Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sardínia

Ostrov Sardínia

Kúzelný ostrov v Stredozemnom mori s čarokrásnymi pieščitými plážami, azúrovým morom a nezničenou prírodou. Sardínia uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších, ktorí hľadajú kľud, odpočinok v krásnej prírode, ale i komfort. Patrí k najmenej osídleným talianskym ostrovom. Tichá horská krajina a tisíce typických okrúhlych obytných veží z doby kamennej a bronzovej, okúzľujúce mestečká a rozprávkové pobrežie garantujú atraktívnu dovolenku.
Najlepšie sa na Sardíniu doplavíte z Janova, Livorna a Civitavecchia. Cesta trajektom trvá približne 10 hodín. Letisko sa nachádza v Cagliari, Olbia a Alghero.Castelsardo

prejsť na stránku: [1]
1. Calarossa Village

1. Calarossa Village

Rezort sa nachádza na severozápadnom pobreží Sardínie medzi strediskami Castelsardo a Santa Teresa di Gallura, len cca 9 km od Isola Rossa a Trinita´ d´Agultu. Je obklopený nádhernou prírodou a ponúka výhľad na krištáľovo čisté more. Najbližšie letisko a prístav v Olbii sú vzdialené cca 80 km a prístav v Porto Torres 70 km.

PLÁŽ: 400 m, piesočnatá pláž „Li Canneddi“ je schovaná medzi červenými skalami. K dispozícii je plážový servis a doprava na pláž zdarma. Pri vstupe do mora sa odporúča obuv do vody.

CENTRUM: 9 km Isola Rossa a Trinita´ d´Agultu.

UBYTOVANIE: k dispozícii je 150 apartmánov. Apartmány sú zariadené v sardínskom štýle a nachádzajú sa v malých 2 poschodových domčekoch, ktoré sú poprepájané mnohými chodníkmi. Všetky apartmány sú vybavené kuchynským kútom, kúpeľňou so sušičom na vlasy, TV, telefónom, balkónom alebo terasou.

Typ B pre 2-4 osoby (cca 40 m2): spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s gaučom pre 1 osobu a rozkladacím kreslom pre 1 osobu.

Typ B pre 5 osôb (cca 45 m2): spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s 2 rozkladacími kreslami pre 1 osobu a 1 vyťahovacím kreslom pre 1 osobu.

Typ C pre 6 osôb (cca 60 m2): spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývacia miestnosť s 2 rozkladacími kreslami. Možnosť apartmánu s 2 kúpeľňami (na vyžiadanie, za poplatok).

STRAVOVANIE: polpenzia (za príplatok). Reštaurácia ponúka raňajky a večere formou bufetových stolov s rôznymi lokálnymi a regionálnymi jedlami. Pri bazéne sa nachádza pizzéria s výhľadom na more.

VYBAVENIE A SLUŽBY: panoramatická reštaurácia pri bazéne, pizzéria, bar. Za poplatok: práčovňa na mince, služby doktora. Rezort ponúka aj tzv. „Detský balíček“, ktorý zahŕňa prenájom detskej postieľky/postele s posteľným prádlom (na vyžiadanie, za poplatok). Zvieratá sú povolené (za poplatok).

ŠPORT A ZÁBAVA: 3 bazény (1 z nich pre deti) so slnečníkmi a lehátkami (podľa obsadenosti), 3 tenisové kurty, futbalové ihrisko, bocce, plážový volejbal, denná a večerná zábava, fitnes, rôzne súťaže, mini klub pre deti od 4-11 rokov a junior klub pre deti od 12-17 rokov (okrem soboty). Za poplatok: športové kurty s nočným osvetlením, wellness centrum a centrum krásy, rôzne exkurzie.

PARKOVISKO: vonkajšie a nestrážené.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota (ľubovoľný na vyžiadanie), príchod 17:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KÓD: SAR140002E
prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk