Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Furlandsko-Julské Benátsko

Furlandsko-Julské Benátsko

Región nazývaný Furlandsko - Julské Benátsko (Friuli Venezia Giulia) sa tiahne od končiarov Východných Álp cez horské pastviny, vápencové plošiny až po krásne a bezpečné piesočnaté pláže. Táto oblasť predstavuje akýsi pomyselný most medzi kultúrou stredoeurópskych a južanských štátov. Hornatý sever je etnicky a lingvisticky alpský. Juh je skôr poľnohospodársky. Okolie Udine je benátske, Grado skôr byzantsko-benátske. Aquileia sa naopak pýši bohatou rímskou a kresťanskou tradíciou. S hlavným mestom regiónu – Terstom nás dokonca spája spoločná história, keďže v 19. storočí bol súčasťou Rakúsko-Uhorska. Po 2. svetovej vojne bola veľká časť územia dnešného Furlandska pridelená Juhoslávii. V regióne Friuli Venezia Giulia, ktorý v jeho súčasnej podobe existuje len od roku 1963, je preto dodnes citeľný silný vplyv slovanskej kultúry v životnom štýle, folklóre i kuchyni, vďaka čomu tu naši turisti nachádzajú kúsok domova i za hranicami Slovenska.
Marina Julia

prejsť na stránku: [1]
1. Villaggio Albatros 4*

1. Villaggio Albatros 4*

Je samostatný uzavretý turistický komplex umiestnený v píniovom parku v Marina Julia priamo pri Jadranskom mori medzi talianskymi mestami Grado a Terste. Leží priamo na brehu mora, má jeden východ priamo na pláž. Villaggio so 136 bungalovmi leží 3 km od mesta Monfalcone, 25 km od Terstu a 20 km od Grada. Priamo pred komplexom je zastávka mestskej hromadnej dopravy.

PLÁŽ: len pár metrov od komplexu, piesočnatá pláž miestami so zeleňou, s pozvoľným vstupom do mora (vhodná aj pre malé deti).
UBYTOVANIE: ubytovanie vo vilkách.
Typ Vilka B pre 4/5 osôb – obývacia miestnosť s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, izba s 3 lôžkami, kúpeľňa so sprchou, krytá zastrešená terasa.
Typ Vilka A pre 4/5 osôb – ako vilka B, ale s klimatizáciou za poplatok 10 Eur/50 hodín.

STRAVOVANIE: možnosť polpenzie alebo plnej penzie. Raňajky napr. pečivo, maslo, marmeláda, mlieko, káva, ovocný džús, horká čokoláda alebo čaj. Na obedy a večere si hostia môžu vyberať medzi reštauráciou a pizzeriou. Reštaurácia: prvý chod, druhý chod s prílohou, nápoj a káva (všetko podľa výberu z ponuky). Pizzeria: pizza, nápoj a dezert (prvé dva podľa výberu z ponuky).
VYBAVENIE A SLUŽBY: Vo vnútri areálu sú k dispozícii tri bazény: olympijský, skokanský s 10 metrovou skokanskou vežou a detský. Taktiež sa tam nachádzajú volejbalové ihrisko, dve detské ihriská. Za poplatok: stolný tenis, tenisový kurt, minigolf. Pre milovníkov windsurfingu je na pláži otvorená škola Windsurfingu. Lehátka a slnečníky pri bazéne sú pre klientov ubytovaných v bungalovoch a vilkách zadarmo. Pre návštevníkov ponúka svoje služby aj animačné centrum /animácia prebieha hlavne počas hlavnej sezóny/ vrátane baby klubu. Informácie ohľadom výletov a okolia poskytuje informačné centrum, recepcia denne od 7:00 do 23:00. K dispozícii aj malé potraviny. Zvieratá povolené, potreba nahlásiť vopred.
PARKOVISKO: Pri každom bungalove je jedno kryté miesto na parkovanie.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 17:00 - 22:00, odchod 07:00-11:00, min. 3 noci.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk