Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2017 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2015 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2011 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2017 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2017 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Benátsko

Benátsko

Benátsko sa rozprestiera na území bývalej Benátskej republiky. K Taliansku bolo definitívne pripojené až v roku 1866. Hlavným mestom sú Benátky. Na severe je región ohraničený Dolomitmi a na juhu dolným tokom rieky Pád. Najznámejšie je však benátske pobrežie, ktoré je posiate množstvom známych prímorských letovísk. Široké piesočnaté pláže s mierne klesajúcim dnom, výhodná poloha vzhľadom na vzdialenosť zo SR, množstvo zábavných parkov ako aj historických pamiatok v okolí sú hlavné dôvody, prečo sa tento región už roky teší obrovskej obľube slovenských turistov.Lido di Jesolo

Lido di Jesolo

Veľmi obľúbené stredisko na brehoch Jadranu. Jesolo ponúka 15 km čistých a dobre vybavených pláži, množstvo šporových aktivít, diskoték, vodný park a promenádu s vyše 2000 obchodmi a butikmi. Nadšenci kultúry a histórie určite ocenia jeho dobrú polohu na výlety do okolia (Benátky, Terst, Verona, Bologna).
ŠPORT, ZÁBAVA A RELAX: Aquapark, lunapark, detské ihrisko, cyklistické trasy, chodník pre korčuliarov, diskotéka, minigolf, tenisové kurty, motokáry, jazdiareň, animácie na pláži, škola windsurfingu a plachtenia, potápačský klub. Vzdialenosť: - z Bratislavy 630 km,- z Banskej Bystrice 845 km,- z Košíc 1035 km. Železničná stanica: San Dona di Piave 25 km.

Tip na výlet:

Aquileia - 23 km - Mestečko založené Rímanmi v roku. 181 pred n.l. bolo v časoch najväčšej slávy Rímskeho impéria 4. najväčším rímskym mestom dnešného Talianska. Z dávnych čias sa tu zachovalo množstvo cenných vykopávok, ktoré si môžete pozrieť v miestnom archeologickom múzeu.prejsť na stránku: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
31. Hotel Roby***

31. Hotel Roby***

Príjemný rodinný hotel sa nachádza neďaleko vodného parku Aqualandia, blízko hlavnej ulice s množstvom obchodov, pri námestí Piazza Marina, len 150 m od mora.

Pláž: 150 m, široká, súkromná piesočnatá pláž s jemným pieskom, pozvoľný vstup do mora. Plážový servis v cene (1 slnečník + 2 plážové lehátka/izba).

Ubytovanie: všetky izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy, telefónom, trezorom, TV SAT, klimatizáciou a balkónom.

Stravovanie:
raňajky, polpenzia alebo plná penzia. Raňajky formou bufetu, obedy a večere výber z menu. Nápoje k jedlám nie sú zahrnuté v cene.

Vybavenie a služby:
výťah, bar s terasou, Wi-Fi zóna pri recepcii, pri bare a na terase, požičovňa bicyklov zdarma. V okolí sa nachádza množstvo reštaurácií, barov, diskoték, golfový klub, cca 300 m vodný park Aqualandia. Malé zvieratá povolené (na vyžiadanie).

Parkovisko:
súkromné strážené, nekryté parkovisko.

Nástupné dni:
sobota (v mimosezóne na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 13:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (v mimosezóne na vyžiadanie ľubovoľný, v prípade pobytu kratšieho ako 3 noci príplatok 20%).

KÓD: LDJ006A

32. Hotel Miami ***

32. Hotel Miami ***

Veľmi pekný, v roku 2009 rekonštruovaný 3-hviezdičkový hotel sa nachádza v západnej časti Lido di Jesolo, len 150 m od pláže. Hotel pozostáva z dvoch budov, ktoré sú prepojené chodbou.

Pláž: 150 m, súkromná piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora, s plážovým servisom v cene (1 slnečník + 2 plážové lehátka/izba).

Ubytovanie: izby sú vybavené TV SAT, telefónom, trezorom, klimatizáciou, minibarom, kúpeľňou so sprchou a balkónom.

Stravovanie:
raňajky alebo polpenzia. Raňajky formou bufetu, večere výber z menu. Nápoje k jedlám nie sú zahrnuté v cene.

Vybavenie a služby:
vstupná hala s recepciou, Wi-Fi, reštaurácia, bar, TV miestnosť, výťah, bazén a terasa. V blízkom okolí sa nachádza množstvo barov, reštaurácií, obchodov, vodný park Aqualandia, diskotéka a minigolf. Malé zvieratá povolené (na vyžiadanie).

Parkovisko:
v cene, súkromné, do vyčerpania miest.

Nástupné dni:
sobota (v mimosezóne na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 14:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí(v mimosezóne na vyžiadanie ľubovoľný, v prípade pobytu kratšieho ako 3 noci príplatok 20%).

KOD: LDJ042A

33. Hotel London***

33. Hotel London***

Veľmi pekný, nedávno rekonštruovaný 3-hviezdičkový hotel sa nachádza priamo pri pláži, neďaleko Piazza Drago a Piazza Marconi.

Pláž: pri pláži, súkromná piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora, s plážovým servisom v cene (1 slnečník + 2 lehátka/izba).

Ubytovanie: hotel ponúka 86 komfortných izieb, všetky sú vybavené TV SAT, telefónom, kúpeľňou so sprchou a balkónom. Niektoré izby majú minibar a sušič na vlasy. Izby s výhľadom na more a klimatizáciou na vyžiadanie (za poplatok).

Stravovanie:
raňajky, polpenzia alebo plná penzia. Raňajky formou bufetu, obedy a večere výber z menu a šalátový bufet. Nápoje k jedlám nie sú zahrnuté v cene.

Vybavenie a služby:
reštaurácia, bar, TV miestnosť, výťah, bazén pre dospelých, bazén pre deti, stolný tenis, detský kútik, prekrásna záhrada a terasa. V blízkom okolí sa nachádza množstvo barov, reštaurácií, obchodov, vodný park Aqualandia, diskotéka a minigolf. Malé zvieratá povolené (za poplatok).

Parkovisko:
v cene, veľké súkromné.

Nástupné dni:
sobota (v mimosezóne na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 13:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (v mimosezóne na vyžiadanie ľubovoľný, v prípade pobytu kratšieho ako 3 noci príplatok 20%).

KOD: LDJ029A

34. Hotel Colombo ****

34. Hotel Colombo ****

Pekný príjemný 4-hviezdičkový hotel sa nachádza v centrálnej časti známeho letoviska Lido di Jesolo, len 100 metrov od pláže, v blízkosti námestia Piazza Brescia.

Pláž:
100 m, široká, súkromná piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis v cene (1 slnečník + 2 plážové kreslá/izba).

Ubytovanie:
izby sú príjemne zariadené, klimatizované a majú TV SAT, telefón, kúpeľňu so sprchou, balkón a trezor (za poplatok).

Stravovanie:
polpenzia alebo plná penzia. Raňajky formou bufetu, obedy a večere výberom z menu. Nápoje k jedlám nie sú zahrnuté v cene.

Vybavenie a služby:
reštaurácia, terasa s barom, 2 výťahy, miestnosť na čítanie s TV, Wi-Fi, bazén s jacuzzi na streche hotela, detský kútik. V blízkom okolí sa nachádza množstvo barov, reštaurácií, obchodov, diskoték, minigolf a tenisové ihrisko. Malé zvieratá povolené (na vyžiadanie).

Parkovisko:
nestrážené parkovisko do vyčerpania voľných miest alebo možnosť parkovania v blízkosti.

Nástupné dni:
sobota (v mimosezóne na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 14:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (v mimosezóne na vyžiadanie ľubovoľný, v prípade pobytu kratšieho ako 3 noci príplatok 20%).

KOD: LDJ113A


36. Condominio Rubino - S

36. Condominio Rubino - S

condominio sa nachádza cca 300 m od pláže v Lido di Jesolo, neďaleko námestia Piazza Torino. Rezidencia má 55 apartmánov na 4. poschodiach s výťahom.

Pláž:
300 m, súkromná piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora s plážovým servisom v cene (1 slnečník + 2 lehátka/apartmán).

Ubytovanie:
apartmány na 4. poschodí, môžu byť zariadené a vybavené rôzne, podľa vkusu majiteľov.

Typ B pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, kúpeľňa so sprchou, malý balkón.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
výťah.

Šport a zábava:
bazén pre deti aj pre dospelých.

Parkovisko:
1 parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
 sobota, príchod 16:00 – 19:00, odchod do 09:30, min. 7 nocí.
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie, vstup do bazéna (1.6.-15.9.).
POVINNÉ PRÍPLATKY –
 platba na mieste: pobytová taxa (1.6.-30.9.) 0,60 €/osoba nad 12 r./deň.
NA VYŽIADANIE -
 platba na mieste: postieľka 25 €/týždeň, posteľná bielizeň 10 €/osoba/výmena, prístelka 30 €/týždeň, klimatizácia 40 €/týždeň, trezor 10 €/týždeň.
KAUCIA: 200 €
37. Hotel Brioni Mare****

37. Hotel Brioni Mare****

Moderný 4-hviezdičkový hotel s bazénom sa nachádza v centrálnej časti známeho letoviska Lido di Jesolo len 20 metrov od pláže. Má výhodnú polohu medzi hlavnými námestiami Piazza Marconi a Manzoni.

Pláž: 20 m, široká, súkromná piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis v cene (1 slnečník + 2 plážové kreslá/izba).
Ubytovanie: všetky izby sú veľmi elegantne zariadené a majú TV SAT, telefón, rádio, trezor (za poplatok), kúpeľňu so sprchou, balkón, klimatizáciu a kúrenie.

Stravovanie: polpenzia alebo plná penzia. Raňajky formou bufetu, obedy a večere výber z menu. Nápoje k jedlám nie sú zahrnuté v cene.

Vybavenie a služby:
vstupná hala s recepciou, Wi-Fi, reštaurácia, bar s terasou, miestnosť na čítanie s TV, 2 výťahy, bazén. Požičovňa bicyklov na vyžiadanie (za poplatok). V areáli hotela je na vrchnom poschodí k dispozícii jacuzzi a fitnes centrum s krásnym výhľadom na more a pláž. V hoteli sa taktiež koná diskotéka. V blízkom okolí sa nachádza množstvo barov, reštaurácií, obchodov, lunapark Jesolandia, diskotéky a minigolf. Malé zvieratá povolené (na vyžiadanie).

Parkovisko:
v cene, do vyčerpania voľných miest.

Nástupné dni:
sobota (v mimosezóne na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 13:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (v mimosezóne na vyžiadanie ľubovoľný, v prípade pobytu kratšieho ako 3 noci príplatok 20%).KOD: LDJ011A

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a týždeň, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/izba).
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste:
pobytová taxa 1,50 €/osoba nad 12 r./deň.
NA VYŽIADANIE – platba v CK: len raňajky zľava 21 €/osoba/týždeň,
plná penzia 93 €/osoba/týždeň
platba na mieste: požičanie bicyklov 1,50 €/hodina, trezor 1,50 €/izba, Wi-Fi 5 €/deň.
DETI DO 3 ROKOV:
 74 €/týždeň, v izbe s 2 dospelými, postieľka a strava v cene.

 

38. Hotel Tropical ***

38. Hotel Tropical ***

Moderný, v roku 2006 kompletne zrekonštruovaný 3-hviezdičkový rodinný hotel, situovaný v centrálnej ale predsa pokojnej oblasti, priamo na pešej zóne ulice Via Altinate medzi námestiami Piazza Milano a Piazza Torino, len 70 m od pláže.

Pláž: 70 m, súkromná piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora, s plážovým servisom v cene (1 slnečník + 2 plážové kreslá/izba).

Ubytovanie: všetky izby sú vybavené TV SAT, telefónom, klimatizáciou, trezorom, sušičom na vlasy, kúpeľňou so sprchou a balkónom. Renovované izby superior s terasou, LED TV a kanvicou, na vyžiadanie (za príplatok).

Stravovanie:
raňajky, polpenzia alebo plná penzia. Raňajky formou bufetu, obedy a večere výber z menu. Nápoje k jedlám nie sú zahrnuté v cene.

Vybavenie a služby:
recepcia, Wi-Fi vo vstupnej hale, reštaurácia, bar s terasou, výťah, stolný tenis, terasa s vírivkou na streche hotela, nový bazén. V blízkom okolí sa nachádzajú rôzne obchody a reštaurácie. Malé zvieratá povolené na (vyžiadanie).

Parkovisko:
v cene, súkromné.

Nástupné dni:
sobota (v mimosezóne na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 13:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (v mimosezóne na vyžiadanie ľubovoľný, v prípade pobytu kratšieho ako 3 noci príplatok 20%).

Poznámka:
DETI DO 2 ROKOV: zdarma, bez nároku na lôžko v izbe s 2 dospelými.

KOD: LDJ027A

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a 7 nocí, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/izba).
POVINNÉ PRÍPLATKY –
 platba na mieste: pobytová taxa 1 €/osoba nad 12 r./deň.
NA VYŽIADANIE –
 platba v CK: 1/1 izba 112 €/týždeň, postieľka 64 €/týždeň, plná penzia 93 €/osoba/týždeň, raňajky zľava 32 €/osoba/týždeň, izba Superior 64 €/týždeň, 1 osoba v 1/2 izbe + 50%.
DETI DO 2 ROKOV: zdarma, bez nároku na lôžko v izbe s 2 dospelými, postieľka (za poplatok).
39. Hotel Baia Del Mar****

39. Hotel Baia Del Mar****

Nový štýlový 4-hviezdičkový hotel Baia del Mar sa nachádza v časti Pineta, pri pláži Lido di Jesolo a známej Piazza Milano.

Pláž: priamo pri pláži, široká súkromná piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora, plážový servis v cene (1 slnečník + 2 lehátka).

Ubytovanie: elegantne zariadené  izby.
Typ Classic pre max. 2 osoby: komfortne a elegantne zariadená izba s balkónom, sprchovacím kútom, sušičom na vlasy, TV/SAT, telefónom, trezorom, minibarom a klimatizáciou.
Typ Classic s výhľadom na more pre max. 2 osoby: elegantná izba s balkónom a výhľadom na more, výbava ako pri type "Classic".
Typ DeLuxe s výhľadom na more pre max 2 osoby:  výbava ako pri type "Classic" + veľká kúpeľňa.
Typ Master Suite pre 3-4 osoby: moderne zariadená komfortná a priestranná izba s výhľadom na more orientovaným na západ, výbava ako pri type "Classic", možnosť pridania postelí naviac (na vyžiadanie).
Typ Superior Suite pre max. 3 osoby: moderne zariadená komfortná a priestranná izba s výhľadom na more orientovaným na východ, výbava ako pri type "Classic".
Typ Junior Suite pre max. 4 osoby: veľmi priestranná moderne zariadená izba, určená pre rodiny, s balkónom orientovanýcm na východnú stranu, výbava ako pri type "Classic".
Typ Executive Suite : moderne a veľmi komfortne zariadená izba, určená aj pre rodiny, s možnosťou pridania postelí, s balkónom s výhľadom smerujúcim na východ, výbava ako pri type "Classic" + župany, minibar s vodou, varič na kávu a čaj.
Typ Penthouse pre 4 osoby: suita s dvoma izbami a dvomi balkónmi, kúpeľňa so sprchou a jacuzzi, výbava ako pri type "Executive Suite" (pre 4 plne platiace osoby).

Stravovanie: raňajky, polpenzia alebo plná penzia. Raňajky formou bufetu, obedy a večere výber z menu. Nápoje k jedlám nie sú zahrnuté v cene. Pestré možnosti stravovania sa v okolí.

Vybavenie a služby: bazén, jacuzzi (v type "Penthouse Suite"), vírivka, detský bazén, možnosť požičania bicyklov (pestré možnosti cykloturistiky), snack bar, práčovňa (za poplatok), bezbariérový prístup, úschovňa batožiny, turistické informačné centrum, požičovňa áut, výťah, Wi-Fi, v blízkosti možnosť športových aktivít (plávanie, tenis,golf,...),  neďaleko sa nachádza aquapark "Aqualandia" a park "Gommapiuma", kluby a diskotéky, možnosť zabezpečenia transferu zo železničnej stanice alebo letiska (za poplatok). 

Parkovisko: súkromné parkovisko chránené kamerovým systémom.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota (v mimosezóne na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 14:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí(v mimosezóne na vyžiadanie ľubovoľný, v prípade pobytu kratšieho ako 5 nocí za príplatok).

Kód:LDJ001A

40. Hotel Kennedy ***

40. Hotel Kennedy ***

Moderný, zrekonštruovaný rodinný hotel sa nachádza vo východnej časti známeho letoviska Lido di Jesolo len 20 metrov od pláže. V blízkosti je námestie Piazza Torino.

Pláž: 20 m, široká, súkromná piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis v cene (1 slnečník + 2 plážové kreslá/izba).

Ubytovanie: izby sú elegantne zariadené, majú TV SAT, telefón, kúpeľňu so sprchou, trezor, sušič na vlasy a balkón. Klimatizácia na vyžiadanie (za poplatok). Niektoré izby s bezbariérovým prístupom.

Stravovanie:
raňajky, polpenzia alebo plná penzia. Raňajky formou bufetu, obedy a večere výber z menu. Nápoje k jedlám nie sú zahrnuté v cene.

Vybavenie a služby:
vstupná hala s recepciou, reštaurácia, Wi-Fi (za poplatok) výťah, TV miestnosť, bazén pre dospelých a deti, bar s veľkou terasou a výhľadom na hlavnú promenádu. V blízkom okolí sa nachádza množstvo barov, reštaurácií, obchodov, diskoték, minigolf (cca 300 m) a tenisové ihrisko (cca 300 m). Malé zvieratá nie sú povolené.

Parkovisko:
v cene, do vyčerpania voľných miest.

Nástupné dni:
sobota (v mimosezóne na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 13:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (v mimosezóne na vyžiadanie ľubovoľný, v prípade pobytu kratšieho ako 3 noci príplatok 20%).

KOD: LDJ013A

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a týždeň, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/izba).
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste: pobytová taxa 1
 €/osoba nad 12 r./deň.
NA VYŽIADANIE – platba v CK: len raňajky zľava 32 €/osoba/týždeň, plná penzia 121 €/osoba/týždeň, 1 osoba v 1/2 izbe  168 €/týždeň, klimatizácia  48 €/izba/týždeň; platba na mieste: Wi-Fi 3 €/hodina, 5 €/2 hodiny, 10 €/5 hodín.
DETI DO 3 ROKOV: 93 €/týždeň, v izbe s 2 dospelými, postieľka v cene.

41. Hotel Tampico***

41. Hotel Tampico***

Rodinný hotel sa nachádza vo východnej časti letoviska, 100 metrov od pláže, v blízkosti námestia Piazza Torino.

Pláž:
100 m, široká, súkromná piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis v cene (1 slnečník + 2 plážové lehátka/izba).

Ubytovanie:
izby sú pekne zariadené a majú TV SAT, telefón, kúpeľňu so sprchou, sušič na vlasy, balkón a trezor,klimatizácia.

Stravovanie:
 raňajky formou bufetu. Nápoje k jedlám nie sú zahrnuté v cene.

Vybavenie a služby:
reštaurácia, bar s terasou, výťah. V blízkom okolí sa nachádza množstvo barov, reštaurácií, obchodov, diskoték, minigolf a tenisové ihrisko (cca 150 m). Malé zvieratá povolené (na vyžiadanie).

Parkovisko:
nestrážené parkovisko do vyčerpania voľných miest alebo možnosť parkovania v blízkosti.

Nástupné dni:
sobota (v mimosezóne na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 14:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (v mimosezóne na vyžiadanie ľubovoľný, v prípade pobytu kratšieho ako 3 noci príplatok 20%).


KOD: LDJ014A

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s raňajkami na osobu a 7 nocí, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/izba).
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste:
 pobytová taxa 1 €/osoba nad 12 r./deň.
NA VYŽIADANIE – platba v CK: 
1/1 izba 93 €/týždeň, postieľka 48 €/týždeň.
DETI DO 6 ROKOV: 
zdarma, bez nároku na lôžko v izbe s 2 dospelými, postieľka (za poplatok).

prejsť na stránku: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

NAJ.sk
webdesign © bart.sk