Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2017 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2015 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2011 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2017 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2017 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Benátsko

Benátsko

Benátsko sa rozprestiera na území bývalej Benátskej republiky. K Taliansku bolo definitívne pripojené až v roku 1866. Hlavným mestom sú Benátky. Na severe je región ohraničený Dolomitmi a na juhu dolným tokom rieky Pád. Najznámejšie je však benátske pobrežie, ktoré je posiate množstvom známych prímorských letovísk. Široké piesočnaté pláže s mierne klesajúcim dnom, výhodná poloha vzhľadom na vzdialenosť zo SR, množstvo zábavných parkov ako aj historických pamiatok v okolí sú hlavné dôvody, prečo sa tento región už roky teší obrovskej obľube slovenských turistov.Bibione

Bibione

Jedno z najnavštevovanejších letovísk, situované medzi Benátkami a Terstom. Bibione je rozdelené do 4 častí: BIBIONE SPIAGGIA je známa ako rušná centrálna oblasť s množstvom kaviarní, reštaurácií, diskoték či rozličných obchodov. Nájdete tu voľne prístupné detské ihriská na pláži, známy Lunapark, ale i iné atrakcie lákajúce nielen deti. Východne sa tiahne LIDO DEI PINI, na západ zas leží časť LIDO DEL SOLE, najzápadnejšou časťou je PINEDA. Ide o tichšie oblasti plné zelene, ktoré ponúkajú pokojnú dovolenku v bezpečnom prostredí pre deti. Borovicové lesy poskytujú v čase horúcich dní príjemný chládok. Toto všetko, ale i viac ponúka Bibione so svojimi širokými piesočnatými plážami a príjemnou rodinnou atmosférou.
ŠPORT, ZÁBAVA A RELAX: tenis, golf, plážový volejbal, windsurfing, jachting, kanoe, jazda na koni, parasailing, termálne kúpele, lunapark, animácie a miniklub na pláži.
Vzdialenosť: - z Bratislavy 600 km,- z Banskej Bystrice 807 km,- z Košíc 998 km. Železničná stanica: Latisana 22 km.

Tip na výlet

San Michele al Tagliamento - 19,5 km - malé mestečko na hraniciach s regiónom Friuli, istý čas tu vo vile Ivancich žil aj E. Hemingway.
Marano Laguna - 13,09 km - jedná z benátskych lagún tvorená sieťou vodných kanálov, močiarov a malých ostrovčekov, nájdete tu množstvo vtákov a vydier.
Benátky - 100 km - mesto na lagúne.prejsť na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22
221. Apartmány Le Caravelle

221. Apartmány Le Caravelle

Rezidencia sa nachádza v tichej a zelenej časti Bibione Pineda, neďaleko prístavu a asi 100 m od pláže.

Pláž:
100 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis od 4. radu v cene (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).

Ubytovanie:
každý apartmán má trezor, mikrovlnnú rúru a TV.

KOD: BIB130S

Typ B pre 2-4 osoby: obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kuchynský kút, kúpeľňa, priestranný balkón.

Typ C1 pre 4-6 osôb: obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, kuchynský kút, 2 kúpeľne, balkón.

Typ C2 pre 2-4 osoby: ako typ C1 ale s výhľadom na bazén.

Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
bazén, výťah, kryté alebo nekryté parkovisko. Od mája do septembra agentúra usporadúva 1 x do týždňa zábavnú špagetovú party spojenú s hudbou, tancom, vínom a drinkami zdarma.

Klubová karta:
1 kryté alebo nekryté parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od 4. radu (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).
Povinné príplatky – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 7,8 €/osoba/výmena, uteráky 6,8 €/osoba/výmena, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 2 €/deň, malé zvieratá do 5 kg 30 €/týždeň. 
KAUCIA: 100 €
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

222. Rezidencia Al Parco

222. Rezidencia Al Parco

Novovybudovaná elegantná rezidencia, oddelená od pláže pekným lesíkom vo vzdialenosti asi 80 m, od obchodného centra vzdialená 150 m.

Pláž:
80 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis od 4. radu v cene (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).

Ubytovanie:
Všetky apartmány sú moderne a komfortne zariadené, s klimatizáciou/kúrením, trezorom, sušičom na vlasy, telefónom, TV SAT. Bezbariérový prístup.
Typ B1 pre 2-4 osoby: na 1. poschodí: obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kuchynský kút, kúpeľňa, krytý balkón.
Typ B2 pre 2-4 osoby: ako typ B1, ale na prízemí.
Typ B3 pre 3-5 osôb: na 1. poschodí: ako typ B1, ale so spálňou s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom.
Typ B4 pre 3-5 osôb: ako B3, ale na prízemí so súkromnou záhradou.
Typ C1 pre 4-6 osôb: na prízemí: obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kuchynský kút, kúpeľňa, terasa, súkromná záhrada.
Typ C2 pre 4-6 osôb: na 1. poschodí: obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kuchynský kút, 2 kúpeľne, 2 balkóny.
Typ C3 pre 4-6 osôb: ako C2, ale na prízemí s 2 terasami s priestrannou súkromnou záhradou.
Typ C4 pre 5-7 osôb: na 1. poschodí: obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, spálňa s poschodovou posteľou, kuchynský kút, kúpeľňa, krytý balkón.
Typ C5 pre 5-7 osôb: na 2. poschodí, poschodový apartmán: obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kuchynský kút (s umývačkou riadu), kúpeľňa, krytý balkón; na poschodí: spálňa s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, kúpeľňa, priestranný balkón s 2 lehátkami.
Typ D1 pre 7-9 osôb: na 2. poschodí, poschodový apartmán: obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami a poschodovou posteľou, kuchynský kút (s umývačkou riadu), kúpeľňa, 2 balkóny (1 je krytý); na poschodí: spálňa s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, kúpeľňa, priestranná terasa s 2 lehátkami.
Typ D2 pre 7-9 osôb: ako typ D1 ale s dvojitou garážou.

Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
v suteréne sa nachádzajú podzemné garáže a práčovňa (dostupná pre klientov za poplatok). Rezidencia je poschodová s výťahom. V areáli sa nachádzajú 2 bazény (1 pre dospelých a 1 pre deti) obklopené slnečnou terasou a detským ihriskom. Od mája do septembra agentúra usporadúva 1 x do týždňa zábavnú špagetovú party spojenú s hudbou, tancom, vínom a drinkami zdarma.

Parkovisko:
1 kryté parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.

KOD: BIB132S

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od 4. radu (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).
Povinné príplatky – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 7,8 €/osoba/výmena, uteráky 6,8 €/osoba/výmena, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 2 €/deň, malé zvieratá do 5 kg 30 €/týždeň. 
KAUCIA: 100 €
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.
223. Hotel a apartmány Katja ****

223. Hotel a apartmány Katja ****

Poloha: Kompletne zrekonštruovaný (2005) hotel Katja sa nachádza cca 70 m od pláže a od hlavnej ulice v centre.

Vybavenie: Hotel je kompletne klimatizovaný/vyhrievaný, bezbariérový prístup, súkromná pláž, bazén pre dospelých spolu s detským bazénom, slnečná terasa s lehátkami, televízna miestnosť, výťah, parkovisko, reštaurácia, bar, internet.

Ubytovanie: 65 štandardných hotelových izieb a Junior Suite. Každá izba má vlastnú kúpeľňu, balkón, SAT TV, internetové pripojenie, telefón, minibar, elektronický trezor, kúpeľňu so sprchovacím kútom a so sušičom, klimatizácia. Väčšina izieb má výhľad na more.
Izby „Junior Suite“( cca 25m2): spálňa s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, vlastná kúpeľňa
Izby „Standard“ ( cca 16 m2): spálňa s manželskou posteľou a vlastnou kúpeľňou. Možnosť tretieho lôžka alebo poschodovej postele

Apartmánové ubytovanie: 38 kompletne zrekonštruovaných apartmánov Katja je rozmiestnených na 5 poschodiach v budove s výťahom. Všetky apartmány sú veľmi pekné a novo zariadené. Majú klimatizáciu/kúrenie, umývačku riadu, mikrovlnnú rúru, americký kávovar, SAT TV, kúpeľňu so sprchovacím kútom, zástrčku na pripojenie cez internet, trezor, sušič na vlasy a balkón. Bazén so slnečníkmi a lehátkami môžu využívať aj hostia ubytovaní v apartmánoch.
Typ A1 pre max. 3 osoby: 1-izbový apartmán (cca 20 m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom, divánom pre 2 osoby a ďalším divánom pre 1 osobu, kúpeľňa, balkón bez výhľadu na more
Typ A2 pre max. 3 osoby: 1-izbový apartmán: ako typ A1, avšak balkón s výhľadom na more (výhľad môže závisieť od jednotlivej pozície apartmánu na poschodí)
Typ A3 pre max. 4 osoby: 1-izbový apartmán (cca 29 m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 1 osobu, ďalšie 3 lôžka oddelené od obývacej miestnosti, kúpeľňa, balkón bez výhľadu na more
Typ A4 pre max. 4 osoby: 1-izbový apartmán: ako typ A3, avšak balkón s výhľadom na more (výhľad môže závisieť od jednotlivej pozície apartmánu na poschodí)
Typ B pre max. 5 osôb: 2-izbový apartmán (cca 39 m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby, spálňa s 3 lôžkami, kúpeľňa, práčka, balkón s výhľadom na more (výhľad môže závisieť od jednotlivej pozície apartmánu na poschodí)

Stravovanie: individuálne (pri apartmánovom ubytovaní) alebo americké bufetové raňajky (pri hotelovom ubytovaní)

224. Hotel Gran Venere Beach ***

224. Hotel Gran Venere Beach ***

Poloha: Nedávno kompletne zrekonštruovaný (2005) hotel Gran Venere Beach sa nachádza cca 50 m od pláže a neďaleko centra Bibione Spiaggia.

Vybavenie: Hotel je kompletne klimatizovaný, bezbarierové vybavenie, recepcia,Wi-Fi v spoločných priestoroch (za poplatok) televízna miestnosť, bar, reštaurácia, výťah a slnečná terasa so slnečníkmi a lehátkami, s vyhrievaným bazénom pre dospelých a deti s hydromasážou, požičovňa bicyklov (zadarmo), parkovisko. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie. 

Ubytovanie:  Všetkých 57 izieb je moderne zariadených. Každá izba má vlastnú kúpeľňu, sušič na vlasy, klimatizáciu, TV/SAT, telefón, trezor a balkón (niektoré s výhľadom na more). Bezbariérové izby na vyžiadanie.

Stravovanie: Raňajky, polpenzia, plná penzia. Kontinentálne raňajky podávané formou bufetu. Obed a večera výberom z menu a šalátový bufet. 

 

228. Villaggio Lia_

228. Villaggio Lia_

POLOHA: Villaggio sa nachádza v oblasti Bibione Spiaggia, v blízkosti termálnych kúpeľov, cca 800 m od mora a neďaleko nákupného centra.

VYBAVENIE: bazén pre dospelých a deti, parkovisko, trezor, práčka, chladnička, TV, Apartmány na prízemí majú súkromnú záhradku, na poschodiach majú teras/ balkón.

UBYTOVANIE:
Type B pre 3-5 osôb: obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre dve osoby, veľká izba s manželskou posteľou a samostatná posteľ, kúpeľňa so sprchovacím kútom, veľká terasa s výhľadom na bazén , vyhradené parkovacie miesto, spoločná záhrada.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 17:00-20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.

č. na mapke: 3

KOD: BIB042A

 

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, plážový servis od 4. radu  (1 slnečník + 2 lehátka), vstup do bazéna, parkovisko.
POVINNÉ PRÍPLATKY –
 platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: záverečné upratovanie
(okrem kuchynského kúta) typ B 40 €, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, postieľka 21 €/týždeň, dieťa do 30 mes. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez postieľky 5 €/deň, s postieľkou 8 €/deň, osoba nad 3 r. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez nároku na lôžko 10 €/deň, prístelka 15 €/deň, druhé parkovacie miesto (ak je k dispozícii) 30 €/týždeň, malé zvieratá (iba ak sú povolené ) 30 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €, resp. 300 € - skupina mladých ľudí po akceptovaní talianskym partnerom.
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade za poplatok.
Akcia:
pri pobyte na 14 a viac dní zľava 50 € (nekumulovateľná so zľavou za predĺžené pobyty).

230. Villaggio Diana

230. Villaggio Diana

POLOHA: Zariadenie sa nacháda cca 50 m od mora, 100 - 150 m od centra a 800 - 900 m od kúpeľov, v časti Lido del Sole.

VYBAVENIE: Balkón, TV, parkovisko, súkromná záhrada, klimatizácia, malé zvieratá povolené.

UBYTOVANIE:
Typ C pre 5-6 osôb: obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre jednu osobu, spálňa s manželskou posteľou a samostatnou posteľou, spálňa s dvomi samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom, záhrada a vyhradené parkovacie miesto.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 17:00-20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.

č. na mape: 69

KOD: BIB060A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, plážový servis od 4. radu  (1 slnečník + 2 lehátka), klimatizácia, parkovisko.
Povinné príplatky – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ C 50 €, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, postieľka 21 €/týždeň, dieťa do 30 mes. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez postieľky 5 €/deň, s postieľkou 8 €/deň, osoba nad 3 r. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez nároku na lôžko 10 €/deň, prístelka 15 €/deň, druhé parkovacie miesto (ak je k dispozícii) 30 €/týždeň, malé zvieratá (iba ak sú povolené ) 30 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €, resp. 300 € - skupina mladých ľudí po akceptovaní talianskym partnerom.
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade za poplatok.
Akcia: pri pobyte na 14 a viac dní zľava 50 € (nekumulovateľná so zľavou za predĺžené pobyty).
232. Condominio Casa a Schiera

232. Condominio Casa a Schiera

POLOHA: Condominio sa nachádza v tichšej časti Bibione Lido del Sole, je vzdialené od mora cca 300 m a od centra 100-150 m.

VYBAVENIE: parkovisko, terasa, klimatizácia, trezor, záhradka pri dome, prístup pre imobilných

UBYTOVANIE:
Typ C pre 4-6 osôb:
na prízemí: obývacia izba s rozkladacím gaučom pre dve osoby, kuchynka, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvomi samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom, terasa, záhrada a vyhradené parkovacie miesto.
Tento typ je vybavený klimatizáciou a trezorom.
Typ D pre 6-8 osôb: 1. poschodie: obývacia izba s rozkladacím gaučom pre dve osoby, kuchynský kút, pomocou schodov sa dostanete na 2. poschode:dve spálne s manželskou posteľou, jedna spálňa s dvomi samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom, 2 terasy, záhrada a vyhradené parkovacie miesto.
Tento typ je vybavený TV SAT.

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 17:00-20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.

č. na mape: 71

KOD: BIB048A

 

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, plážový servis od 4. radu  (1 slnečník + 2 lehátka), klimatizácia, parkovisko.
Povinné príplatky –
 platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: záverečné upratovanie
(okrem kuchynského kúta) typ C 50 €, typ D 70 €, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, postieľka 21 €/týždeň, dieťa do 30 mes. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez postieľky 5 €/deň, s postieľkou 8 €/deň, osoba nad 3 r. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez nároku na lôžko 10 €/deň, prístelka 15 €/deň, druhé parkovacie miesto (ak je k dispozícii) 30 €/týždeň, malé zvieratá (iba ak sú povolené ) 30 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €, resp. 300 € - skupina mladých ľudí po akceptovaní talianskym partnerom.
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade za poplatok.
Akcia:
pri pobyte na 14 a viac dní zľava 50 € (nekumulovateľná so zľavou za predĺžené pobyty).

233. Villaggio Azzurro-A

233. Villaggio Azzurro-A

POLOHA: Prázdninový komplex s jedno- alebo dvojposchodovými vilami situovaný v zelenej oblasti Bibione - Spiaggia pri prekrásnom píniovom lese, 500 m od pláže.

PLÁŽ: 500 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis v cene. Bezplatná kyvadlová doprava na pláž.
VZDIALENOSŤ OD CENTRA: 300 m

UBYTOVANIE: Apartmány vo vilkách s nezávislým vchodom, čiastočne renovované, všetky s TV a trezorom.
Typ B pre 3-5 osôb: obývacia izba s kuchynským kútom a váľanda s dvoma miestami, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, kúpeľňa so sprchovacím kútom, terasa a vyhradenej nekryté parkovacie miesto.

STRAVOVANIE: individuálne
VYBAVENIE A SLUŽBY: K dispozícii 2 skupiny bazénov pre deti i dospelých, záhrada. Moderný lunapark vzdialený od villaggia cca 800 m. Malé zvieratá povolené (za poplatok ).
PARKOVISKO: vyhradené 1 parkovacie miesto na apartmán

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa (do 12.06 a od 11.09 - ľubovoľný), príchod 17:00-20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí

č. na mape: 9

KOD: BIB041A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, plážový servis od 4. radu  (1 slnečník + 2 lehátka), klimatizácia, vstup do bazéna, parkovisko.
Povinné príplatky – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ B 40 €, typ C 50 €, typ D 70 €, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, postieľka 21 €/týždeň, dieťa do 30 mes. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez postieľky 5 €/deň, s postieľkou 8 €/deň, osoba nad 3 r. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez nároku na lôžko 10 €/deň, prístelka 15 €/deň, druhé parkovacie miesto (ak je k dispozícii) 30 €/týždeň, malé zvieratá (iba ak sú povolené ) 30 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €, resp. 300 € - skupina mladých ľudí po akceptovaní talianskym partnerom.
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade za poplatok.
Akcia: pri pobyte na 14 a viac dní zľava 50 € (nekumulovateľná so zľavou za predĺžené pobyty).

234. Condominio Tre Torri

234. Condominio Tre Torri

POLOHA: Nachádza sa v časti Bibione Lido del Sole cca 300 m od mora.

VYBAVENIE: výťah, parkovisko, terasa, TV.

UBYTOVANIE:
Typ B pre 2-4 osôb: obývacia izba s kuchynským kútom a gaučom pre dve osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou / WC, veľká terasa a vyhradené parkovacie miesto.
Typ C pre 4-6 osôb: obývacia izba s kuchynským kútom a gaučom pre dve osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvomi samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou / WC, veľká terasa a vyhradené parkovacie miesto.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 17:00-20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.

č. na mape
: 79

KOD: BIB055A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, plážový servis od 4. radu  (1 slnečník + 2 lehátka), parkovisko.
Povinné príplatky –
 platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: záverečné upratovanie
(okrem kuchynského kúta) typ B 40 €, typ C 50 €, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, postieľka 21 €/týždeň, dieťa do 30 mes. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez postieľky 5 €/deň, s postieľkou 8 €/deň, osoba nad 3 r. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez nároku na lôžko 10 €/deň, prístelka 15 €/deň, druhé parkovacie miesto (ak je k dispozícii) 30 €/týždeň, malé zvieratá (iba ak sú povolené ) 30 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €, resp. 300 € - skupina mladých ľudí po akceptovaní talianskym partnerom.
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade za poplatok.
Akcia:
pri pobyte na 14 a viac dní zľava 50 € (nekumulovateľná so zľavou za predĺžené pobyty).

 

246. Apartmány Albanella

246. Apartmány Albanella

Novší dvojposchodový dom, ktorý sa nachádza na hlavnej pešej zóne a cca 200m od pláže.

Pláž:
200m, plážový servis (slnečník + lehátko + stolička).

Ubytovanie:
Apartmány sú vybavené Tv, kúpeľňou, terasou a kuchynským kútom.
Typ B1 pre 2- 4 osoby: obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón.
Typ B2 pre 3-5 osôb: obývacia miestnsoť s gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou postéľou a samostatným lôžkom, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón.
Typ C pre 7 osôb: obývacia miestnsoť s gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou postéľou a samostatným lôžkom, spálňa s dvoma lôžkami, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón.

Stravovanie:
individuálne

Vybavenie a služby:
parkovisko. Malé zvieratá povolené (za poplatok).

Parkovisko:
áno

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.

S

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od 4. radu (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).
Povinné príplatky – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 7,8 €/osoba/výmena, uteráky 6,8 €/osoba/výmena, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 2 €/deň, malé zvieratá do 5 kg 30 €/týždeň. 
KAUCIA: 100 €
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

prejsť na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22

NAJ.sk
webdesign © bart.sk