Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2017 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2015 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2011 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2017 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2017 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Ischia

Ostrov Ischia

Ostrov sopečného pôvodu ležiaci na začiatku Neapolského zálivu. Sever ostrova s vinicami, ovocnými sadmi a píniovými hájmi a juh s Poseidonovými záhradami sú veľmi príjemným miestom na strávenie dovolenky. Navyše na ostrove sa nachádzajú horúce a mierne rádioaktívne pramene, ktoré sú vhodné na liečbu reumatizmu.Forio

Forio

Známe rekreačné mestečko v zálive, na západnej časti ostrova, s piesočnatou plážou, čarovnými stredovekými uličkami, kostolíkmi a športovým prístavom. Neďaleko mesta sa nachádzajú Poseidonove záhrady s termálnymi kúpeľmi. Šport, zábava a relax: škola potápania a surfovania, bary, reštaurácie, diskotéky, tenis, futbal, kúpele. Vzdialenosť: - z Bratislavy 1 375 km, - z Banskej Bystrice 1 580 km, -
z Košíc 1 775 km.

Tip na výlet

Fontana - 8 km - výstup na horu Monte Epomeo, cca 1h, je to mohutná vyhastnutá sopka uprostred ostrova s výhľadom na všetky strany.prejsť na stránku: 1 [2] 3
13. Hotel Riva del Sole***

13. Hotel Riva del Sole***

POLOHA: Úplne zrekonštruovaný hotel sa nachádza na jednom z najkrajších a najpanoramatickejších miest na ostrove Ischia. Leží len 300 metrov od slávnych Poseidónových záhrad, v čarovnej zátoke Citara. Teplá rodinná atmosféra, výborná domáca kuchyňa, nádherná panoráma s romantickými západmi slnka zanechajú vždy na hotel Riva del Sole príjemné spomienky.

PLÁŽ: malá piesočnatá pláž so skalami priamo pri hoteli. Neďaleko slávna pláž La Citara.

CENTRUM: centrum Forio 1 km - cca 15 minút príjemnou prechádzkou po chodníčku nad morom, alebo autobusom (autobusová zastávka 100 m od hotela).

UBYTOVANIE: Všetky izby sú vybavené centrálnym kúrením, telefónom s priamou voľbou, kúpeľňou so sprchou a WC, balkónom alebo terasou. Izby s výhľadom na more (výhľad na nádherný záliv Citara) na vyžiadanie za príplatok. K dispozícii tiež nadštandardné izby typu „Bungalow superior“, ktoré majú navyše TV a kde je možná klimatizácia za poplatok (na vyžiadanie).

STRAVOVANIE: Polpenzia. Možnosť objednania plnej penzie za poplatok (na vyžiadanie). Raňajky kontinentálne posilnené bufetom, obedy/večere výber z 2 druhov menu. Nápoje nie sú zahrnuté v cene.
VYBAVENIE A SLUŽBY:
V hotelovom komplexe recepcia, výťah, reštaurácia, bar, záhrada, bazén a krásna terasa s výhľadom na more a bazén. Možnosť opatrovania detí.
Zvieratá nie sú povolené.
ŠPORT A ZÁBAVA: vonkajší sladkovodný bazén so studenou vodou, malý krytý termálny bazén, prístup na malú súkromnú pláž pod hotelom, slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi.
PARKOVISKO: kryté aj nekryté v cene

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, resp. ľubovoľný (na vyžiadanie), príchod 13:00 – 20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí (na vyžiadanie ľubovoľný).

 

14. Hotel Park Imperial ***

14. Hotel Park Imperial ***

Poloha: Renovovaný hotel Terme Park Imperial je obklopený rozľahlým parkom bohatým na zeleň a rôzne druhy kvetín a stromov a je vzdialený 250 m od krásnej pláže Citare, známej svojou rozmanitosťou a priezračnou vodou. 300 m od hotela sa nachádza ďalšia známa pláž Cava dell´Isola, ktorú v 50 a 60-tych rokoch navštevovali svetoznámi umelci, aby si vychutnali nádherné prostredie a nezabudnuteľný pohľad na ohnivovo sfarbený západ slnka. Hotel láka svojou pohostinnosťou, priateľskou atmosféru a profesionálny prístup personálu.

Vybavenie: Okolo hotel sa na rozlohe 15000 m2 rozprestiera park plný paliem, borovíc a iných druhov rastlín. Termálna voda s teplotou 95°C zapĺňa 2 bazény, vonkajší a vnútorný. Hotel je kompletne vybavený prostriedkami na kúpeľnú liečbu s odborným personálom.

Stravovanie: Pre milovníkov dobrého jedla je k dispozícii reštaurácia s vynikajúcou tradičnou kuchyňou.

Ubytovanie: Izby s výhľadom na more sú komfortne zariadené: sociálne zariadenie, fén, SAT TV, minibar, trezor (za príplatok) a klimatizácia (od 16.6. do 14.9.). 

16. Hotel Santa Maria***

16. Hotel Santa Maria***

Poloha: Nachádza sa v srdci zálivu S.Francesco (Forio), nádherný kút zeleného ostrova, kde zažijete nezabudnuteľné chvíle pri nádhernom modrom mori. Je priamo pri pláži a 500 m od centra.

Vybavenie: Hotel je postavený v juhoeurópskom štýle s 2 bazénmi, jeden priamo na pláži a druhý s prírodnou termálnou vodou v termálnom centre hotela. Rozľahlá terasa poskytuje pohľad na more a príjemne strávené chvíle. Personál hotela organizuje pre hostí zábavu s tancom a živou hudbou.

Stravovanie: Hotelová kuchyňa vás pozýva na chutné jedlá podľa chuti, kombinované so širokým výberom kvalitných vín. Možnosť polpenzie a plnej penzie.

Ubytovanie: Vybavenie izieb zahŕňa telefón, centrálne vykurovanie, fén, v nadštandardných izbách tiež SAT TV, klimatizáciu, trezor a minibar.

 

17. Hotel Mediterraneo **** a Depandance ***

17. Hotel Mediterraneo **** a Depandance ***

Hotelový komplex je zložený z hlavnej budovy a ďalších 4 priľahlých menších budov, umiestnených v udržovanej súkromnej záhrade s raritnými exemplármi tropických rastlín. Depandančná časť je umiestnená mimo komplexu v samostatných záhradách. Celý komplex sa nachádza v kľudnej časti, blízko hlavnej cesty.

PLÁŽ: cca 1 km piesočná pláž Citara, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom (za poplatok).
CENTRUM: 1,5 km od mestečka Forio a 1 km od Poseidonových záhrad.
UBYTOVANIE:
Izby Standard - sú rozmiestnené v záhrade v nízkych budovách, všetky majú telefón, TV, kúrenie, kúpeľňu a balkón alebo terasu. Klimatizácia možná na vyžiadanie (za poplatok).
Izby Superior – nachádzajú sa v budove s recepciou, sú na vyžiadanie a majú naviac minibar a klimatizáciu.
Izby v depandancii – sú umiestnené v samostatných budovách v záhradách vzdialených 250 až 800 m od budovy s recepciou.

STRAVOVANIE: polpenzia – raňajky: formou bufet, večere: servírované, výber z niekoľkých druhov jedál a zeleninový bufet. Možnosť plnej penzie za poplatok.
VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, reštaurácia, TV miestnosť. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).
ŠPORT A ZÁBAVA: tri termálne bazény s rôznou teplotou vody 26-36°C, z nich jeden je krytý, kneippov bazén, slnečná terasa so slnečníkmi a lehátkami, termálne kúpele a centrum krásy.
PARKOVISKO: súkromné, priestranné.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, nedeľa (na vyžiadanie ľubovoľný nástup), príchod 14:00-20:00, odchod do 9:00, min. 3 noci (okrem mesiaca august).

18. Hotel Villa Thomas***

18. Hotel Villa Thomas***

Poloha: Nachádza sa v časti Monterone v stredisku Forio, v západnej oblasti ostrova Ischia. Do centra strediska sa dostanete po 5 minútovej prechádzke a 10 minút od hotela sa nachádza najbližšia pláž La Chiaia. Na známu pláž Citara spolu so záhradami Poseidon vás odvezie a privezie kyvadlová doprava.

Vybavenie: Tento hotel s rodinnou atmosférou bol vybudovaný pri termálnom prameni Tironi, ktorý je známy svojimi liečivými účinkami na artritídu i iné ochorenia. Budova má 3 poschodia s reštauráciou, barom a spoločenskou miestnosťou so SAT TV, výťahom, trezorom a bazénom s termálnou vodou z prameňa Tironi (teplota vody 90 - 100°). Okolo bazéna a na terase sú plážové lehátka a slnečníky. Recepcia je vybavená faxom a prípojkou na internet (hosťom k dispozícii za poplatok).

Stravovanie: Reštaurácia ponúka rôzne špeciality talianskej kuchyne. Kontinentálne raňajky zahŕňajú kávu, džús, cereálie a rôzne druhy pečiva. Večera obsahuje šalát, predjedlo, 2 hlavné chody a dezert.

Ubytovanie: Villa Thomas má 34 izieb, všetky s vlastnou kúpelňou. K dispozícii sú aj 2 apartmány, každý s 2 spálňami a kúpelňou.

19. Hotel Parco La Rosa***

19. Hotel Parco La Rosa***

Poloha: terasovito postavený hotel nájdete asi 700 m od centra strediska Forio, ďaleko od hlučných ulíc s výhľadom na zátoku Foria. Na pláž Citara vzdialenú 1,5 km, sa dostanete kyvadlovou dopravou, ktorá premáva 2 x denne.

Vybavenie: Pri hoteli je súkromné parkovisko, bar, reštaurácia s panoramatickým výhľadom, pristranná a vybavená terasa, vonkajší termálny bazén, turecká parná sauna, Wi-Fi, výťah.

Stravovanie: polpenzia alebo raňajky.

Ubytovanie: Izby sú vkusne zariadené s panoramatickou terasou, TV, telefónom, sušičom na vlasy, kurovaním. Na vyžiadanie (za poplatok) je možný trezor, min barom a klimatizácia.

21. Hotel Tramonto D´Oro***

21. Hotel Tramonto D´Oro***

Poloha: Hotel sa nachádza na okraji mesta a ponúka prekrásny panoramatický pohľad na stredisko Forio a na more. Pláž Citara a Poseidonove záhrady sú vzdialené asi 20 min. chôdze a centrum mesta asi 15 min.

Vybavenie: Hotel tvoria viaceré budovy a má viac ako 120 lôžok, bar, halu, spoločenskú miestnosť, bowling, malé fitness centrum, záhradu s výhľadom na more a bazén s minerálnou a termálnou vodou a krytý bazén s termálnou vodou. K dispozícii je slnečná terasa s lehátkami, plážovými stoličkami a slnečníkmi.

Stravovanie: Hotel ponúka talianske bufetové stoly na raňajky, pol- alebo plnú penziu s výberom jedál z menu a raz týždenne organizuje večer s tancom.

Ubytovanie: Všetky izby majú sprchu, sociálne zariadenie, vykurovanie, telefón a takmer všetky majú balkón alebo terasu. Renovované izby sú so SAT TV, telefónom, klimatizáciou a trezorom (na vyžiadanie).

23. Hotel Terme Royal Palm****

23. Hotel Terme Royal Palm****

Poloha: Hotel sa nachádza v jednom z najkrajších miest na ostrove v oblasti Forio. Je umiestnený na malom výbežku medzi zátokou Citara (250 m od hotela) vľavo a plážou Cava dell´Isola (200 m od hotela) vpravo.

Vybavenie: Hotel je obklopený parkom s rozlohou 12 000 m2 s krásnymi palmami a olivovými stromami a je tiež vybavený 4 bazénmi (2 vonkajšie, 2 vnútorné) s termálnou vodou, s teplotou od 34° - 39°. Hotelové kúpele zamestnávajú vysokokvalifikovaný personál a sú vybavené najmodernejšími zariadeniami na liečbu chorôb, ako reuma, ortopedické a dermatologické ochorenia, a poskytujú relax a psychickú pohodu. To všetko umožňujú minerálne a bahenné kúpele, masáže, hydromasáže, inhalácie a sauna.

Stravovanie: Hostia majú k dispozícii 2 priestranné reštaurácie, spojené panoramatickou terasou. Možnosť polpenzie a plnej penzie.

Ubytovanie: Izby sú rozmiestnené vo viacerých budovách, zariadené v odlišných štýloch. Väčšina izieb sú s výhľadom na zátoku Citara a pláž Cava dell´Isola. Všetky izby majú SAT TV, telefón, chladničku, centrálne vykurovanie, fén, klimatizáciu (od 16.6.-14.9.).

25. Hotel Hibiscus***

25. Hotel Hibiscus***

POLOHA: Kompletne zrekonštruovaný hotel s prevažne záhradnými pavilónmi, kde je umiestnená veľká väčšina izieb. Výhodou je optimálna pozícia v kľudnej a zelenej rezidenčnej zóne v mestečku Forio, ale zároveň len cca 250 m od piesočnatej pláže Chiaia, od prístavu a autobusovej zastávky, cca 400 m od historického centra mestečka.

UBYTOVANIE: Moderné izby majú vlastné príslušenstvo, telefón, klimatizáciu a minibar (za príplatok), TV, sušič na vlasy, malá terasa. Izby superior s výhľadom na more v hlavnej budove za príplatok.

STRAVOVANIE: raňajky - formou bufetu, večere servírované, výber z 2 menu a zeleninový bufet

ĎALŠIE INFORMÁCIE: vonkajší minerálny bazén a krytý minerálny bazén vyhrievaný, slnečná terasa vybavená lehátkami a slnečníkmi, bar, hala s TV, možná platba aj kreditnými kartami, česky-hovoriaci delegát.

26. Hotel Punta Imperatore ****

26. Hotel Punta Imperatore ****

Poloha: Hotel nájdete v časti Forio, v očarujúcej zátoke Citara. Je iba 20 m vzdialený od pláže a je ideálnym miestom na strávenie pekných chvíľ v príjemnom prostredí. Od obľúbených Poseidonových záhrad, známych liečivými prírodnými prameňmi, je vzdialený 70 m. Autobusom (zastávka 15 m) sa dostanete do prístavu alebo do centra Forio (2 km), kde môžete nakúpiť v rôznych obchodov alebo zabaviť sa v baroch a nočných kluboch.

Vybavenie: Hotel je vybavený klimatizáciou (jún – september), výťahom, reštauráciou, snackbarom, súkromnou záhradou, parkoviskom pri hoteli za poplatok, parkoviskom v susedstve zadarmo, relaxačnom bazéne s termálnou vodou (34°-35°) s hydromasážou, trezorom a soláriom. Personál organizuje gala večer so sviečkami a tradičnou hudbou.

Stravovanie: Tradičné jedlá si môžete vybrať z bohatých bufetových stolov alebo z menu (výber 2 jedál). Možnosť polpenzie a plnej penzie.

Ubytovanie: Príjemne a pohodlne zariadené izby s výhľadom na záliv Citara a zelené vrchy majú TV, telefón, minibar a sú zariadené podľa typu izby: štandard, komfort a superior (nadštandard).

prejsť na stránku: 1 [2] 3

NAJ.sk
webdesign © bart.sk