Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2017 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2015 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2011 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2017 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2017 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Benátsko

Benátsko

Benátsko sa rozprestiera na území bývalej Benátskej republiky. K Taliansku bolo definitívne pripojené až v roku 1866. Hlavným mestom sú Benátky. Na severe je región ohraničený Dolomitmi a na juhu dolným tokom rieky Pád. Najznámejšie je však benátske pobrežie, ktoré je posiate množstvom známych prímorských letovísk. Široké piesočnaté pláže s mierne klesajúcim dnom, výhodná poloha vzhľadom na vzdialenosť zo SR, množstvo zábavných parkov ako aj historických pamiatok v okolí sú hlavné dôvody, prečo sa tento región už roky teší obrovskej obľube slovenských turistov.Lido di Jesolo

Lido di Jesolo

Veľmi obľúbené stredisko na brehoch Jadranu. Jesolo ponúka 15 km čistých a dobre vybavených pláži, množstvo šporových aktivít, diskoték, vodný park a promenádu s vyše 2000 obchodmi a butikmi. Nadšenci kultúry a histórie určite ocenia jeho dobrú polohu na výlety do okolia (Benátky, Terst, Verona, Bologna).
ŠPORT, ZÁBAVA A RELAX: Aquapark, lunapark, detské ihrisko, cyklistické trasy, chodník pre korčuliarov, diskotéka, minigolf, tenisové kurty, motokáry, jazdiareň, animácie na pláži, škola windsurfingu a plachtenia, potápačský klub. Vzdialenosť: - z Bratislavy 630 km,- z Banskej Bystrice 845 km,- z Košíc 1035 km. Železničná stanica: San Dona di Piave 25 km.

Tip na výlet:

Aquileia - 23 km - Mestečko založené Rímanmi v roku. 181 pred n.l. bolo v časoch najväčšej slávy Rímskeho impéria 4. najväčším rímskym mestom dnešného Talianska. Z dávnych čias sa tu zachovalo množstvo cenných vykopávok, ktoré si môžete pozrieť v miestnom archeologickom múzeu.prejsť na stránku: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15
58. Hotel Madison***

58. Hotel Madison***

Hotel sa nachádza v centrálnej časti známeho jadranského letoviska Lido di Jesolo a leží len 70 m od pláže, neďaleko námestí Piazza Mazzini a Piazza Aurora. Hotel je ideálnym miestom pre strávenie príjemnej a nezabudnuteľnej dovolenky. 

Pláž: 70 m, široká piesočnatá pláž s jemným pieskom, pozvoľný vstup do mora. Plážový servis v cene (1 slnečník + 2 lehátka).

Centrum: v centrálnej časti

Ubytovanie: Hotelové izby sú veľmi pekne zariadené a majú TV SAT, telefón, kúpeľňu so sprchou a WC a trezor. Balkón a klimatizácia za poplatok na vyžiadanie.

Stravovanie:
Raňajky, polpenzia alebo plná penzia. Raňajky formou bufetu, obedy a večere výberom z menu z 3-4 druhov jedál. Nápoje k jedlám nie sú zahrnuté v cene.

Vybavenie a služby:
Vstupná hala s recepciou, klimatizovaná jedáleň, bar s terasou, výťah, súkromná pláž, požičovňa bicyklov zdarma na vyžiadanie. V blízkom okolí sa nachádza množstvo barov, reštaurácií, obchodov, vodný park Aqualandia (cca 400 m), diskotéka (najbližšia cca 400 m) a minigolf (cca 400 m).Malé zvieratá povolené (na vyžiadanie). 

Parkovisko:
v cene, súkromné strážené (nočný strážnik)

Nástupné dni:
sobota (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 13:00 – 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (na vyžiadanie ľubovoľný, v prípade pobytu kratšieho ako 3 noci príplatok 20 %).

KOD: LDJ009A

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a 7 nocí, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/izba), požičanie bicykla.
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste: pobytová taxa 1 €/osoba nad 12 r./deň.
NA VYŽIADANIE –
 platba v CK: len raňajky zľava 18 €/osoba/týždeň, plná penzia 112 €/osoba/týždeň, 1 osoba v 1/2 izbe 205 €/týždeň, 1/1 izba 112 €/týždeň, balkón (možný iba v 1/2 izbe)81 €/týždeň
Platba na mieste: klimatizácia 40 €/izba/týždeň, postieľka 8 €/noc.
DETI DO 2 ROKOV:
 
zdarma, bez nároku na lôžko v izbe s 2 dospelými, postieľka (za poplatok).

59. Hotel Greif***

59. Hotel Greif***

Elegantný hotel sa nachádza v ideálnej pozícii, v tichej uličke najcentrálnejšej časti letoviska Lido di Jesolo, len 20 metrov od pláže a hlavnej promenády Via Bafi le.

Pláž:
20 m, široká piesočnatá pláž s jemným pieskom, pozvoľný vstup do mora. Plážový servis v cene (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážové kreslo).

Ubytovanie: Izby sú vkusne zariadené, majú TV SAT, telefón, kúpeľňu so sprchou a WC, balkón na vyžiadanie (za poplatok). Klimatizácia v cene.

Stravovanie:
Raňajky, polpenzia alebo plná penzia. Raňajky formou bufetu, obedy a večere výberom z menu z 3-4 druhov jedál. Nápoje k jedlám nie sú zahrnuté v cene.

Vybavenie a služby:
Vstupná hala s recepciou, trezor na recepcii, výťah, klimatizovaná reštaurácia s hotelovou terasou, bar, požičovňa bicyklov. V blízkom okolí množstvo barov, reštaurácií, obchodov, lunapark Jesolandia, diskotéky a minigolf. Malé zvieratá povolené (na vyžiadanie).

Parkovisko:
v cene, obmedzený počet miest (do vyčerpania).

Nástupné dni:
sobota (v mimosezóne na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 14:00 – 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (v mimosezóne na vyžiadanie ľubovoľný, v prípade pobytu kratšieho ako 3 noci príplatok 20 %).

KOD: LDJ010A 

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a 7 nocí, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/izba), klimatizácia (2.6.-7.9.).
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste:
 pobytová taxa 1 €/osoba nad 12 r./deň.
NA VYŽIADANIE – platba v CK: len raňajky zľava 28 €/osoba/týždeň,
plná penzia 140 €/osoba/týždeň, 1osoba v 1/2 izbe 140 €/týždeň, 1/1 izba 93 €/týždeň, izba s balkónom 89 €/osoba/týždeň.
DETI DO 2 ROKOV: zdarma bez nároku na lôžko v izbe s dvoma dospelými, postieľka za poplatok.
Pozn.:
V období Veľkej noci, 40 dní a 50 dní po nej príplatok +15%.

62. Hotel Rosa ***

62. Hotel Rosa ***

Hotel sa nachádza na Piazza Marconi v centrálnej časti Lido di Jesolo. Je v prevádzke celoročne. V okolí je veľa obchodov a atrakcií, ktoré sú k dispozícii cez deň i v noci. 

Pláž: 200 m, privátna piesočnatá pláž z jemného zlatistého piesku s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis zahrnutý v cene.

Centrum: v centrálnej časti

Ubytovanie: hotel má k dispozícii 31 izbieb. Izby sú farebné, priestranné, originálne, moderne a príjemne zariadené. Každá izba má kúpeľňu vybavenú sprchovacím kútom a fénom, klimatizáciu (na vyžiadanie), TV SAT, telefón, trezor, niektoré s balkónom.

Stravovanie:
raňajky sú podávané každé ráno od 8:00 do 10:00. Možnosť "rýchlych talianskych raňajok" po 10:00 v bare, pre ľudí  ktorí majú radi spánok. V reštaurácii/pizzerii, ktorá susedí s hotelom je možné doobjednanie polpenzie, plnej penzie.

Vybavenie a služby:
bar pri hale, ktorý  ponúka dobrú kávu, osviežujúce aperitívy a rôzne pestrofarebné kokteily.

