Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2017 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2015 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2011 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2017 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2017 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Kalábria

Kalábria

V súčasnosti zaostalá a vinou vysťahovalectva riedko osídlená poľnohospodárska oblasť, ktorá bola paradoxne v staroveku bohatou a vyspelou gréckou kolóniou. Turistov láka predovšetkým dobrosrdečnosťou miestnych ľudí a nádhernou prírodnou scenériou s množstvom útesov, zálivov a strmým pobrežím, na ktorom sú skryté pláže a prekrásne jaskyne. Kalábria je z východu obmývaná Iónskym a zo západu Tyrhenským morom. Pobrežie Iónskeho mora je menej zaľudnené a turisti sem prichádzajú najmä kvôli pozostatkom antických osád, ktoré boli kedysi mocnými mestskými štátmi. Predkami miestnych obyvateľov boli Feníčania, Gréci, Rímania, Normani a Arabi. Najviac návštevníkov však priťahujú brehy Tyrhenského mora so svojimi strmými útesmi a skalnatými zátokami, ktoré ešte masová turistika neobjavila.Capo Vaticano - Tropea - Zambrone - Briatico - Torre Ruffa

Capo Vaticano - Tropea - Zambrone - Briatico - Torre Ruffa

Capo Vaticano - široké piesočnaté pláže občas prerušené skalnými výbežkami, hory s borovicovými a oleandrovými lesmi, romantický výhľad na Liparské ostrovy – to všetko poskytuje oblasť Capo Vaticano. Popri prírode si prezrite i archeologické nálezy v blízkej Tropei a sledujte zachovalý tradičný život domácich. Z vyhliadky na skalnatom pobreží zazriete i úžinu medzi pevninou a Sicíliou. Ak chcete dovolenku v prirodzenom prostredí, navštívte Capo Vaticano!
Tropea je jedným z najnavštevovanejších miest Kalábrie, rozkladá sa na rozhraní zálivu Sv. Eufemia a Gioia Tauro. Zachovalo sa tu množstvo vzácnych historických pamiatok, ktoré spolu s úzkymi uličkami dotvárajú neopakovateľný kolorit mesta. Pobrežie je vyhľadávané kvôli krištáľovému moru a plážam s jemným bielym pieskom, spestreným výskytom skalnatých útesov. K Vašej spokojnosti prispeje aj množstvo zábavných podnikov a reštaurácií ponúkajúcich miestne špeciality. Vzdialenosť: - z Bratislavy 1 785 km, - z Banskej Bystrice 1 990 km, - z Košíc 2 180 km. Železničná stanica: Tropea.

Tip na výlet

Zambrone - 12 km - veľký aquapark.
Liparské ostrovy - krásne historické centrum a múzeum, promenáda lemovaná obchodíkmi ponúkajúcimi vynikajúce miestne víno, likéry (napr. Marsala), kapari a rôzne druhy korenia.prejsť na stránku: 1 2 [3] 4
24. Aparthotel Villaggio Eden

24. Aparthotel Villaggio Eden

Hotelovo rezidenčný komplex je situovaný pri jednej z najkrajších pláži v oblasti Capo Vaticano - pláži Grotticelle, len 15 min. od mesta Tropea. Je vybudovaný priamo pri pláži, obklopený tropickými rastlinami, palmami a stromami. Villaggio ponúka ubytovanie v hotelových izbách a apartmánoch pri mori (40 m), v depandancii a aparthoteli (cca 300 m) ale i v samostatných vilkách s panoramatickým výhľadom na more, vzdialených cca 1 km od súkromnej pláže. Villaggio postavilo v roku 2010 nové apartmány s bazénom a všetkými hotelovými službami s názvom aparthotel.

Pláž:
40 m apartmány a hotelové izby, 300 m apartmány a aparthotel v depandancii, 1 km apartmány s panoramatickým výhľadom. Súkromná pláž z bieleho piesku obkolesená zeleňou a skalnatými útesmi, plážový servis za poplatok (1 slnečník a 2 plážové kreslá na apartmán/izbu), jednosmerná kyvadlová doprava z pláže k apartmánom v depandancii v cene.

Centrum:
tichšia oblasť s obmedzenými možnosťami zábavy v okolí (len v rámci komplexu), cca 2 km menšie mestečko Ricadi, 8 km rušnejšia časť Santa Domenica, 9 km Tropea.

