Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2017 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2015 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2011 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2017 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2017 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

TRANZITNÉ UBYTOVANIE

Klientom cestujúcim do vzdialenejších regiónov Talianska ponúkame možnosť tranzitného ubytovania podľa vlastných potrieb a požiadaviek kdekoľvek po trase smerom na juh. Pre ilustráciu uvádzame aspoň niekoľko ubytovacích zariadení s výbornou polohou, neďaleko miest s množstvom historických pamiatok, akými sú Rím, Padova, Perugia...

prejsť na stránku: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9
63. Hotel Albania***-Otranto

63. Hotel Albania***-Otranto

POLOHA: Hotel sa nachádza v centre juhotalianskeho mesta Otranto len 300 m od pláže. Hotel bol kompletne rekonštruovaný v roku 2002.

UBYTOVANIE: Izby sú zariadené veľmi účelne, všetky majú vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom, ďalej mini-bar, klimatizácia, TV a telefón.

STRAVOVANIE: Raňajky sú podávané v hotelovej reštaurácii, z ktorej majú hostia nádherný výhľad na Otrantský záliv.

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Recepcia, reštaurácia, bar, garáž, miestnosť pre odkladanie batožiny, baby-sitting servis, room servis. Možný príchod (check-in) od 12:00 hod.

64. Hotel Gallery House***-Palermo

64. Hotel Gallery House***-Palermo

POLOHA: Hotel sa nachádza v srdci mesta Palermo neďaleko divadla Teatro Massimo a taktiež železničnej stanice.

UBYTOVANIE: Izby sú vkusne zariadené a majú vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom alebo vaňou, sušičom, priamou telefónnou linkou, minibarom, trezorom, SAT-TV a klimatizáciou.

STRAVOVANIE: Raňajky sú podávané bufetovým štýlom v miestnosti určenej na raňajky v čase 7:00 - 10:30 hod.

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Recepcia, bar, raňajková miestnosť, room servis, garáž, wellness centrum, posilňovňa. Možný príchod (check-in) od 14:00 hod. Odchod (check-out) do 11:00 hod.

neďaleko divadla Teatro Massimo a taktiež železničnej stanice.
65. Hotel Diplomatic****-Turín

65. Hotel Diplomatic****-Turín

POLOHA: Hotel sa nachádza v centre severotalianskeho mesta Turín, 150 m železničnej stanice Porta Susa.

UBYTOVANIE: K dispozícii spolu 123 štandardných izieb, ďalej superior izby a 3 junior suity. Izby sú plne odzvučnené, elegantné zariadené a majú klimatizáciu, farebný LCD SAT-TV, priamu telefónnu linku, internetové pripojenie, minibar, trezor, vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom (niektoré izby s vaňou), ďalej sušič a telefón. Niektoré izby sú nefajčiarske.

STRAVOVANIE: Raňajky sú podávané bufetovým štýlom v hotelovej reštaurácii "Crimea".

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Recepcia, bar, reštaurácia, vnútorná garáž, zmenáreň, laundry servis, žehliaci servis, čistenie obuvi, miestnosť na odkladanie batožiny, concierge servis, požičovňa automobilov, mítingová miestnosť pre 50 osôb, konferenčná miestnosť pre 160 osôb, Wi-Fi internetové pripojenie v celom hoteli, shuttle autobus do/z letiska Caselle (15 km). Vzdialenosti z hotela: železničná stanica Turín / Porta Nuova (2 km), železničná stanica Turín / Lingotto (6 km), letisko Miláno Malpensa (150 km).

66. Green Motel****-Vergiate

66. Green Motel****-Vergiate

POLOHA: Motel je situovaný v tichom prostredí uprostred národného parku Ticino, v blízkosti obce Vergiate, len 2 km od jazier Lago di Comabbio a Lago di Varese. Je vhodný pre tranzitujúcich turistov cestujúcich v oblasti miest Miláno, Turín, Varese a juhošvajčiarskeho mesta Lugano.

UBYTOVANIE: Motelový komplex ponúka spolu 45 komfortne vybavených izieb s výhľadom do zeleného parku. Izby majú vlastnú kúpeľňu, klimatizáciu, telefón, LCD SAT-TV, rádio, mini trezor a mini-bar.

STRAVOVANIE: Raňajky sú podávané v motelovej reštaurácii.

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Recepcia, reštaurácia pre 50 hostí, 24-hod. room servis, mítingová miestnosť. Možný príchod (check-in) od 12:00 hod. Vzdialenosti z motela: letisko Miláno Malpensa (8 km), letisko Miláno Linate (74 km), Miláno centrum (55 km), Turín (125 km), národný park Ticino (0 km), Lago di Maggiore (9 km), Varese (32 km), Lugano (67 km).

67. Hotel Mac Mahon**-Miláno

67. Hotel Mac Mahon**-Miláno

POLOHA: Hotel je situovaný v metropole Lombardie Miláno neďaleko železničnej stanice a cca 500 m od komplexu "Fiera Milano City".

UBYTOVANIE: Izby sú vybavené komfortne a majú vlastnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovým kútom, ďalej telefón, SAT-TV, rádio, trezor a sušič. Izby majú balkón alebo terasu, Wi-Fi internetové spojenie.

STRAVOVANIE: Raňajky sú podávané v jedálenskej miestnosti.

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Recepcia, miestnosť na raňajky, hotelová terasa, hala. V okolí hotela sa nachádza množstvo reštaurácií, barov, klubov a obchodov. Možný príchod (check-in) od 11:00 hod.

68. Hotel Akross***-Ravenna

68. Hotel Akross***-Ravenna

POLOHA: Hotel sa nachádza v talianskom meste Ravenna, asi 2,3 km od historického centra známeho svojimi antickými mozaikami.

UBYTOVANIE: Izby sú vybavené telefónom, SAT-TV a klimatizáciou. Väčšina má trezor, mini-bar a sušič. K dispozícii tiež bezbariérové izby (5).

STRAVOVANIE: Kontinentálne raňajky sú podávané v hotelovej reštaurácii v čase 6:00 - 10:00 hod.

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Recepcia, 2 reštaurácie, kongresová miestnosť. Možný príchod (check-in) od 14:00 hod. Odchod (check-out) do 10:00 hod.

69. Hotel Romea***-Ravenna

69. Hotel Romea***-Ravenna

POLOHA: Veľmi pekný hotel situovaný v južnej časti talianskeho mesta Ravenna, len 1 km od katedrály svätého Apolinára a asi 2 km od centra. Hotel bol vybudovaný v 50. rokoch 20. storočia a v 90. rokoch prešiel kompletnou rekonštrukciou.

UBYTOVANIE: K dispozícii spolu 44 komfortných izieb, ktoré majú vlastnú kúpeľňu, postele s ergonomickými matracmi, minibar, 20" LCD TV, SKY TV, Wi-Fi internetové pripojenie, telefón a klimatizáciu.  Izby sa delia podľa veľkosti a počtu lôžok, možnosť fajčiarskych a nefajčiarskych izieb.

STRAVOVANIE: Raňajky sú podávané v jednej z 2 hotelových reštaurácií (Veranda delle Rose a Classense), kde je celková kapacita vyše 400 hostí.

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Recepcia, 2 reštaurácie, súkromné parkovisko, niekoľko mítingových a konferenčných miestností. Výhodná poloha z dôvodu blízkosti k zábavnému parku Mirabilandia. Vzdialenosť od mora a najbližších pláží (6 km). Hotel vhodný pre tranzitujúcich turistov do ďalších oblastí Talianska (napr. polostrov Gargano alebo Apúlia).

70. Hotel Astoria***-Janov

70. Hotel Astoria***-Janov

POLOHA: Hotel je situovaný v centre mesta Janov, bol vybudovaný koncom 19. storočia a obývala ho rodina Marquis Serra. Hotel je ľahko dostupný do historického centra plného starobylých kostolov, múzeí a záhrad.

UBYTOVANIE: Izby (69) sú na 6 poschodiach rozdelené podľa veľkosti a počtu lôžok na (single, double, 3-lôžkové a 4-lôžkové). Majú vlastnú kúpeľňu so sušičom, mini-bar, klimatizáciu, mini trezor, SAT-TV, priamu telefónnu linku a Wi-Fi internetové spojenie.

STRAVOVANIE: Raňajky sú podávané bufetovým štýlom v hotelovej reštaurácii v čase 7:30 - 10:00 hod.

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Recepcia, reštaurácia, bar, mítingová miestnosť s kapacitou 80 osôb, internetová miestnosť, TV miestnosť. Wireless internetové pripojenie v celom hoteli, parkovisko (platené), faxové služby, laundry servis.

71. Hotel Mondial***-Rapallo

71. Hotel Mondial***-Rapallo

POLOHA: Hotel sa nachádza v centrálnej časti ligúrskeho mestečka Rapallo v oblasti Janova. Má výhodnú polohu len pár krokov od mora, 150 m od pobrežnej promenády a neďaleko od historického centra.

UBYTOVANIE: Izby sú vkusne zariadené, majú klimatizáciu, priamu telefónnu linku a farebný TV.

STRAVOVANIE: Raňajky sú podávané v hotelovej reštaurácii.

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Recepcia, reštaurácia, bar, TV miestnosť, záhrada. Možný príchod (check-in) od 14:00 hod. Hotel je vhodný pre tranzitujúcich turistov, ale i hostí, ktorí hľadajú aktívny oddych v Ligúrii.

72. Hotel Joyfull***-Neapol

72. Hotel Joyfull***-Neapol

POLOHA: Hotel sa nachádza v juhotalianskom meste Neapol, len 2 km od letiska Capodichino a neďaleko diaľnice Neapol-Rím, Neapol-Reggio Calabria a Neapol-Bari. Neďaleko je tiež hlavná železničná stanica (2 km), ale aj centrum mesta. Výhodná poloha hotela pre tranzitujúcich turistov do južnejších častí Talianska.

UBYTOVANIE: Všetky izby (29) sú plne odzvučnené a komfortne vybavené. Majú SAT-TV, klimatizáciu, mini-bar, trezor, priamu telefónnu linku, internetové pripojenie, vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom, resp. vaňou a sušič.

STRAVOVANIE: Raňajky sú podávané bufetovým štýlom v hotelovej reštaurácii v čase 8:00 - 10:00 hod.

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Recepcia, reštaurácia, bar, room servis, parkovisko pred hotelom zdarma, možné parkovanie v hotelovej garáži za malý poplatok. Možnosť hotelového shuttle transferu z/do letiska (nutné vopred objednať). Hotel je nový a bol oficiálne otvorený vo februári 2007. Vzdialenosti z hotela: najbližšia autobusová zastávka (100 m), najbližšia zastávka metra (300 m), centrum Neapolu (2 km). Možnosť usporiadania výletov do okolia (Pompeje, ostrovy Capri a Ischia, sopka Vezuv, Ercolano, Sorrento, Amalfská riviéra, Národné archeologické múzeum a pod.).

prejsť na stránku: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9

NAJ.sk
webdesign © bart.sk