Parkovisko:
parkovacie miesto/izba. Parkovisko je uzatvorené, v noci osvetlené. Na vyžiadanie garáž za poplatok.

Nástupné dni:
sobota (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 13:00 – 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (na vyžiadanie ľubovoľný, v prípade pobytu kratšieho ako 3 noci príplatok 20 %).


KÓD: LDJ000D

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s raňajkami na osobu a 7 nocí, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/izba), parkovisko.
POVINNÉ PRÍPLATKY –
 platba na mieste: pobytová taxa 1 €/osoba nad 12 r./deň.
NA VYŽIADANIE – platba v CK: 1/1 izba 93 €/týždeň, 1 osoba v 1/2 izbe 161 €/týždeň, plná penzia 242 €/osoba/týždeň, polpenzia 121 €/osoba/týždeň.

 

63. Apartmánový dom Augustus

63. Apartmánový dom Augustus

Tento apartmánový dom má centrálnu polohui, len 80 m od pláže a námestia Piazza Mazzini.

Pláž: cca 80 m od piesočnatej pláže. Plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/apartmán) zahrnutý v cene (nie je garantovaný v termíne 20.4.-18.5. a 7.9.-5.10.).

Ubytovanie: Všetky apartmány majú vybavený kuchynský kút, TV, trezor a klimatizáciu.
Typ B1 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa.
Typ B2 pre max. 4 osoby: ako typ B1, ale môže sa líšiť rozdielnym druhom nábytku a je väčší.
Typ C pre max. 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby, 2 spálne, kúpeľňa.

Stravovanie:
individuálne.

Parkovisko:
parkovacie miesta k dispozícii.

Nástupné dni:
sobota, príchod 15:00-19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KOD: LDJ015A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka), klimatizácia, parkovisko.
POVINNÉ PRÍPLATKY –
 platba na mieste: pobytová taxa 0,60 €/osoba nad 12 r./deň, spotreba energií typ B 70 €/týždeň, typ C 75 €/týždeň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: postieľka 30 €/týždeň, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, prístelka 40 €/týždeň, skorý príchod (pred 12:00 hod) 20 €/apartmán.
KAUCIA: 100 €
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok minimálne 60 €.

64. Apartmánový dom Giannina

64. Apartmánový dom Giannina

Apartmánový dom Giannina sa nachádza na ideálnom mieste priamo v centre Lido di Jesolo, medzi námestiami Piazza Brescia a Piazza Mazzini, len pár krokov od hlavnej ulice s pešou zónou a 50 m od pláže.

Pláž: cca 50 m od  širokej piesočnatej pláže s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/apartmán) zahrnutý v cene (nie je garantovaný v termíne 20.4.-18.5. a 7.9.-5.10.).
Ubytovanie: Apartmány sú rozdelené do dvoch budov a majú vybavený kuchynský kút, kúpeľňu a TV.
Typ B pre 4 osoby: zloženie lôžok v aparmánoch je rôzne, k dispozícii je 4 alebo 5 lôžok: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, a divánom (väčšinou pre 2 osoby), spálňa.
Typ C1 pre 4 osoby: zloženie lôžok v aparmánoch je rôzne, k dispozícii je 4 alebo 5 lôžok, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom (väčšinou pre 2 osoby), 2 spálne.
Typ C2 pre 5-6 osôb: ako typ C1, ale má 1 lôžko naviac a je rozlohovo väčší, 5 alebo 6 lôžok.

Stravovanie:
individuálne.

Parkovisko:
k dispozícii parkovacie miesta.

Nástupné dni:
sobota, príchod 15:00-19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KOD: LDJ016A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka), parkovisko.
POVINNÉ PRÍPLATKY –
 platba na mieste: pobytová taxa 0,60 €/osoba nad 12 r./deň, spotreba energií typ B 70 €/týždeň, typ C 75 €/týždeň.
NA VYŽIADANIE -
 platba na mieste: postieľka 30 €/týždeň, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, prístelka 40 €/týždeň, skorý príchod (pred 12:00 hod) 20 €/apartmán.
KAUCIA: 100 €
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok minimálne 60 €.

65. Apartmány Apollo

65. Apartmány Apollo

Rezidencia s bazénom situovaná priamo pri súkromnej pláži, vo východnej časti letoviska. Vzdialená len kúsok od námestia Piazza Torino.

Pláž: priamo pri súkromnej piesočnatej pláži. Plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/apartmán) zahrnutý v cene (nie je garantovaný v termíne 20.4.-18.5. a 7.9.-5.10.).
Ubytovanie: Všetky apartmány sú vybavené kuchynským kútom, kúpeľňou, TV, balkónom s priamym, alebo bočným výhľadom na more.
Typ B pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Typ C1 pre max. 5 osôb: apartmán s bočným výhľadom na more: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom (väčšinou pre 2 osoby), 2 spálne, kúpeľňa.
Typ C2 pre max. 6 osôb: apartmán s priamym výhľadom na more: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom (väčšinou pre 2 osoby), 2 spálne, kúpeľňa.


Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
vrátnik, výťah, bazén pre deti a dospelých, podzemné parkovisko.

Parkovisko:
rezervované parkovacie miesta.

Nástupné dni:
sobota, príchod 15:00-19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KOD: LDJ019A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka), vstup do bazéna, parkovisko.
POVINNÉ PRÍPLATKY –
 platba na mieste: pobytová taxa 0,60 €/osoba nad 12 r./deň, spotreba energií typ B 70 €/týždeň, typ C 75 €/týždeň.
NA VYŽIADANIE -
 platba na mieste: postieľka 30 €/týždeň, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, prístelka 40 €/týždeň, skorý príchod (pred 12:00 hod) 20 €/apartmán.
KAUCIA: 100 €
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok minimálne 60 €.

67. Condominio Romeo

67. Condominio Romeo

Apartmánovy dom bez výťahu sa nachádza v druhej línii bez bazéna, situovaný medzi Piazza Milano a Piazza Torino.

Pláž:
180 m, súkromná piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora s plážovým servisom v cene (1 slnečník + 2 lehátka/apartmán) od 01.06.-15.09.

Ubytovanie:
apartmány môžu byť zariadené a vybavené rôzne, podľa vkusu majiteľov.

Typ C pre 3-5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, spálňa s dvoma lôžkami, spálňa s 3 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou, TV, balkón.


Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Parkovisko:
1 parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 – 19:00, odchod do 09:30, min. 7 nocí.

KOD: LDJ001S

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie.
POVINNÉ PRÍPLATKY –
 platba na mieste: pobytová taxa (1.6.-30.9.) 0,60 €/osoba nad 12 r./deň.
NA VYŽIADANIE -
 platba na mieste: postieľka 25 €/týždeň, posteľná bielizeň 10 €/osoba/výmena, prístelka 30 €/týždeň.
KAUCIA: 200 €

70. Rezidencia Renza e Patty

70. Rezidencia Renza e Patty

Apartmánový komplex nachádzajúci sa v letovisku Lido di Jesolo v 2. línii od pláže (cca 30 m), pozostáva z apartmánov Renza a apartmánov Patty. Apartmány ležia v centrálnej časti neďaleko námestia Piazza Brescia a sú vhodné pre rodiny s deťmi.

Pláž: cca 30 m od piesočnatej pláže. Plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/apartmán) zahrnutý v cene (nie je garantovaný v termíne 20.4.-18.5. a 7.9.-5.10.).

Ubytovanie:
Apartmány Renza pozostávajú zo 4 apartmánov a apartmány Patty pozostávajú zo 6 apartmánov. Všetky apartmány majú kúpeľňu a TV.
Typ B1 pre 4-6 osôb: obývacia miestnosti s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a poschodovou posteľou.
Typ B2 pre 4-6 osôb: rovnaký ako typ B1, ale renovovaný a na 2.poschodí.
Typ C pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 spálňa s poschodovou posteľou.
Typ D pre 5-6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, spálňa s 1 samostatným lôžkom, spálňa s manželskou posteľou.

Stravovanie:
individuálne.

Nástupné dni:
sobota, príchod 15:00-19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KOD: LDJ023A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka).
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste:
 pobytová taxa 0,60 €/osoba nad 12 r./deň, spotreba energií typ B 70 €/týždeň, typ C 75 €/týždeň, typ D 80 €/týždeň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
 postieľka 30 €/týždeň, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, prístelka 40 €/týždeň, skorý príchod (pred 12:00 hod) 20 €/apartmán.
KAUCIA: 100 €
Pozn.:
 
apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok minimálne 60 €.

71. Hotel Firenze**

71. Hotel Firenze**

Rodinne vedený hotel sa nachádza v tichej oblasti a je veľmi vhodný pre rodiny s deťmi a pre menej náročnú klientelu. Vzdialenosť od pláže je iba 50 m.

Pláž: 50 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/izba).

Ubytovanie:
izby s vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC), telefónom

Stravovanie:
polpenzia – raňajky kontinentálne zosilnené, večere výber z menu (3 chody – predjedlo, hlavné jedlo, dezert alebo ovocie)

Vybavenie a služby:
reštaurácia, bar, výťah, súkromná časť pláže

Nástupné dni:
sobota (v mimosezóne na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 14:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (v mimosezóne na vyžiadanie ľubovoľný, v prípade pobytu kratšieho ako 3 noci príplatok 20%).


KOD: LDJ028A

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a 7 nocí, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/izba).
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste:
 pobytová taxa 0,60 €/osoba nad 12 r./deň.
NA VYŽIADANIE – platba v CK: len raňajky
zľava 14 €/osoba/týždeň, plná penzia 47 €/osoba/týždeň, 1osoba v 1/2 izbe 186 €/týždeň, 1/1 izba 74 €/týždeň, postieľka 48 €/týždeň.
DETI DO 3 ROKOV: 
zdarma bez nároku na lôžko v izbe s dvoma dospelými.

72. Hotel Terra Mare***

72. Hotel Terra Mare***

Hotel leží 20 m od pláže v hlavnej časti Lido di Jesolo, ktorá patrí medzi najdlhšie pešie zóny v Európe. Na svoje si prídu milovníci rušného nočného života, ale aj romantici, ktorí sa radšej prechádzajú po pláži.

Pláž: 20 m, plážový servis v cene (slnečník + 2 lehátka).

Centrum: v centre

Ubytovanie:
Izby s vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC), niektoré s klimatizáciou, SAT TV, telefónom a balkónom. Výhľad na more (za poplatok).

Stravovanie:
polpenzia (raňajky formou bufetu + večere - výber z menu), možnosť doobjednania plnej penzie

Vybavenie a služby:
Na prízemí hotela je klimatizovaná reštaurácia s typickými talianskými jedlami, salónik, hotel má 46 izieb pohodlne zariadených. Súkromné parkovisko. Na súkromnej pláži sú hosťom k dispozícii lehátka a slnečníky.

Parkovisko:
súkromné parkovisko

Nástupné dni:
sobota (v mimosezóne na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 14:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (v mimosezóne na vyžiadanie ľubovoľný, v prípade pobytu kratšieho ako 3 noci príplatok 20%).

KOD: LDJ030A

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a 7 nocí, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/izba).
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste:
 pobytová taxa 1 €/osoba nad 12 r./deň.
NA VYŽIADANIE – platba v CK: 
1/1 izba bez balkóna 93 €/týždeň, postieľka 140 €/týždeň, plná penzia 84 €/osoba/týždeň, raňajky zľava 28 €/osoba/týždeň, výhľad na more 40 €/týždeň,.
DETI DO 2 ROKOV: 
zdarma, bez nároku na lôžko v izbe s 2 dospelými, postieľka (za poplatok).

prejsť na stránku: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15

NAJ.sk
webdesign © bart.sk