Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2017 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2015 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2011 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2017 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2017 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

TRANZITNÉ UBYTOVANIE

Klientom cestujúcim do vzdialenejších regiónov Talianska ponúkame možnosť tranzitného ubytovania podľa vlastných potrieb a požiadaviek kdekoľvek po trase smerom na juh. Pre ilustráciu uvádzame aspoň niekoľko ubytovacích zariadení s výbornou polohou, neďaleko miest s množstvom historických pamiatok, akými sú Rím, Padova, Perugia...

prejsť na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9
73. Hotel Cavour***-Neapol

73. Hotel Cavour***-Neapol

POLOHA: Hotel z 19. storočia je situovaný v Neapole na námestí Piazza Garibaldi, len 200 m od historického centra mesta. Výhodná poloha neďaleko hlavnej železničnej stanice, nemocnice a diaľnice.

UBYTOVANIE: Izby (90) sú veľmi elegantné, majú vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom, resp. vaňou, ďalej sušič, farebný TV, priama telefónna linka a klimatizácia. Niektoré izby majú terasu s panoramatickým výhľadom.

STRAVOVANIE: Raňajky sú podávané v hotelovej reštaurácii.

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Recepcia, reštaurácia, bar, parkovisko, garáž (za poplatok), miestnosť na odkladanie batožiny, room servis, porterské služby. Možný príchod (check-in) od 12:00 hod.

74. Hotel Garibaldi***-Neapol

74. Hotel Garibaldi***-Neapol

POLOHA: Nedávno rekonštruovaný historický 2-poschodový hotel sa nachádza v srdci juhotalianskeho mesta Neapol. Je situovaný neďaleko centra.

UBYTOVANIE: Izby sú moderne vybavené, majú vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom, sušič, balkón, farebný TV, priamu telefónnu linku, klimatizáciu a mini-bar.

STRAVOVANIE: Raňajky sú podávané v raňajkovej miestnosti.

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Recepcia, bar, baby-sitting servis, miestnosť na odkladanie batožiny, porterské služby, room servis, malé zvieratá povolené. Možný príchod (check-in) od 11:00 hod.

75. Hotel Ambasciatori****-Mestre

75. Hotel Ambasciatori****-Mestre

POLOHA: Hotel sa nachádza v centre Mestre a má strategickú polohu pre turistov, ktorí väčšinou plánújú návštevu slávnych Benátok.

UBYTOVANIE: Hotel ponúka 94 komfortne vybavených štandardných izieb v typickom benátskom architektonickom štýle. Každá izba má klimatizáciu, minibar, trezor, sušič na vlasy, internetové pripojenie, telefón a SAT TV. K dispozícii tiež 3x suity s hydromasážou (na vyžiadanie).

STRAVOVANIE: Raňajky. K dispozícii reštaurácia, ktorá ponúka regionálne, ale i medzinárodné špeciality.

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Oproti hotelu môžete nájsť autobusovú zastávku, odkiaľ premáva pravidelná linka do Benátok (v intervale každých 8 minút). V hoteli 2x konferenčné miestnosti "Tiepolo" a "Bisanzio".

76. Hotel Sant´Ambroeus***-Miláno

76. Hotel Sant´Ambroeus***-Miláno

POLOHA: Hotel je situovaný v Miláne neďaleko známeho kostola Sant´Ambrogio a je ľahko dostupný do centra mesta.

UBYTOVANIE: V hoteli nájdete 52 izieb, ktoré sú renovované a elegantné. Majú klimatizáciu, internetové pripojenie, minibar, SAT TV, rádio, telefón, kúpeľňu a sušič na vlasy.

STRAVOVANIE: Raňajky podávané v bufetovom štýle (7:00 - 10:00 hod.). K dispozícii je hosťom reštaurácia s výberom širokej ponuky jedál. Možnosť doobjednania polpenzie, resp. plnej penzie (za príplatok na vyžiadanie).

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Najbližšia zastávka metra je 400 m od hotela. V hoteli 2x menšie konferenčné miestnosti. Check-in od 13:00 hod., check-out do 12:00 hod.

77. Hotel Barion****-Bari

77. Hotel Barion****-Bari

POLOHA: Moderný hotel sa nachádza len 200 metrov od mora a leží pri meste Bari, časť Torre A Mare.

UBYTOVANIE: Komfortne vybavené hotelové izby sú vybavené minibarom, priamou telefónnou linkou, TV, internetovým pripojením, sušičom na vlasy a klimatizáciou.

STRAVOVANIE: Raňajky podávané bufetovým štýlom v hotelovej cafeterii. Hotel má 2 reštaurácie, z ktorých je jedna umiestnená na najvyššom poschodí odkiaľ majú hostia nádherný panoramatický výhľad na okolie.

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Hotel je vhodný pre biznismenov, ale i turistov. K dispozícii 3 veľmi dobre vybavené konferenčné miestnosti vhodné na prednášky a iné stretnutia. Takisto je možnosť využitia fitness centra. Hotel má vlastnú súkromnú pláž pre svojich hostí. K pláži sa môžete dostať aj hotelovým shuttle autobusom. Neďaleko nájdete železničnú stanicu Fiera del Levante a futbalový štadión San Nicola. Check-in od 12:00 hod.

78. Hotel Parigi 2 ***-Bergamo

78. Hotel Parigi 2 ***-Bergamo

POLOHA: Príjemný hotel nachádzajúci sa v tichej oblasti blízko mesta Bergamo, diaľnice A4 (Miláno-Brescia) a medzinárodného milánskeho letiska Orio al Serio. Miláno je vzdialené cca 30 km od hotela.

UBYTOVANIE: Moderné a veľmi pekné nefajčiarske izby (40) väčšinou s balkónom majú telefón, SAT TV, trezor, vlastnú kúpeľňu a sušič na vlasy.

STRAVOVANIE: raňajky

VYBAVENIE: Hotel má recepciu, súkromnú záhradu, vnútorné parkovisko, posilňovňu (vedľa hotela), reštauráciu "Piccola Parigi" (vzdialenú krátkou pešou prechádzkou) ponúkajúcu najlepšie tradičné talianske špeciality. Možnosť objednania taxi, podania turistických informácií, máp, faxových služieb, fotokopírovania alebo použitia internetu.

79. Hotel As Bergamo Aeroporto ****-Bergamo

79. Hotel As Bergamo Aeroporto ****-Bergamo

POLOHA: Príjemný hotel sa nachádza v strategickej polohe neďaleko medzinárodného letiska Miláno/Bergamo Orio al Serio a taktiež blízko diaľnice A4 (Miláno-Brescia).

UBYTOVANIE: K dispozícii spolu 149 hotelových izieb, ktoré sú moderne a vkusne zariadené a vybavené LCD SAT TV, Wi-Fi internetovým pripojením, klimatizáciou, minibarom, trezorom a priestrannou skriňou. Izby sú perfektne odzvučnené.

STRAVOVANIE: raňajky podávané v raňajkovej miestnosti na 3. poschodí s krásnou terasou

VYBAVENIE: Klimatizované hotelové priestory, parkovisko kryté aj nekryté, garáž, TV miestnosť, spoločenská miestnosť, centrum zdravia, posilňovňa, vnútorný bazén. Check-in od 12:00 hod. Ďalšie vzdialenosti z hotela: letisko Miláno Linate 48 km, letisko Miláno Malpensa 78 km. Hotel poskytuje pre svojich hostí transfer zdarma do/z letiska Orio al Serio podľa fixných odchodov.

80. Hotel Bel Sit****-Lago Maggiore

80. Hotel Bel Sit****-Lago Maggiore

POLOHA: Príjemný hotel sa nachádza priamo pri známom jazere Lago Maggiore, cca 35 km od milánskeho letiska Malpensa.

UBYTOVANIE: Všetkých 18 izieb je moderne vybavených a majú klimatizáciu, SAT TV, minibar, telefón, trezor, sociálne zariadenie a sušič na vlasy. Niektoré majú navyše aj balkón.

STRAVOVANIE: raňajky formou bufetu

VYBAVENIE: Hotel má Wi-Fi prístup na internet, malú spoločenskú miestnosť s kapacitou 15-20 miest, reštauráciu a vlastnú súkromnú pláž vybavenú so slnečníkmi + miesto pre parkovanie lodiek. K dispozícii tiež parkovisko. Hotel otvorený po celý rok.

81. Rezidencia La Limonaia - Lago di Garda

81. Rezidencia La Limonaia - Lago di Garda

POLOHA: Pekná rezidencia sa nachádza v Lombardii, v severnej tichšej časti Gardského jazera, uprostred širokého parku plného olivovníkov a oleandrov (cca 60.000 m2). Rezidencia leží cca 1,5 km od najbližšieho mestečka Limone sul Garda a cca 20 m od hlavnej komunikácie (SS45bis).

UBYTOVANIE: Apartmány majú trezor, TV, telefón a balkón alebo terasu s panoramatickým výhľadom.
Typ B pre max. 4 osoby: 2-izbový apartmán (cca 40 m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom, 2 elektrickými platňami a divánom pre 2 osoby, chladnička + stôl so stoličkami, spálňa s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami

VYBAVENIE: K dispozícii recepcia, nočný porter, klimatizované verejné priestory, vyhrievaný vnútorný a vonkajší bazén s lehátkami a slnečníkmi, TV miestnosť, raňajková miestnosť, posilňovňa, reštaurácia, bar, terasa, pizzéria a parkovisko. Povinný príplatok s úhradou na mieste: záverečné upratovanie. Nepovinný príplatok s úhradou na mieste: garáž, "shuttle" autobus a "beauty & health" centrum so saunou. Turecké kúpele s vírivkou, solárium a masáže (na vyžiadanie na mieste). Na vyžiadanie za poplatok: kúrenie, detská postieľka, týždenná výmena posteľnej bielizne. Uteráky, osušky a utierky do kuchyne nie sú k dispozícii. Zvieratá nie sú povolené.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota/sobota, minimálne 7 nocí

82. Rezidencia Bran - Lago di Garda

82. Rezidencia Bran - Lago di Garda

POLOHA: Rezidencia leží v Benátsku, je situovaná v blízkosti Gardského jazera (2 km), uprostred širokého parku plného zelene, cca 500 m od najbližšieho mestečka Marciaga.

UBYTOVANIE:
Typ B pre max. 4 osoby: 2-izbový apartmán: obývacia miestnosť s divánom a kuchynským kútom s vybaveným minigrilom, sporákom so 4 horákmi + chladnička a SAT TV (limitovaný počet TV kanálov), spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa s WC, balkón

VYBAVENIE: V komplexe sa nachádza veľký bazén so slnečníkmi a lehátkami, ďalší bazén (pre deti), bar so SAT TV, menšie futbalové ihrisko, detské ihrisko, terasa a parkovisko. Možnosť využitia stolného tenisu, stolného futbalu, zdarma trekkingové exkurzie do okolia na horských bicykloch so sprievodcom. Okolie je ideálne pre pešie prechádzky v prírode a pre cyklistov. Malé zvieratá povolené za poplatok. Vzdialenosti: Garda s historickým centrom (3 km), diaľnica A22 - Exit Affi (8 km), diaľnica A4 - Exit Peschiera (20 km), žel. stanica Peschiera (20 km), Verona (30 km), Brescia (50 km), Mantova (50 km), Trento (70 km), milánske letisko Orio al Serio (85 km), milánske letisko Malpensa (180 km), Benátky (120 km), Miláno (150 km). Povinný príplatok s úhradou na mieste: záverečné upratovanie. Nepovinný príplatok s úhradou na mieste: práčovňa, 2 tenisové kurty a trezor. Na vyžiadanie za poplatok: detská postieľka, práčovňa na mince, posteľné prádlo, uteráky do kúpeľne, osušky.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota/sobota, minimálne 7 nocí

prejsť na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

NAJ.sk
webdesign © bart.sk