Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

ZIMA - LYŽOVAČKY

ZIMA - LYŽOVAČKY

Talianske Alpy, Dolomiti – jedny z najkrajších hôr sveta. Takto sa o nich vyjadrujú návštevníci, aj vďaka nezabudnuteľným končiarom a strmým útesom, ktoré sa dvíhajú do výšky viac ako 3000 m n.m. Pri západe slnka sa Dolomiti sfarbia krásnou ohnivo červenou až tmavo fialovou farbou, kým sa neponoria do tmy. Je to fenomén zvaný „Enrosadira“ – unikátny prírodný úkaz.

Dolomiti Superski
Ako najväčšia lyžiarska oblasť Talianska spája 12 lyžiarskych stredísk, 1200 km perfektne upravených zjazdoviek a viac ako 450 vlekov a lanoviek. Okrem lokálnych lyžiarskych lístkov si môžete zakúpiť lístok do všetkých 12 stredísk, tzv. Dolomiti Superskipass a vychutnať si lyžovačku stále na nových zjazdovkách. Najpopulárnejším v tejto oblasti je lyžiarsky okruh Sella Ronda, čiže okruh zjazdoviek okolo horského masívu Sella. Tento okruh prechádza 4 strediskami (Val Gardena, Alta Badia, Arabba, Val di Fassa) a obsahuje 500 km zjazdoviek v nádhernom prostredí.

Skirama Dolomiti

Skirama Dolomiti Adamello Brenta je ďalšou veľmi obľúbenou oblasťou, navštevovanou lyžiarmi z celého sveta. Zahŕňa 8 lyžiarskych stredísk, ktoré spolu tvoria 380 km zjazdoviek a využívajú 150 lyžiarskych vlekov. Asi najzvučnejším menom talianskych Dolomít je Madonna di Campiglio, historicky známe stredisko, ktoré v súčasnosti patrí k najkrajším a najmodernejším horským mestečkám.Madonna di Campiglio

Madonna di Campiglio

Stredisko Madonna di Campiglio (1550 m) je považované za najvýznamnejšie talianske lyžiarske stredisko a jedno z najdôležitejších alpských stredísk. Mestečko je známe vysokou úrovňou ponúkaných služieb a luxusnou ale príjemnou atmosférou. Lyžiari majú na výber zjazdovky rôznych náročností, pričom lyžovačku môžete začať aj priamo z centra mesta.

Lyžiarske trate:
150 km
Bežkárske trate: 40 km
Lanovky/vleky: 57


prejsť na stránku: [1] 2
1. Hotel Gianna **** - Madonna di Campiglio (1550 m)

1. Hotel Gianna **** - Madonna di Campiglio (1550 m)

POLOHA: Kompletne zrenovovaný hotel sa nachádza na pokojnom mieste iba 600 m od centra mesta Madonna di Campiglio a je obklopený krásnym národným parkom Adamello Brenta. Má neformálnu, rodinnú atmosféru a ponúka široký výber miestnych i talianskych špecialít a vín.

VZDIALENOSŤ OD LANOVIEK/SVAHOV: 450 m od svahov Madonna di Campiglio. Hotel má svoj vlastný skibus.

UBYTOVANIE: Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou, sušičom vlasov, telefónom, SAT TV, trezorom, minibarom, balkónom, prístupom na internet. K dispozícii sú tieto typy izieb:
Izba CLASSIC (pre 2 osoby): dvojposteľová izba s francúzskou posteľou (t.z. 1 + ½ matrac)
Izba COMFORT (pre 2-3 osoby): dvojposteľová izba s gaučom/kreslom
Izba SUPERIOR (pre 2-4 osoby): dvojposteľová izba s písacím stolom, gaučom
Izba JUNIOR SUITE – podkrovie (pre 2-5 osôb): dvojposteľová izba s písacím stolom a gaučom, 1 alebo 2 SAT TV, niektoré s veľkým šatníkom.

STRAVOVANIE: polpenzia: raňajky formou bufetu, večera – výber z menu a zeleninový bufet. Pri príchode je hosťom ponúknutý uvítací prípitok a počas pobytu si môžu vychutnať večeru pri sviečkach a živej hudbe.
VYBAVENIE A SLUŽBY: bar, spoločenská miestnosť, zimná záhrada, taverna, TV miestnosť, prístup na internet, výťah, vyhrievaná úschovňa lyží. Klienti majú tiež prístup do fitness & beauty centra s bazénom, fínskou saunou, spa, aromaterapiou, tureckým kúpeľom, kneippovou terapiou, revitalizačnou sprchou, relaxačnou zónou, soláriom.
PARKOVISKO: vonkajšie parkovisko, garáže
NÁSTUPNÉ DNI: sobota/nedeľa, príchod 12:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (min. 4 noci od 04.12.-08.12.2011).


KÓD: MDC001S
2. Carlo Magno Hotel Spa Resort **** - Madonna di Campiglio (1700 m)

2. Carlo Magno Hotel Spa Resort **** - Madonna di Campiglio (1700 m)

POLOHA: Hotel sa nachádza 2 km od centra mesta, do ktorého sa je možné dostať autobusovou dopravou (zadarmo). Od hotela sú nádherné výhľady na Brenta Dolomites.

VZDIALENOSŤ OD LANOVIEK/SVAHOV: 100 m od svahov Groste Pradalago Spinale (Madonna di Campiglio), 200 m sú bežkárske trate.

UBYTOVANIE: Všetky izby sú moderne zariadené a vybavené telefónom, SAT TV, trezorom, vlastnou kúpeľňou so sušičom vlasov. K dispozícii sú tieto typy izieb:
Izba CLASSIC: dvojposteľová izba s manželskou posteľou (cca 20 m2), pre 2 osoby
Izba DOLOMITI: izba pre 2-4 osoby s minibarom, gaučom, väčšina s balkónom
Izba SUPERIOR: izba pre 2-3 osoby (cca 28-30 m2), väčšina s balkónom
JUNIOR SUITE: izba (cca 45-50 m2) s obývacou časťou, kúpeľňa s vaňou a sprchou, oddelené WC, šatník, minibar a balkón
BAITA SUITE: na dvoch poschodiach (cca 50-55 m2), 2 kúpeľne (jedna s vaňou a jedna so sprchou), oddelené WC, šatník, spálňa a oddelená obývacia miestnosť, pripojenie na internet, balkón

STRAVOVANIE: polpenzia (raňajky + večera): Classic + Dolomiti + Superior samoobslužný bufet so širokým sortimentom; Junior Suite  + Suite Baita servírované jedlá.
VYBAVENIE A SLUŽBY: Hotel ponúka hosťom viacero možnosti na zábavu: spoločenská miestnosť a taverna s krbom, TV miestnosť, nový „Piazzetta Bar“, „Osteria Zeledria s ponukou vína, šampanského a grapy, priestory pre deti so stolným tenisom, videohrami, biliardom, piano bar, konferenčné miestnosti, wellness & beauty centrum s rôznymi saunami a tureckým kúpeľom, bazénom pre dospelých a pre deti, telocvičňa. V hoteli je aj výťah a úschovňa lyží. Zvieratá nie sú povolené.
PARKOVISKO: vonkajšie parkovisko, garáže
NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa, príchod od 14:00 – 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (min. 4 noci od 07.01.-11.01.2012, min. 6 nocí od 02.01.-08.01.2012)

KÓD: MDC002S
3. Alpen Suite Hotel ****Sup - Madonna di Campiglio (1550 m)

3. Alpen Suite Hotel ****Sup - Madonna di Campiglio (1550 m)

POLOHA: Tento nádherný hotel sa nachádza priamo v srdci mestečka Madonna di Campiglio, v úžasnom prostredí Dolomít a národného parku Adamello Brenta. 

VZDIALENOSŤ OD LANOVIEK/SVAHOV: 350 m od lanovky „Cinque Laghi“, pomocou ktorej sa dostanete na svahy, kde sa organizuje Svetový pohár v alpskom lyžovaní.
Zastávka skibusu je 50 m od hotela.

UBYTOVANIE: Hotel disponuje 28 elegantne zariadenými suitami, všetky majú vlastnú kúpeľňu, šatník, spálňu s manželskou posteľou (king-size), obývaciu miestnosť. Každá suita je vybavená príslušenstvom ako pripojenie na internet, LCD SAT TV, trezor, minibar, sušič vlasov, župany, osušky.

STRAVOVANIE: polpenzia: raňajky formou bufetu, večera – výber z menu
VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, bar, „cigaro“ salónik, reštaurácia, konferenčná miestnosť, miestnosť pre deti, wellness centrum s vnútorným bazénom, jacuzzi, saunou a tureckým kúpeľom, úschovňa lyží, kyvadlová doprava k lanovke Spinale. Povolené sú malé zvieratá a iba v určitých typoch suite.
PARKOVISKO: garáže
NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod od 14:00 – 20:00, odchod do 11:00, min. 7 nocí (min. 8 nocí od 18.12.-26.12.2011)


KÓD: MDC003S
4. Hotel Italo *** - Madonna di Campiglio (1550 m)

4. Hotel Italo *** - Madonna di Campiglio (1550 m)

POLOHA: Hotel je umiestnený v nádhernom a pokojnom prostredí, je od neho ľahký prístup k lyžiarskym svahom. Pár krokov od hotela nájdete klzisko. 

VZDIALENOSŤ OD LANOVIEK/SVAHOV: 300 m od svahov Madonna di Campiglio. Zastávka skibusu je 20 m od hotela.

UBYTOVANIE: V hoteli je 28 izieb, väčšina s balkónom, a sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchou, telefónom, TV, trezorom a sušičom vlasov.

STRAVOVANIE: polpenzia: raňajky formou bufetu, večera – výber z menu a zeleninový bufet
VYBAVENIE A SLUŽBY: výťah, úschovňa lyží, bar, TV miestnosť, pripojenie na internet, slnečná terasa
NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod od 16:00 – 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (min. 6 od 02.01.-14.01.2012, príp. min. 8 nocí od 02.01.-10.01.2012)


KÓD: MDC004S
5. Rezidencia des Alpes 2 ** - Madonna di Campiglio (1500 m)

5. Rezidencia des Alpes 2 ** - Madonna di Campiglio (1500 m)

POLOHA: Rezidencia sa nachádza v centre mesta Madonna di Campiglio, na pešej zóne, medzi prestížnym hotelom Des Alpes a historickým kostolom Santa Maria. Iba niekoľko krokov od rezidencie je nákupná zóna, reštaurácie a služby. Je tiež neďaleko hlavných lanoviek svahov Madonna di Campiglio. Prostredie rezidencie skrášľuje aj jazierko, ktoré v zime slúži ako klzisko. Túto rezidenciu obľubujú hostia, ktorí majú radi šport, ale tiež si vychutnajú ruch centra mesta.  

VZDIALENOSŤ OD LANOVIEK/SVAHOV: 100 m
od svahov Madonna di Campiglio. Zastávka skibusu je 50 m od hotela.

UBYTOVANIE: Apartmány sú zariadené jednoducho, vkusne a útulne. Vybavené sú všetkým príslušenstvom na prípravu jedla, posteľnou bielizňou, uterákmi a kuchynskými utierkami , TV, telefónom.
Typ B1 pre 3 osoby (cca 30 m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím lôžkom pre 2 osoby, malá miestnosť bez okna s 1 samostatným lôžkom, kúpeľňa, balkón.
Typ B2 pre 4 osôb (cca 35 m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím lôžkom pre 2 osoby, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa, balkón.

STRAVOVANIE: individuálne
NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa, príchod od 16:00 (24 hod. recepcia), odchod do 10:00, min. 7 nocí (min. 4 noci od 07.12.-11.12.2011, min. 6 nocí od 02.01.-08.01.2012)

KÓD: MDC005S

6. Rezidencia Ambiez *** - Madonna di Campiglio (1550 m)

6. Rezidencia Ambiez *** - Madonna di Campiglio (1550 m)

POLOHA: Rezidencia sa nachádza v srdci pohoria Dolomiti Brenta. Vďaka svojej výhodnej pozícii je vyhľadávaná lyžiarmi, ktorí obľubujú rôzne druhy lyžovania (telemark, carving, snowboardovanie) a využívajú strediská Madonna di Campiglio a Marilleva-Folgara.

VZDIALENOSŤ OD LANOVIEK/SVAHOV:
priamo na svahu Spinale, oproti svahov Groste a Pradalogo (oblasť Madonna di Campiglio).

UBYTOVANIE: Všetky apartmány sú priestranné a kompletne zariadené, s telefónom, sušičom vlasov, SAT TV a väčšina s balkónom.
Typ A1 pre 3 osoby: miestnosť s kuchynským kútom, výsuvnou posteľou pre 2 osoby a gaučom pre 1 osobu, kúpeľňa.
Typ A2 pre 4 osoby: miestnosť s kuchynským kútom, gaučom pre 1 osobu a výsuvnou posteľou pre 1 osobu, spálňová časť s manželskou posteľou oddelená od obývacej časti posuvnou stenou, kúpeľňa, balkón.
Typ A3 pre 4 osoby: ako A2, ale s výhľadom na pohorie Groste.
Typ A4 pre 5 osôb: miestnosť s kuchynským kútom, gaučom pre 2 osoby a výsuvnou posteľou pre 1 osobu, spálňová časť s manželskou posteľou oddelená od obývacej časti posuvnou stenou, kúpeľňa, balkón.

STRAVOVANIE: individuálne
VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, spoločenská miestnosť, snack bar, reštaurácia, čitáreň, miestnosť s videohrami, miestnosť pre deti, práčovňa, úschovňa lyží, nové wellnes centrum s bazénom, telocvičňou, tureckým kúpeľom, fínskou saunou, ľadovou fontánou, relaxačná sprcha.
PARKOVISKO: garáže
NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 17:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (min. 4 noci od 18.12.-26.12.2011 a 05.04.-09.04.2012, min. 5 nocí od 06.12.-11.12.2011 a 31.03.-05.04.2012, min. 6 nocí od 02.01.-14.01.2012).

KÓD: MDC006S
7. Rezidencia Posta *** - Madonna di Campiglio (1600 m)

7. Rezidencia Posta *** - Madonna di Campiglio (1600 m)

POLOHA: Rezidencia je umiestnená na hlavnom námestí strediska Madonna di Campiglio, na pešej zóne, priamo v centre mesta, iba niekoľko krokov od svahov.

VZDIALENOSŤ OD LANOVIEK/SVAHOV: 100 m od svahov Madonna di Campiglio.
Zastávka skibusu je 50 m od hotela.

UBYTOVANIE: Apartmány sú kompletne zariadené a majú TV.
Typ B1 pre 3 osoby (cca 35 m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa, niektoré apartmány majú balkón.
Typ B2 pre 4 osoby (cca 40 m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom, gaučom pre 1 osobu a výsuvnou posteľou pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa, niektoré apartmány majú balkón.
Typ C pre 6 osôb (cca 65 m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom, gaučom pre 1 osobu a výsuvnou posteľou pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, kúpeľňa, niektoré apartmány majú balkón.

STRAVOVANIE: individuálne
VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia (24 hod.), bar s možnosťou raňajok, reštaurácia, TV miestnosť.
NÁSTUPNÉ DNI: sobota/nedeľa, príchod od 16:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (min. 4 noci od 07.12.-11.12.2011, min. 5 nocí od 02.01.-07.01.2012).

KÓD: MDC007S
8. Rezidencia Sport *** - Madonna di Campiglio (1600 m)

8. Rezidencia Sport *** - Madonna di Campiglio (1600 m)

POLOHA: Rezidencia je umiestnená na hlavnom námestí strediska Madonna di Campiglio, na pešej zóne, priamo v centre mesta, iba niekoľko krokov od svahov. Spolu s rezidenciou Posta vytvára jeden komplex.

VZDIALENOSŤ OD LANOVIEK/SVAHOV: 100 m
od svahov Madonna di Campiglio. Zastávka skibusu je 50 m od hotela.

UBYTOVANIE: Apartmány sú kompletne zariadené a majú TV.
Typ B1 pre 3 osoby (cca 35 m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou a strešným oknom, kúpeľňa, niektoré apartmány majú balkón.
Typ B2 pre 4 osoby (cca 40 m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom, gaučom pre 1 osobu a výsuvnou posteľou pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou a bez okna, kúpeľňa, niektoré apartmány majú balkón.
Typ C pre 6 osôb (cca 65 m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom, rozkladacím gaučom pre 2 osoby alebo 2 samostatnými lôžkami a s výsuvnou posteľou pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou a bez okna, kúpeľňa, niektoré apartmány majú balkón.

STRAVOVANIE: individuálne
VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia (24 hod.), bar s možnosťou raňajok a reštaurácia v rezidencii Posta.
NÁSTUPNÉ DNI: sobota/nedeľa, príchod od 16:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (min. 4 noci od 07.12.-11.12.2011, min. 5 nocí od 02.01.-07.01.2012).

KÓD: MDC008S
9. Rezidencia Catturani *** - Madonna di Campiglio (1600 m)

9. Rezidencia Catturani *** - Madonna di Campiglio (1600 m)

POLOHA: Je to jedna z najkrajších a architektonicky najtypickejších rezidencií tejto oblasti. Rezidencia sa nachádza v Campo Carlo Magno, iba 2 km od Madonna di Campiglio a je s ňou prepojená kyvadlovou dopravou. Výhodou rezidencie Catturani je, že je umiestnená takmer priamo na bežkárskych tratiach a sú odtiaľ nádherné výhľady na vrchy Dolomiti Brenta.

VZDIALENOSŤ OD LANOVIEK/SVAHOV: priamo na svahoch Madonna di Campiglio.

UBYTOVANIE: Apartmány sú vkusne a elegantne zariadené a vybavené TV, telefónom, kúpeľňou s vaňou a sušičom vlasov. Väčšina apartmánom má balkón. 
Typ A pre 3 osoby (cca 30 m2): miestnosť s kuchynským kútom, rozkladacím gaučom pre 2 osoby a gaučom pre 1 osobu, kúpeľňa.
Typ B1 pre 4 osoby (cca 45 m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom, gaučom pre 1 osobu a vysúvacou posteľou pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa, niektoré apartmány majú balkón.
Typ B2 pre 5 osoby (cca 50 m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom, 2 samostatnými lôžkami a výsuvnou posteľou pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa, niektoré apartmány majú balkón.
Typ C pre 6 osôb (cca 75 m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom, gaučom pre 1 osobu a s výsuvnou posteľou pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami a vysúvacou posteľou pre 1 osobu, kúpeľňa, niektoré apartmány majú balkón.

STRAVOVANIE: individuálne
VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia (24 hod.), bar, reštaurácia, úschovňa lyží.
PARKOVISKO: garáže
NÁSTUPNÉ DNI: sobota/nedeľa, príchod od 16:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (min. 4 noci od 07.12.-11.12.2011, min. 5 nocí od 02.01.-07.01.2012).

KÓD: MDC009S
10. Rezidencia Casavacanze Sporting - Carisolo (818 m)

10. Rezidencia Casavacanze Sporting - Carisolo (818 m)

POLOHA: Rezidenciu obklopuje krásna zelená záhrada, nachádza sa na mieste vhodnom na strávenie dovolenky plnej relaxu a zábavy v pohorí Dolomiti Brenta. Je to miesto vyhľadávané rodinami, pármi ale i skupinami mladých ľudí.

VZDIALENOSŤ OD LANOVIEK/SVAHOV: 2 km 
od svahov Pinzolo, 10 km od svahov Madonna di Campiglio.

UBYTOVANIE: Všetkých 16 apartmánov je vybavených SAT TV, kúpeľňou so sprchou, niektoré majú aj balkón, iné vstup na terasu.
Typ B pre 2 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa.
Typ C1 pre 2-3 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, 2 spálne, 2 kúpeľne.
Typ C2 pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, 2 spálne, 2 kúpeľne.
Typ C3 pre 5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom pre 1 osobu, 2 spálne, 2 kúpeľne.

STRAVOVANIE: individuálne
VYBAVENIE A SLUŽBY: výťah, priestranná záhrada, úschovňa lyží.
PARKOVISKO: vonkajšie parkovisko, garáže
NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod od 15:00-18:30, odchod do 8:30-10:00, min. 7 nocí (min. 5 nocí od 02.01.-07.01.2012).

KÓD: MDC010S
prejsť na stránku: [1] 2

NAJ.sk
webdesign © bart.sk