Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sardínia

Ostrov Sardínia

Kúzelný ostrov v Stredozemnom mori s čarokrásnymi pieščitými plážami, azúrovým morom a nezničenou prírodou. Sardínia uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších, ktorí hľadajú kľud, odpočinok v krásnej prírode, ale i komfort. Patrí k najmenej osídleným talianskym ostrovom. Tichá horská krajina a tisíce typických okrúhlych obytných veží z doby kamennej a bronzovej, okúzľujúce mestečká a rozprávkové pobrežie garantujú atraktívnu dovolenku.
Najlepšie sa na Sardíniu doplavíte z Janova, Livorna a Civitavecchia. Cesta trajektom trvá približne 10 hodín. Letisko sa nachádza v Cagliari, Olbia a Alghero.Alghero

prejsť na stránku: [1]
1. Vista Blu Resort

1. Vista Blu Resort

"Vista Blu" rezort je situovaný iba 3 km od centra mesta Alghero a jeho názov sa odvíja od dych vyrážajúceho výhľadu na Capo Caccia. Celý komplex je nedávno vybudovaný v mediteránskom štýle v pastelových farbách obklopený typickou mediteránskou flórou na čele s olivovníkovými hájmi. Historické mestečko so silným katalánskym pôvodom badateľným nielen v dialekte miestnych obyvateľov, ale aj v architektúre, tradičnej kuchyni a zvykoch, je ideálnym miestom pre dokonalú relaxáciu a spoznávanie. Centrum mesta je tiež známe pre svoje reštaurácie s najlepším jedlom a samozrejme, vínom. Nachádza sa tam tiež niekoľko nočných klubov a diskoték. V tomto kúte Sardínie nájdete archeologické lokality ako  Nuraghe Palmavera, Necropolis of Anghelu Ruju a tiež prírodný park v Porto Conte, a tiež známe Neptúnove jaskyne.

Pláž:
3,5 km od rezortu, piesočnatá pláž. Najznámejšie pláže len pár minút autom Le Bombarde, Lazzaretto a Mugoni. Plážový servis za poplatok, zahrnutý v klubovej karte (1 slnečník + 1 plážový uterák/apartmán pre osobu od 6 rokov).

Centrum:
3 km od  mesta Alghero.

Ubytovanie: Vkusne zariadené vilky postavené zo žulového kameňa, drevených trámov a terakotových podláh, ktoré  sa príjemne hodia do sardínskeho prostredia, disponujú malou úplne zariadenou kuchynkou (s dvermi, alebo bez), klimatizáciou/kúrením (v cene do 7.6. a od 7.9.), TV, práčkou, rúrou na pečenie, hriankovačom, fénom, žehličkou so žehliacou doskou. Každá z viliek má dve kúpelne - jednu so sprchovacím kútom a jednu s vaňou (v niektorých vilách je jedna z kúpelní situovaná priamo v spálni). K dispozícii je súkromná záhrada s plne vybavenou terasou (stôl, stoličky, gril). Vily sú dostupné v nasledujúcich kategóriách:
Vila Typ C1 pre max 4 osoby:  obývacia miestnosť s pohovkou, spálňa s manželskou posteľou, izba s 2 samostatnými lôžkami, dve kúpelne.
Vila Typ C2 pre max. 6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, izba s 2 samostatnými lôžkami, dve kúelne.
Vila Typ D pre max. 8 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, 2 izby s 2 samostatnými lôžkami, dve kúpelne.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia od 9.00 do 13.00; od 17.00 do 20.00 hod., bazén, malý bar od 15.05. do 30.09. (súkromná prevádzka), zvieratá povolené za poplatok (okrem spoločných priestorov).

Šport a zábava:
v okolí niekoľko nočných klubov a diskoték, archeologické lokality Nuraghe Palmavera, Necropolis of Anghelu Ruju, prírodný park v Porto Conte, Neptúnove jaskyne.

Klubová karta:
COMFORT CARD, povinná od 07.06. do 13.09. zahŕňa: Plážový servis (1 slnečník + 1 plážový uterák/apartmán pre osobu od 6 rokov); uvítacie raňajky (džem, nutella, mlieko, čaj, káva, 1 fľaša vody, sušienky a chrumkavý chlieb); "courtesy kit" balíček mini hygienických potrieb, používanie bicyklov ( za vrátnu zálohu); WiFi zóna; informácie a možnosť rezervovania, prenájom áut/motocyklov za poplatok. Darček: plážová alebo nákupná taška s dvomi čelenkami na apartmán. 

Parkovisko:
súkromné.

Nástupné dni:
príchod SO/UT/STR od 17.00 do 20.00; odchod do 10.00, min. 7 nocí (do 08.06. a od 06.09. príchod a odchod denne, min. 5 nocí).

CENA ZAHŔŇA: prenájom vilky na 7 nocí, internet.
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste: 
spotreba energií + posteľná bielizeň + uteráky + vstup do bazéna + klimatizácia 40 €/osoba/týždeň, deti 3-11 r. 20 €/osoba/týždeň, deti 0-3 r. bez poplatku, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ C1 60 €, typ C2 70 €, typ D 80 €, klubová karta (od 07.06.-13.09.) typ C1 50 €/vilka/pobyt, typ C2 70 €/vilka/pobyt, typ D 90 €/vilka/pobyt.
NA VYŽIADANIE – platba na mieste:
denné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ C1 20 €, typ C2 25 €, typ D 30 €, výmena posteľnej bielizne 10 €/osoba, výmena uterákov 15 €/osoba, plážový servis (1 slnečník + 2 plážové osušky; 05.04.-07.06. a 13.09.-25.10.) 20 €/apartmán, postieľka 35 €/týždeň, prístelka 70 €/týždeň, malé zvieratá 30 €/pobyt.
KAUCIA: 200 €
Pozn.: klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 50 €.
Pozn.:
v prípade neohláseného neskorého príchodu poplatok 50 €.

2. Rezidencia Gli Eucalipti

2. Rezidencia Gli Eucalipti

rezidencia Gli Eucalipti je komplex troch zariadení: Gli Eucalipti, Gardenia a Buganvillea. Neďaleko je prístav, centrum mesta s obchodíkmi a reštauráciami, kde sa dostanete po promenáde.

Pláž:
150 m, jemný biely piesok. V blízkosti rezidencie je veľké množsto miest, kde si klienti môžu prenajať plážový servis (za poplatok) alebo si požičať lodné plavidlá či zaplatiť si lekcie plávania.

Centrum:
cca 1800 m od rezidencie. Premáva tam aj autobusová linka v pravidelných 30-minutovýách intervaloch.

Ubytovanie:
Gli Eucaliti:
je to trojposchodová budova so 41 apartmánmi, ktorá sa nachádza pri pláži Lido di Alghero, na kraji mesta, v oblasti Maria Pia. 
Typ B1 pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou, balkón so záhradným nábytkom, klimatizácia (za poplatok), trezor (za poplatok), TV SAT.
Typ C1 pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou, balkón so záhradným nábytkom, klimatizácia (za poplatok), trezor (za poplatok), TV SAT.
Typ D pre 6-8 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, 3 spálne s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou, balkón so záhradným nábytkom, klimatizácia (za poplatok), trezor (za poplatok), TV SAT.

Gardenia:
je štvorposchodová budova s 61 apartmánmi, ktorá leží cca 150 m od pláže.
Typ B2 pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou, balkón so záhradným nábytkom, klimatizácia (za poplatok), trezor (za poplatok), TV SAT.
Typ C2 pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou, balkón so záhradným nábytkom, klimatizácia (za poplatok), trezor (za poplatok), TV SAT.

Buganvillea:
je dvojpodlažná budova so 46 apartmánmi, nachádza sa oproti bielym plážam v Lido di Alghero.
Typ B3 pre max. 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, s poschodovou posteľou a s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou, balkón so záhradným nábytkom, klimatizácia (za poplatok), trezor (za poplatok), TV SAT.
Typ C3 pre 6-8 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, s poschodovou posteľou a s rozkladacím gaučom pre 2 osoby,  dve spálne s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou, balkón so záhradným nábytkom, klimatizácia (za poplatok), trezor (za poplatok), sušič na vlasy, TV SAT.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
Rezidencia Gli Eucaliti:
v residenci je k dispozícii parkovisko, bazén s časťou vyhradenou pre deti.
Gardenia:
v rezidencii je k dispozícii výťah, bazén s oddelenou časťou pre deti, súkromné parkovisko, supermarket a bar.
Buganvillea:
v komplexe sa nachádza bazén s oddelenou časťou pre deti, súkromné parkovisko, miestnosť na uskladnenie batožiny s toaletou a sprchou, práčovňa so sušičkou na žetony, reštaurácia a bar.

Parkovisko:
súkromné, za poplatok.

Nástupné dni:
Buganvillea: sobota, príchod 15:00 - 19:00, odchod do 10:00, 21.6.-29.8. min. 7 nocí, ostatných termínoch min 4 noci.
Gli Eucalipti a Gardenia: sobota, príchod 16:00 - 18:00, odchod do 10:00, 21.6.-29.8. min. 7 nocí, ostatných termínoch min 4 noci.
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, TV SAT, vstup do bazéna (1.4.-31.10.).
POVINNÉ PRÍPLATKY -
 platba na mieste: záverečné upratovanie typ B1, B2 a B3 35 €/apartmán, typ C1 a C2 45 €/apartmán, typ C3 a D 50 €/apartmán, upratovanie kuchynského kúta 30 €/apartmán,.
NA VYŽIADANIE -
 platba na mieste: posteľná bielizeň a uteráky 14 €/osoba, výmena posteľnej bielizne a uterákov počas týždna 10 €/osoba, klimatizácia typ B1 a B2 8 €/deň, typ B3 7 €/deň, typ C1, C2, C3 a D 10 €/deň, postieľka 35 €/týždeň (24.5.-26.9.), v ostatných termínoch zdarma, detská stolička 21 €/týždeň (24.5.-26.9.), v ostatných termínoch zdarma, trezor 10 €/týždeň, súkromné nestrážené parkovisko 5 €/auto/deň, Wi-Fi 1 €/1 hodina, 3 €/1 deň, 18 €/7 dní, 30 €/14 dní.
KAUCIA: 100 €
prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk