Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2017 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2015 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2011 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2017 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2017 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

TRANZITNÉ UBYTOVANIE

Klientom cestujúcim do vzdialenejších regiónov Talianska ponúkame možnosť tranzitného ubytovania podľa vlastných potrieb a požiadaviek kdekoľvek po trase smerom na juh. Pre ilustráciu uvádzame aspoň niekoľko ubytovacích zariadení s výbornou polohou, neďaleko miest s množstvom historických pamiatok, akými sú Rím, Padova, Perugia...

prejsť na stránku: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9
23. Hotel Vienna***-Benátky

23. Hotel Vienna***-Benátky

POLOHA: Hotel je situovaný v oblasti „Venice Marghera“ blízko železničnej stanice „Mestre“. Vlakom trvá cesta na „Venice Island“ 10 minút.

UBYTOVANIE: Všetky izby majú TV, priamu telefónnu linku, klimatizáciu, sprchu/vaňu, sušič na vlasy a mini bar.

STRAVOVANIE: Reštaurácia je priestranná, svetlá a živá.

EXTERIÉR: Je to tradičná budova.

LOBBY: Recepcia aj lobby sú zariadené v tradičnom štýle.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hotel má veľmi dobrú polohu a je ideálnymi pre obchodných cestujúcich. Ponúka – výťah, bar, garáž, skupiny sú vítané, 24-hodinovú recepciu, informácie pre turistov, parkovanie, prednáškovú miestnosť, miestnosť na batožinu, izbový servis. Príchod do hotela je od 11:00 do 12:00. Deti od 0-10 rokov majú zľavu 50% v prípade, že spia na posteli s rodičmi.
24. Hotel Ariston***-Benátky

24. Hotel Ariston***-Benátky

POLOHA: Hotel je situovaný v tichej oblasti, blízko centra Mestre, neďaleko diaľnice A4/E55.

UBYTOVANIE: Izby sú rôznych veľkostí a vkusne zariadené. Štýl je jednoduchý, ponúkajú dobré podmienky a moderný komfort.

STRAVOVANIE: Hotel nemá reštauráciu ale má miestnosť, kde sa podávajú raňajky, na prízemí.

EXTERIÉR: Je modernou budovou s bielu fasádou.

LOBBY: Je stredne veľké a pôsobí príjemne.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Veľmi dobrá poloha. Príchod do hotela od 12:00. Izbový servis v určitých hodinách.
25. Smart Hotel****-Benátky

25. Smart Hotel****-Benátky

POLOHA: Zrekonštruovaný hotel má priestranné izby s pripojením na internet (Wi-Fi) a satelitnou TV. Hotel má výbornú reštauráciu, 2 veľké a dobre vybavené miestnosti na stretnutia. Hotel je vhodný či už pre služobné cesty alebo dovolenky.

UBYTOVANIE: V 89 izbách hotela sa skĺbil moderný dizajn a všetok komfort, ktorý sa očakáva od 4-hviezdičkového hotela (Wi-Fi, LCD TV).

STRAVOVANIE: Reštaurácia má 180 miest na sedenie. Hotel má aj darčekový obchod, kde si môžete zakúpiť typické suveníry.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hotel má 2 moderné miestnosti, ktoré sú pre 200 ľudí. Je situovaný blízko letiska „Marco Polo“. Ponúka technické vybavenie a občerstvenie. Hotel má navyše súkromnú záhradu, ktorá sa využíva v lete. Príchod do hotela od 13:00.
26. Hotel Nuova Mestre***-Benátky

26. Hotel Nuova Mestre***-Benátky

POLOHA: Práve zrekonštruovaný hotel ponúka hosťom všetok komfort, aby sa mohli cítiť ako doma. Personál je stále ochotný pomôcť a podať informácie, ktoré potrebujete.

UBYTOVANIE: Všetky izby sú vybavené privátnou kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy, sú klimatizované a vyhrievané po celý rok, s priamou telefónnou linkou, farebnou TV, trezorom a mini-barom.

STRAVOVANIE: Dobrá reštaurácia ponúka široký výber jedál – kuchár vám pripraví jedlá, či už na pracovný obed alebo romantickú večeru pri sviečkach. V ponuke sú aj špeciality z rýb a najlepšia medzinárodná kuchyňa.

EXTERIÉR: Hotel je situovaný priamo v Mestre. Je ideálnym miestom či už pre turistov, ktorí chcú navštíviť Benátky, ale taktiež pre obchodníkov, ktorí majú možnosť sa ľahko dostať do okolitých oblastí. Hotel je známy prívetivým personálom a príjemnou atmosférou.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: K dispozícii je parkovanie, 24-hodinová recepcia, miestnosť na stretnutia pre 20 ľudí, miestnosť s farebnou TV, miestnosť, kde sa podávajú raňajky, internetový kútik. Malé domáce zvieratá sú dovolené. Príchod do hotela je od 12:30.
27. Crowne Plaza Padova****

27. Crowne Plaza Padova****

POLOHA: Hotel je rozsiahlym konferenčným centrom, pre 600 osôb. Má ideálnu polohu, len 400m od diaľnice A4. Letisko „Venice Marco Polo“ je ľahko dostupné. Hotel je ideálnym miestom, z ktorého je možné vyrážať na výlety do rôznych miest ako Benátky, Verona, Padova (známa kaplnkou Scrovegni).

UBYTOVANIE: Všetkých 179 priestranných hotelových izieb a apartmánov je vybavených klimatizáciou, vysoko-rýchlostným internetovým pripojením a TV s plochou obrazovkou.

STRAVOVANIE: Campiello je úžasná reštaurácia, kde sa podávajú chutné jedlá pripravované z čerstvých surovín, servírované v príjemnej atmosfére.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Kyvadlová autobusová doprava je k dispozícii na vyžiadanie z/do centra mesta Padova. Hotel má k dispozícii 400 parkovacích miest.
28. Corso***-Padova

28. Corso***-Padova

POLOHA: Hotel sa nachádza len niekoľko krokov od železničnej stanice a hlavná ulica vás dovedie do historického centra.

UBYTOVANIE: Izby s TV a kúpeľňou s vaňou, izby s klimatizáciou, izby s kúpeľňou, izby s kúpeľňou so sprchou, izby s priamou telefónnou linkou a sušičom na vlasy.

LOBBY: Hotel ponúka strážené garáže.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Veľmi dobré dopravné spojenie, na návštevu Benátok, v blízkosti je autobusová aj železničná stanica.
29. NH Mantegna****-Padova

29. NH Mantegna****-Padova

POLOHA: Hotel je ideálnym miestom pre obchodných cestujúcich ale taktiež aj pre turistov, na organizovanie stretnutí ale aj užívanie si histórie a umenia v meste Padova.

UBYTOVANIE: Hotel ponúka izby „standard“, „superior“ a apartmány. Izby „standard“ sú fascinujúce, elegantné a príjemne zariadené, vybavené písacím stolom, pripojením na internet, trezorom, vaňou alebo sprchou, sušičom na vlasy a a nádherným zrkadlom.

STRAVOVANIE: Reštaurácia sa nachádza na 12. poschodí. Je elegantná s dychvyrážajúcim výhľadom na krásne mesto, ponúka kreatívnu medzinárodnú ale aj stredomorskú kuchyňu.

EXTERIÉR: Hotel je má 13 poschodí. Získal názov po známom maliarovi, ktorý sa volal Andrea Mantegna.
30. Zanhotel Regina***-Bologna

30. Zanhotel Regina***-Bologna

POLOHA: Hotel Regina sa nachádza v historickom centre priamo na Via Indipenzia, hlavnej ulice Bologne a len pár minút od centrálneho námestia  Piazza Maggiore  v prestížnej budove z 18. storočia. V blízkosti sa nachádzajú 2 veže a námestie Augusta VIII, kde sa konajú charakteristické týždenné trhy známe ako Piazzola. Ideálna pozícia na spoznanie života a kultúry v Bologni. Hotel sa nachádza 15 min  jazdy od letiska, v blízkosti vlakovej stanice s dobrou dostupnosťou autom.

UBYTOVANIE: Hotel ponúka 61 izieb, ktoré sú vybavené malou minibarovou chladničkou, satelitnou TV, telefónom, klimatizáciou, kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy. Trezor na vyžiadanie na recepcií. Všetky izby boli kompletne zrekonštruované v roku 2004.

STRAVOVANIE: Raňajky sú servírované formou bufetových stolov.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hosťom je k dispozícii garáž v Piazza VIII Agosto.

31. Hotel Fiera***-Bologna

31. Hotel Fiera***-Bologna

POLOHA: Hotel sa nachádza 3km od centra mesta a železničnej stanice, odkiaľ môžete ľahko cestovať.

UBYTOVANIE: Všetky izby sú vybavené privátnou kúpeľňou, telefónnom, TV s farebnými a satelitnými programami.

STRAVOVANIE: V hoteli je populárna reštaurácia Il Mercante, ktorá ponúka delikátne jedlá talianskej kuchyne ale aj medzinárodné jedlá.

EXTERIÉR: Hotel je moderný.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Príchod do hotela je od 12:00.
32. Sheraton Bologna****

32. Sheraton Bologna****

POLOHA: Hotel má veľmi dobrú polohu pretože je ľahko prístupný z centra, všetkých diaľníc a vnútroštátnych ciest.

UBYTOVANIE: Má 243 izieb (187 „standard“, 41 „superior“, 8 „executive“, 4 apartmány „junior“ a 3 apartmány). Izby sú moderne zariadené s cenným čerešňovým drevom a mramorom v kúpeľniach.

STRAVOVANIE: Kuchár pripravuje tie najlepšie talianske a medzinárodné jedlá. Átrium ponúka možnosť relaxácie v príjemnom prostredí.

EXTERIÉR: Vedľa hotela je športový klub s bazénom, tenisovými kurtmi a kurtmi na futsal.

LOBBY: Hotel je príjemne zariadený a je poskytovaný servis prvotriednej kvality garantovaný celosvetovou prestížnou značkou.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hotel má fitnes centrum otvorené celý deň, 10 miestností vhodných na stretnutia a 3 štúdiá, ktoré sú vybavené širokou škálou služieb a sú vhodné na rôzne stretnutia a konferencie.
prejsť na stránku: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

NAJ.sk
webdesign © bart.sk