Ubytovanie:
Aparthotel - všetky izby sú vlastne apartmány typu B a C s hotelovými službami. Sú postavené v roku 2010, komfortne a moderne zariadené, vybavené klimatizáciou, TV SAT, kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchovacím boxom a sušičom na vlasy, veranda so záhradným nábytkom. Všetky izby sú s výhľadom na bazén.
Izba bilo pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Izba trilo pre 5-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, malá spálňa s 2 samostatnými lôžkami.

Stravovanie:
Hotelové izby a aparthotel - polpenzia alebo za príplatok plná penzia: kontinentálne raňajky podávané formou bufetu (mlieko, káva, cappuccino, čaj, džúsy, chlieb, sucháre, maslo, džem, jogurty, cornfl akes, keksy, croissanty). Večere a obedy servírované + bufet - klient si môže deň vopred vybrať z 3 druhov jedál 1. a 2. chodu, predjedlo, obloha a ovocie sú podávané formou bufetu, bez nápojov.

Vybavenie a služby:
recepcia, 2 bary – jeden pri pláži, druhý pri bazéne v dependancii, reštaurácia s terasou a výhľadom na sicílske pobrežie a Liparské ostrovy, minimarket, trezor na recepcii pre apartmány a aparthotel zdarma. Možné za poplatok: Wi-Fi, počítač s internetom na recepcii, práčovňa, transfer na/zo železničnej stanice v Ricadi (cca 2 km) na vyžiadanie (za poplatok). Malé zvieratá povolené (okrem hotelových izieb a aparthotela). Niektoré apartmány s bezbariérovým prístupom (na vyžiadanie).

Šport a zábava:
vodné bicykle, stolný tenis (za poplatok), prenájom áut a motoriek, animácie a miniklub (od 14.06. do 12.09.), detské ihrisko pri pláži, bazén s hydromasážou a s niekoľkými lehátkami pri apartmánoch a pri aparthoteli v dependancii.

Parkovisko:
v komplexe.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 24:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
DETI DO 7 ROKOV: zdarma na 3. lôžku.
CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s uvedenou formou stravovania na osobu a pobyt, klimatizácia, TV SAT, spotreba energií, posteľná bielizeň s týždennou výmenou, uteráky s výmenou 1 x v týždni (žiadať na recepcii), animácie a miniklub (14.6-12.9.), trezor na recepcii, 1 parkovacie miesto/izba.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 30 €/apartmán, plážový servis, požívanie kanoe 30 min., používanie vodného bicykla 1 hod. a stolný tenis 1 hod. 15 €/osoba/týždeň (1 slnečník, 2 plážové kreslá/apartmán), Eden karta 1 €/apartmán (aktivácia karty s ktorou sa platí v bare a v reštaurácii).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: uteráky extra 5 €/osoba/výmena, výmena posteľnej bielizne počas týždňa 10 €/samostatné lôžko/výmena, 15 €/manželská posteľ/výmena, práčovňa 4 €/pranie, postieľka 5 €/deň (deti do 3 r.), Wi-Fi (v bare a reštaurácii) 2 €/deň, stolný tenis 3 €/hodina, plážové lehátko extra 8 €/deň, plážové kreslo extra 5 €/deň, plážový slnečník extra 5 €/deň, ďalšie parkovacie miesto 5 €/deň, spiatočný transfer z vlakovej stanice 10 €/osoba.
DETI DO  7 ROKOV: zdarma na 3. Lôžku v izbe s dvoma dospelými.
25. Hotel Baia Tropea ****

25. Hotel Baia Tropea ****

Hotel Baia Tropea 4* je situovaný na pobreží Kalábrie- nazývanom aj Pobrežie Bohov a cca 4 km od centra mestečka Tropea, ktoré je "Perlou Kalábrie."

Pláž:
cca 30- 250 m, pláž je z bieleho piesku a jemného štrku, plážový mikrobus a plážový servis v cene( 1 slnečník a lehátko+ kreslo).

Centrum:
2 km od mestečka Parghelia.

Ubytovanie: Hotel je rozdelený na 2 časti, celkovo disponuje 150 izbami. Prvá budova sa nachádza cca 30 m od pláže a v tesnej blízkosti bazéna. V tejto budove sa nachádzajú izby Standard a Pool. Druhá časť hotela sa nazýva Panoramica, nachádza sa cca 250 m od pláže ( do svahu). 
Izby Standard pre 2- 4 osoby:  nachádzajú sa na prízemí alebo prvom poschodí, sú otočené smerom do stráne. Vybavenie izieb: sociálne zariadenie, balkón alebo veranda, fén, mini bar, TV, klimatizácia, 3. a 4. je rozkladacia poschodová posťeľ/gauč.
Izby Pool pre 2- 4 osoby: nachádzajú sa na prvom poschodí alebo prízemí a sú otočené smerom k bazénu alebo moru. Vybavenie ako pri izbách typu Standard.
Izby Panoramica pre 2- 4 osoby: majú panoramatický výhľad na more s verandou alebo balkónom. Vybavenie ako pri izbách Standard a Pool, ale 3. a 4. lôžka sú samostatné lôžka.

Stravovanie:
polpenzia alebo plná penzia, kontinentálne raňajky podávané formou buffetových stolov, obed alebo večera, výber z dvoch druhov prvého a druhého chodu, obloha a ovocie sú podávané formou buffetového stola, čapovaná minerálka a víno.

Vybavenie a služby:
k dispozícii je recepcia, bazén so slnečníkmi a lehátkami( nezodpovedá počtu klientov), bazén s hydromasážou, tenisový kurt (za poplatok),reštaurácia, bar, plážový mikrobus, animácie a miniklub ( cca od 15.06. - 15.09.), zvieratá nie sú povolené.

Parkovisko:
v rezorte sa nachádzajú dve parkoviská, prvé strážené, za poplatok, hneď vedľa recepcie, druhé je nestrážené, je zdarma, nachádza sa cca 150 m od recepcie (cez cestu).

Nástupné dni:
príchod nedeľa po 17:00, odchod v sobotu do 10:00.

Poznámka:
V oblasti sa nachádza slovensky alebo česky hovoriaci delegát, ktorý nie je pri ubytovávaní klientov, je k dispozícii po celú dobu pobytu, organizuje fakultatívne výlety.

Akcia:
poldenný výlet do najznámejšieho letoviska na Tyrhénskom pobreží Kalábrie Tropey grátis.

ENA ZAHŔŇA: ubytovanie s uvedenou formou stravovania na osobu a pobyt v príslušnej izbe, klimatizácia, TV, plážový servis (slnečník + lehátko + kreslo/izba), vstup do bazéna, plážový mikrobus, animácie (cca 15.06.-15.09.), nestrážené parkovisko.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: postieľka 50 €/týždeň, tenisový kurt 15 €/hodina.
DETI DO 12 ROKOV: zdarma na 3. lôžku.
Pozn.: väčšina talianských letovísk zavádza pobytovú taxu. Jej cena zatiaľ nie je známa, ale vo väčšine prípadov je to cca 1-3 euro/ osoba nad 12 r. / deň. Pokiaľ bude zavedená, klient je povinný ju na mieste uhradiť.
26. Rezidencia La Fattoria

26. Rezidencia La Fattoria

Rezidencia La Fattoria sa nachádza v príjemnej lokalite plnej zelene, v mestečku Ricadi - časť Torre Ruffa, ktorá je pomenovaná po strážnej veži zo 16.st.n.l. Táto časť je známa priezračne čistým morom a zriedkavou rastlinou, ktorá rastie len v tejto oblasti - papraď ”Woodwardia radicans“. Rezidencia sa nachádza iba 7 km od mesta Tropea, ktoré je známe kostolom sv. Madony, bielymi piesočnatými plážami plných talianskych a zahraničných turistov, pestovaním sladkej cibule, ktorú môžu klienti nájsť len v tejto lokalite.  

Pláž:
300 m, pri rezidencii sa nachádza malá úzka pláž z bieleho piesku so skalnatými útesmi. Veľká pláž Tono je vzdialená cca 1 km. K dispozícii je plážový mikrobus (zdarma) v určených hodinách. Klienti rezidencie majú slnečníky a plážové kreslá zdarma.

Centrum:
7 km od mesta Tropea.

Ubytovanie:
v príjemných apartmánoch.

Typ A pre max. 2 osoby: izba s manželskou posteľou, sociálne zariadenie, kuchynský kút na krytej terase.
Typ B pre 3-4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou, sociálne zariadenie, balkón alebo terasa.
Typ C pre 5-6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, sociálne zariadenie, balkón alebo terasa.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
bar, transfer zo železničnej stanice v Ricadi na vyžiadanie (zdarma). Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
bazén so slnečníkmi a lehátkami (počet slnečníkov nezodpovedá počtu klientov).

Parkovisko:
nekryté, nestrážené.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
V letovisku sa nachádza česky alebo slovensky hovoriaci delegát, nie je pri ubytovávaní klientov, je k dispozícii jeden až dva krát týždenne, organizuje fakultatívne výlety.

27. Hotel Marinella***

27. Hotel Marinella***

Moderný hotel v Capo Vaticano obkolesený  stredomorskou vegetáciou  a palmami , sa nachádza cca 200 m od jednej z najkrajších bielych piesočnatých pláží Baia di Grotticelle. Najbližšie centrum je vzdialené 9 km v meste Tropea- "Perle Kalábrie".

Pláž:
cca 250 m, súkromná pláž z bieleho piesku, v cene plážový servis (slnečník a 2 plážové stoličky) a plážový mikrobus len smerom od pláže k hotelu v určitom čase.

Ubytovanie: Všetky hotelové izby majú balkón/terasu, niektoré sú s výhľadom na more.
Izby pre 2-4 osoby: sú vybavené sociálnym zariadením, fénom, trezorom, telefónom, klimatizáciou, TV/SAT, minibarom (za poplatok).

Stravovanie:
raňajky, polpenzia alebo plná penzia, raňajky sú kontinentálne, podávané formou bufetu (mlieko, káva , čaj, chlieb, maslo, džem, cornflakes, šunka, syr,...). Obed alebo večera výber z dvoch druhov jedál, 1. a 2. chodu, predjedlo a obloha formou bufetu, bez nápojov.

Vybavenie a služby:
bar, reštaurácia, spoločenská miestnosť s TV/SAT, bazén, hry pre deti. Malé zvieratá povolené (za poplatok).

Šport a zábava:
možnosť prechádzok k známemu stožiaru Faro, odkiaľ je nádherný výhľad na celé pobrežie, tenisový kurt, ihrisko pre mini futbal, stolný tenis, Wi-Fi za poplatok, na pláži je možné si prenajať kanoe, vodné šliapadlá, windsurf.

Parkovisko:
súkromné parkovisko vo vnútri objektu.

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s uvedenou formou stravovania na osobu a pobyt, klimatizáciu, TV SAT, trezor, vstup do bazéna, plážový servis, plážový mikrobus len smerom od pláže k hotelu v určených hodinách.
NA VYŽIADANIE - platba v CK:
 1/1 izba 84 €/osoba/týždeň, platba na mieste: barová chladnička 4 €/deň, malé zvieratá  20 €/pobyt.
DETI DO 6 ROKOV: 
zdarma na 3. a 4. lôžku.

28. Hotel Villaggio Eden ***

28. Hotel Villaggio Eden ***

Hotelovo rezidenčný komplex je situovaný pri jednej z najkrajších pláži v oblasti Capo Vaticano - pláži Grotticelle, len 15 min. od mesta Tropea. Je vybudovaný priamo pri pláži, obklopený tropickými rastlinami, palmami a stromami. Villaggio ponúka ubytovanie v hotelových izbách a apartmánoch pri mori (40 m), v depandancii a aparthoteli (cca 300 m) ale i v samostatných vilkách s panoramatickým výhľadom na more, vzdialených cca 1 km od súkromnej pláže. Villaggio postavilo v roku 2010 nové apartmány s bazénom a všetkými hotelovými službami s názvom aparthotel.

Pláž:
40 m apartmány a hotelové izby, 300 m apartmány a aparthotel v depandancii, 1 km apartmány s panoramatickým výhľadom. Súkromná pláž z bieleho piesku obkolesená zeleňou a skalnatými útesmi, plážový servis za poplatok (1 slnečník a 2 plážové kreslá na apartmán/izbu), jednosmerná kyvadlová doprava z pláže k apartmánom v depandancii v cene.

Centrum:
tichšia oblasť s obmedzenými možnosťami zábavy v okolí (len v rámci komplexu), cca 2 km menšie mestečko Ricadi, 8 km rušnejšia časť Santa Domenica, 9 km Tropea.

Ubytovanie:
Hotelové izby (cca 25 m2) - sú 2-4 lôžkové, vybavené klimatizáciou, TV SAT, barovou chladničkou, sušičom na vlasy, telefónom, trezorom, kúpeľňou, sú bez balkóna a výhľadu na more.

Stravovanie:
polpenzia alebo za príplatok plná penzia: kontinentálne raňajky podávané formou bufetu (mlieko, káva, cappuccino, čaj, džúsy, chlieb, sucháre, maslo, džem, jogurty, cornfl akes, keksy, croissanty). Večere a obedy servírované + bufet - klient si môže deň vopred vybrať z 3 druhov jedál 1. a 2. chodu, predjedlo, obloha a ovocie sú podávané formou bufetu, bez nápojov.

Vybavenie a služby:
recepcia, 2 bary – jeden pri pláži, druhý pri bazéne v dependancii, reštaurácia s terasou a výhľadom na sicílske pobrežie a Liparské ostrovy, minimarket, trezor na recepcii pre apartmány a aparthotel zdarma. Možné za poplatok: Wi-Fi, počítač s internetom na recepcii, práčovňa, transfer na/zo železničnej stanice v Ricadi (cca 2 km) na vyžiadanie (za poplatok). Malé zvieratá povolené (okrem hotelových izieb a aparthotela). Niektoré apartmány s bezbariérovým prístupom (na vyžiadanie).

Šport a zábava:
vodné bicykle, stolný tenis (za poplatok), prenájom áut a motoriek, animácie a miniklub (od 14.06. do 12.09.), detské ihrisko pri pláži, bazén s hydromasážou a s niekoľkými lehátkami pri apartmánoch a pri aparthoteli v dependancii.

Parkovisko:
v komplexe.

Nástupné dni:
sobota, na vyžiadanie ľubovoľný príchod 17:00 - 24:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
DETI DO 3 ROKOV: zdarma (bez nároku na lôžko).

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s uvedenou formou stravovania na osobu a pobyt, klimatizácia, TV SAT, každodenná výmena uterákov a upratovanie, výmena posteľnej bielizne každé 3 dni, animácie a miniklub (14.6-12.9.), trezor, 1 parkovacie miesto/izba.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste:  plážový servis, požívanie kanoe 30 min., používanie vodného bicykla 1 hod. a stolný tenis 1 hod. 15 €/osoba/týždeň (1 slnečník, 2 plážové kreslá/apartmán), Eden karta 1 €/apartmán (aktivácia karty s ktorou sa platí v bare a v reštaurácii).
NA VYŽIADANIE - platba v CK: 1/1 izba +40%, platba na mieste: postieľka 0-3 r. 5 €/deň, práčovňa 4 €/pranie, Wi-Fi (v bare a reštaurácii) 2 €/deň, stolný tenis 3 €/hodina, plážové lehátko extra 8 €/deň, plážové kreslo extra 5 €/deň, plážový slnečník extra 5 €/deň, ďalšie parkovacie miesto 5 €/deň, spiatočný transfer z vlakovej stanice 10 €/osoba.
DETI DO 3 ROKOV: zdarma bez nároku na lôžko.
KAUCIA: 100 €

29. Rezidencia Heaven

29. Rezidencia Heaven

Rezidencia sa nachádza na pokojnom mieste odkiaľ je nádherný výhľad na pobrežie Capo Vaticano a Liparské ostrovy. Je obklopené zeleňou a tropickými rastlinami. Rezidencia je rozdelená na centrálnu časť a depandanciu.

Pláž:
cca 450 m od pláže Santa Maria, z bieleho piesku, plážový mikrobus za poplatok, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom za poplatok. Najkrajšia pláž Groticelle je vzdialená 900 m.

Ubytovanie:
Apartmány v centrálnej časti - nachádzajú sa cca 450 m od mora. Apartmány na prízemí majú terasu, na 1. poschodí balkón. Všetky sú vybavené záhradným nábytkom, TV, kuchynským kútom a kúpeľňou so sprchou.
Typ C pre 4/5/6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, sociálne zariadnie, TV.
Apartmány v depandancii- nachádzajú sa cca 900 m od centrálnej časti a cca 900 m od najkrajšej pláže Capo Vaticano- Baia di Groticelle, cca 500 m od pláže Santa Maria. Apartmány sa nachádzajú na prízemí, všetky majú terasu so záhradným nábytkom.
Typ C pre 4/5/6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma lôžkami, kúpeľňa so sprchou a TV.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
v centrálnej časti rezidencie je k dispozícii bar a TV miestnosť. Malé zvieratá povolené za poplatok okrem spoločenských priestorov.

Šport a zábava:
bazén, futbalové ihrisko, detské ihrisko, stolný tenis, minifutbal, animácie a miniklub v talianskom jazyku.

Klubová karta:
povinná, za poplatok v období 28.06.-30.08., zahŕňa: animácie, miniklub, vstup do bazéna, plážový mikrobus, stolný tenis, futbalové a volejbalové ihrisko a parkovisko.

Parkovisko:
nachádzajú sa v centrálnej časti.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00-19:00, odchod do 09:30 hod, min. 7 nocí.

Poznámka:
delegát sa nachádza v oblasti, nie je pri ubytovávaní klientov, klientom je k dispozícii 1 - 2x týždenne a organizuje fakultatívne výlety v českom, alebo v slovenskom jazyku.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, TV.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: klubová karta (v termíne 28.6.-30.8.) 15 €/osoba nad 4. roky/týždeň.
NA VYŽIADANIE -
 
platba na mieste: záverečné upratovanie 
(okrem kuchynského kúta) 40 €/apartmán, 
posteľná bielizeň 8 €/výmena, uteráky 
5 €/osoba/výmena, 
malé zvieratá 40 €/pobyt.
KAUCIA: 50 €

30. Rezidencia Felix***-Ricadi

30. Rezidencia Felix***-Ricadi

Rezidencia Felix sa nachádza cca 500 m od pláže a len 6 km od mestečka Tropea.

Pláž:
 cca 500 m, pláž je z bieleho jemného piesku s kamienkami, plážový mikrobus na najkrajšiu pláž v Capo Vaticano - Grotticelle za poplatok.

Centrum:
cca 6 km od mestečka Tropea.

Ubytovanie:
Apartmány majú aj bezbariérové prístupy. Apartmány majú verandu alebo balkón alebo len okná (treba upresniť pri rezervácii). Niektoré apartmány môžu mať kuchynský kút na krytej terase.
Typ A pre max. 2 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a manželskou posteľou, sociálne zariadenie, klimatizácia.
Typ B1 pre 3-4 osoby: obývacia miestnosť  s 2 lôžkami alebo poschodovou posteľou, ďalšia spálňa s manželskou posteľou, kuchynský kút na krytej verande, sociálne zariadenie, klimatizácia.
Typ B2 pre 3-4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím lôžkom, spálňa s manželskou posteľou, sociálne zariadenie, klimatizácia.
Typ C pre 5-6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou, ďalšia izba s 2 lôžkami, sociálne zariadenie, klimatizácia.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia, Wi-Fi vo verejných priestoroch (za poplatok), bar s TV/SAT a kryté parkovisko. Vlaková stanica sa nachádza v Ricadi. Malé zvieratá povolené za poplatok.

Šport a zábava:
bazén, posilňovňa, tenisový kurt, stolný tenis a detské ihrisko.

Klubová karta:
povinná, za poplatok zahŕňa: Wi-Fi na recepcii, spoločenská miestnosť s TV, bazén, posilňovňa, tenisový kurt, stolný tenis, detské ihrisko, klimatizáciu.

Parkovisko:
v komplexe (kryté).

Nástupné dni:
príchod v sobotu od 17:00 - 20:30, odchod v sobotu do 9:00 hod.

Poznámka:
v oblasti sa nachádza česky alebo slovensky hovoriaci delegát. Nie je pri ubytovaní ale je k dispozícii 1 - 2 x týždenne a organizuje fakultatívne výlety.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, kryté parkovisko.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: 
klubová karta 40 €/apartmán.
NA VYŽIADANIE -
 platba na mieste: posteľná bielizeň 10 €/osoba/výmena, 
uteráky 10 €/osoba/výmena, malé zvieratá 50 €/pobyt, plážový mikrobus na pláž Grotticelle 3 €/osoba/spiatočná cesta.
KAUCIA:
 
100 €

31. Hotel Sciaron ***

31. Hotel Sciaron ***

Komplex sa nachádza na pokojnom mieste obklopenom zeleňou, v blízkosti pláže Santa Maria, ktorá je obkolesená skalnatými útesmi a ponúka nádherný pohľad na Liparské ostrovy. Je vzdialený 2 km od San Nicolo di Ricadi a 6 km od Tropey.

Pláž:
600 m, z bieleho piesku, s plážovým servisom v cene (1 slnečník a 2 plážové kreslá/izba, apartmán), plážový mikrobus v cene.

Centrum:
2 km San Nicolo di Ricadi, 6 km mesto Tropea.

Ubytovanie:
Hotelové izby: sú 2-4 lôžkové, vybavené vlastnou kúpeľňou a sušičom na vlasy, klimatizáciou (za poplatok), chladničkou (za poplatok). Väčšina hotelových izieb je s výhľadom na more s malým balkónom.

Stravovanie:
polpenzia alebo plná penzia, kontinentálne raňajky podávané formou bufetu, obed a večera – výber z 3. druhov jedál 1. a 2. chodu. Na obed je výber z 3 príloh, na večeru sú prílohy podávané formou bufetu, bez nápojov.

Vybavenie a služby:
recepcia, reštaurácia, bar s terasou. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
bazén, diskotéka, animácie, detský kútik, lukostreľba, tenisový kurt, stolný tenis.

Parkovisko:
v komplexe.

Nástupné dni:
sobota, príchod 15:00-20:00 hotel, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s uvedenou formou stravovania na osobu a 7 nocí , TV, detský kútik, vstup do bazéna, plážový servis (1 slnečník a 2 kreslá/izba), kyvadlová doprava na pláž, parkovisko.
NA VYŽIADANIE - platba v CK:
1/1 izba 101 €/osoba/týždeň,
platba na mieste:
chladnička 5 €/izba/deň, klimatizácia 35 €/izba/týždeň.
DETI do 3 rokov:
zdarma bez nároku na stravu v izbe s dvoma dospelými.
32. Rezidencia Limoneto New***

32. Rezidencia Limoneto New***

Udržiavané prázdninové zariadenie nachádzajúce sa na pozemku plnom zelene a voňavých citrónovníkov. 

Pláž:
cca 450 m, z bieleho piesku, čiastočne skalnaté útesy, rezidencia dáva klientom k dispozícii slnečníky. Pláž je dosiahnuteľná po schodoch alebo plážovým mikrobusom za poplatok.

Centrum:
 cca 7 km od mensta Tropea.

Ubytovanie: Všetky apartmány majú TV SAT, sociálne zariadenie a terasu. Niektoré apartmány majú nádherný výhľad na more (za poplatok na vyžiadanie). 
Typ B1 pre 2-4 osoby: na prízemí, spálňa s manželskou posteľou a 2 lôžkami, obývacia izba s kuchynským kútom.
Typ B2 pre 2-4 osoby: na prízemí, spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s kuchynským kútom a poschodovou posteľou.
Typ B3 pre 3-5 osôb: na prízemí, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, obývacia izba s kuchynským kútom a poschodovou posteľou.
Typ B4 SUPER pre 3-5 osôb: na 1. poschodí, spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s poschodovou posteľou a samostatným lôžkom, malá miestnosť s kuchynským kútom.
Typ C1 pre 3-5/6 osôb: na 1. poschodí, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, obývacia izba s kuchynským kútom a samostatným lôžkom. Možnosť 6. lôžka (poschodová posteľ) v obývacej izbe na vyžiadanie za poplatok.
Typ C2 pre 3-5/6 osôb: na 1.poschodí, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývacia izba s kuchynským kútom a samostatným lôžkom. Možnosť 6. lôžka (poschodová posteľ) v obývacej izbe na vyžiadanie za poplatok.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
bar (02.06.-16.09.), citrusová záhrada, cca 400 m od rezidencie sa nachádza minimarket. Malé zvieratá povolené za poplatok.

Šport a zábava:
bazén so slnečníkmi a lehátkami (v hlavnej časti, dostanete sa k nemu schodiskom) obklopený figovníkmi a mandľovníkmi, ihrisko na minifutbal, volejbalové ihrisko, miesto na opekanie s grilom, detské hry a animácie (od 1.7.-31.8.).

Parkovisko:
v neoplotenej záhrade, každé daľšie parkovacie miesto za poplatok.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00-19:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí

Poznámka:
Delegát v oblasti sa nachádza česky alebo slovensky hovoriaci delegát. Nie je pri ubytovaní ale je k dispozícii 1 - 2 x týždenne a organizuje fakultatívne výlety.

Akcia:
PONUKA PRE SKUPINY: pri 5-tich objednaných apartmánoch 6-ty zdarma!

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, TV SAT, vstup do bazéna (01.06.-13.09.), animácie (01.07.-31.08.), 1 parkovacie miesto/apartmán, futbalové ihrisko, slnečník.
POVINNÉ PRÍPLATKY -
platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ B1, B2 a B3 20 €,  typ B4, C1 a C2 25 €.
NA VYŽIADANIE -
 platba na mieste: 
prístelka  (iba v type C1 a C2) 30 € do 02.08. a od 23.08., 70 € 02.08.-23.08., výhľad na more 20 €/apartmán/týždeň, ďalšie parkovacie miesto 30 €/týždeň, posteľná bielizeň  10 €/osoba (v prípade pobytu na 14 dní a viac, výmena posteľnej bielizne povinná), uteráky 10 €/osoba (v prípade pobytu na 14 dní a viac, výmena posteľnej bielizne povinná),  práčka na žetóny,  malé zvieratá 30 €/pobyt.
KAUCIA: 50 €
Pozn.:
 
väčšina talianských letovísk zavádza pobytovú taxu. Jej cena zatiaľ nie je známa, ale vo väčšine prípadov je to cca 1-3 euro/ osoba nad 12 r. / deň. Pokiaľ bude zavedená, klient je povinný ju na mieste uhradiť.

33. Hotel Rezidencia Green Garden Club***

33. Hotel Rezidencia Green Garden Club***

Turistický komplex sa nachádza v prekrásnom zálive s nádherne priezračným morom a plážou s jemným pieskom, na tyrhénskom pobreží, blízko mestečka Briatico. Je ideálnym miestom nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre tých, ktorí radi športujú, zabávajú sa a podnikajú výlety do okolia. Komplex je obklopený tropickými rastlinami, zeleňou a hlavne rôznorodými palmami.

Pláž:
cca 100 m súkromná pláž s jemným bielym pieskom a štrkom s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis v cene(1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážové kreslo/apartmán), kabínky na prezliekanie, sociálne zariadenie a bar.

Ubytovanie: Apartmány sa nachádzajú v prízemných vilkách s v lastným vchodom. Každý apartmán má kuchynský kút v obývacej miestnosti, kúpeľňu so sprchou, klimatizáciu a terasu.
Typ B pre 3 osoby: obývacia miestnosťs 1 lôžkom, spálňa s manželskou.
Typ C1 pre 4 osoby: obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 lôžkami.
Typ C2 pre 4 osoby: obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 lôžkami, terasa so záhradkou.

Stravovanie:
individuálne, moýžnosť doobjednať polpenziu alebo plnú penziu.

Vybavenie a služby:
bar, reštaurácia s terasou s výhľadom na more, minimarket, Wi-Fi za poplatok. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
bazén, tenisový kurt, plážový volejbal, futbalové ihrisko so syntetickým trávnikom, stolný tenis, amfiteáter s animáciami v talianskom jazyku, mini klub, diskotéka, lukostreľba, kanoe.

Klubová karta:
povinná, za poplatok zahŕňa: vstup do bazéna (02.06.-20.09.), animácie a miniklub (07.06.-13.09.), tenisový kurt počas dňa.

Parkovisko:
nestrážené.

Nástupné dni:
sobota, príchod po 16:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
Delegát v oblasti sa nachádza česky alebo slovensky hovoriaci delegát. Nie je pri ubytovaní ale je k dispozícii 1 - 2 x týždenne a organizuje fakultatívne výlety.

Akcia:
výlet na gumených člnoch popri pobreží Capo Vaticano v stanovené dni v cene.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, klimatizácia, záverečné upratovanie, posteľnú bielizeň s týždennou výmenou, plážový servis (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážové kreslo/apartmán), výlet na gumených člnoch popri pobreží Capo Vaticano v dni stanovené delegátom, parkovisko.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: klubová karta 15 €/osoba nad 4 r./týždeň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: postieľka 50 €/týždeň, polpenzia 20 €/osoba nad 12 rokov/deň, 10 €/dieťa do 12 rokov/deň, plná penzia 25 €/osoba nad 12 rokov/deň, 15 €/dieťa do 11 rokov/deň.
KAUCIA: 50 €
Pozn.: väčšina talianských letovísk zavádza pobytovú taxu. Jej cena zatiaľ nie je známa, ale vo väčšine prípadov je to cca 1-3 euro/ osoba nad 12 r. / deň. Pokiaľ bude zavedená, klient je povinný ju na mieste uhradiť.

prejsť na stránku: 1 2 [3] 4

NAJ.sk
webdesign © bart.sk