Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2017 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2015 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2011 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2017 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2017 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Benátsko

Benátsko

Benátsko sa rozprestiera na území bývalej Benátskej republiky. K Taliansku bolo definitívne pripojené až v roku 1866. Hlavným mestom sú Benátky. Na severe je región ohraničený Dolomitmi a na juhu dolným tokom rieky Pád. Najznámejšie je však benátske pobrežie, ktoré je posiate množstvom známych prímorských letovísk. Široké piesočnaté pláže s mierne klesajúcim dnom, výhodná poloha vzhľadom na vzdialenosť zo SR, množstvo zábavných parkov ako aj historických pamiatok v okolí sú hlavné dôvody, prečo sa tento región už roky teší obrovskej obľube slovenských turistov.Bibione

Bibione

Jedno z najnavštevovanejších letovísk, situované medzi Benátkami a Terstom. Bibione je rozdelené do 4 častí: BIBIONE SPIAGGIA je známa ako rušná centrálna oblasť s množstvom kaviarní, reštaurácií, diskoték či rozličných obchodov. Nájdete tu voľne prístupné detské ihriská na pláži, známy Lunapark, ale i iné atrakcie lákajúce nielen deti. Východne sa tiahne LIDO DEI PINI, na západ zas leží časť LIDO DEL SOLE, najzápadnejšou časťou je PINEDA. Ide o tichšie oblasti plné zelene, ktoré ponúkajú pokojnú dovolenku v bezpečnom prostredí pre deti. Borovicové lesy poskytujú v čase horúcich dní príjemný chládok. Toto všetko, ale i viac ponúka Bibione so svojimi širokými piesočnatými plážami a príjemnou rodinnou atmosférou.
ŠPORT, ZÁBAVA A RELAX: tenis, golf, plážový volejbal, windsurfing, jachting, kanoe, jazda na koni, parasailing, termálne kúpele, lunapark, animácie a miniklub na pláži.
Vzdialenosť: - z Bratislavy 600 km,- z Banskej Bystrice 807 km,- z Košíc 998 km. Železničná stanica: Latisana 22 km.

Tip na výlet

San Michele al Tagliamento - 19,5 km - malé mestečko na hraniciach s regiónom Friuli, istý čas tu vo vile Ivancich žil aj E. Hemingway.
Marano Laguna - 13,09 km - jedná z benátskych lagún tvorená sieťou vodných kanálov, močiarov a malých ostrovčekov, nájdete tu množstvo vtákov a vydier.
Benátky - 100 km - mesto na lagúne.prejsť na stránku: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
71. Rezidencia Solarium

71. Rezidencia Solarium

POLOHA: Prázdninový komplex, ktorý sa skladá z 3-poschodových budov, je vzdialený cca 900 m od pláže v oblasti Bibione Spiaggia.

VYBAVENIE: Všetky apartmány sú s veľkým balkónom a vyhradeným parkoviskom, TV, veľká záhrada, bazén, bezplatná kyvadlová doprava na pláž. Malé zvieratá sú povolené na vyžiadanie za poplatok na mieste.

UBYTOVANIE:
Typ B pre 3-5 osôb: obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s 3 samostatnými lôžkami, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón.

č. na mape: 23

KOD: BIB031A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, plážový servis od 4. radu  (1 slnečník + 2 lehátka), vstup do bazéna, klimatizácia, parkovisko. 
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ B 40 €, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, postieľka 21 €/týždeň, dieťa do 30 mes. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez postieľky 5 €/deň, s postieľkou 8 €/deň, osoba nad 3 r. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez nároku na lôžko 10 €/deň, prístelka 15 €/deň, druhé parkovacie miesto (ak je k dispozícii) 30 €/týždeň, malé zvieratá (iba ak sú povolené ) 30 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €, resp. 300 € - skupina mladých ľudí po akceptovaní talianskym partnerom.
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade za poplatok.
Akcia: pri pobyte na 14 a viac dní zľava 50 € (nekumulovateľná so zľavou za predĺžené pobyty). 

73. Rezidencia I Cerchi

73. Rezidencia I Cerchi

Elegantná a luxusná nová rezidencia sa nachádza v letovisku Bibione v centre časti Pineda, cca 450 m od pláže.

Pláž:
450 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis od 4. radu v cene (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).

Ubytovanie:
apartmány sú komfortne vybavené a majú bezpečnostné dvere, klimatizáciu/kúrenie, trezor, mikrovlnnú rúru, umývačku riadu, TV SAT a  sušič na vlasy. 
Typ C pre 4-6 osôb: 3-izbový apartmán na 2. poschodí: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby + umývačka riadu, 2 spálne s manželskou posteľou, kúpeľňa, veľká krytá terasa.
Typ D1 pre 5-7 osôb: na prízemí, obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňou, spálňa s 2 lôžkami, spálňa s poschodovou posteľou, kuchynský kút + umývačka riadu, kúpeľňa, 2 veľké balkóny, vlastná záhradka.
Typ D2 pre 6-8 osôb: na 1.poschodí, obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby, spálňa s poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňou, kuchynský kút +  umývačka riadu, kúpeľňa, 2 balkóny.
Typ D3 pre 7-9 osôb: na 3 poschodiach. Prízemie: obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 1 lôžkom, kuchynský kút + umývačka riadu, kúpeľňa, terasa, záhradka. 1.poschodie: spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňa,miestnosť s gaučom pre 2 osoby,veľká terasa. 2. poschodie: vybavená terasa.

Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
Od mája do septembra agentúra usporadúva 1 x do týždňa zábavnú špagetovú party spojenú s hudbou, tancom, vínom a drinkami zdarma.

Parkovisko:
1 parkovacie miesto/apartmán.

KOD: BIB131S

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od 4. radu (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).
Povinné príplatky – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 7,8 €/osoba/výmena, uteráky 6,8 €/osoba/výmena, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 2 €/deň, malé zvieratá do 5 kg 30 €/týždeň. 
KAUCIA: 100 €
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

74. Rezidencia Valbella

74. Rezidencia Valbella

POLOHA: moderný a priateľský komplex s apartmánmi, 1400 m od pláže, v oblasti Bibione Spiaggia.

VYBAVENIE: bazény pre dospelých a deti, parkovisko, tenisový kurt, detské ihrisko, výťah, reštaurácia a bar v komplexe, bezplatná kyvadlová doprava na pláž. Malé zvieratá sú povolené na vyžiadanie za poplatok na mieste.

UBYTOVANIE:
Typ A pre 4 osoby:
obývačka s 2 rozkladacími gaučami pre 2 osoby, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón.
Typ B1 pre 3-5 osôb: obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón.
Typ B2 pre 3-5 osôb: ako typ B1, naviac klimatizácia, mikrovlnná rúra, kávovar.
Typ C pre 4-6 osôb: obývačka s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 17:00-20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.

č. na mape: 116

KOD: BIB032A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, plážový servis od 4. radu  (1 slnečník + 2 lehátka), vstup do bazéna, klimatizácia (iba typ A2 a B2), parkovisko. 
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ A 30 €, typ B 40 €, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, postieľka 21 €/týždeň, dieťa do 30 mes. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez postieľky 5 €/deň, s postieľkou 8 €/deň, osoba nad 3 r. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez nároku na lôžko 10 €/deň, prístelka 15 €/deň, druhé parkovacie miesto (ak je k dispozícii) 30 €/týždeň, malé zvieratá (iba ak sú povolené ) 30 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €, resp. 300 € - skupina mladých ľudí po akceptovaní talianskym partnerom.
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade za poplatok.
Akcia: pri pobyte na 14 a viac dní zľava 50 € (nekumulovateľná so zľavou za predĺžené pobyty).
 

76. Condominio Corso

76. Condominio Corso

POLOHA: Apartmánová rezidencia s ideálnou polohou priamo na pláži, vhodná pro všetky vekové kategórie. Nachádza sa v oblasti Bibione Spiagga.

VYBAVENIE: 2 výťahy, vyhradené parkovisko, trezor.

UBYTOVANIE:
Typ A pre 4 osoby:
obývačka s 2 rozkladacími gaučami, kuchynský kút, kúpeľňa, malý balkón.
Typ B pre 4-6 osôb: obývačka s rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou + 1 samostatné lôžko, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón.
Typ C pre pre 4-6 osôb: obývačka s kuchynským kútom, 2 spálne, kúpeľňa, balkón.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 17:00-20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.

č. na mape: 30

KOD: BIB073A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, plážový servis od 4. radu  (1 slnečník + 2 lehátka), klimatizácia (iba typy B2 a C2), parkovisko. 
POVINNÉ PRÍPLATKY –
 platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: záverečné upratovanie
(okrem kuchynského kúta) typ A 30 €, typ B 40 €, typ C 50 €, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, postieľka 21 €/týždeň, dieťa do 30 mes. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez postieľky 5 €/deň, s postieľkou 8 €/deň, osoba nad 3 r. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez nároku na lôžko 10 €/deň, prístelka 15 €/deň, druhé parkovacie miesto (ak je k dispozícii) 30 €/týždeň, malé zvieratá (iba ak sú povolené ) 30 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €, resp. 300 € - skupina mladých ľudí po akceptovaní talianskym partnerom.
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade za poplatok.
Akcia:
pri pobyte na 14 a viac dní zľava 50 € (nekumulovateľná so zľavou za predĺžené pobyty).

 

77. Condominio Burano

77. Condominio Burano

POLOHA: Condominio sa nachádza v časti Bibione Lido del Sole, je vzdialené len 150 m od mora.

VYBAVENIE: výťah, parkovisko, balkón, bezpečnostné dvere, TV, záhrada

UBYTOVANIE: Apartmány môžu byť rôzne zariadené a vybavené (podľa vkusu jednotlivých majiteľov).
Typ B pre 2-4 osoby - obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpelňa/WC, široká terasa

NÁSTUPNÉ DNI: sobota (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 17:00-20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.

KOD: BIB047A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, plážový servis od 4. radu  (1 slnečník + 2 lehátka), parkovisko.
Povinné príplatky –
 platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: záverečné upratovanie
(okrem kuchynského kúta) typ B 40 €, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, postieľka 21 €/týždeň, dieťa do 30 mes. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez postieľky 5 €/deň, s postieľkou 8 €/deň, osoba nad 3 r. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez nároku na lôžko 10 €/deň, prístelka 15 €/deň, druhé parkovacie miesto (ak je k dispozícii) 30 €/týždeň, malé zvieratá (iba ak sú povolené ) 30 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €, resp. 300 € - skupina mladých ľudí po akceptovaní talianskym partnerom.
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade za poplatok.
Akcia:
pri pobyte na 14 a viac dní zľava 50 € (nekumulovateľná so zľavou za predĺžené pobyty).

80. Villaggio Alemagna

80. Villaggio Alemagna

jednoposchodové radové domy s bazénom v tichej oblasti, asi 400 m od pláže, v časti Lido del Sole

Pláž:
400 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis od 4. radu v cene (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).

Ubytovanie:
každý apartmán je vybavený trezorom, TV a mikrovlnnou rúrou. Typ C4 s klimatizáciou.
Typ C1 pre 4-6 osôb: na 1. alebo 2. poschodí, obývacia miestnosť s gaučom pre dve osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, kuchynský kút.
Typ C2 pre 5-7 osôb: na 2 poschodiach. Prízemie: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom pre dve osoby, kúpeľňa, terasa. 1. poschodie: spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami.
Typ C3 pre 5-7 osôb: ako typ C2 ale s 2 kúpeľňami.
Typ C4 pre 5-7 osôb: ako typ C4 ale renovovaný a s klimatizáciou.


Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
bazén, parkovisko, spoločná záhrada. Od mája do septembra agentúra usporadúva 1 x do týždňa zábavnú špagetovú party spojenú s hudbou, tancom, vínom a drinkami zdarma. Zvieratá nie sú povolené.

Parkovisko:
1 parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

KÓD: BIB143S

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od 4. radu (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).
Povinné príplatky – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 7,8 €/osoba/výmena, uteráky 6,8 €/osoba/výmena, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 2 €/deň. 
KAUCIA: 100 €
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.
81. Villaggio Delfino

81. Villaggio Delfino

Poloha: V komplexe sa nachádza 7 viliek obklopených záhradou v tichej časti letoviska, 350 m od mora, v časti Bibione Lido del Sole, cca 200 m od centra.

Ubytovanie: Vily sú dvojpodlažné a každý apartmán môže byť rôzne zariadený a vybavený (podľa vkusu jednotlivých majiteľov).
Apartmány: sú kompletne renovované, vybavené klimatizáciou, TV SAT, trezorom, mikrovlnnou rúrou a chladničkou s mrazničkou
Typ B pre 3-5 osôb: nachádzajú sa na prízemí, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby, spálňa s 3 lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom.
Typ C1 pre 5-6 osôb: na prízemí alebo na 1. poschodí, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 1 osobu, spálňa s 3 lôžkami, spálňa s 2 lôžkami s možnosťou spojenia, kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Vilky: apartmány sa rozprestierajú na 2. podlažiach a sú vybavené TV a veľkou chladničkou s mrazničkou. Iba typ C2 je renovovaný. Typ C3 je jednoducho zariadený. 
Typ C2 pre 4-5 osôb: prízemie: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 1 osobu, ohradená terasa, 1. poschodie: spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím boxom.
Typ C3 pre 4-6 osôb:  prízemie: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby, spoločná záhrada, 1. poschodie: spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím boxom.

STRAVOVANIE:
individuálne
VYBAVENIE A SLUŽBY: záhrada. Moderný lunapark vzdialený od villaggia cca 800 m. Malé zvieratá povolené (za poplatok ).
PARKOVISKO: vyhradené 1 parkovacie miesto na apartmán.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 17:00-20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí

č. na mape: 63

KOD: BIB059A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, plážový servis od 4. radu  (1 slnečník + 2 lehátka), parkovisko. 
POVINNÉ PRÍPLATKY –
 platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: záverečné upratovanie
(okrem kuchynského kúta) typ B 40 €, typ C 50 €, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, postieľka 21 €/týždeň, dieťa do 30 mes. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez postieľky 5 €/deň, s postieľkou 8 €/deň, osoba nad 3 r. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez nároku na lôžko 10 €/deň, prístelka 15 €/deň, druhé parkovacie miesto (ak je k dispozícii) 30 €/týždeň, malé zvieratá (iba ak sú povolené ) 30 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €, resp. 300 € - skupina mladých ľudí po akceptovaní talianskym partnerom.
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade za poplatok.
Akcia:
pri pobyte na 14 a viac dní zľava 50 € (nekumulovateľná so zľavou za predĺžené pobyty).

83. Villa Dora

83. Villa Dora

Poloha: Dvojposchodová vilka sa nachádza v tichej oblasti Bibione Lido del Sole cca 400 m od pláže.

Vybavenie: Súkromná záhrada s krbom, Tv, chladnička, trezor,nekryté parkovisko.

Ubytovanie:
Typ C pre 4-6 osôb: prízemie-3 izby zložené z kuchyne, obývacia miestnosť s divánom, drevené schody vedúce na 1.poschodie - spálňa s manželskou posteľou, spálňa s manželskou posteľou a samostatnou posteľou, kúpeľňa s oknom a sprchou, terasa.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 17:00-20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.

KOD: BIB064A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, plážový servis od 4. radu  (1 slnečník + 2 lehátka), parkovisko. 
POVINNÉ PRÍPLATKY –
 platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: záverečné upratovanie
(okrem kuchynského kúta) typ C 50 €, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, postieľka 21 €/týždeň, dieťa do 30 mes. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez postieľky 5 €/deň, s postieľkou 8 €/deň, osoba nad 3 r. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez nároku na lôžko 10 €/deň, prístelka 15 €/deň, druhé parkovacie miesto (ak je k dispozícii) 30 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €, resp. 300 € - skupina mladých ľudí po akceptovaní talianskym partnerom.
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade za poplatok.
Akcia:
pri pobyte na 14 a viac dní zľava 50 € (nekumulovateľná so zľavou za predĺžené pobyty).

84. Rezidencia Valbella

84. Rezidencia Valbella

moderný a priateľský komplex s bazénom, 1400 m od pláže, v oblasti Bibione Spiaggia.

Pláž:
1400 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis od 4. radu v cene (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán). Kyvadlová doprava na pláž v určených hodinách zdarma.

Ubytovanie:
všetky aprtmány sú vybavené TV a mikrovlnnou rúrou.
Typ A1 pre max. 4 osoby: obývačka s 2 rozkladacími gaučami pre 2 osoby, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón.
Typ A2 pre max. 4 osoby: ako typ A1 ale s klimatizáciou/kúrením.
Typ B1 pre 2-4 osoby: obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón.
Typ B2 pre 3-5 osôb: obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón.
Typ C pre 4-6 osôb: obývačka s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón.

Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
bazény pre dospelých a deti, tenisový kurt, detské ihrisko, výťah, reštaurácia a bar v komplexe, bezplatná kyvadlová doprava na pláž. Malé zvieratá sú povolené na vyžiadanie za poplatok. Od mája do septembra agentúra usporadúva 1 x do týždňa zábavnú špagetovú party spojenú s hudbou, tancom, vínom a drinkami zdarma.

Parkovisko:
kryté alebo nekryté parkovacie miesto.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí. 

KÓD: BIB141S

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od 4. radu (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).
Povinné príplatky – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 7,8 €/osoba/výmena, uteráky 6,8 €/osoba/výmena, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 2 €/deň, malé zvieratá do 5 kg 30 €/týždeň. 
KAUCIA: 100 €
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

85. Condominio Malta

85. Condominio Malta

POLOHA: Pekný, renovovaný apartmánový dom sa nachádza v oblasti Bibione Spiaggia, 50 m od pláže a 150 m od centra. Termálne kúpele sú vzdialené necelých 900 m.

VYBAVENIE: Balkón, výťah, parkovisko, povolené sú malé zvieratá. V každom apartmáne je TV a veľká chladnička.

UBYTOVANIE:
TYP C PRE 4-6 OSÔB: obývacia izba s rozkladacím gaučom, 2 spálne, kuchynský kút, sprcha/WC.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 17:00-20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.

č. na mape: 31

KOD: BIB074A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, plážový servis od 4. radu  (1 slnečník + 2 lehátka), parkovisko. 
POVINNÉ PRÍPLATKY –
 platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: záverečné upratovanie
(okrem kuchynského kúta) typ C 50 €, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, postieľka 21 €/týždeň, dieťa do 30 mes. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez postieľky 5 €/deň, s postieľkou 8 €/deň, osoba nad 3 r. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez nároku na lôžko 10 €/deň, prístelka 15 €/deň, druhé parkovacie miesto (ak je k dispozícii) 30 €/týždeň, malé zvieratá (iba ak sú povolené ) 30 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €, resp. 300 € - skupina mladých ľudí po akceptovaní talianskym partnerom.
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade za poplatok.
Akcia:
pri pobyte na 14 a viac dní zľava 50 € (nekumulovateľná so zľavou za predĺžené pobyty).

 

prejsť na stránku: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

NAJ.sk
webdesign © bart.sk