Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Apúlia

Apúlia

Územie dnešnej Apúlie bolo považované za strategicky dôležité a snažili sa ho ovládnuť snáď všetky významné mocnosti, vystriedala sa tu nadvláda Grékov, Ríma, Arabov i Španielov. Všetci tu zanechali svoje stopy, či už v architektúre, miestnej kuchyni alebo v mentalite ľudí samotných. Nepochybne najkrajšou oblasťou Apúlie je polostrov Gargáno, ktorý je geograficky a kultúrne úplne odlišný od zvyšku Apúlie. Rozprávkovo krásne členité pobrežie s množstvom zátok, tyrkysovo-modré more a biele skalné útesy robia z Gargána obľúbený cieľ dovolenkárov. Práve kvôli veľkému prílivu turistov bol v roku 1991 celý polostrov vyhlásený za národný park, aby nedochádzalo k nekontrolovateľnému rozvoju turistického ruchu a zničeniu doposiaľ neporušenej a kľudnej krajiny.Santa Maria di Leuca

prejsť na stránku: [1]
0. Nicolaus Club Messapia Resort ****

0. Nicolaus Club Messapia Resort ****

Rezort sa nachádza na kopci a ponúka nezabudnuteľný nádherný panoramatický výhľad na more. Pozostáva z hlavnej budovy s reštauráciou a ostatnými hlavnými službami a z priľahlých domčekov s izbami a apartmánmi.

PLÁŽ: cca 3000 m od pláže s drevenými terasami nad skalnatým pobrežím (na túto pláž potrebná vlastná doprava). Na pláži sa nachádza bar, samoobslužná reštaurácia a iné služby. Cca 8 km od hotela sa nachádza jedna z najkrajších piesočnatých pláži Iónskeho pobrežia tzv. „Maldivy Salenta“, s ktorou má hotel špeciálnu dohodu. Je vybavená plážovým servisom (slnečníky a lehátka) a premáva k nej pravidelná preprava v stanovených časoch.

CENTRUM: 800 m Santa Maria di Leuca .

UBYTOVANIE: všetky izby sú vybavené klimatizáciou, telefónom, TV, minibarom (naplnenie na vyžiadanie), kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy. K dispozícii sú izby pre 2-4 osoby (izba pre 3 osoby naviac s rozkladacím kreslom pre 1 osobu a izba pre 4 osoby s rozkladacím gaučom pre 2 osoby).

STRAVOVANIE: soft all inclusive. Raňajky formou bufetu, obedy a večere servírované (nalievaná voda a víno v cene), v bare sú k dispozícii nealkoholické nápoje (džúsy, ľadový čaj, cola).

VYBAVENIE A SLUŽBY: 2 bary, reštaurácia/pizzéria. Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA: 2 bazény, amfiteáter so špeciálnymi tématickými večermi, ihrisko pre deti, galéria umenia, kozmetický salón, herňa. Za poplatok: exkurzie, výlety loďou, potápačské centrum.

KLUBOVÁ KARTA: v cene, zahŕňa: drink na uvítanie pri príchode, využívanie 2 bazénov, denný aj večerný zábavný program pre deti v amfiteátri, rôzne hry, športové hry, aerobik, vodný aerobik, mini klub v stanovených časoch, preprava na/z pláže.

PARKOVISKO: nestrážené.

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa, príchod 17:00, odchod do 10:00, min. 3 noci (min. 7 nocí v termínoch 3.8.-24.8.).

KOD: APU140003N

1. Messapia Rezort ****

1. Messapia Rezort ****

Tento uzatvorený, moderný a elegantný rezort, veľmi dobre vybavený sa rozkladá v dobre udržiavanej subtropickej záhrade na svahu s panoramatickým výhľadom na more a romantické mestečko Santa Maria di Leuca. Stredisko uspokojí požiadavky i toho najnáročnejšieho klienta so záujmom o potápanie, vodné športy a romantiku.

PLÁŽ:
1 km, malá piesočnatá zátoka susediaca s nízkou plochou skalou, na ktorej bola vytvorená súkromná pláž – Lido Giulia s plážovým servisom (za poplatok) a kyvadlovou dopravou zdarma. Je tvorená pohodlnými drevenými terasami so schodíkmi vedúcimi do mora. Zabezpečená je taktiež kyvadlová doprava (zdarma) aj na iné najkrajšie pláže Salenta (cca 5 km).  
CENTRUM: necelý 1 km od centra Santa Maria di Leuca.

UBYTOVANIE: všetky apartmány sú vkusne a komfortne zariadené. Nachádzajú sa v prízemných a jednoposchodových radových vilkách. Všetky apartmány majú kuchynský kút v obývacej miestnosti, vlastnú kúpeľňu, klimatizáciu, TV, telefón, terasu alebo predzáhradku so záhradným nábytkom.
Typ B1 pre 4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Typ B2 pre 5 osôb: ako typ B1 ale s prístelkou.
Typ C pre 4 -6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 lôžkami.

STRAVOVANIE: individuálne.
VYBAVENIE A SLUŽBY:
hala s recepciou a barom, 2 reštaurácie (z toho jedna na strešnej panoramatickej terase – roof garden), súkromná pláž so snack barom. Zvieratá nie sú povolené.
ŠPORT A ZÁBAVA: 2 bazény (1 veľký bazén a detský  bazénik) s barom, slnečníky a lehátka, amfiteáter pre denné a večerné animačné programy, miniklub, detský kútik.
PARKOVISKO: uzatvorené parkovisko.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk