Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2017 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2015 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2011 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2017 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2017 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

TRANZITNÉ UBYTOVANIE

Klientom cestujúcim do vzdialenejších regiónov Talianska ponúkame možnosť tranzitného ubytovania podľa vlastných potrieb a požiadaviek kdekoľvek po trase smerom na juh. Pre ilustráciu uvádzame aspoň niekoľko ubytovacích zariadení s výbornou polohou, neďaleko miest s množstvom historických pamiatok, akými sú Rím, Padova, Perugia...

prejsť na stránku: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9
43. Hotel Del Lago***-Cavriglia

43. Hotel Del Lago***-Cavriglia

POLOHA: Elegantná jednoduchosť tohto hotela osloví každého, kto k nemu prichádza. Je starodávnou toskánskou farmou z konca 19. storočia. Hotel má priestrannú halu, obývaciu miestnosť s TV, pohodlnými kreslami a jedáleň, v ktorej sa podávajú kontinentálne raňajky. Ak chcete, môžete dostať raňajky do izby (je to zahrnuté v cene).

UBYTOVANIE: Izby sú vybavené dreveným nábytkom, pohodlnými ortopedickými matracmi, kovovými lustrami a kobercami pri posteli. Na stropoch sú drevené trámy a podlahy sú dláždené, čo vytvára v príjemnú atmosféru. Pripojenie na internet, LCD TV, starostlivosť recepcie, úschovňa batožiny a služba budenia sú k dispozícii každej izbe.

STRAVOVANIE: Reštaurácia „Las Vegas“ sa nachádza v San Giovanni V.A. (3km), kde je možné objednať večeru a po preukázaní sa našim kupónom, vám bude večera podávaná. Má elegantné a veľké miestnosti na schôdze, kongresy a rôzne stretnutia.

EXTERIÉR: Hotel je obklopený pekne udržiavanou záhradou s typickými toskánskymi stromami a palmami. Nachádza sa tam veľké priestranstvo so stolmi a stoličkami, ktoré vytvárajú ideálne miesto na pokojný oddych a spoznávanie nových priateľov. Hostia hotela majú k dispozícii malú pláž pri jazere.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hostia majú možnosť navštíviť rôzne posilovne v blízkych mestách. Veľká záhrada a pobrežie jazera je ideálnym miestom na užívanie si toskánskeho vidieka. Príchod do hotela po 13:00. Odchod z hotela do 11:00.
44. Hotel Etrusco Arezzo****-Arezzo

44. Hotel Etrusco Arezzo****-Arezzo

POLOHA: Hotel sa nachádza v komerčnom centre mesta. Je ľahko dostupný z hlavnej diaľnice Florencia – Rím.

UBYTOVANIE: Všetky izby sú vkusne a moderne zariadené, čo uspokojí každého klienta. Kúpelne sú vo veľmi dobrom stave.

STRAVOVANIE: Výborná reštaurácia servíruje tradičné aj medzinárodné jedlá vysokej kvality.

EXTERIÉR: Béžová moderná budova hotela ladí s okolitými budovami v komerčnom centre mesta.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Príchod do hotela, od 12:00. Izbový servis a nosič batožiny je k dispozícii len v niektorých hodinách.
45. Hotel Truciolini***-Arezzo

45. Hotel Truciolini***-Arezzo

POLOHA: Kompletne zrekonštruovaný moderný hotel, je riadený viac ako 30 rokov rodinou Truciolini, ktorá vytvára v hoteli rodinnú atmosféru a zároveň je v hoteli zabezpečený moderný komfort (novými technológiami).

UBYTOVANIE: Všetky izby majú kúpeľňu so sprchou, klimatizáciu, telefón a satelitnú TV.

STRAVOVANIE: V reštaurácii sa servírujú národné, medzinárodné jedlá, špeciality z mäsa a rýb a podáva sa viac ako 200 rôznych druhov vína z celého sveta.

ĎALŠIE INFOMÁCIE: Malé domáce zvieratá sú dovolené. /span
46. Hotel Ac Arezzo****

46. Hotel Ac Arezzo****

POLOHA: Hotel je situovaný v regióne Toskánsko, blízko priemyselnej a umeleckej oblasti. Počas vášho pobytu môžete navštíviť nádherné historické centrum, ktoré je v blízkosti.

UBYTOVANIE: Všetkých 79 izieb je príjemne zariadených s moderným komfortom, ktoré ponúkajú príjemné prostredie na trávenie luxusného pobytu.

STRAVOVANIE: Elegantne a moderne zariadená reštaurácia, „Lo Zafferano“ ponúka typické toskánske jedlá a taktiež najlepšie talianske vína.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hotel je vybavený modernými technológiami. Ponúka 2 konferenčné miestnosti a spoločenskú miestnosť na usporadúvanie rôznych firemných akcií. /span
47. Art Hotel Milano****-Prato

47. Art Hotel Milano****-Prato

POLOHA: Hotel sa nachádza v centre toskánskeho mesta Prato, blízko železničnej stanice. Výhodná poloha neďaleko Florencie. Je jedným z najlepších bodov na vychádzky po okolitých umeleckých pamiatkach, situovaných medzi „Piazza del Duomo“ a „Piazza del Comune“.

UBYTOVANIE: Všetky izby sú príjemne zariadené, vybavené klimatizáciu, satelitnou TV, rádio, mini barom, telefónom, ortopedickými posteľami a roletami.

STRAVOVANIE: Raňajky sú podávané formou bufetových stolov, na ktorých sú servírované rôzne nové a chutné jedlá.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hotel poskytuje miestnosť, ktorá je plne vybavená na rôzne stretnutia a podujatia. Nachádza sa tam projektor, tabuľa a miestnosť je ozvučená.
48. Art Hotel Museo****-Prato

48. Art Hotel Museo****-Prato

POLOHA: Art Hotel Museo je veľkým hotelovým komplexom, ktorý je konferenčným centrom na vysokej úrovni. Má strategickú polohu, je vzdialený 15 minút od historického centra Florencie. Taktiež sa nachádza blízko diaľnice a má dobre napojenie k letiskám v regióne.

UBYTOVANIE: 110 izieb je zariadených príjemne s moderným vybavením.

STRAVOVANIE: Hotelová reštaurácia servíruje obedy a večere zahŕňajúce špeciality mesta Prato, Toskánska a taktiež talianskej aj medzinárodnej kuchyne.

EXTERIÉR: Počas miernejších mesiacov sú k dispozícii bazén a záhrada, ktorá je vybavená ležadlami a terasou, čo vytvára ideálne miesto ak sa chcete opaľovať, alebo si zaplávať.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: V hoteli sa nachádza 24-hodinová recepcia, hala, salónik s TV a denným barom a fitnes centrum. Hostia hotela môžu parkovať na neplatenom parkovisku pri letisku, alebo v garáži hotela, za poplatok. Príchod do hotela od 12:00.
49. Hotel Kristall***-Orvieto

49. Hotel Kristall***-Orvieto

POLOHA: Hotel sa nachádza 5 minút od srdca mesta Orvieto, je ľahké sa dostať do historického centra.

UBYTOVANIE: Hotel poskytuje 36 izieb. Všetky sú vybavené farebnou TV, telefónom, klimatizáciou a kúpeľňou.

STRAVOVANIE: Raňajky sú podávané formou bufetových stolov. Reštaurácia je aj pre skupiny.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hotel ponúka – bar, miestnosť s TV, parkovanie a spoločenskú miestnosť. Hotel ponúka zľavy v reštauráciách v historickom centre mesta a taktiež odporúčania na trávenie voľného času. Deti od 0-5 rokov, v prípade, že spia s rodičmi, majú ubytovanie zdarma. Príchod do hotela od 12:00.
50. Hotel Bellaria***-Chianciano Terme

50. Hotel Bellaria***-Chianciano Terme

POLOHA: Hotel je situovaný v blízkosti termálnych kúpeľov v sviežom a panoramatickom prostredí.

UBYTOVANIE: Všetky izby majú TV a kúpeľňu s vaňou alebo sprchou. Hotel ponúka aj izby s balkónom, stropným ventilátorom, klimatizáciou a panoramatickým výhľadom na tri jazerá (Trasimeno, Montepulciano, Chiusi).

STRAVOVANIE: Reštaurácia hotela ponúka národné špeciality a najlepšie jedlá toskánskej kuchyne, ktoré sú servírované v príjemnej atmosfére.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hotel má 7 poschodí, výťah, bar, miesto na hranie pre deti, pripojenie na internet, záhradu, miestnosť s TV, terasu, parkovanie, garáž, miesto pre luxusné autá a reštauráciu.
51. Hotel Niagara***-Chianciano Terme

51. Hotel Niagara***-Chianciano Terme

POLOHA: Hotel bol nedávno zrekonštruovaný. Je situovaný v pokojnom a tichom prostredí, neďaleko kúpeľov a wellness centra. Je zariadený v príjemnom štýle a ponúka priateľskú atmosféru.

UBYTOVANIE: Hotel má 30 svetlých izieb, v ktorých sa dbalo na každý detail. Všetky sú vybavené TV, telefónom, privátnou kúpeľňou (so sprchou a sušičom na vlasy).

STRAVOVANIE: Reštaurácia je riadená majiteľmi hotela a ponúka – raňajky, obedy a večere, ktoré sú servírované v priestrannej hale vybavenej klimatizáciou. Menu je zložené z tradičných toskánskych jedál, ktoré sa pripravujú prevažne zo sezónnych surovín.

EXTERIÉR: Hotel je situovaný v jednej z najpokojnejších oblastí, 900m od kúpeľov „Terme di Sillene“ a „Terme di Sant´Elena“ a taktiež neďaleko starého mesta.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: V hoteli je športové centrum „Olimpus“ s telocvičňou, bazén v exteriéri aj interiéri, živá zábava a miniclub.
52. Hotel Nettuno Ferrara***-Ferrara

52. Hotel Nettuno Ferrara***-Ferrara

POLOHA: Hotel sa nachádza vedľa najdôležitejšieho obchodného centra v meste a v blízkosti centra mesta.

UBYTOVANIE: 64 izieb je moderne zariadených. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, satelitnou TV, mini barom, priamou telefónnou linkou a trezorom. Hotel ponúka aj nefajčiarske izby a vybavenie pre imobilných.

STRAVOVANIE: Reštaurácia hotela ponúka aj typickú domácu kuchyňu.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: K dispozícii je súkromné parkovanie. Malé domáce zvieratá sú dovolené za poplatok. Príchod do hotela od 14:00.
prejsť na stránku: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9

NAJ.sk
webdesign © bart.sk