Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Apúlia

Apúlia

Územie dnešnej Apúlie bolo považované za strategicky dôležité a snažili sa ho ovládnuť snáď všetky významné mocnosti, vystriedala sa tu nadvláda Grékov, Ríma, Arabov i Španielov. Všetci tu zanechali svoje stopy, či už v architektúre, miestnej kuchyni alebo v mentalite ľudí samotných. Nepochybne najkrajšou oblasťou Apúlie je polostrov Gargáno, ktorý je geograficky a kultúrne úplne odlišný od zvyšku Apúlie. Rozprávkovo krásne členité pobrežie s množstvom zátok, tyrkysovo-modré more a biele skalné útesy robia z Gargána obľúbený cieľ dovolenkárov. Práve kvôli veľkému prílivu turistov bol v roku 1991 celý polostrov vyhlásený za národný park, aby nedochádzalo k nekontrolovateľnému rozvoju turistického ruchu a zničeniu doposiaľ neporušenej a kľudnej krajiny.Marina di Pulsano

prejsť na stránku: [1]
0. Gabbiano Hotel ****

0. Gabbiano Hotel ****

Tento hotel sa nachádza pri pláži, na jednom z najkrajších miest Iónskeho pobrežia. Pozostáva z viacerých rafinovaných elegantných budov a ponúka výborný program pre deti aj dospelých. Nachádza sa 20 km od mesta Taranto a 60 km od letiska v Brindisi.

PLÁŽ: priamo pri bielej piesočnatej pláži, obklopenej útesmi s plážovým servisom vyhradeným pre hostí hotela. Pre imobilných hostí je na pláži k dispozícii stolička na uľahčenie kúpania. Možnosť požičania plážových uterákov.

UBYTOVANIE: k dispozícii je 89 izieb. 

Izba Classic: v hlavnej budove, pre 2/4 osoby. Vybavená klimatizáciou, telefónom, trezorom, TV, minibarom a sušičom na vlasy.

Izba Comfort: v novom krídle hotela (40 m od hlavnej budovy), pre 2/3 osoby, priestrannejšia ako izba Classic. S balkónom a šatníkom. Možnosť prepojenia 2 izieb a ubytovania pre rodiny s 2 dospelými a 2/3 deťmi.

Izba Superior: pre 2/3 osoby, vybavená LCD TV, veľkou manželskou posteľou, minibarom s prvým naplnením. V cene izby je aj karta Prestige, denné noviny a raňajky na izbe. Na vyžiadanie možnosť izby pre imobilných hostí.

STRAVOVANIE: soft all inclusive. Kontinentálne raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetu s nápojmi v cene (voda a pohár vína). Raňajky sú podávané v raňajkovej klimatizovanej miestnosti, obedy a večere vo vnútornej reštaurácii v hlavnej budove. Od 11:00-22:30 sú k dispozícii v bare „Le Sirene“ čapované nápoje (kola a ovocné džúsy) a citrónová ľadová drť. Počas týždňa sú 2 tématické večere, pri jednej z nich sú podávané výborné tradičné jedlá Apúlie. Reštaurácia ponúka asistenciu pri príprave jedál celiatikov a vegánov (keď si hostia prinesú vlastné produkty) alebo je možnosť objednať si vopred menu so základnými produktami pre celiatikov/vegánov (chlieb, cestoviny, koláče).

VYBAVENIE A SLUŽBY: priestranná hala s gaučami, knižnica, bar pri bazéne, terasa. Za poplatok: Wi-fi, predaj typických produktov, kaderníctvo, kozmetika. Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA: tenisový/basketbalový kurt, futbalové ihrisko s umelou trávou, stolný tenis, mini klub (pre deti od 4-8 rokov), junior klub (pre deti od 8-12 rokov), aerobik, tenisový kurz, vodný aerobik, športové zápasy, hodiny tanca na terase pri bazéne, mestský cyklistický chodník. Za poplatok: večerné využívanie športovísk (svietenie), využívanie potápačského centra. 

KLUBOVÁ KARTA: v cene, zahŕňa: drink pri príchode, vstup na pláž a k bazénu, plážový uterák, plážový servis (slnečník, lehátko a plážové kreslo/izba), parkovanie, využívanie športovísk, mini klub, junior klub, využívanie kanoe a nafukovacích kresiel (podľa obsadenosti), tématické večery a show. K dispozícii je aj karta PRESTIGE (za poplatok, obmedzené množstvo), ktorá zahŕňa: fľašu vína „Filanda Rosè“, slnečník a 2 lehátka v prednom rade na pláži, neskorý odchod do 13:00, toaletné potreby v kúpeľni (župan a papuče), 10 € kredit na nápoje na pláži.

PARKOVISKO: súkromné vonkajšie a garáž (dostupná podľa obsadenosti). Parkovanie je zdarma.

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa, príchod 17:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (min. 3 noci za poplatok v termínoch do 13.7. a od 31.8.).

KOD: APU140001N

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk