Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Kalábria

Kalábria

V súčasnosti zaostalá a vinou vysťahovalectva riedko osídlená poľnohospodárska oblasť, ktorá bola paradoxne v staroveku bohatou a vyspelou gréckou kolóniou. Turistov láka predovšetkým dobrosrdečnosťou miestnych ľudí a nádhernou prírodnou scenériou s množstvom útesov, zálivov a strmým pobrežím, na ktorom sú skryté pláže a prekrásne jaskyne. Kalábria je z východu obmývaná Iónskym a zo západu Tyrhenským morom. Pobrežie Iónskeho mora je menej zaľudnené a turisti sem prichádzajú najmä kvôli pozostatkom antických osád, ktoré boli kedysi mocnými mestskými štátmi. Predkami miestnych obyvateľov boli Feníčania, Gréci, Rímania, Normani a Arabi. Najviac návštevníkov však priťahujú brehy Tyrhenského mora so svojimi strmými útesmi a skalnatými zátokami, ktoré ešte masová turistika neobjavila.Sant´Andrea dello Jonio

prejsť na stránku: [1]
1. Eden Special Nausicaa Village ***

1. Eden Special Nausicaa Village ***

Rezort sa nachádza na jednom z najmalebnejších miest Iónskeho pobrežia, v tichom prírodnom prostredí, len niekoľko kilometrov od mesta Soverato. Je ideálnym miestom na strávenie dovolenky pre rodiny s deťmi ako aj s priateľmi. Najbližšie letisko je v meste Lamezia Terme vzdialenom 70 km.

PLÁŽ: 50 m (cez cestu), piesočnatá súkromná pláž s plážovým servisom (1 slnečník + 1 lehátko/izba).

CENTRUM: 8 km Soverato.

UBYTOVANIE: k dispozícii je 170 izieb. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy, klimatizáciou, strešným ventilátorom, TV a minibarom.

Izba Classic: v hlavnej budove (bez výťahu).

Izba Superior: izby v 6 budovách, na prízemí so záhradou alebo na prvom poschodí s balkónom.

Izba Family: vhodná aj pre 4 osoby, niektoré s poschodovou posteľou.

STRAVOVANIE: „soft“ all inclusive zahŕňa: plnú penziu s nápojmi k jedlám (voda a víno), nealkoholické nápoje v bare pri bazéne, 2 snacky denne a neskoršie raňajky o 11:00 (croissant a káva/cappuccino), voda na pláži. Reštaurácia ponúka jedlá formou bufetu. Šéfkuchár pripravuje aj rôzne lokálne jedlá a tématické večere počas týždňa.

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, detské ihrisko. Za poplatok: stráženie detí od 0-2 rokov (na vyžiadanie), obchody, fotograf, trafika. Neďaleko sa nachádza lekáreň. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (okrem spoločných priestorov).

ŠPORT A ZÁBAVA: 2 bazény pre dospelých aj deti s lehátkami, amfiteáter, 2 tenisové kurty, plážový volejbal, plážový tenisový kurt, športová lukostreľba, bocce, volejbalové ihrisko, denný a večerný zábavný a športový program, mini klub (4-12 rokov) a junior klub (12-16 rokov) v stanovených časoch.

PARKOVISKO: nestrážené súkromné parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 17:00, odchod do 10:00, min. 3 noci (min. 7 nocí v termínoch 9.8.-29.8.).

KOD: KAL140004E

2. Village Nausicaa

2. Village Nausicaa

Villaggio Nausicca sa nachádza na jednom z najkrajších miest Iónskeho pobrežia, pár kilometrov od mesta Soverato. Nachádza sa v príjemnom prírodnom prostredí, ideálnom pre relaxačnú dovolenku s rodinou alebo priateľmi.

Pláž:
100-200m súkromná, z hrubšieho bieleho piesku a oválnych kamienkov pri vstupe do mora, plážový servis v cene (1 slnečník + 1 lehátko + 1 kreslo/izba,apartmán).

Ubytovanie:
rezort pozostáva zo 170 izieb. Izby sú jednoducho zariadené a rozmiestnené v 6 budovách, situované na prízemí so záhradkou a na 1. poschodí s balkónom. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou, sušičom na vlasy, klimatizáciou, TV a barovou chladničkou.
Hotelové izby - izby Classic pre 2-4 osoby a rodinné izby Family pre 4 osoby (prepojené dve 2- lôžkové izby), niektoré s poschodovou posteľou.

Stravovanie:
formou All inclusive: kontinentálne raňajky podávané formou bufetu (káva, cappuccino, croissant), obed, alebo večera - výber z 3 druhov jedál. Open Bar od 10:00 do 23:00, plná penzia s nápojmi (voda a víno) počas jedál. Lokálne alkoholické nápoje v bare pri bazéne, nealko nápoje a pivo, 2 snacky denne. Na pláži nápoje z automatu (self-service), voda, nealko.

Vybavenie a služby:
recepcia, detská zóna, reštaurácia s verandou, bar pri bazéne, Wi-Fi na recepcii. Za poplatok: baby-sitting (0-2 roky) so špeciálnou stravou pre kojencov, boutique, predajňa tabaku a novín. Dva bazény s lehátkami pre deti a dospelých, amfiteáter, 2 tenisové kurty, ihrisko na plážový volejbal, futbalové ihrisko s trávnikom. Cca 500 m od rezortu sa nachádza lekáreň.  Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
športové aktivity a predstavenia v amfiteátri, animácia a miniklub v stanovených časoch pre deti  v talianskom jazyku.

Parkovisko:
nestrážené súkromné parkovisko.

Nástupné dni:
sobota, príchod po 16:00 hod., odchod do 10:00 hod.

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie so soft All inclusive na osobu a pobyt v príslušnej izbe, klimatizácia, TV, plážový servis od 3. radu (1 slnečník + 1 lehátko + 1 kreslo/izba), vstup do bazéna, animácie, športové zariadenia.
POVINNÉ PRÍPLATKY
 - platba na mieste:
pobytová taxa 1 €/osoba nad 15 r. /noc.
NA VYŽIADANIE –
 platba v CK: 1/1 izba
 + 30%, služba baby (postieľka+strava+nápoje) 97 €/dieťa 0-2 r./týždeň, platba na mieste:
 malé zvieratá 8 €/deň, plážový servis v 1. a 2. rade 5 €/izba/deň.
DETI DO 14 ROKOV: na 3. a 4. v izbe Classic aj Family zľava 50%.
Pozn.: 
väčšina talianskych letovísk zavádza pobytovú taxu. Jej cena zatiaľ nie je známa, ale vo väčšine prípadov je to cca 1-3 euro/ osoba nad 12 r. / deň. Pokiaľ bude zavedená, klient je povinný ju na mieste uhradiť.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk