Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sicília

Ostrov Sicília

Tento najväčší ostrov Stredozemného mora bol kvôli svojej strategicky dôležitej polohe na križovatke námorných ciest často cieľom dobyvateľov. Na jeho kultúre zanechali stopy Gréci, Rimania, Arabi, Normani, Francúzi i Španieli. Aj preto je sicílska kultúra taká odlišná od zvyšku Európy. Krásne pobrežie s najväčším počtom slnečných dní v Európe prechádza vo vnútrozemí do hornatého, riedko osídleného a neprístupného územia. Na ostrove sa nachádza ešte stále činná sopka Etna, z ktorej lávy bolo znovu vybudované mesto Catánia.Marina di Butera

prejsť na stránku: [1]
0. Eden Village Sikania Resort & Spa

0. Eden Village Sikania Resort & Spa

Tento veľmi príjemný rezort má vynikajúcu polohu, keďže leží priamo na piesočnatej pláži v malebnom prírodnom prostredí strediska Marina di Butera. Letisko v Catanii je vzdialené od rezortu 150 km a v Palerme 170 km.

PLÁŽ: priamo pri piesočnatej pláži s plážovým servisom (lehátka a slnečníky) a 2 sprchami. Ak si hosť objedná uteráky, pri príchode obdrží tzv. „towel card“ (za poplatok), ktorá je potrebná pri vyzdvihnutí uterákov.

CENTRUM: 8 km Desusino, 18 km Licata, 18 km Gela.

UBYTOVANIE: k dispozícii je 218 izieb. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou so sušičom na vlasy, TV, minibarom, trezorom, klimatizáciou, telefónom, balkónom (izby na 1. poschodí) alebo verandou (izby na prízemí). Prepojenie izieb je možné na prízemí. Izby s výhľadom na more za príplatok.

STRAVOVANIE: „Soft“ all inclusive, „Hard“ all inclusive. „Soft“ all inclusive zahŕňa raňajky, obed a večeru formou bufetu (nápoje sú zahrnuté v cene - voda, víno, nealkoholické nápoje, čapované pivo), nealkoholické nápoje z automatu počas celého dňa, snacky od 11:30-12:30 a 16:30-17:30. „Hard“ all inclusive (za príplatok) zahŕňa víno, pivo a nealkoholické nápoje počas celého dňa, talianske alkoholické nápoje, kávu a čaj. Reštaurácia pozostáva z vnútornej klimatizovanej časti a vonkajšej terasy, kde ponúka jedlá formou bufetu a hostia môžu vidieť varenie priamo pred ich zrakom. K dispozícii je aj reštaurácia na pláži (od 22:00-23:00, za poplatok).

VYBAVENIE A SLUŽBY: 24 hod. recepcia, 2 bary, spoločenská miestnosť na prvom poschodí s 2 terasami s panoramatickým výhľadom, butiky. Za poplatok: práčovňa a Wi-fi. Rezort ponúka tzv. „Detský balík“, ktorý zahŕňa: postieľku, ohrievač fliaš, prebaľovací pult, vaničku, vysokú stoličku, menu pre deti a detský príbor (na vyžiadanie, za poplatok). Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (okrem spoločných priestorov).

ŠPORT A ZÁBAVA: 2 bazény (1 bazén pre deti), vnútorný aj vonkajší priestor na diskotéku, amfiteáter, vnútorný detský kútik, fitnes centrum, 2 tenisové kurty, futbalové ihrisko, volejbalové ihrisko. Za poplatok: minigolf, windsurfing, terasa s výhľadom na more a jacuzzi, oddychová zóna, wellness centrum (sauna, masáže, chromo a aromaterapia, kozmetické služby, hydromasáže).

BALÍČEK PRE RADOSŤ („Small privilages“): za poplatok, zahŕňa: súkromný check-in, košík s ovocím na izbe pri príchode, prvé naplnenie minibaru, ustieľanie, rezervovaný stôl v reštaurácii a slnečník na pláži, plážové uteráky pri príchode, 1 vstup na terasu s výhľadom na more a s jacuzzi.

PARKOVISKO: vonkajšie a nekryté.

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa (ľubovoľný v termínoch 4.5.-16.6. a 7.9.-5.10.), príchod 14:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KOD: SIC140011E

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk