Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Apúlia

Apúlia

Územie dnešnej Apúlie bolo považované za strategicky dôležité a snažili sa ho ovládnuť snáď všetky významné mocnosti, vystriedala sa tu nadvláda Grékov, Ríma, Arabov i Španielov. Všetci tu zanechali svoje stopy, či už v architektúre, miestnej kuchyni alebo v mentalite ľudí samotných. Nepochybne najkrajšou oblasťou Apúlie je polostrov Gargáno, ktorý je geograficky a kultúrne úplne odlišný od zvyšku Apúlie. Rozprávkovo krásne členité pobrežie s množstvom zátok, tyrkysovo-modré more a biele skalné útesy robia z Gargána obľúbený cieľ dovolenkárov. Práve kvôli veľkému prílivu turistov bol v roku 1991 celý polostrov vyhlásený za národný park, aby nedochádzalo k nekontrolovateľnému rozvoju turistického ruchu a zničeniu doposiaľ neporušenej a kľudnej krajiny.Polignano a Mare

prejsť na stránku: [1]
0. Pietrablu Resort & Spa ****

0. Pietrablu Resort & Spa ****

Rezort sa nachádza na krásnom mieste na Jadranskom pobreží, obklopený mediteránskou vegetáciou, zelenými trávnikmi a olivovníkmi. Leží priamo na širokej piesočnatej pláži s krištáľovo čistým morom a ponúka všetko pre strávenie nezabudnuteľnej dovolenky pre každú rodinu. Rezort sa nachádza len niekoľko kilometrov od známej turistickej atrakcie Alberobello, ktorá je zaradená do UNESCO, ako aj miest Ostuni, Castellana Grotte, Conversano, Fasano a Bari s jeho svojráznym historickým centrom. Letisko v Bari je vzdialené 46 km a Brindisi 80 km.

PLÁŽ: priamo na pláži, piesočnatá pláž s plážovým servisom. Z tejto pláže vedie chodník do malého súkromného zálivu s piesočnatou plážou s plážovým servisom, barom a toaletami.

CENTRUM: 4 km od centra.

UBYTOVANIE: k dispozícii je 191 izieb. Všetky sú priestranné, príjemne zariadené a vybavené klimatizáciou, telefónom, TV, trezorom a minibarom (naplnenie na vyžiadanie). Veľa izieb je aj s výhľadom na more (na vyžiadanie, za poplatok). K dispozícii sú aj izby pre imobilných hostí (izby pre 2-3 osoby).

Izba Comfort pre 2 osoby: izba s malou terasou.

Izba Suite pre 3-4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím kreslom pre 1 osobu alebo s manželskou posteľou, spálňa, kúpeľňa, balkón alebo terasa.

Izba Superior Suite pre 3-4 osoby: ako izba Suite ale s 2 kúpeľňami.

STRAVOVANIE: all inclusive. Reštaurácia je rozdelená na 2 časti: „Sala Blu Mediterraneo“ a „Sala Blu Sul Mare“, ktoré ponúkajú nádherný výhľad na more. Sú ponúkané rôzne mediteránske jedlá formou bufetu. Usporadúvané sú aj tématické večere. All inclusive zahŕňa aj neobmedzenú konzumáciu nealkoholických nápojov, ovocných džúsov, kávy, piva, talianskych alkoholických nápojov, rôznych slaných a sladkých snackov v bare „12 Nodi“, chutné ovocie a pizzu pečenú na dreve v bare „Stella del Mare“ a domácu zmrzlinu v stanovených časoch. Nemôže chýbať ani „čaj o piatej“, ktorý je podávaný od 17:00-18:00 a zahŕňa horúci/studený čaj so sladkým pečivom. All inclusive nezahŕňa minerálnu vodu, nealkoholické nápoje a pivo vo fľašiach a plechovkách, zahraničné vína a alkoholické nápoje, nanuky a iné balené produkty. 

VYBAVENIE A SLUŽBY: 24-hodinová recepcia, Wi-fi v celom rezorte zdarma, spoločenská miestnosť, 3 bary, miestnosť s TV, salónik, práčovňa. Zvieratá nie sú povolené. 

ŠPORT A ZÁBAVA: 3 bazény so slnečníkmi a lehátkami (1 z nich pre deti), volejbalové a basketbalové ihrisko, tenisové kurty, futbalové ihrisko s umelou trávou, bocce, denný a večerný zábavný program, detské ihrisko, mini a junior klub. Za poplatok: večerné využívanie ihrísk, exkurzie, wellness centrum (jacuzzi, biosauna, škótska sprcha, turecké kúpele, relaxačná zóna s arómaterapiou, kozmetické procedúry, masáže, fitnes centrum)

PARKOVISKO:  ohradené a súkromné.

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa, príchod 17:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí

KOD: APU140015E

 
prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk