Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sardínia

Ostrov Sardínia

Kúzelný ostrov v Stredozemnom mori s čarokrásnymi pieščitými plážami, azúrovým morom a nezničenou prírodou. Sardínia uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších, ktorí hľadajú kľud, odpočinok v krásnej prírode, ale i komfort. Patrí k najmenej osídleným talianskym ostrovom. Tichá horská krajina a tisíce typických okrúhlych obytných veží z doby kamennej a bronzovej, okúzľujúce mestečká a rozprávkové pobrežie garantujú atraktívnu dovolenku.
Najlepšie sa na Sardíniu doplavíte z Janova, Livorna a Civitavecchia. Cesta trajektom trvá približne 10 hodín. Letisko sa nachádza v Cagliari, Olbia a Alghero.Castiadas

prejsť na stránku: [1]
1. Eden Village Spiagge San Pietro

1. Eden Village Spiagge San Pietro

Rezort sa nachádza na juhovýchodnom pobreží Sardínie na malebnom mieste zvanom Castiadas s nádherne čistým modrým morom a dlhými piesočnatými plážami. Neďaleko sa nachádzajú mestá Costa Rei (7 km) a Villasimius (10 km), ktoré ponúkajú mnoho obchodov a rôznu inú vybavenosť. Medzi Castiadas a Costa Rei sa tiahne pláž Santa Giusta, ktorá je známa obrovskou skalou v tvare korytnačky s názvom „Scoglio di Peppino“. Najbližšie letisko je v meste Cagliari vzdialenom 65 km.

PLÁŽ: 300 m, biela piesočnatá pláž s plážovým servisom (1 slnečník + 2 lehátka/izba; plážový servis v 1. a 2. rade za poplatok).

CENTRUM: 7 km Costa Rei, 10 km Villasimius.

UBYTOVANIE: k dispozícii je 114 izieb. Všetky izby sú veľmi príjemne zariadené a nachádzajú sa na 2 poschodiach. Sú vybavené terasou (na prízemí) alebo balkónom (na poschodí), kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy, telefónom, TV SAT, klimatizáciou, minibarom a trezorom.

Izba Classic: dvojlôžková alebo trojlôžková izba.

Izba Family: spálňa s manželskou posteľou prepojená s izbou s 2 samostatnými lôžkami, 1 kúpeľňa.

Izba Junior Suite: vhodná pre 5 osôb.

STRAVOVANIE: polpenzia, „Soft“ all inclusive, „Hard“ all inclusive. Reštaurácia je rozdelená na 2 časti. Vonkajšiu časť na elegantnej verande a vnútornú časť s klimatizáciou. Raňajky sú podávané formou bufetu so slanými aj sladkými jedlami, obedy a večere sú podávané taktiež formou bufetu a k dispozícii sú rôzne regionálne i národné jedlá. Polpenzia zahŕňa: raňajky a večere s nápojmi zahrnutými v cene (voda, víno, nealkoholické nápoje, čapované pivo), nealkoholické nápoje z automatu počas celého dňa, snack od 11:30-12:30 a od 16:30-17:30. „Soft“ all inclusive zahŕňa naviac aj obedy. „Hard“ all inclusive (za príplatok) zahŕňa víno, pivo a nealkoholické nápoje počas celého dňa, talianske alkoholické nápoje, kávu a čaj. V reštaurácii je taktiež istá časť pre rodičov s deťmi, ktorá je vybavená mikrovlnou rúrou, ohrievačom fliaš a sterilizátorom. K dispozícii sú aj vysoké stoličky pre deti.

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, TV miestnosť. Rezort ponúka tzv. „Detský balík“, ktorý zahŕňa: postieľku, ohrievač fliaš, prebaľovací pult, vaničku, vysokú stoličku, menu pre deti a detský príbor (za poplatok na mieste). Možnosť prenájmu áut, motoriek a bicyklov (za poplatok). Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA: bazén pre dospelých, bazén pre deti, 2 tenisové kurty, futbalové ihrisko, lukostreľba. K dispozícii je aj mini klub („Tarta Club“) pre deti (3-11 rokov) a junior klub („Jek Club“) pre deti (12-17 rokov), v ktorých je organizovaný denný aj večerný zábavný program (rôzne súťaže, športové aktivity a predstavenia v amfiteátri). K dispozícii taktiež prenájom člnov, kanoe, vodných bicyklov, windsurfingu, vodného lyžovania, potápania, jazdy na koni (3 km) a rôznych exkurzií na mori.

BALÍČEK PRE RADOSŤ („Small privilages“): za poplatok, zahŕňa: súkromný check-in, košík s ovocím na izbe pri príchode, prvé naplnenie minibaru, extra upratovanie poobede, rezervovaný stôl v reštaurácii a plážový servis na pláži v 1. alebo 2. rade, plážové uteráky (pri príchode), možný neskorší odchod do 14:00.

PARKOVISKO:  nekryté a nestrážené.

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa (ľubovoľný v termínoch 1.6.-14.6. a 7.9.-28.9.), príchod 17:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KOD: SAR140012E

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk