Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Kalábria

Kalábria

V súčasnosti zaostalá a vinou vysťahovalectva riedko osídlená poľnohospodárska oblasť, ktorá bola paradoxne v staroveku bohatou a vyspelou gréckou kolóniou. Turistov láka predovšetkým dobrosrdečnosťou miestnych ľudí a nádhernou prírodnou scenériou s množstvom útesov, zálivov a strmým pobrežím, na ktorom sú skryté pláže a prekrásne jaskyne. Kalábria je z východu obmývaná Iónskym a zo západu Tyrhenským morom. Pobrežie Iónskeho mora je menej zaľudnené a turisti sem prichádzajú najmä kvôli pozostatkom antických osád, ktoré boli kedysi mocnými mestskými štátmi. Predkami miestnych obyvateľov boli Feníčania, Gréci, Rímania, Normani a Arabi. Najviac návštevníkov však priťahujú brehy Tyrhenského mora so svojimi strmými útesmi a skalnatými zátokami, ktoré ešte masová turistika neobjavila.Pizzo Calabro

prejsť na stránku: [1]
1. Villaggio Bravo Club ****

1. Villaggio Bravo Club ****

Villaggio sa nachádza cca 450 m od pláže, od ktorej ju delí píniový a eukaliptový lesík.

Pláž:
cca 450 m, pláž je z bieleho piesku s jemným štrkom, plážový servis v cene (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážová stolička- do vyčerpania lehátok), plážový mikrobus v určitých hodinách.

Ubytovanie:
villaggio disponuje 252 hotelovými izbami. Sú 2 - 4 lôžkové a vybavené sú klimatizáciou, barovou chladničkou, sušičom na vlasy, telefónom, TV SAT, trezorom a terasou so záhradným nábytkom. 2-lôžkové izby sa nachádzajú na 1. poschodí, 3-4 lôžkové na prízemí. Všetky izby majú samostatný vchod.

Stravovanie:

polpenzia alebo plná penzia - kontinentálne raňajky, obed aj večera podávané formou bufetu, minerálka a víno. Za príplatok možné All inclusive (zahŕňa raňajky, obed, večera, nápoje - soft drink, pivo, minerálka, víno počas stravovania), bar otvorený od 10:00 do 24:00 hod. (soft drink, pivo, ovocné džúsy, káva, miestne likéry, slané a sladké pochúťky- okrem značkového alkoholu, zmrzlín a fľaškových nápojov, Beach bar- káva, nápoje, snack od 10.00 hod.-18.30 hod.

Vrámci voy Baby Club (pre deti 0 - 2 roky) - jedná sa o vyhradené miesto pre prípravu jedla pre deti. Nachádzajú sa tu sterilizátory, ohrievače fliaš, varná doska, mirkovlnná rúra, mixér, nádoby, chladnička. K dispozícii sú tiež potraviny ako vývar, zeleninová polievka, čerstvé ovocie, mäso, ryby, kojenecká výživa, mlieko, sušienky, jogurt, voda, ovocné šťavy alebo aj plienky. Vstup je na vyžiadanie za poplatok v určitých hodinách.


Vybavenie a služby:
recepcia, reštaurácia, bar, bazén Laguna, bazén s hydromasážou, bazén pre deti, 2 tenisové kurty, sauna a posilovňa v určitých hodinách, parkovisko, možnosti stráženia detí. K dispozícii transfer do mesta Pizzo. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
bazén s hydromasážou, animácie, tenisové kurty, futbalové ihrisko, fitnes, lukostreľba, stolný tenis, kanoe, plážový volejbal, slnečníky a lehátka aj pri bazénoch do vyčerpania, sauna a posilovňa v určitých hodinách, masáže a kozmetické úpravy sú za poplatok, Wi-Fi v spoločenskej miestnosti, diskotéka na pláži 2x týždenne, piano bar (nápoje v bare za poplatok po 24. hod., i pre klientov v All Iclusive).

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00-19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:

Aistenčná telefónna služba: je k dispozícii denne v určitých hodinách v slovenskom, alebo českom jazyku.

 

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s uvedenou formou stravovania na osobu a pobyt, klimatizácia, TV SAT, vstup do bazéna, slnečníky a lehátka pri bazéne do vyčerpania, animácie, tenisové kurty, lukostreľba, Wi-Fi v spoločenskej miestnosti, diskotéka na pláži 2x týždenne, stolný tenis, športové zariadenia.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: pobytová taxa 1 €/osoba nad 17 r./noc (max. 7 mocí).
NA VYŽIADANIE - platba v CK: plná penzia 67 €/týždeň, All inclusive 126 €/osoba/týždeň (28.06.-30.08.), 109 €/osoba/týždeň (v ostatných termínoch).
DETI 2-12 ROKOV: zdarma na 3. lôžku v izbe s dvoma dospelými.
DETI DO 2 ROKOV: zdarma na postieľke v izbe s dvoma dospelými.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk