Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2017 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2015 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2011 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2017 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2017 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

TRANZITNÉ UBYTOVANIE

Klientom cestujúcim do vzdialenejších regiónov Talianska ponúkame možnosť tranzitného ubytovania podľa vlastných potrieb a požiadaviek kdekoľvek po trase smerom na juh. Pre ilustráciu uvádzame aspoň niekoľko ubytovacích zariadení s výbornou polohou, neďaleko miest s množstvom historických pamiatok, akými sú Rím, Padova, Perugia...

prejsť na stránku: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9
13. Hotel Fiamma***-Rím

13. Hotel Fiamma***-Rím

POLOHA: Hotel je situovaný blízko železničnej stanice Termini v tichom prostredí, 5 minút chôdze od zastávky metra (Castro Pretorio).

UBYTOVANIE: Všetky izby majú sprchu, sú zariadené v klasickom štýle a ponúkajú: TV-Sat s ovládačom, telefón, fén a klimatizáciu. 

STRAVOVANIE: Hotel nemá reštauráciu. K dispozícii je miestnosť kde sa podávajú raňajky. 

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Nástup od 12:00.

14. Hotel Marco Polo***-Rím

14. Hotel Marco Polo***-Rím

POLOHA: Hotel je situovaný v centre mesta v tichej lokalite. Je blízko všetkých najdôležitejších monumentov (Fórum Romanum, Koloseum, fontána Trevi, Španielske schody).

UBYTOVANIE: Všetky izby majú kúpeľňu so sprchou, telefón, fén, minibar, klimatizáciu, TV a trezor.

STRAVOVANIE: Raňajky formou bufetových stolov.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hotel bol renovovaný v roku 2001 a ponúka svojím klientom pokojnú atmosféru. Malé zvieratá sú povolené.

15. B&B Casa Vicenza-Rím

15. B&B Casa Vicenza-Rím

POLOHA: „B&B Casa Vicenza“ je malý dom, kde sa môžu hostia cítiť ako doma. Skladá sa zo 4 poschodí, nemá výťah. Nachádza sa v centre Ríme, v blízkosti je centrálna stanica.

UBYTOVANIE: Všetky izby majú súkromnú kúpeľňu so sprchou a sušičom na vlasy, TV (LCD), telefón, pripojenie na internet cez Wi-Fi, TV na vyžiadanie, súkromný minibar, elektronický trezor, klimatizácia.

STRAVOVANIE: Raňajky sa podávajú od 7:30 do 9:30.

EXTERIÉR: Dom je situovaný za hlavnou železničnou stanicou „Roma Termini“ a odtiaľ je možné zastihnúť všetky autobusy a metro smerujúce do mesta. Je možné sa prejsť ku kostolu St. Mary Major, Colosseum a Cisárske fórum.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: 3 spálne sa nachádzajú na štvrtom poschodí bez výťahu. K dispozícii je kuchyňa s chladničkou slúžiaca na samoobslužné raňajky. Príchod je možný od 6:00. 

 

16. B&B Hotel Mamiani-Rím

16. B&B Hotel Mamiani-Rím

POLOHA: Tento útulný hotel sa nachádza blízko železničnej stanice Termini. Okolo hotela sa nachádza Bazilika di Santa Maria Maggiore, divadlo Ambra Jovinelli, Koloseum a bazilika di San Giovanni v Laterano, ktoré sú jednými z hlavných atrakcií Ríma.

UBYTOVANIE: Izby sú pohodlné a sú zariadené síce jednoducho, ale so všetkým, čo hosť potrebuje. Všetky izby majú privátnu kúpeľňu so sprchou a sušičom na vlasy, klimatizáciu, satelitnú TV, trezor, pripojenie na internet cez Wi-Fi, mini-bar, telefón a dvojité okná.

STRAVOVANIE: Hotel nemá reštauráciu, ale má miestnosť kde je možné raňajkovať.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hotel ponúka – 24-hodinovú recepciu, informácie pre turistov, mnohojazyčný personál, trezor, izbový servis, práčovňu. Domáce zvieratá sú dovolené. Príchod do hotela od 14:00.

 

17. Hotel Ars****-Rím

17. Hotel Ars****-Rím

POLOHA: Hotel má ideálnu polohu v Cittá Giardino, obytnej časti Ríma, v tichej a zelenej oblasti Montesacro. Hotel predstavuje 4-poschodová vila, ktorá je obklopená malou záhradou ponúkajúcou panoramatický výhľad.

UBYTOVANIE: Hotel ponúka pohodlné a svetlé spálne, vybavené privátnou kúpeľňou so sušičom vlasov. Vo všetkých izbách sa nachádza priama telefónna linka, klimatizácia, trezor, mini bar, satelitná TV, kúrenie a pripojenie na internet (ADSL). Jedna izba je zariadená pre imobilných.

STRAVOVANIE: Raňajky sú servírované v miestnosti na raňajky alebo na terase od 7:00-10:00.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Ďalšie vybavenie – slnečná terasa, fitness s parnými sprchami, spoločenská miestnosť, bar a pekný salónik na čítanie. Vonku je súkromné parkovanie. Príchod do hotela je možný od 14:00.

 

 
18. B&B Forus Inn-Rím

18. B&B Forus Inn-Rím

POLOHA: Hotel sa nachádza v krásnej scenérii starodávneho Ríma, v typickom paláci datujúcom sa do čias kráľa Umberta (neskoré 18. storočie). Tento mestský dom sa skladá z 5 elegantných a romantických suit, ktoré sú k dispozícii hosťom po celý rok. Foruss Inn je situovaný len niekoľko metrov od Cisárskeho fóra, metra a 15 minút chôdze od železničnej stanice Termini. To zabezpečuje možnosť jednoducho sa dostať na kľúčové miesta historického centra Ríma (námestie Spagna, Koloseum, fontána Trevi, námestie Venezia, Capitolium, kostol S. Maria Maggiore).

UBYTOVANIE:
Každá izba je vybavená sprchou a hydromasážou. Faxové a e-mailové služby sú na vyžiadanie. Raňajky (národné a medzinárodné) sú servírované do každej izby. Na architektúre a zariadení každej izby sa odzrkadľuje láska k detailom. Spája sa tu inšpirácia histórie predstavená v drevených stropoch a štukových stenách s moderným svetom, ktorý predstavuje pripojenie na internet, plazmové TV a hydromasáže, čo uspokojí aj najnáročnejšiu klientelu. Podlahy sú pokryté parketami, čo svedčí o vyššom štýle, charakteristickom pre tento palác.

STRAVOVANIE:
Raňajky na izbe.

EXTERIÉR:
Kvôli výbornej polohe je hotel vhodný či už na dovolenky, služobné cesty, alebo pobyt z príležitosti konferencie.

ĎALŠIE INFORMÁCIE:
Hotel ponúka – výťah, recepciu 24 hodín denne, garáž, informácie pre turistov, mnohojazyčný personál, parkovanie, prednáškovú miestnosť, miestnosť na odloženie batožiny. Príchod do hotela je možný od 14:00. Malé domáce zvieratá sú dovolené

19. Hotel Cristoforo Colombo****-Rím

19. Hotel Cristoforo Colombo****-Rím

POLOHA: Hotel Cristoforo Colombo je úžasným 4-hviezdičkovým hotelom situovaným na predmestí Ríma. Vznikol v roku 2002. Je ideálnym miestom pre ľudí, ktorí chcú odísť z mesta ale zároveň je prístup do centra Ríma jednoduchý.

UBYTOVANIE: Hotel má 205 izieb, ktoré boli nedávno renovované. V každej je zabezpečený maximálny komfort a môžete sa tam cítiť ako doma.

STRAVOVANIE: Raňajky formou studených stolov. Hotelová reštaurácia každú noc privíta hostí zdravou stredomorskou kuchyňou. Používajú sa len čerstvé suroviny. V okolí hotela sa nachádza mnoho možností, kde sa dá najesť.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Počas letných mesiacov je k dispozícii bazén so slnečníkmi, lehátkami a stánkom na občerstvenie. Hotel má k dispozícii pre hostí súkromné parkovanie.

 

20. Blu Hotel Roma****-Rím

20. Blu Hotel Roma****-Rím

POLOHA: Nový hotel Blu Rome je situovaný na veľmi vhodnom mieste Ríma, neďaleko od vlakovej stanice Tiburtina, stanice metra, blízko bezplatného vonkajšieho okruhu mesta Rím nazývaného aj Gramdeaccordo Anulare a diaľničnej siete, ktorá poskytuje hotelu ľahkú dostupnosť autom a tiež vynikajúcu dostupnosť do centra mesta.

UBYTOVANIE: Hotel ponúka 80 moderných a príjemných izieb vybavených privátnou kúpeľňou, sprchou/vaňou, sušičom na vlasy, mini barom, satelitnou TV, klimatizáciou, vysoko-rýchlostným pripojením na internet, priamou telefónnou linkou a trezorom.

STRAVOVANIE: Hotel nemá reštauráciu ale má miestnosť kde sa podávajú raňajky. Začnite deň so zdravými a výdatnými americkými raňajkami, servírovanými od 7:00-10:00. V ponuke sú aj talianske cestoviny a koláče, toasty a džemy, vajíčka, studené nárezy, cereálie, jogurt, káva, kapučíno, čaj a ovocné džúsy.

LOBBY: Akonáhle dorazí hosť, náš srdečný a profesionálny personál je mu k dispozícii počas pobytu, 24 hodín denne. Ponúka odporúčania a pomoc s lístkami, požičaním auta a vybavenie iných požiadaviek hosťa.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hotel ponúka – bar, 24-hodinú recepciu, požičanie auta, garáž, skupiny sú vítané, informácie pre turistov, mnohojazyčný personál, parkovanie, miestnosť na uloženie batožiny, prednáškovú miestnosť, opatrovateľskú službu, izbový servis, práčovňu. Príchod do hotela je možný od 13:00. Odhlásenie do 12:00.

 

21. Hotel American Palace****-Rím

21. Hotel American Palace****-Rím

POLOHA: Hotel má výbornú polohu, je vzdialený od metra len 50m, čo vám ponúka úžasnú dostupnosť ku všetkým atrakciám, ktoré Rím ponúka. Od vášho príchodu do hotela sa o vás postará priateľský a profesionálny personál, ktorý uspokojí vaše potreby ohľadom ubytovania a tým vám zabezpečí oddychový a bezstarostný pobyt v srdci Ríma.

UBYTOVANIE: Izby sú zariadené luxusne a tým vybavené najlepším zariadením. Všetky izby majú TV, sušič na vlasy, klimatizáciu a servis práčovne.

STRAVOVANIE: Zvýšená pozornosť sa dáva na raňajky, ktoré sú obohatené kombináciou slaných a sladkých chutí. Kuchár vás poteší tradičnými ale aj medzinárodnými jedlami. Hotel má vlastnú vinnú pivnicu vhodnú aj pre tých najnáročnejších klientov. K dispozícii je krásna záhrada a súkromné parkovanie.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Príchod do hotela je možný od 15:00.

 

22. Hotel Taormina**-Rím

22. Hotel Taormina**-Rím

POLOHA: Hotel je situovaný v historickom centre mesta, blízko dôležitých historických a umeleckých monumentov ako napríklad bazilika Santa Maria Maggiore a San Giovanni v Laterano. Za rohom sa nachádza Via Appia známa svojim lacnými a slávnymi obchodmi.

UBYTOVANIE: Hotel bol nedávno rekonštruovaný, čo zabezpečuje hosťom ten najlepší komfort. Všetky izby sú výborne zariadené, kúpeľňou, farebnou TV, klimatizáciou (nie v každej izbe – na vyžiadanie) a trezorom.

STRAVOVANIE: Miestnosť, kde sa podávajú raňajky ponúka potrebný oddych na štart do nového dňa.

LOBBY: Vo vstupnej hale hotela vás bude čakať personál, ktorý vám ukáže izbu a bude vám k dispozícii, keď budete niečo potrebovať.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Služby – parkovanie blízko hotela, výťah, bar, skupiny sú vítané, možnosť platby kartou, domáce zvieratá sú dovolené. Dôležité: hotel bude rekonštruovaný od 11. decembra, približne mesiac! Pracovné hodiny od 9:00-18:00.

span style=

prejsť na stránku: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

NAJ.sk
webdesign © bart.sk