okruhliakmi, relatívne postupné klesanie do mora, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom za poplatok.

CENTRUM: v centre Recanati (menšie centrum Giardini Naxos), do centra Giardini Naxos 1,5 km.

UBYTOVANIE: všetkých 20 izieb je vybavených kuchynským kútom (za poplatok),TV/SAT, telefónom, chladničkou, trezorom, kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy, ADSL internetové pripojenie. Izby sú bez balkóna. 
STRAVOVANIE: raňajky alebo polpenzia. Kontinentálne raňajky podávané formou bufetu. Večere podávané v reštaurácii 100 m od hotela. Nápoje k jedlám nie sú zahrnuté v cene.
VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia 24-hodín denne, bar, televízna a spoločenská miestnosť, čitáreň s miestnymi i zahraničnými periodikami, raňajková sála, vonkajšie spoločné priestranstvo. Upratovanie izieb a výmena posteľnej bielizne každé 3 dni. Extra služby za poplatok (na vyžiadanie): internetové pripojenie ADSL na izbe, internet v lobby, denná výmena posteľnej bielizne, denné upratovanie, upratanie kuchynského kúta, opatrovateľská služba pre deti, fax, pranie a žehlenie, požičovňa automobilov, požičovňa bicyklov, transfer z/na letisko.
Zvieratá nie sú povolené. 
ŠPORT A ZÁBAVA: vodné športy na pláži, v centre obchody, bary a reštaurácie.
PARKOVISKO: 100 m od hotela za poplatok.

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod od 12:00, odchod do 10:30, min. 1 noc (v období 08.08. - 22.08. min. 7 nocí).

KÓD: SIC007D

20. Rezidencia Il Cantone del Faro

20. Rezidencia Il Cantone del Faro

POLOHA: Elegantná, roku 2009 kompletne zrenovovaná rezidencia v čarovnom zálive „Baia di Villa-gonia“ neďaleko od centra Taorminy a letoviska Giardini Naxos (cca 2 km). Il Cantone del Faro je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí túžia po voľnosti, ktorú im môže poskytnúť len rezidencia, na druhej strane však vítajú prístup k službám ako v modernom hoteli.

PLÁŽ: priamo nad plážou, pekná malá súkromná pláž s hrubším pieskom, kamienkami a okruhliakmi. Plážový servis za poplatok

CENTRUM: cca 2 km od centra Giardini Naxos, historické centrum Taorminy vzdialené cca 4,5 km.

UBYTOVANIE: Rezidencia ponúka 20 komfortne zariadených 2-3 izbových apartmánov. Apartmány v modernom štýle sú vybavené novým nábytkom a uspokoja aj náročnejších klientov. Všetky majú kuchynský kút, klimatizáciu, TV SAT, LCD televízor, telefón, minibar, trezor, kúpeľňu so sprchou a sušičom na vlasy. Za poplatok izby s výhľadom na more a pripojenie na internet (LAN a Wifi ).
Typ B1 pre.-3 osoby: obývacia miestnosť s divánom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou.
Typ B2 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť. rozkladacím divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Typ C1 pre max. 5 osôb: obývacia miestnosť s divánom pre 1 osobu,. spálne s manželskou posteľou, 2 kúpeľne.
Typ C2 pre max. 6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre 2 osoby, 2 spálne. manželskou posteľou, 2 kúpeľne.

STRAVOVANIE: individuálne. Možnosť doobjednať raňajky.
VYBAVENIE A SLUŽBY: Reštaurácia s dvomi terasami a nádherným výhľadom na more ponúka svojim hosťom špeciality stredomorskej.uchyne a veľký výber vín miestnej i medzinárodnej produkcie.
Zvieratá nie sú povolené.
ŠPORT A ZÁBAVA: súkromná rezidenčná.pláž so snack-barom, miniklub v talianskom a anglickom jazyku, možnosť výletov do okolia, na sopku Etna, požičanie auta alebo.motorového člna. V Taormine a v Giardini Naxos množstvo obchodov, barov, reštaurácii. Železničná stanica Taormina 300m.
PARKOVISKO: limitovaný počet parkovacích miest.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

 

21. Hotel King´s House Hotel Resort***

21. Hotel King´s House Hotel Resort***

Poloha: King's House Hotel Resort moderny hotelový komplex a nachádza sa asi 200m od čarokrásnej plaže. Komplex je vzdialený 10 km od Giardini Naxos, 15 km od Taorminy, 30 km od Catania Etny.


Vybavenie: Bazen, parkovisko, garáž (5 EUR / DEN), interent point, animácie, opatrovateľské služby, plážový servis, hala, reštaurácia, bar, zmrzlina, kongresová hala.


Ubytovanie: 50 izieb umiestnených  v 5 oddelených dvojposchodových budovách. Všetky izby s manželskou posteľou, majú balkón s výhľadom na bazén, kúpeľňu so sprchou, fén, TV, telefón s priamou voľbou, možnosť pripojenia na internet, trezor, autonómnu klimatizáciu, minibar.

prejsť na stránku: 1 [2] 3 4

NAJ.sk
webdesign © bart.sk