Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2017 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2015 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2011 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2017 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2017 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

TRANZITNÉ UBYTOVANIE

Klientom cestujúcim do vzdialenejších regiónov Talianska ponúkame možnosť tranzitného ubytovania podľa vlastných potrieb a požiadaviek kdekoľvek po trase smerom na juh. Pre ilustráciu uvádzame aspoň niekoľko ubytovacích zariadení s výbornou polohou, neďaleko miest s množstvom historických pamiatok, akými sú Rím, Padova, Perugia...

prejsť na stránku: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9
53. Hotel Corallo***-La Spezia

53. Hotel Corallo***-La Spezia

POLOHA: Hotel sa nachádza v samom srdci ligúrskeho mesta La Spezia, neďaleko Golfo dei Poeti a národného parku Cinque Terre.

UBYTOVANIE: K dispozícii spolu 35 izieb, ktoré sú klimatizované a rozdelené podľa veľkostí a počtu lôžok. Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom, SAT-TV, minibarom, trezorom, Wi-Fi internetovým pripojením a telefónom.

STRAVOVANIE: Raňajky podávané v hotelovej reštaurácii alebo do hotelovej izby (na požiadanie).

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Recepcia, reštaurácia, bar, garáže.

54. Hotel Roma***-Terst

54. Hotel Roma***-Terst

POLOHA: Hotel sa nachádza v centre severotalianskeho mesta Trieste (slovensky: Terst), neďaleko hlavnej železničnej stanice. Hotel má vynikajúcu východiskovú polohu pre usporiadanie množstva výletov do blízkeho okolia ako napr. Benátky, Aquileia, Grado, Udine, Pordenone, Gorizia, Palmanova, Duino alebo Ľubľana, Koper, Piran, Izola, dedinka Lipice preslávená chovom koní a jaskyňa Škocjan v susednom Slovinsku, resp. polostrov Istria a Chorvátsko. Hotel Roma bol vybudovaný v 19. storočí.

UBYTOVANIE: Izby (40) sa delia podľa veľkostí a počtu lôžok. K dispozícii sú 1-lôžkové, 2-lôžkové, ale aj 3-lôžkové izby, ktoré sú veľmi pekné a moderné. Všetky sú vybavené vlastnou kúpeľňou s masážnou sprchou, trezorom, klimatizáciou, plazmový TV a telefónom. V týchto izbách boli ubytovaní rôzni slávni herci, politici, umelci a biznismeni ako aj množstvo turistov.

STRAVOVANIE: Raňajky sú podávané v hotelovej reštaurácii v bufetovom štýle.

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Recepcia, reštaurácia, bar (6:30-22:30 hod.), miestnosť na oddych a čítanie, výťah, parkovanie (parkovisko 100 m od hotela), babysitting servis, zvieratá povolené, služba "stráženie psa", laundry servis.

55. Idea Hotel Udine Tavagnacco***-Udine

55. Idea Hotel Udine Tavagnacco***-Udine

POLOHA: Hotel je situovaný v severnej časti mesta Udine. Má výhodnú polohu pri hlavnej diaľnici A23/E55 (Rakúsko-Terst-Benátky), je vhodný pre tranzitujúcich turistov, resp. biznismenov.

UBYTOVANIE: Izby sú vkusne a moderne vybavené, odhlučnené a klimatizované. Majú vlastnú kúpeľňu so sušičom, trezorom, minibarom, LCD SAT-TV, priamou telefónnou linkou a internetovým pripojením.

STRAVOVANIE: Raňajky sú podávané v hotelovej reštaurácii bufetovým štýlom v čase (7:00 - 10:00 hod.).

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Recepcia, biznisové centrum, vonkajšie parkovisko a garáž. Vzdialenosti z hotela: Udine (12 km), Terst (83 km), Pordenone (92 km), Gorizia (61 km), Benátky (139 km), Treviso (135 km). Možný príchod (check-in) od 12:00 hod. Možný odchod (check-out) do 12:00 hod.

56. Hotel Piccolo***-Verona

56. Hotel Piccolo***-Verona

POLOHA: Hotel sa nachádza veľmi blízko centra starobylej Verony (len 10 minút pešou chôdzou). Leží neďaleko hlavnej železničnej stanice (400 m). Hotel bol vybudovaný v r. 1965 a kompletne rekonštruovaný v r. 2004. Má príjemnú a tichú atmosféru blízko záhrady. Je vhodný pre biznismenov, tranzitujúcich turistov, ale aj pre zamilované páry navštevujúce slávnu a romantickú Veronu.

UBYTOVANIE: K dispozícii spolu 42 izieb, ktoré sú komfortne vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a sušičom, ďalej TV, minibarom a minerálnou vodou (v cene). Niektoré majú aj balkón.

STRAVOVANIE: Raňajky sú podávané v jedálenskej miestnosti bufetovým štýlom v čase (7:00 - 10:00 hod.).

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Recepcia, posilňovňa (v cene), sauna, relaxačné beauty služby, menšie zvieratá povolené, hotelový "shuttle" autobus premávajúci pravidelnou linkou zdarma do reštaurácie Risto&Pizza Lido (špeciálne menu dňa). Vedľa hotela Piccolo sa nachádza susedný hotel Martini, kde si môžu turisti zakúpiť tzv. "Veronacard", ktorá umožňuje vstupy do množstva múzeí v meste, ale aj používanie mestskej hromadnej dopravy.

57. Hotel Capitol***-Pisa

57. Hotel Capitol***-Pisa

POLOHA: Hotel sa nachádza v historickom centre talianskeho mesta Pisa presláveného svojou šikmou vežou. Hotel je situovaný neďaleko univerzity a nemocnice a len pár krokov od Campo dei Miracoli.

UBYTOVANIE: Hotel má pre svojich hostí k dispozícii 15 izieb na dvoch poschodiach, ktoré sú veľmi jednoducho vybavené, ale útulné. Každá izba má vlastnú kúpeľňu a telefón.

STRAVOVANIE: Raňajky.

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Recepcia, bar, výťah. Možný príchod (check-in) od 12:00 hod. Hotel je vhodný pre tranzitujúcich turistov.

58. Hotel Verdi***-Pisa

58. Hotel Verdi***-Pisa

POLOHA: Hotel je situovaný v historickom centre talianskeho mesta Pisa. Bol vybudovaný v roku 1969.

UBYTOVANIE: Hotel ponúka spolu 32 izieb, ktoré sa delia podľa veľkosti a počtu lôžok na 1-lôžkové, 2-lôžkové, 3-lôžkové a 4-lôžkové. Každá má vlastnú kúpeľňu a sušič. Izby sú zariadené veľmi vkusne a majú klimatizáciu, priamu telefónnu linku, SAT-TV a rádio.

STRAVOVANIE: Raňajky sú podávané v bufetovom štýle v čase (7:00-10:00 hod.) v miestnosti určenej na raňajky.

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Recepcia, Wi-Fi internetové spojenie v hotelovej hale, bar. Hotel je vhodný pre tranzitujúcich turistov, ale aj návštevníkov Pisy.

59. Hotel Diamante****-Alessandria

59. Hotel Diamante****-Alessandria

POLOHA: Hotel sa nachádza len pár minút jazdy od talianskeho mesta Alessandria v piemontskom regióne, ktoré sa nachádza na trase medzi Milánom a Ligúrskou riviérou. Hotel je z diaľnice A21 veľmi ľahko dostupný. Hotel je nový a bol vybudovaný v roku 2008. Z hotela je blízko do Turína, Piacenzy a Milána.

UBYTOVANIE: Izby sú komfortne a moderne vybavené. Sú rozdelené podľa veľkosti a počtu lôžok. Štandardné izby majú vlastnú kúpeľňu, LCD-TV a internetové spojenie.

STRAVOVANIE: Raňajky, resp. polpenzia (raňajky+večere) sú podávané v hotelovej reštaurácii.

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Recepcia, bar, reštaurácia, bazén vo wellness centre "Eldorado", ďaľšie služby wellness, súkromné parkovisko.

60. Hotel Ambra Palace***-Pescara

60. Hotel Ambra Palace***-Pescara

POLOHA: Hotel sa nachádza v mestskej zóne talianskeho mesta Pescara neďaleko železničnej stanice a od mora cca 300 m. Je situovaný asi 4 km od letiska, ktoré je ľahko dostupné po diaľnici. Budova hotela bola vybudovaná v roku 1950, ale ako hotel začal oficiálne pôsobiť od roku 1963. V roku 2000 bol kompletne rekonštruovaný.

UBYTOVANIE: Hotel ponúka spolu 61 izieb. Izby su zariadené jednoducho a majú vlastnú kúpeľňu, internetové Wi-Fi spojenie, sušič, priamu telefónnu linku, SAT-TV a klimatizáciu. Niektoré izby majú aj balkón.

STRAVOVANIE: Raňajky sú podávané bufetovým štýlom v miestnosti určenej na raňajky v čase 7:00 - 10:00 hod. K dispozícii je hosťom reštaurácia, ktorá sa nachádza len 100 m od hotela.

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Recepcia, raňajková miestnosť, mítingová miestnosť, laundry servis, room servis, súkromná garáž a reštaurácia 100 m od hotela. Z hotela sú najbližšie pláže na kúpanie vzdialené asi 10 km.

61. Hotel Minerva***-Brindisi

61. Hotel Minerva***-Brindisi

POLOHA: Hotel je situovaný v zelenej prírode len 5,5 km od juhotalianskeho mesta Brindisi a 2,5 km od pláže. Patrí do hotelovej siete "Ramahotels". Je rekonštruovaný.

UBYTOVANIE: Izby (135) sú zariadené moderne a majú vlastnú kúpeľňu so sušičom, klimatizáciu, telefón, SAT-TV a mini-chladničku.

STRAVOVANIE: Raňajky sú podávané v hotelovej reštaurácii.

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Recepcia, reštaurácia, TV miestnosť, internetová miestnosť, bar, 2 bazény, tenisové ihrisko, stolný tenis, biliard, 2 mítingové miestnosti, súkromné parkovisko v areáli. Hotel je vhodný pre relax a komfortný pobyt. Možný príchod (check-in) od 14:00 hod. Vzdialenosti z hotela: letisko Brindisi 3 km, železničná stanica Brindisi 5 km, prístav Brindisi 5,5 km, Lecce 38 km, Bari 105 km, Taranto 65 km, Gallipoli 80 km.

62. Hotel Club Bellavista***-Gallipoli

62. Hotel Club Bellavista***-Gallipoli

POLOHA: Hotel sa nachádza v prístave juhotalianskeho mesta Gallipoli a neďaleko od pláže.

UBYTOVANIE: Izby sú vkusne zariadené a majú krásny panoramatický výhľad na mesto, ale i na záliv. Majú vlastnú kúpeľnu s vaňou

STRAVOVANIE: Raňajky sú podávané v hotelovej reštaurácii.

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Hotel je vhodný pre tranzitujúcich hostí, ale i biznismenov.

prejsť na stránku: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9

NAJ.sk
webdesign © bart.sk