Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sardínia

Ostrov Sardínia

Kúzelný ostrov v Stredozemnom mori s čarokrásnymi pieščitými plážami, azúrovým morom a nezničenou prírodou. Sardínia uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších, ktorí hľadajú kľud, odpočinok v krásnej prírode, ale i komfort. Patrí k najmenej osídleným talianskym ostrovom. Tichá horská krajina a tisíce typických okrúhlych obytných veží z doby kamennej a bronzovej, okúzľujúce mestečká a rozprávkové pobrežie garantujú atraktívnu dovolenku.
Najlepšie sa na Sardíniu doplavíte z Janova, Livorna a Civitavecchia. Cesta trajektom trvá približne 10 hodín. Letisko sa nachádza v Cagliari, Olbia a Alghero.Poltu Quatu

prejsť na stránku: [1]
1. Grand Hotel Poltu Quatu *****

1. Grand Hotel Poltu Quatu *****

Tento exkluzívny hotel bol postavený v roku 2002 a od tohto času sa stal jedným z najkvalitnejších a najslávnejších 5-hviezdičkových rezortov v Taliansku. Preslávil sa svojimi vysoko kvalitnými službami a vynikajúcou polohou v harmónii s prírodou. Skladá sa z malebných malých bielych budov, ktoré sú obklopené záhradami s rastlinami ako sú napríklad magnólie, olivovníky a mnoho iných. Hotel disponuje taktiež súkromným prístavom, ktorý dotvára jeho nenapodobniteľný charakter. Nachádza sa len 35 km od mesta Olbia.

PLÁŽ: neďaleko hotela sa nachádza veľa nádherných pláží. Na pláži „Grande Pevero“ sa nachádza oddelená časť pre hotelových hostí a k dispozícii je transfer zdarma. Ostatné pláže v okolí sú pláž „Liscia Ruja“ (je jednou z najväčších pláží na tomto pobreží a je známa mnohými malými zátokami), pláž „Prince´s“, pláž „Capriccioli“ (vhodná pre rodiny s deťmi), pláž „Cala Battistoni“ (nachádza sa pri dedinke Baia Sardinia), pláže ostrovov národného parku La Maddalena (tieto ostrovy sú rajom Mediteránskeho mora a na ostrovy je možné sa dopraviť loďou).

CENTRUM: 2 km Baia Sardinia, 3 km Porto Cervo.

UBYTOVANIE: k dispozícii je hotelová aj apartmánová časť.

Hotelová časť: k dispozícii je 146 izieb. Všetky izby majú luxusnú kúpeľňu s vaňou, sprchou a toaletou, balkón, Wi-fi zdarma, klimatizáciu, trezor, SAT TV, minibar. Možnosť detskej postieľky (na vyžiadanie, zdarma). Pri zariaďovaní dizajnéri dbali na ekologické princípy zosúladené s nádychom luxusu. Boli použité prírodné materiály ako sú drevo či bavlna.

Izba Classic (18 m2): spálňa s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami. Výhľad na hory alebo ulicu.

Izba Superior (20 m2): ako izba Classic ale priestrannejšia a v centre hotela s výhľadom na bazén alebo záhradu.

Izba Deluxe (20 m2): ako izba Superior ale s výhľadom na more.

Izba Junior Suite (24 m2): spálňa s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami prepojená s obývacou časťou s gaučom.

Izba Classic Suite (50 m2): spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s možnosťou pridania lôžka (na vyžiadanie, za poplatok), terasa s panoramatickým výhľadom na more.

Izba Executive Suite (100 m2): 2 spálne s manželskou posteľou, obývacia miestnosť, súkromné jacuzzi pre 4 osoby, terasa s výhľadom na more. Každá izba má vlastnú kúpeľňu, jedna s hydromasážnou sprchou.

Izba Royal Suite (100 m2): rozprestiera sa na 2 poschodiach. Prízemie – obývacia miestnosť s 2 gaučami, jedáleň a kuchyňa (služba varenia alebo varenie šéfkuchárom za poplatok). Poschodie: 2 spálne, každá s vlastnou kúpeľňou s jacuzzi. K dispozícii sú 2 veľké terasy (1 s výhľadom na bazén, druhá s výhľadom na more). Možnosť prepojenia jedálne s 2 ďalšími izbami Deluxe (na vyžiadanie, za poplatok).

Izba Presidential Suite (180 m2): priestranná suita so spálňou, jedálňou s kuchynským kútom (služba varenia alebo varenie šéfkuchárom za poplatok) a obývacou miestnosťou. K dispozícii je taktiež pracovný stôl s kopírkou, scanerom a faxom. Každá izba má vlastnú kúpeľňu, jedna s jacuzzi. Táto suita môže byť prepojená s 3 ďalšími izbami (za poplatok). Z obývacej časti je východ na veľkú terasu s výhľadom na more, vlastným bazénom, lehátkami a krytým altánkom.  

Apartmány: táto časť hotela je vhodná pre hostí, ktorí túžia po súkromí v apartmáne ale zároveň aj po prostredí 5-hviezdičkového hotela. K dispozícii je 67 apartmánov. Všetky apartmány majú kúpeľňu, TV, jednu alebo viac terás (v závislosti od apartmánu) a kuchyňu/kuchynský kút. Apartmány s výhľadom na more za poplatok. V každom z apartmánov je možnosť pridať 1 lôžko (za poplatok). Hostia ubytovaní v apartmánoch majú vstup do wellness aj fitnes centra zadarmo (potrebná rezervácia v hoteli).

Typ B pre 2-3 osoby: má 1 spálňu.

Typ C pre 4-5 osôb: má 2 spálne a 2 kúpeľne.

Typ D pre 6-7 osôb: má 3 spálne, 4 kúpeľne a nádherný výhľad na prístav.

STRAVOVANIE: raňajky (pri apartmánoch v cene), polpenzia (pri hoteli v cene, pri apartmánoch za príplatok), plná penzia (pri hoteli za príplatok). Hotel sa vyznačuje svojou vynikajúcou kuchyňou s národnými i medzinárodnými jedlami varenými skúsenými šéfkuchármi. Špecialitou sú taktiež rôzne lokálne vína. Hotel má 2 reštaurácie: reštaurácia „Al Alba“ pri bazéne, ktorá má vnútornú aj vonkajši časť a sú tu servírované večere; reštaurácia „La Bahia“ s výhľadom na more ponúka raňajky servírované formou bufetu (od typických anglických raňajok po lokálne produkty) a večere pri svetle sviečok.

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, kongresové centrum vybavené najnovšími technológiami (pre max. 250 osôb, možné rozdelenie na viacero miestností), služba budenia, bar a kaviareň pri reštaurácii „Al Alba“, piano bar v reštaurácii „La Bahia“, bankomat, stráženie detí (za poplatok).

ŠPORT A ZÁBAVA: bazén rozdelený vodopádmi na dve časti, lehátka pri bazéne, wellness centrum a centrum krásy (turecké kúpele, sauna, relaxačná zóna s „cromo terapiou“, rôzne druhy masáží, kozmetické procedúry), fitnes centrum, 2 osvetlené tenisové kurty, nákupná zóna s obchodmi. Za poplatok: hodiny tenisu, potápačské centrum (jedno z najslávnejších na pobreží) ponúka exkurzie spojené s potápaním do rôznych hĺbok a šnorchlovaním, možnosť zapožičania luxusných áut, jácht a helikoptéry, výlety na plachetnici. 9 km od hotela sa nachádza golfový klub „Pevero Golf Club“, jeden z najlepších na svete.

PARKOVISKO: 2 parkoviská, nekryté (zdarma) a garáž (za poplatok).

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 14:00, odchod do 12:00, min. 7 nocí (ľubovoľný na vyžiadanie).

 
prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk