Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2017 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2015 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2011 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2017 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2017 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Benátsko

Benátsko

Benátsko sa rozprestiera na území bývalej Benátskej republiky. K Taliansku bolo definitívne pripojené až v roku 1866. Hlavným mestom sú Benátky. Na severe je región ohraničený Dolomitmi a na juhu dolným tokom rieky Pád. Najznámejšie je však benátske pobrežie, ktoré je posiate množstvom známych prímorských letovísk. Široké piesočnaté pláže s mierne klesajúcim dnom, výhodná poloha vzhľadom na vzdialenosť zo SR, množstvo zábavných parkov ako aj historických pamiatok v okolí sú hlavné dôvody, prečo sa tento región už roky teší obrovskej obľube slovenských turistov.Bibione

Bibione

Jedno z najnavštevovanejších letovísk, situované medzi Benátkami a Terstom. Bibione je rozdelené do 4 častí: BIBIONE SPIAGGIA je známa ako rušná centrálna oblasť s množstvom kaviarní, reštaurácií, diskoték či rozličných obchodov. Nájdete tu voľne prístupné detské ihriská na pláži, známy Lunapark, ale i iné atrakcie lákajúce nielen deti. Východne sa tiahne LIDO DEI PINI, na západ zas leží časť LIDO DEL SOLE, najzápadnejšou časťou je PINEDA. Ide o tichšie oblasti plné zelene, ktoré ponúkajú pokojnú dovolenku v bezpečnom prostredí pre deti. Borovicové lesy poskytujú v čase horúcich dní príjemný chládok. Toto všetko, ale i viac ponúka Bibione so svojimi širokými piesočnatými plážami a príjemnou rodinnou atmosférou.
ŠPORT, ZÁBAVA A RELAX: tenis, golf, plážový volejbal, windsurfing, jachting, kanoe, jazda na koni, parasailing, termálne kúpele, lunapark, animácie a miniklub na pláži.
Vzdialenosť: - z Bratislavy 600 km,- z Banskej Bystrice 807 km,- z Košíc 998 km. Železničná stanica: Latisana 22 km.

Tip na výlet

San Michele al Tagliamento - 19,5 km - malé mestečko na hraniciach s regiónom Friuli, istý čas tu vo vile Ivancich žil aj E. Hemingway.
Marano Laguna - 13,09 km - jedná z benátskych lagún tvorená sieťou vodných kanálov, močiarov a malých ostrovčekov, nájdete tu množstvo vtákov a vydier.
Benátky - 100 km - mesto na lagúne.prejsť na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22
255. Hotel Bellevue****

255. Hotel Bellevue****

POLOHA: Kompletne renovovaný hotel je situovaný v letovisku Bibione Spiaggia, cca 100 m od centra a priamo pri pláži.

UBYTOVANIE: Všetky izby majú kúpeľňu, SAT TV, telefón, trezor, klimatizáciu, internetové pripojenie, minibar, sušič na vlasy a balkón. Dostupné aj izby s výhľadom na more (na vyžiadanie za poplatok). Hotel má k dispozícií aj Basic izby pre 2 osoby, ktoré sú trochu menšie ako Standard izby, bez výhľadu (západná strana) a Standard izby pre 2-3 osoby, dvojposteľové izby s čiastočným výhľadom na more, možné extra lôžko pre dieťa do 8 rokov.

STRAVOVANIE: formou polpenzie. Raňajky formou amerického bufetu, obedy a večere - výber z menu + šalátový bufet. Možnosť plnej penzie za poplatok, prípadne raňajky so zľavou.

VYBAVENIE: Hotel je plne klimatizovaný, má svoju súkromnú pláž a bazén pre dospelých a deti. V hoteli nájdete bar s internetovým pripojením, záhradu, TV miestnosť, bowling, miniklub, tenisový kurt v areáli (za poplatok), požičovňu bicyklov zdarma, výťah, parkovisko a garáž (na vyžiadanie za poplatok), internet point (za poplatok).

 

256. Hotel Bembo****

256. Hotel Bembo****

POLOHA: Kompletne rekonštruovaný hotel (v r. 2008) je situovaný v stredisku Bibione Spiaggia, cca 80 m od pláže a centra.

UBYTOVANIE: Hotelové štandardné izby sú vkusne zariadené a majú kúpeľňu, SAT TV, trezor, minibar, telefón, klimatizáciu a sušič na vlasy. Izby Comfort a Apartmány Comfort sú dostupné s výhľadom na more na vyžiadanie (za poplatok). K dispozícii tiež izby Superior pre 2-3 osoby (spálňa s balkónom s výhľadom na more), Standart pre 2-4 osôb (spálňa s balkónom) a Apartmán pre 3-5 osôb a Apartmán pre max. 6 osôb (2 spojené izby, kúpeľňa, balkón, LCD TV SAT).

STRAVOVANIE: formou polpenzie. Raňajky formou amerického bufetu, obedy a večere - výber z menu + šalátový bufet. Možnosť plnej penzie za poplatok, prípadne raňajky so zľavou.

VYBAVENIE: K dispozícii súkromná pláž. V hoteli: bazén pre dospelých a deti, výťah, klimatizovaná reštaurácia, bar (internetové pripojenie v blízkosti baru), TV miestnosť a internet point (za poplatok). Tenisové ihrisko (nie je v cene), bowling a miniklub. Požičovňa bicyklov (zdarma), parkovisko a garáž (na vyžiadanie za poplatok).

 

257. Hotel Corallo****

257. Hotel Corallo****

POLOHA: Hotel sa nachádza v letovisku Bibione Spiaggia, cca 100 m od centra a priamo pri pláži.

UBYTOVANIE: Izby majú SAT TV, telefón, balkón (väčšina s balkónom s bočným výhľadom na more) a klimatizáciu.

STRAVOVANIE:  formou polpenzie. Raňajky formou amerického bufetu. Hotel ponúka medzinarodnú aj regionálnu kuchyňu. Možnosť plnej penzie za doplatok, pripadne len raňajky so zľavou.

VYBAVENIE: Hotel je plne klimatizovaný a hosťom ponúka súkromnú pláž, bazén pre dospelých a deti, plochu na slnenie s lehátkami, detské ihrisko, záhradu, tenisové ihrisko, bar s terasou a panoramatickým výhľadom, veľké jedálenské miestnosti, TV miestnosť a výťah.

258. Hotel Di Giovanni***

258. Hotel Di Giovanni***

POLOHA: Hotel je situovaný v letovisku Bibione Spiaggia, len 100 m od hlavnej nákupnej ulice a cca 350 m od pláže.

UBYTOVANIE: Izby majú telefón, SAT TV, trezor, klimatizáciu, kúpeľňu so sprchovacím kútom a balkón.

STRAVOVANIE: raňajky formou bufetu

VYBAVENIE: Hotel má súkromnú pláž, plochu na slnenie, bazén s vírivkou, požičovňu bicyklov (zdarma) a výťah. K dispozícii tiež klimatizovaná reštaurácia, bar s terasou, pizzéria a malé parkovisko.

260. Hotel Savoy Beach*****

260. Hotel Savoy Beach*****

Celoročne otvorený, moderný a elegantý hotel sa nachádza priamo pri pláži, len niekoľko krokov od centra mesta. Hotel je priamo prepojený s termálnym centrom podzemnou vyhrievanou chodbou, čo zabezpečuje priamy prechod k bazénom v župane. Hotel je vybavený aj pre imobilných klientov.

PLÁŽ: priamo pri súkromnej pláži. K dispozícii sú kabínky ako aj plážový servis (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/izba).

UBYTOVANIE: k dispozícii sú rôzne typy izieb so TV SAT, telefónom, trezorom, sušičom na vlasy a minibarom.
Izba Classic - 1-2 lôžková izba s balkónom s bočným výhľadom na more.
Izba Deluxe - 2-lôžková izba s malým kútikom na sedenie, veľkým balkónom s bočným výhľadom na more.
Izba Panoramic - s malým kútikom na sedenie, veľkým balkónom s priamym výhľadom na more.
Suita - veľká izba na 1. poschodí, pre max. 4 osoby, kútikom na sedenie, veľkým balkónom s bočným výhľadom na more, kúpeľňou s vírivkou.

STRAVOVANIE: v exkluzívne reštaurácii a la carte "Duca d´Aosta", ktorá ponúka vynikajúce talianske jedlá a vína. Stravovanie je formou raňajok, polpenzie aj plnej penzie.

PARKOVANIE: k dispozícii je podzemná garáž.
VYBAVENIE A SLUŽBY: klimatizácia/vykurovanie, elegantná vstupná hala s recepciou, spoločenská miestnosť, miestnosť s TV, čitáreň, bar, na 1. poschodí terasa s výhľadom na more, rozsiahla terasa pri pláži s veľkými bazénmi a vodnými hrami pre deti aj dospelých, lehátka a slnečníky.

261. Hotel Excelsior****

261. Hotel Excelsior****

POLOHA: Hotel je situovaný v letovisku Bibione Spiaggia, cca 100 m od centra a priamo pri pláži.

UBYTOVANIE: Izby sú moderne vybavené a majú kúpeľňu, SAT TV, telefón, trezor, klimatizáciu, balkón, minibar. Dostupné sú Superior izby pre 2-4 osoby s výhľadom na more na vyžiadanie za poplatok (renomovaná spálňa s LCD TV SAT, internetovým pripojením), Standard izby pre 2-4 osoby (spálňa s balkónom), Comfort izby pre 2-4 osoby (spálňa s balkónom s bočným výhľadom na more).

STRAVOVANIE: formou polpenzie. Raňajky formou amerického bufetu, obedy a večere - výber z menu + šalátový bufet. Možnosť plnej penzie za poplatok, prípadne raňajky so zľavou.

VYBAVENIE: Hotel má k dispozícii súkromnú pláž, bazén pre deti a dospelých v blízkom hoteli Bellevue, malý bazén s vírivkou a plochou na slnenie, klimatizovanú reštauráciu, bar, internetové pripojenie v blízkosti baru, internet point (za poplatok), TV miestnosť, tenisové ihrisko (nezahrnuté v cene), miniklub, požičovňu bicyklov zdarma. Výťah, parkovisko a garáž (na vyžiadanie za poplatok).

 

268. Hotel Alemagna****

268. Hotel Alemagna****

POLOHA: Príjemný hotel sa nachádza v tichšej a zelenej časti Bibione - Lido del Sole, cca 300 m od mora.

UBYTOVANIE: Všetky izby sú vkusne zariadené s novým nábytkom a majú SAT TV, minichladničku, klimatizáciu, telefón, balkón, trezor, kúpeľňu so sprchou a sušič.

Izba Family: (30 m2) dve prepojené izby, spálňa s manželskou posteľou, jedna spálňa s  poschodovou posteľou a jedno samostatné lôžko, kúpeľňa a balkón. Maximálne 5 osôb.

Izba Family suite: (28m2) dve spojené izby na 4.poschodí, spálňa s maželskou posteľou,jedna spálňa s  poschodovou posteľou a jedno samostatné lôžko, kúpeĺňa a balkón s výhľadom na more a lagúnu. Maximálne pre 5 osôb.

Izba Junior: (20m2) priestranná spálňa s manželskou posteľou, jedna spálňa s poschodovou posteľou a  jedno samostatné lôžko, kúpeľňa a balkón.Maximálne pre 5 osôb.

Izba Junior suite: (20m2) na 4. alebo 5.poschodí, spálňa s maželskou posteľou a jedna spálňa s rozťahovacím gaučom, kúpeľňa a terasa.   Maximálne pre 4 osoby.

Izba Standard:  spálňa s maželskou posteľou, kúpeľňa a malý balkónMožnosť klimatizácie na vyžiadanie. Maximálne pre 2 osoby. .

Izba Superior: (16m2 ) spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa a balkón. Prístelka alebo detská postielka (na vyžiadanie). Maximálne pre 3 osoby.

STRAVOVANIE: raňajky, polpenzia alebo plná penzia. Raňajky formou budetu, obedy a večere výber z menu.

VYBAVENIE: K dispozícii súkromné parkovisko pre hotelových hostí, bazén s lehátkami, záhrada s detským ihriskom, požičovňa bicyklov (zdarma),malé zvieratá sú povolené . V hoteli tiež nájdete koktejl bar, práčovňu a TV miestnosť. Check-in od 10:00 hod.

 

271. Apartmány Columbus a Ippocampo

271. Apartmány Columbus a Ippocampo

Budova priamo oproti pláži v časti Bibione Spiagga, len 50 m od centra.

Pláž:
50 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis od 4. radu v cene (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).

Ubytovanie:
všetky apartmány majú trezor, TV a mikrovlnnú rúru. Niektoré s klimatizáciou.
Typ B1 pre 2-4 osoby: : obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa, balkón, klimatizácia.
Typ B2 pre 3-4 osoby: obývacia miestnosť s divánom pre 1 osobu a kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, kúpeľňa so sprchovacím kútom, balkón, klimatizácia.
Typ B3 pre 3-5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby alebo pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou alebo s 3  lôžkami, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón.
Typ B4 pre 3-5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón.
Typ C1 pre 3-5 osôb: obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 lôžkami alebo poschodovou posteľou, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón.
Typ C2 pre 4-6 osôb:  ako typ C1 ale s klimatizáciou.

KÓD: BIB136S

Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
dobre zariadené apartmány, všetky s výhľadom na more a krytým alebo nekrytým parkovacím miestom, výťah. Malé zvieratá sú povolené na vyžiadanie za poplatok.  Od mája do septembra agentúra usporadúva 1 x do týždňa zábavnú špagetovú party spojenú s hudbou, tancom, vínom a drinkami zdarma.

Parkovisko:
kryté alebo nekryté parkovacie miesta.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od 4. radu (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).
Povinné príplatky – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 7,8 €/osoba/výmena, uteráky 6,8 €/osoba/výmena, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 2 €/deň, malé zvieratá do 5 kg 30 €/týždeň. 
KAUCIA: 100 €
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.
272. Villa Mecchia

272. Villa Mecchia

Prázdninový 3-poschodový komplex s výťahom sa nachádza priamo pri pláži v časti Bibione Spiagga, neďaleko centra.

Pláž:
pri pláži, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis od 4. radu v cene (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).

Ubytovanie:
Typ B pre 2-4 osoby: na 1. alebo 2. poschodí, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa, balkón s bočným výhľadom na more.
Typ C1 pre 4-6 osôb: na 1. alebo 2. poschodí, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma lôžkami, kúpeľňa, veľký balkón s priamym výhľadom na more.
Typ C2 pre 4-6 osôb: na medziposchodí alebo 1. poschodí, obývacia izba s gaučom pre 2 osoby a kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 lôžkami, kúpeľňa, bez balkónu s bočným výhľadom na more.
Typ D pre 6-8 osôb: na medziposchodí, obývacia izba s gaučom pre 2 osoby a kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, dve spálne s 2 lôžkami, kúpeľňa, balkón s priamym výhľadom na more a prístupom do spoločnej záhrady.
Typ E pre max. 8 osôb: 3. poschodie, priestranná obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, dve spálne s 2 lôžkami, dve jednolôžkové spálne, kúpeľňa, balkón s priamym výhľadom na more a barbecue.

Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
výťah, záhrada, kryté alebo nekryté parkovisko. Malé zvieratá sú povolené na vyžiadanie za poplatok. Od mája do septembra agentúra usporadúva 1 x do týždňa zábavnú špagetovú party spojenú s hudbou, tancom, vínom a drinkami zdarma.

Parkovisko:
kryté alebo nekryté parkovacie miesto.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od 4. radu (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).
Povinné príplatky – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 7,8 €/osoba/výmena, uteráky 6,8 €/osoba/výmena, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 2 €/deň, malé zvieratá do 5 kg 30 €/týždeň. 
KAUCIA: 100 €
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

276. Villa Begonie

276. Villa Begonie

Krásne novo postavené domy sa nachádzajú v pokojnejšej časti v Bibione Pineda cca 200m od centra a cca 450 metrov od mora.

Pláž:
450 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis od 4. radu v cene (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).

Ubytovanie:
každý apartmán má práčku, umývačku riadu, trezor, klimatizáciu/kúrenie, TV SAT a mikrovlnnú rúru. 
Typ D1 pre max. 8 osôb: na troch podlažiach, prízemie: obývacia izba s kuchynským kútom, terasa, 1. poschodie: spálňa s manželskou posteľou, spálňa s jedným lôžkom, balkón, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, balkón, kúpeľňa, 2. poschodie: veľká podkrovná spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, kúpeľňa.
Typ D2 pre max. 8 osôb: ako typ D1, ale s veľkou záhradou.

Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
kryté parkovisko, súkromná záhrada. Zvieratá nie sú povolené. Od mája do septembra agentúra usporadúva 1 x do týždňa zábavnú špagetovú party spojenú s hudbou, tancom, vínom a drinkami zdarma.

Parkovisko:
parkovanie v garáži.

Nástupné dni:
sobota, príchod 18:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KOD: BIB145S

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od 4. radu (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).
Povinné príplatky – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 7,8 €/osoba/výmena, uteráky 6,8 €/osoba/výmena, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 2 €/deň, malé zvieratá do 5 kg 30 €/týždeň. 
KAUCIA: 100 €
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

prejsť na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22

NAJ.sk
webdesign © bart.sk