Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2017 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2015 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2011 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2017 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2017 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Benátsko

Benátsko

Benátsko sa rozprestiera na území bývalej Benátskej republiky. K Taliansku bolo definitívne pripojené až v roku 1866. Hlavným mestom sú Benátky. Na severe je región ohraničený Dolomitmi a na juhu dolným tokom rieky Pád. Najznámejšie je však benátske pobrežie, ktoré je posiate množstvom známych prímorských letovísk. Široké piesočnaté pláže s mierne klesajúcim dnom, výhodná poloha vzhľadom na vzdialenosť zo SR, množstvo zábavných parkov ako aj historických pamiatok v okolí sú hlavné dôvody, prečo sa tento región už roky teší obrovskej obľube slovenských turistov.Bibione

Bibione

Jedno z najnavštevovanejších letovísk, situované medzi Benátkami a Terstom. Bibione je rozdelené do 4 častí: BIBIONE SPIAGGIA je známa ako rušná centrálna oblasť s množstvom kaviarní, reštaurácií, diskoték či rozličných obchodov. Nájdete tu voľne prístupné detské ihriská na pláži, známy Lunapark, ale i iné atrakcie lákajúce nielen deti. Východne sa tiahne LIDO DEI PINI, na západ zas leží časť LIDO DEL SOLE, najzápadnejšou časťou je PINEDA. Ide o tichšie oblasti plné zelene, ktoré ponúkajú pokojnú dovolenku v bezpečnom prostredí pre deti. Borovicové lesy poskytujú v čase horúcich dní príjemný chládok. Toto všetko, ale i viac ponúka Bibione so svojimi širokými piesočnatými plážami a príjemnou rodinnou atmosférou.
ŠPORT, ZÁBAVA A RELAX: tenis, golf, plážový volejbal, windsurfing, jachting, kanoe, jazda na koni, parasailing, termálne kúpele, lunapark, animácie a miniklub na pláži.
Vzdialenosť: - z Bratislavy 600 km,- z Banskej Bystrice 807 km,- z Košíc 998 km. Železničná stanica: Latisana 22 km.

Tip na výlet

San Michele al Tagliamento - 19,5 km - malé mestečko na hraniciach s regiónom Friuli, istý čas tu vo vile Ivancich žil aj E. Hemingway.
Marano Laguna - 13,09 km - jedná z benátskych lagún tvorená sieťou vodných kanálov, močiarov a malých ostrovčekov, nájdete tu množstvo vtákov a vydier.
Benátky - 100 km - mesto na lagúne.prejsť na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
86. Rezidencia Luxor

86. Rezidencia Luxor

POLOHA: Nachádza sa v časti Bibione Spiaggia a je situovaná priamo pri mori, vzdialenosť od centra je 100 m.

VYBAVENIE: fén na vlasy, kávovar, trezor, TV, výťah, bazén, parkovisko, zásuvka na TV, záhrada pri dome, solárium, práčka na prvom poschodí za poplatok, terasa, park.

UBYTOVANIE:
Typ A1 pre 2 osoby:
1-izbový apartmán, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby,  kúpeľňa so sprchovacím kútom, terasa s bočným výhľadom na more a vyhradené parkovacie miesto. 
Typ A2 pre max. 3 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím divánom pre 1 osobu, manželská posteľ, kúpeľňa so sprchovacím kútom, terasa s bočným výhľadom na more, vyhradené parkovacie miesto.
Typ B1 pre max 4 osoby:: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, terasa s bočným výhľadlom na more, vyhradené parkovacie miesto.
Typ B2 pre2-4 osoby: obývacia miestnosť s poschodovou posteľou a gaučom pre jednu osobu, mikrovlnná rúra, kávovar, splálňa s manželskou posteľou, kúpeľna so sprchovacím kútom, balkón s bočným výhľadom na more, vyhradené parkovacie miesto.
Typ B3 pre 4-5 osôb: 2-izbový apartmán, obývacia izba s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby,spálňa s manželskou posteľou a jednym lôžkom, kúpeľna so sprchovacím kútom, balkón s bočným výhľadom na more, vyhradené parkovacie miesto.
Typ B4 pre 4-5 osôb: ako typ B3, naviac klimatizácia, mikrovlnná rúra, kávovar.
Typ B5 pre 3-5 osôb: 2-izbový apartmán, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre dve osoby, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, dve kúpeľne, jedna so sprchovacím kútom, a druhá iba so sprchou, terasa s bočným výhľadom na more a vyhradené parkovacie miesto.
Typ B6 pre 3-5 osôb: ako typ B5, naviac klimatizácia, mikrovlnná rúra, kávovar.
Typ C1 pre 4-5 osôb: 3-izbový apartmán,  obývacia izba s kuchynským kútom a pohovkou pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvomi samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom, terasa a vyhradené parkovacie miesto. 
Typ C2 pre 4-5 osôb: ako typ C1, naviac klimatizácia, mikrovlnná rúra, kávovar.
Typ C3 pre 4-6 osôb: 3-izbový apartmán,  obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre dve osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom, dve veľké terasy ale iba jedna s bočným výhľadom na  more a vyhradené parkovacie miesto.
Typ C4 pre 4-6 osôb: ako typ C3, naviac klimatizácia, mikrovlnná rúra, kávovar.
Typ C5 pre 4-6 osôb: 3-izbový apartmán, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre dve osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou, veľká terasa s výhľadom na more a vyhradené parkovacie miesto.
Typ C6 pre 4-6 osôb: ako typ C6, naviac klimatizácia, mikrovlnná rúra, kávovar.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 17:00-20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.

č. na mape: 2

KOD: BIB078A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, plážový servis od 4. radu  (1 slnečník + 2 lehátka), Wi-Fi, klimatizácia, vstup do bazéna, parkovisko. 
POVINNÉ POPLATKY –
 platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: záverečné upratovanie
(okrem kuchynského kúta) typ A 30 €, typ B 40 €, typ C 50 €, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, postieľka 21 €/týždeň, dieťa do 30 mes. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez postieľky 5 €/deň, s postieľkou 8 €/deň, osoba nad 3 r. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez nároku na lôžko 10 €/deň, prístelka 15 €/deň, druhé parkovacie miesto (ak je k dispozícii) 30 €/týždeň.
KAUCIA: 150 €, resp. 300 € - skupina mladých ľudí po akceptovaní talianskym partnerom.
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade za poplatok.
Akcia:
pri pobyte na 14 a viac dní zľava 50 € (nekumulovateľná so zľavou za predĺžené pobyty).

 

87. Condominio Stella

87. Condominio Stella

POLOHA: Neveľký apartmánový dom sa nachádza v Bibione v oblasti Lido del Sole. Je vzdialený 150 m od pláže, 100 m od centra a 700 m od kúpeľov.

VYBAVENIE: balkón, TV, klimatizácia, parkovisko pred objektom, malé zvieratá povolené

UBYTOVANIE:
Typ C pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre dve osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou alebo dvomi samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom, terasa  a parkovacie miesto

NÁSTUPNÉ DNI: sobota (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 17:00-20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.

č. na mape: 75

KOD: BIB054A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, plážový servis od 4. radu  (1 slnečník + 2 lehátka), klimatizácia, parkovisko.
POVINNÉ PRÍPLATKY –
 platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: záverečné upratovanie
(okrem kuchynského kúta) typ C 50 €, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, postieľka 21 €/týždeň, dieťa do 30 mes. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez postieľky 5 €/deň, s postieľkou 8 €/deň, osoba nad 3 r. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez nároku na lôžko 10 €/deň, prístelka 15 €/deň, druhé parkovacie miesto (ak je k dispozícii) 30 €/týždeň, malé zvieratá (iba ak sú povolené ) 30 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €, resp. 300 € - skupina mladých ľudí po akceptovaní talianskym partnerom.
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade za poplatok.
Akcia:
pri pobyte na 14 a viac dní zľava 50 € (nekumulovateľná so zľavou za predĺžené pobyty).

89. Hotel a aparthotel Bibione Palace ****

89. Hotel a aparthotel Bibione Palace ****

Poloha: Bibione Palace Hotel je novým turistickým komplexom (2005), nachádza sa v Bibione Spiaggia priamo na pláži.

UBYTOVANIE: komplex má 110 hotelových izieb, 3 suity a 47 apartmánov. Všetky hotelové izby sú vybavené klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou s WC, TV SAT LCD, trezorom, minibarom, telefónom, internetovým pripojením, sušičom na vlasy a balkónom.
hotel:
Izby „Harmony“
– 26 m2 pre 2-3 osoby s výhľadom na more
Izby „Living doppia” – 22 m2 pre 2 osoby s bočným výhľadom na more.
Izby „Living tripla” – 22 m2 pre 3 osoby s bočným výhľadom na more.
aparthotel:
Izby „Easy suite“
– 32 m2 pre 4-5 osôb, obývacia izba s kuchynskym kútom a gaučom pre 2 osoby, spálňa s 2 posteľami.
Izby „Family suite” – 44 m2 pre 4-6 osôb, dve prepojené izby, 2 kúpeľne.
Izby „feeling siute” – 32 m2 pre 3-4 osoby, obývacia izba s gaučom pre 1 osobu, spálňa s 2 posteľami, kúpeľňa s hydromasážnou vaňou, výhľad na more.

STRAVOVANIE: polpenzia, raňajky alebo plná penzia, nealkoholické nápoje počas jedenia v cene.
Tri rôzne jedálne: Mastroianni – je väčšia a elegantnejšia s ponukou medzinárodnými jedál a obsluhou. Fellini je vhodná pre rodiny s deťmi, s bufetovými stolmi, Hemingway bar, vedľa bazéna široká ponuka studených a grilovaných jedál.

VYBAVENIE A SLUŽBY: bazén, detský bazén so šmýkalkami, hydromasažné vane, vodné športy, detské ihrisko, premietacia miestnosť pre deti, play station, animátori pre deti od 3 rokov, večerný baby-sitting ( na vyžiadanie, za poplatok), bicykle, trojkolky, detské sedačky, detská knižnica. Inner bar, Plaza Café. Wellness centrum, beauty centrum, sauna, slnečná terasa, animácie (aerobik, tenis, lekcie plachtenia, golf na 18 jamkovom ihrisku, jazda na koni, windsurfing, plážový volejbal, tanečné kurzy).

PARKOVISKO: áno.

NÁSTUPNÉ DNI:
ľubovoľný, príchod 14:00-19:00, odchod do 10:00, min. 3 nocí.

91. Apartmány  Biloba

91. Apartmány Biloba

Apartmánový dom nachádzajúci sa iba pár metrov od pláže.

Pláž:
50 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis v cene.

Ubytovanie:
apartmány sú vybavené TV, trezorom, mikrovlnnou rúrou a balkónom. Niektoré apartmány s klimatizáciou. 
Typ A pre 4 osoby: obývacia miestnosť s dvoma gaučami (pre 2 osoby), kuchysnký kút, kúpeľňa.
Typ B pre 4 osoby:  obývacia miestnosť s rozkladacím 2 lôžkovým gaučom, spálňa s manželským lôžkom, kuchynský kút, kúpeľňa.
Typ B1 pre 4 osoby: ako typ B pre 4 osoby, apartmán rozložený v dvoch poschodiach, 2 kúpeľne, 2 balkóny.Apartmán v podkroví.
Typ C pre 4-6 osôb: obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, kuchynský kút, kúpeľňa.
Typ C1 pre 4-6 osôb: ako C ale s balkónom obráteným na juh.
Typ C2 pre 5-7 osôb: obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou a samostatným lôžkom, kuchynský kút, kúpeľňa.

Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
2 výťahy. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok). Od mája do septembra agentúra usporadúva 1 x do týždňa zábavnú špagetovú party spojenú s hudbou, tancom, vínom a drinkami zdarma.

Parkovisko:
všetky apartmány majú kryté rezervované parkovacie miesto.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.


KOD: BIB001S

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od 4. radu (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).
Povinné príplatky – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 7,8 €/osoba/výmena, uteráky 6,8 €/osoba/výmena, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 2 €/deň, malé zvieratá do 5 kg 30 €/týždeň. 
KAUCIA: 100 €
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

92. Condominio Lussinpiccolo

92. Condominio Lussinpiccolo

Pekná rezidencia, zvonku renovovaná, s 3 poschodiami, 150 m od pláže, na ktorú sa dá dostať bez prechádzania cez cestu.

Pláž:
cca 150 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis od 4. radu v cene (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán). Kyvadlová doprava v určených hodinách na pláž zdarma. Plážový servis je garantovaný od 25.04.2015 do 27.09.2015.

Ubytovanie:
všetky apartmány majú veľký balkón, TV, trezor, mikrovlnnú rúru. 
Typ B pre 2-4 osoby: obývacia izba s gaučom a kuchynským kútom, 1 spálňa s 2 lôžkami, kúpeľňa a balkón alebo terasu, klimatizácia.
Typ C1 pre 4-6 osôb: obývacia izba s gaučom a kuchynským kútom, 1 spálňa s 2 lôžkami, 1 spálňa s 2 lôžkami alebo poschodovou posteľou, kúpeľňa a veľký balkón.
Typ C2 pre 4-6 osôb: ako typ C1 ale s klimatizáciou.

Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
záhrada s bazénom. Malé zvieratá sú povolené(za poplatok). Od mája do septembra agentúra usporadúva 1 x do týždňa zábavnú špagetovú party spojenú s hudbou, tancom, vínom a drinkami zdarma.

Parkovisko:
kryté parkovacie miesto.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

KOD: BIB002S

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od 4. radu (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).
Povinné príplatky – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: posteľná bielizeň 7,8 €/osoba/výmena, uteráky 6,8 €/osoba/výmena, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 2 €/deň, malé zvieratá do 5 kg 30 €/týždeň. 
KAUCIA: 100 €
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

93. Villaggio delle Meduse

93. Villaggio delle Meduse

Prázdninový komplex situovaný v dobrej pozícii vo veľmi tichej a zelenej oblasti 400 m od pláže.

Pláž:
400 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis v cene.

Ubytovanie:
skladá sa z 8 domov so 4 nezávislými apartmánmi, každý apartmán má vlastnú záhradku s krbom, trezor, mikrovlnnú rúru, TV. 
Typ C1 pre 4-5 osôb: 1. poschodie: obývacia miestnosť s gaučom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, spálňa s poschodovou posteľou, menšia kuchynka, kúpeľňa, balkón a záhrada s krbom.
Typ C2 pre 4-6 osôb: prízemie: obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby, 2 spálne s 2 samostatnými lôžkami, menšia kuchynka, kúpeľňa, terasa a záhrada s krbom.

Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
Malé zvieratá sú povolené (na vyžiadanie, za poplatok). Od mája do septembra agentúra usporadúva 1 x do týždňa zábavnú špagetovú party spojenú s hudbou, tancom, vínom a drinkami zdarma.

Parkovisko:
kryté parkovacie miesto.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.

č. na mape: 13

KOD: BIB003S

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od 4. radu (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).
Povinné príplatky – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 7,8 €/osoba/výmena, uteráky 6,8 €/osoba/výmena, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 2 €/deň, malé zvieratá do 5 kg 30 €/týždeň. 
KAUCIA: 100 €
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

94. Apartmány Passeggiata Lido dei Pini

94. Apartmány Passeggiata Lido dei Pini

Budovy vzdialené cca 200 m od pláže.
Condomini Mediterranea, Parco dei Pini, Scorpione, Duna Verde, Stab, Lido dei Pini

Pláž:
200 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis v cene.

Ubytovanie: každý apartmán má trezor, mikrovlnnú rúru, TV a kryté alebo nekryté parkovacie miesto. 
Typ A pre 4 osoby: izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby alebo manželská posteľ, kuchynský kút, kúpeľňa, terasa, klimatizácia.
Typ B pre 2-4 osoby: obývačka s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a kuchynským kútom, spálňa s manželksou posteľou, kúpeľňa, balkón.
Typ C1 pre 4-5 osôb: obývačka s gaučom a kuchynským kútom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, spálňa s poschodovou posteľou, kúpeľňa, balkón.
Typ C2 pre 4-5 osôb: ako C1, ale s klimatizáciou.

Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
dvoj alebo trojposchodové budovy. Malé zvieratá sú povolené. Od mája do septembra agentúra usporadúva 1 x do týždňa zábavnú špagetovú party spojenú s hudbou, tancom, vínom a drinkami zdarma.

Parkovisko:
1 kryté alebo nekryté parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

č. na mape
: 14

KOD: BIB004S

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od 4. radu (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).
Povinné príplatky – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 7,8 €/osoba/výmena, uteráky 6,8 €/osoba/výmena, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 2 €/deň, malé zvieratá do 5 kg 30 €/týždeň. 
KAUCIA:  100 €
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

95. Villaggio Marina

95. Villaggio Marina

Situovaná v jednej z najkrajších častí Bibione Lido dei Pini, 550 m od pláže, obklopená parkom, vo veľmi tichej a zelenej oblasti.

Pláž:
550 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis v cene.

Ubytovanie:
každý apartmán má TV SAT, trezor, mikrovlnnú rúru a dve kúpeľne.
Typ D pre 6-8 osôb: prízemie: obývačka s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, malá kuchynka, spálňa s poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchou, krytá veranda. 1.poschodie: spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou. 2.poschodie: slnečná terasa (strecha).

Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
skladá sa zo 4-radových nezávislých bungalovov, s veľkou spoločnou záhradou a slnečnou terasou. Malé zvieratá sú povolené. Od mája do septembra agentúra usporadúva 1 x do týždňa zábavnú špagetovú party spojenú s hudbou, tancom, vínom a drinkami zdarma.

Parkovisko:
1 parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od 4. radu (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).
Povinné príplatky – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 7,8 €/osoba/výmena, uteráky 6,8 €/osoba/výmena, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 2 €/deň, malé zvieratá do 5 kg 30 €/týždeň. 
KAUCIA: 100 €
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

96. Villaggio Club dei Pini

96. Villaggio Club dei Pini

Prázdninový komplex pozostávajúci z 33 nezávislých viliek vo veľmi tichej a zelenej oblasti Lido dei Pini, 500 m od pláže.

Ubytovanie: každý apartmán má TV SAT, trezor, mikrovlnná rúra.
Typ C1 pre 4-6 osôb: 3 poschodia spojené vnútorným schodiskom: suterén: garáž, odkladacia miestnosť. Prízemie: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kuchynka, kúpeľňa, terasa s krbom. 1.poschodie: spálňa s 2 samostatnými lôžkami, spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, 2 kúpeľne, 3 balkóny.
Typ C2 pre 4-6 osôb: 2 poschodia spojené vnútornými drevenými schodmi: suterén: garáž a veľká odkladacia miestnosť, prízemie: obývačka s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a kuchynským kútom, kúpeľňa, 2 spálne – každá s 2 samostatnými lôžkami, balkón, terasa s krbom.
Typ C3 pre 4-6 osôb: ako typ C1 ale s klimatizáciou a práčkou.
Typ D pre 6-8 osôb: 2 poschodia prepojené vnútornými drevenými schodmi. Suterén: garáž, spoločenská miestnosť s 2 lôžkami, kúpeľňa, prízemie: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, kuchynka, kúpeľňa, 2 spálne s 2 lôžkami, balkón, terasa s krbom, klimatizácia a práčka.

Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
veľmi veľký park s bazénom a malým bazénom pre deti. Od mája do septembra agentúra usporadúva 1 x do týždňa zábavnú špagetovú party spojenú s hudbou, tancom, vínom a drinkami zdarma.

Parkovisko:
1 kryté parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od 4. radu (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).
Povinné príplatky – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 7,8 €/osoba/výmena, uteráky 6,8 €/osoba/výmena, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 2 €/deň, malé zvieratá do 5 kg 30 €/týždeň. 
KAUCIA: 100 €
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

97. Condominio Anna

97. Condominio Anna

Prázdninový komplex priamo na pláži, s 21 apartmánmi na 3 poschodiach, v oblasti Bibione Spiaggia.

Pláž:
na pláži, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis od 4. radu v cene (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).

Ubytovanie:
všetky apartmány majú klimatizáciu/kúrenie, trezor, TV SAT a mikrovlnnú rúru. 
Typ C pre 4-6 osôb: obývačka s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kuchynský kút, kúpeľňa, veľký balkón.

Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
výťah, veľká terasa s výhľadom na more. Malé zvieratá sú povolené. Od mája do septembra agentúra usporadúva 1 x do týždňa zábavnú špagetovú party spojenú s hudbou, tancom, vínom a drinkami zdarma.

Parkovisko:
1 kryté parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KOD: BIB007S

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od 4. radu (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).
Povinné príplatky – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 7,8 €/osoba/výmena, uteráky 6,8 €/osoba/výmena, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 2 €/deň, malé zvieratá do 5 kg 30 €/týždeň. 
KAUCIA: 100 €
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

prejsť na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

NAJ.sk
webdesign © bart.sk