Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2017 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2015 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2011 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2017 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2017 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Benátsko

Benátsko

Benátsko sa rozprestiera na území bývalej Benátskej republiky. K Taliansku bolo definitívne pripojené až v roku 1866. Hlavným mestom sú Benátky. Na severe je región ohraničený Dolomitmi a na juhu dolným tokom rieky Pád. Najznámejšie je však benátske pobrežie, ktoré je posiate množstvom známych prímorských letovísk. Široké piesočnaté pláže s mierne klesajúcim dnom, výhodná poloha vzhľadom na vzdialenosť zo SR, množstvo zábavných parkov ako aj historických pamiatok v okolí sú hlavné dôvody, prečo sa tento región už roky teší obrovskej obľube slovenských turistov.Bibione

Bibione

Jedno z najnavštevovanejších letovísk, situované medzi Benátkami a Terstom. Bibione je rozdelené do 4 častí: BIBIONE SPIAGGIA je známa ako rušná centrálna oblasť s množstvom kaviarní, reštaurácií, diskoték či rozličných obchodov. Nájdete tu voľne prístupné detské ihriská na pláži, známy Lunapark, ale i iné atrakcie lákajúce nielen deti. Východne sa tiahne LIDO DEI PINI, na západ zas leží časť LIDO DEL SOLE, najzápadnejšou časťou je PINEDA. Ide o tichšie oblasti plné zelene, ktoré ponúkajú pokojnú dovolenku v bezpečnom prostredí pre deti. Borovicové lesy poskytujú v čase horúcich dní príjemný chládok. Toto všetko, ale i viac ponúka Bibione so svojimi širokými piesočnatými plážami a príjemnou rodinnou atmosférou.
ŠPORT, ZÁBAVA A RELAX: tenis, golf, plážový volejbal, windsurfing, jachting, kanoe, jazda na koni, parasailing, termálne kúpele, lunapark, animácie a miniklub na pláži.
Vzdialenosť: - z Bratislavy 600 km,- z Banskej Bystrice 807 km,- z Košíc 998 km. Železničná stanica: Latisana 22 km.

Tip na výlet

San Michele al Tagliamento - 19,5 km - malé mestečko na hraniciach s regiónom Friuli, istý čas tu vo vile Ivancich žil aj E. Hemingway.
Marano Laguna - 13,09 km - jedná z benátskych lagún tvorená sieťou vodných kanálov, močiarov a malých ostrovčekov, nájdete tu množstvo vtákov a vydier.
Benátky - 100 km - mesto na lagúne.prejsť na stránku: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
11. Apartmány Achille e Ulisse (Olimpia)

11. Apartmány Achille e Ulisse (Olimpia)

Prázdninový komplex so záhradou a bazénom sa nachádza cca  900 m od pláže, v časti Bibione Spiaggia.

Pláž:
900 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis od 4. radu v cene (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán). Kyvadlová doprava v určených hodinách na pláž zdarma.

Ubytovanie:
apartmány v dvojposchodových radových domoch, vybavené TV a mikrovlnnou rúrou, niektoré s klimatizáciou a práčkou.
Typ B pre 4-6 osôb (Ulisse): obývacia izba s gaučom, 1 spálňa s 1 manželskou posteľou a 1 poschodovou posteľou, kuchyňa, kúpeľňa a balkón.
Typ C1 pre 4-6 osôb (Olimpia): na 2 podlažiach, prízemie: obývacia izba s gaučom, kuchynský kút, terasa a gril; na 1. poschodí 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 spálňa s 2 samostatnými lôžkami, 2 kúpeľne.
Typ C2 pre 4-6 osôb (Achille): obývacia izba s gaučom, 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 spálňa s 1 poschodovou posteľou, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón.
Typ C3 pre 4-6 osôb (Olimpia): na 2 podlažiach, prízemie: obývačka s gaučom, 1 spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kuchynský kút, kúpeľňa, terasa a záhrada; na 1. poschodí 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 kúpeľňa. Klimatizácia.
Typ C4 pre 4-6 osôb (Olimpia):
na prízemí, obývacia izba s gaučom, 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kuchynský kút, kúpeľňa, terasa a veľká záhrada. Klimatizácia.
Typ D pre 5-7 osôb (Danubio): na 2 podlažiach, prízemie: obývacia izba s gaučom, 1 spálňa s 1 samostatným lôžkom, kuchynský kút, terasa s grilom; na 1. poschodí 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa.

Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
bazén. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie za poplatok. Od mája do septembra agentúra usporadúva 1 x do týždňa zábavnú špagetovú party spojenú s hudbou, tancom, vínom a drinkami zdarma.

Parkovisko:
1 parkovacie miesto / apartmán.

Poznámka:
kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

S

12. Apartmány Eco palace

12. Apartmány Eco palace

Nová budova situovaná iba 250 m od pláže a 50 m od centra.

Pláž:
350 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis od 4. radu v cene (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).

Ubytovanie:
všetky apartmány sú klimatizované a majú trezor, TV SAT a mikrovlnnú rúru.
Typ C pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kuchynský kút, kúpeľňa, práčka, veľký balkón.
Typ D pre 6-8 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, spálňa s poschodovou posteľou, kuchynský kút, 2 kúpeľne so sprchovacím kútom, veľký balkón, kryté parkovacie miesto.

Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
výťah, kryté parkovisko. Zvieratá nie sú povolené. Od mája do septembra agentúra usporadúva 1 x do týždňa zábavnú špagetovú party spojenú s hudbou, tancom, vínom a drinkami zdarma.

Parkovisko:
1 kryté parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

S
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od 4. radu (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).
Povinné príplatky – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 7,8 €/osoba/výmena, uteráky 6,8 €/osoba/výmena, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 2 €/deň, malé zvieratá do 5 kg 30 €/týždeň. 
KAUCIA: 100 €
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.
13. Villaggio Azzurro-S

13. Villaggio Azzurro-S

Prázdninový komplex s jedno alebo dvojposchodovými vilami situovaný v zelenej oblasti Bibione Spiaggia pri prekrásnom píniovom lese, 500 m od pláže a cca 300 m od centra.

Pláž:
500 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 1 plážová stolička + 1 plážové lehátko/apartmán) v cene. Bezplatná kyvadlová doprava na pláž. Plážový servis je garantovaný od 25.04.2015 do 27.09.2015.

Ubytovanie:
apartmány vo vilkách s nezávislým vchodom, čiastočne renovované, všetky s TV, mikrovlnnou rúrou a trezorom. Typ B1, B2, B3, B6 a C3 s klimatizáciou.
Typ B1 pre 2-4 osoby: na 1. poschodí, obývacia izba s gaučom, 1 spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón. Klimatizácia.
Typ B2 pre 2-4 osoby: na prízemí, obývacia izba s gaučom, 1 spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón. Klimatizácia.
Typ B3 pre 3-5 osôb: 1. poschodie, obývacia izba s gaučom, 1 spálňa s 3 samostatnými lôžkami, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón, záhrada.
Typ B4 pre 3-5 osôb: na prízemí, obývacia izba s gaučom, 1 spálňa s 3 samostatnými lôžkami, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón, záhrada.
Typ B5 pre 3-5 osôb: na prízemí, obývacia izba s gaučom, 1 spálňa s 3 samostatnými lôžkami, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón, záhrada. Klimatizácia.
Typ B6 pre 3-5 osôb: bývacia izba s gaučom, 1 spálňa s 3 samostatnými lôžkami, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón, záhrada. Klimatizácia.
Typ C1 pre 4-6 osôb:  obývacia izba s gaučom, 2 spálne s 2 samostatnými lôžkami, kuchynka, kúpeľňa, terasa, záhrada.
Typ C2 pre 4-6 osôb: obývacia izba s gaučom, 2 spálne s 2 samostatnými lôžkami, kuchynka, kúpeľňa, terasa, záhrada.
Typ C3 pre 4-6 osôb: obývacia izba s gaučom, 2 spálne s 2 samostatnými lôžkami, kuchynka, kúpeľňa, terasa, záhrada. Klimatizácia.
Typ C4 pre 4-6 osôb: na prízemí pre 4-6 osôb, obývacia izba s gaučom, 2 spálne s 2 samostatnými lôžkami, kuchynka, kúpeľňa, terasa, záhrada. Klimatizácia.
Typ C5 pre 5-7 osôb: obývacia izba s gaučom, 1 spálňa s 1 manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, 1 spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kuchynka, kúpeľňa, balkón, záhrada. Klimatizácia.
Typ D1 pre 6-8 osôb: na prízemí, obývacia izba s gaučom, 2 spálne s 2 samostatnými lôžkami, 1 spálňa s poschodovou posteľou, kuchynka, kúpeľňa, terasa.
Typ D2 pre 6-8 osôb: na 2 podlažiach, prízemie s obývacou izbou s gaučom, 1 spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kuchynský kút, kúpeľňa so sprchovacím kútom, v 1. poschodí 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
k dispozícii 2 bazény pre deti a dospelých, Wi-Fi (za poplatok), spoločná záhrada. Moderný lunapark vzdialený cca 800 m. Od mája do septembra agentúra usporadúva 1x do týždňa zábavnú špagetovú party spojenú s hudbou, tancom, vínom a drinkami zdarma. Malé zvieratá povolené (za poplatok).

Parkovisko:
vyhradené 1 kryté parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
 sobota, príchod 16:00-19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od 4. radu (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).
Povinné príplatky – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: posteľná bielizeň 7,8 €/osoba/výmena, uteráky 6,8 €/osoba/výmena, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 2 €/deň, malé zvieratá do 5 kg 30 €/týždeň. 
KAUCIA: 100 €
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

14. Condominio Tiepolo

14. Condominio Tiepolo

Apartmánový dom s ideálnou polohou v časti Bibione Spiaggia, len 50 m od mora aj centra.

Pláž: 50 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis v cene (od 4. radu).

Ubytovanie: všetky apartmány s priestrannou terasou, vybavené TV SAT, veľkou chladničkou a bezpečnostnými dverami, obývacou miestnosťou s kuchynským kútom a kúpeľnou so sprchou.
Typ B pre 3-5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, klimatizácia, mikrovlnná rúra a kávovar.
Typ C pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, klimatizácia, mikrovlnná rúra a kávovar.


Stravovanie: individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby: výťah. Malé zvieratá povolené (za poplatok).

Parkovisko: vyhradené 1 parkovacie miesto na apartmán.

Nástupné dni: sobota (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 17:00 - 20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.

KOD: BIB023A
č. na mapke: 15

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, plážový servis od 4. radu  (1 slnečník + 2 lehátka), klimatizácia, Wi-Fi, parkovisko.
POVINNÉ PRÍPLATKY–
 platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: záverečné upratovanie
(okrem kuchynského kúta) typ B 40 €, typ C 50 €, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, postieľka 21 €/týždeň, dieťa do 30 mes. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez postieľky 5 €/deň, s postieľkou 8 €/deň, osoba nad 3 r. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez nároku na lôžko 10 €/deň, prístelka 15 €/deň, druhé parkovacie miesto (ak je k dispozícii) 30 €/týždeň, malé zvieratá (iba ak sú povolené ) 30 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €, resp. 300 € - skupina mladých ľudí po akceptovaní talianskym partnerom.
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade za poplatok.
Akcia:
pri pobyte na 14 a viac dní zľava 50 € (nekumulovateľná so zľavou za predĺžené pobyty).

15. Villaggio Aceri

15. Villaggio Aceri

Obľúbený a zároveň najpredávanejší prázdninový komplex s bazénmi, obklopený množstvom zelene, sa nachádza v pokojnejšej časti inak rušného strediska Bibione Spiaggia. Od centra je vzdialený cca 350 m.

Pláž: 900 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis v cene (od 4. radu).

Ubytovanie: apartmány sú príjemne zariadené a vybavené obývacou miestnosťou s kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchou, TV a trezorom.Typ B s čiastočne bezbariérovým prístupom (na vyžiadanie).
Typ B pre 3-5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, súkromná záhrada.
Typ C1 pre 5-6 osôb: obývacia miestnosť s divánom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, spálňa s poschodovou posteľou, balkón.
Typ C2 pre 4-6 osôb: na 2 poschodiach: prízemie - obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre 2 osoby, spálňa s 2 lôžkami alebo poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchou, súkromná záhrada, 1. poschodie - spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou, veľká terasa.

Stravovanie: individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby: súkromná záhrada, bazén pre dospelých a deti, detské ihrisko. Malé zvieratá povolené (za poplatok).

Parkovisko: vyhradené 1 parkovacie miesto na apartmán.

Nástupné dni: sobota (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 17:00 - 20:00, odchod do 09:00, min. 7 noci.

č. na mape: 75

KOD: BIB040A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, plážový servis od 4. radu  (1 slnečník + 2 lehátka), vstup do bazéna, klimatizácia (iba typ C3), parkovisko. 
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ B 40 €, typ C1 50 €, typ C2 a C3 60 €, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, postieľka 21 €/týždeň, dieťa do 30 mes. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez postieľky 5 €/deň, s postieľkou 8 €/deň, osoba nad 3 r. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez nároku na lôžko 10 €/deň, prístelka 15 €/deň, druhé parkovacie miesto (ak je k dispozícii) 30 €/týždeň, malé zvieratá (iba ak sú povolené ) 30 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €, resp. 300 € - skupina mladých ľudí po akceptovaní talianskym partnerom.
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade za poplatok.
Akcia: pri pobyte na 14 a viac dní zľava 50 € (nekumulovateľná so zľavou za predĺžené pobyty).
16. Villy Isolda, Ketty a Fiori

16. Villy Isolda, Ketty a Fiori

Renovované vily majú výhodnú polohu, keďže sa nachádzajú neďaleko centra Bibione Spiaggia a 200 m od pláže.

Pláž:
200 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis v cene.

Ubytovanie: apartmány sú vybavené malým trezorom, mikrovlnou rúrou.
Typ B pre 2-3 osoby: na prízemí - obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa, malá terasa.
Typ C1 pre max. 5 osôb: na prízemí - obývacia miestnosť s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, spálňa s poschodovou posteľou, kúpeľňa.
Typ C2 pre 4-5 osôb: na 1. poschodí - obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 1 osobu, 2 spálne s 2 lôžkami, kúpeľňa, balkón.

Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
od mája do septembra agentúra usporadúva 1 x do týždňa zábavnú špagetovú party spojenú s hudbou, tancom, vínom a drinkami zdarma. Malé zvieratá povolené (za poplatok).

Parkovisko:
kryté alebo nekryté parkovisko, vyhradené 1 parkovacie miesto na apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od 4. radu (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).
Povinné príplatky – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./noc (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 7,8 €/osoba/výmena, uteráky 6,8 €/osoba/výmena, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 2 €/deň, malé zvieratá do 5 kg 30 €/týždeň. 
KAUCIA: 100 €
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

17. Condominio Niagara

17. Condominio Niagara

6- poschodový apartmánový dom s výťahom a ideálnou polohou v časti Bibione Spiaggia, cca 100 m od pláže a od centra.

Pláž:
100 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 1 plážová stolička + 1 plážové lehátko/apartmán) v cene.

Ubytovanie:
apartmány sú vybavené klimatizáciou, malým trezorom, TV, mikrovlnnou rúrou. Všetky apartmány majú obývaciu miestnosť s kuchynským kútom, kúpeľňu a balkón.
Typ A1 pre 2 osoby: v prízemí, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, manželská posteľ, kúpeľňa, bez parkovacieho miesta.
Typ A2 pre 2 osoby: na poschodí, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, rozťahovací gauč pre 2 osoby, kúpeľňa, veľká terasa, bez parkovacieho miesta. 
Typ B pre 3-5 osôb: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom.
Typ C pre 4-5 osôb: obývacia miestnosť s vyťahovacou posteľou alebo rozťahovacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami.
Typ D pre 5 -6 osôb: obývacia miestnosť s vyťahovacou posteľou, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, spálňa s 1 lôžkom, 2 kúpeľne.

Stravovanie:
 individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
výťah. Od mája do septembra agentúra usporadúva 1 x do týždňa zábavnú špagetovú party spojenú s hudbou, tancom, vínom a drinkami zdarma. Malé zvieratá povolené (za poplatok).

Parkovisko:
vyhradené 1 nekryté alebo kryté parkovacie miesto na apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.


č. na mape
: 47

KOD: BIB016S

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od 4. radu (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).
Povinné príplatky – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 7,8 €/osoba/výmena, uteráky 6,8 €/osoba/výmena, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 2 €/deň, malé zvieratá do 5 kg 30 €/týždeň. 
KAUCIA: 100 €
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

18. Rezidencia delle Terme

18. Rezidencia delle Terme

Táto nová, kompletne oplotená šesťposchodová rezidencia je situovaná v zelenej oblasti, len 100 m od pláže, termálneho centra a od centra Bibione Spiaggia (pešia zóna počas letných večerov).

Pláž:
100 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 1 plážová stolička + 1 plážové lehátko/apartmán) v cene.

Ubytovanie:
všetky apartmány sú moderne a luxusne zariadené s obývacou miestnosťou s kuchynským kútom a kúpeľňou, vybavené kúrením, klimatizáciou, malým trezorom, mikrovlnnou rúrou, TV SAT, kávovarom, priestranným krytým balkónom so záhradným nábytkom a niektoré s výhľadom na more. 
Typ B1 pre 3-4 osoby:  obývacia miestnosť s divánom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, kuchynský kút, kúpeľňa so sprchovacím kútom, parkovacie miesto.
Typ B2 pre 3-4 osoby: ako typ B1 ale s garážou.
Typ B3 pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón, parkovacie miesto.
Typ B4 pre  2-5 osôb: s výhľadom na more, obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby a rozkladacím kreslom, spálňa s manželskou posteľou,  kuchynský kút, kúpeľňa, balkón, garáž.
Typ C1 pre 5-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kuchynský kút, kúpeľňa so sprchovacím kútom, 2 balkóny, parkovacie miesto.
Typ C2 pre 5-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami,  kuchynský kút, 2 kúpeľne so sprchovacím kútom, balkón, parkovacie miesto.
Typ C3 pre 5-6 osôb: ako typ C1 ale s garážou.
Typ C4 pre 5-6 osôb: ako typ C2 ale s garážou.
Typ C5 pre 5-6 osôb: ako typ C1 ale s garážou a veľkým balkónom.
Typ C6 pre 5-6 osôb: obývacia miestnosť s gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou a samostatným lôžkom, kuchynský kút, kúpeľňa, 2 balkóny, parkovacie miesto.
Typ C7 pre 7 osôb: veľká obývacia miestnosť s gaučom, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, spálňa s 2 poschodovými posteľami, kuchynský kút, 2 kúpeľne so sprchovacím kútom, veľká záhrada, garáž, práčka, umývačka riadu.
Typ D1 pre 7-8 osôb: obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, 2 spálne s 2 samostatnými lôžkami, kuchynksa, 2 kúpeľne, balkón, garáž.
Typ D2 pre 7-8 osôb: ako typ D1 ale s priestrannou terasou.
169

KOD: BIB091S
 

Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
výťahy, práčovňa. Na streche rezidencie, odkiaľ je nádherný výhľad, sa nachádzajú 2 priestranné slnečné terasy a 3 bazény pre deti a dospelých, Wi-Fi (za poplatok). Od mája do septembra agentúra usporadúva 1 x do týždňa zábavnú špagetovú party spojenú s hudbou, tancom, vínom a drinkami zdarma. Malé zvieratá nie sú povolené.

Parkovisko:
v komplexe, vyhradené 1 číslované parkovacie miesto alebo garáž/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
kapacita je otvorená celoročne.

č. na mape:

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od 4. radu (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).
Povinné príplatky – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 7,8 €/osoba/výmena, uteráky 6,8 €/osoba/výmena, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 2 €/deň, malé zvieratá do 5 kg 30 €/týždeň. 
KAUCIA: 100 €
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

19. Apartmány Torre del Sole

19. Apartmány Torre del Sole

Novšia elegantná budova s bazénom sa nachádza len 150 m od pláže a 50 m od centra Bibione Spiaggia.

Pláž:
150 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 1 plážová stolička + 1 plážové lehátko/apartmán) v cene.

Ubytovanie:
všetkých 38 apartmánov v 10 poschodovej budove s výťahom je vybavených klimatizáciou, kúrením, malým trezorom, mikrovlnnou rúrou, TV SAT. Všetky apartmány majú obývaciu miestnosť s kuchynským kútom, kúpeľňu, krytý malý balkón so záhradným nábytkom (niektoré priestranné, apartmány od 5. poschodia s čiastočným výhľadom na more). 
Typ C1 pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a malým balkónom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, krytý balkón. (východná alebo západná strana)
Typ C2 pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a malý balkónom, spálňa s poschodovou posteľou, krytý balkón. (východná alebo západná strana)
Typ C3 pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a balkónom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami a malý balkón, priestranný krytý balkón. (juhovýchodná alebo juhozápadná strana)

Stravovanie:
 individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
bazén, výťah. Od mája do septembra agentúra usporadúva 1x do týždňa zábavnú špagetovú party spojenú s hudbou, tancom, vínom a drinkami zdarma. Zvieratá nie sú povolené.

Parkovisko:
vyhradené 1 kryté parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.

č. na mape: 77
KOD: BIB028S

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od 4. radu (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).
Povinné príplatky – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 7,8 €/osoba/výmena, uteráky 6,8 €/osoba/výmena, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 2 €/deň, malé zvieratá do 5 kg 30 €/týždeň. 
KAUCIA: 100 €
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

20. Apartmány Smeralda

20. Apartmány Smeralda

Apartmánový dom s veľmi dobrou polohou v časti Bibione Spiaggia, len 30-100 m od pláže a cca 100 m od centra.

Pláž:
30-100 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 1 plážová stolička + 1 plážové lehátko/apartmán) v cene.

Ubytovanie:
apartmány sú čiastočne renovované, vybavené trezorom, TV, mikrovlnnou rúrou a typ B3 aj s klimatizáciou. Všetky apartmány majú obývaciu miestnosť s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchovacím kútom a veľký balkón. Niektoré s bočným výhľadom na more. 
Typ B1 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť spojená s menšou izbou bez okna s poschodovou posteľou, spálňa s 2 lôžkami.
Typ B2 pre max. 5 osôb: ako typ B1 ale spálňa s 3 lôžkami.
Typ B3 pre 3-5 osôb: kompletne renovovaný apartmán s klimatizáciou, obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom.
Typ C pre 5-7 osôb: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou alebo poschodovou posteľou, spálňa s 3 samostatnými lôžkami.
Typ D1 pre 6-8 osôb: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, spálňa s poschodovou posteľou.
Typ D2 pre 7-8 osôb: obývacia miestnosť s divánom pre 1 osobu, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, spálňa s poschodovou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou a samostatným lôžkom.

Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
výťah. Od mája do septembra agentúra usporadúva 1 x do týždňa zábavnú špagetovú party spojenú s hudbou, tancom, vínom a drinkami zdarma. Malé zvieratá povolené (za poplatok).

Parkovisko:
vyhradené 1 kryté alebo nekryté parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

č. na mape
: 161
KOD: BIB082S

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od 4. radu (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).
Povinné príplatky – platba na mieste: pobytová taxa 0,5 €/osoba nad 2 r./deň (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 7,8 €/osoba/výmena, uteráky 6,8 €/osoba/výmena, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 2 €/deň, malé zvieratá do 5 kg 30 €/týždeň. 
KAUCIA: 100 €
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.
prejsť na stránku: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

NAJ.sk
webdesign © bart.sk