Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

HORSKÁ TURISTIKA

prejsť na stránku: [1]
1. Hotel St. Veit ****

1. Hotel St. Veit ****

Wellness hotel St. Veit sa nachádza v Sesto, uprostred legendárnych Sesto Dolomít, ktoré patria do svetového dedičstva UNESCO. Nádherné spomienky si odnesiete, či už túto oblasť navštívite v lete alebo v zime.
O tento rodinný hotel sa výborne stará rodina Karadar a radí sa medzi hotely s tzv. Vitalpina filozofiou. Zameriava sa na zdravie, regeneráciu a kvalitu služieb. Táto filozofia zahŕňa zdravú kuchyňu, možnosti horskej turistiky a vysoko kvalitné wellness služby.

Lanovky / Zjazdovky: 77 km zjazdoviek, 31 kabinkových lanoviek, 1 skipass
Sesto Dolomiti ski resort zahŕňa 8 lyžiarskych stredísk a je súčasťou rozľahlej lyžiarskej oblasti Dolomiti Superski. Lanovky sa nachádzajú iba niekoľko metrov od hotela.


Ubytovanie: Relax a oddych sú základom fyzickej rovnováhy človeka. Preto v hoteli St. Veit sú hosťom k dispozícii špeciálne vankúše a postele, matrace z ovčej vlny a pod. Izby sú zariadené v tradičnom horskom štýle.
Typ 1/2 izba Sever: cca 25 m2, izba je vybavená samostatným WC, sprchou alebo vaňou, sušičom vlasov, TV, telefónom, prístupom na internet, trezorom, mini barom, niektoré s balkónom.
Typ 1/2 izba Juh: cca 25 m2, izba je vybavená samostatným WC, sprchou alebo vaňou, sušičom vlasov, TV, telefónom, prístupom na internet, trezorom, mini barom, balkónom.  
Typ 1/2 izba Slnečné hodiny: cca 36 m2, priestranná 2 - 4 lôžková izba s obývacou časťou a kachľovou pecou, samostatným WC, vaňou, sušičom vlasov, TV, telefónom, prístupom na internet, trezorom, mini barom, balkónom s výhľadom na "Sesto Sundial".
Typ Suite Slnko: cca 40 m2, suita pre 4 osoby, zahŕňa obývaciu časť s kachľovou pecou, 2 spálne, 2 samostatné kúpeľne s WC, sprchou alebo vaňou, kozmetickým zrkadielkom, sušičom vlasov, TV, balkónom s výhľadom na juh.
Typ Suite Lastovičie hniezdo: cca 38 m2, priestranná 2 - 4 lôžková suita s obývacou časťou (a malou oddelenou spálňou), trezorom, mini barom, telefónom, prístupom na internet, TV, veľkou slnečnou terasou s panoramatickým výhľadom na Sesto Dolomiti. V kúpeľni je WC, sprcha alebo vaňa, kozmetické zrkadielko a sušič vlasov.
Typ Suite Orlie hniezdo: cca 45 m2, priestranná 2 - 5 lôžková suita s obývacou časťou (a malou oddelenou spálňou), trezorom, mini barom, telefónom, prístupom na internet, TV, veľkou slnečnou terasou s panoramatickým výhľadom na Sesto Dolomiti. V kúpeľni je WC, sprcha alebo vaňa, kozmetické zrkadielko a sušič vlasov.
Typ 1/1 izba: cca 12 m2, izba je vybavená samostatným WC, sprchou alebo vaňou, TV, telefónom, prístupom na internet, trezorom, mini barom.
Typ Depandance 403: cca 40 m2, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, WC, sprcha, TV, telefón, trezor, minibar.

Stravovanie: Ochutnajte tradičnú, sezónnu kuchyňu, ktorá zohľadňuje aj diéty pre alergikov, celiatické a diabetické ochorenie. Pri príprave jedál sa využívajú zdravé, čerstvé, prírodné ingrediencie. K dispozícii je aj detské menu. Každú nedeľu si vychutnajte uvítací aperitív s majiteľmi hotela. Hotelová vinotéka ponúka prestížny výber vín a kvalitných destilátov.
Penzia Vitalpina: ráno - raňajky formou bufetu (rôzne druhy chleba, koláče, teplé croissanty, cereálie, domáce džemy, studené nárezy a syry zo Sesta, čerstvé ovocie, vajíčka a oveľa viac), malé raňajky pre spachtošov do 12:00; poludnie - v reštaurácii od 12:00-13:30 vás bude šéfkuchár rozmaznávať malými pochúťkami; popoludní - aby ste si mohli užívať príjemný tyrolský pobyt bez pocitu hladu až do večere, od 15:00-17:00 je servírovaný olovrant, ktorý sa skladá z vynikajúcich domácich koláčov a studených lokálnych nárezov a syrov.

Vybavenie a služby: Wellness centrum ponúka služby ako sauna s parným kúpeľom (45°C), fínska sauna (90°C), bio-sauna (65°C) s priamym východom do záhrady, panoramatický vnútorný bazén s teplotou vody 28-30°C, kabína s infračerveným svetlom (pre 2 osoby), relaxačná sprcha, záhrada s výhľadom na slnečné hodiny Sesta, solárna spcha pre zdravé opalenie (za poplatok). V každej izbe je wellness košík s mäkkým županom a uterákom do sauny.
Beauty centrum používa tradičné regeneračné metódy s využitím prírodných lokálnych produktov ako jablká, seno, ruže, vajíčka, borievka, levanduľa, horská soľ, borievky a podobne. Personál je na vysokej profesionálnej úrovni: fizioterapeuti, kozmetičky, maséri, fitness trenéri.
Pre rodičov s deťmi je možnosť využiť služby detskej opatrovateľky (na vyžiadanie). Deti sa radi zahrajú v herni s obrovským legom, stolovým futbalom, šmýkačkou a spoločenskými hrami alebo v záhrade so stolným tenisom a hojdačkou. Organizujú sa aj večerné projekcie filmov pre deti.
Malé zvieratá sú povolené (na vyžiadanie, za poplatok).

Šport a zábava: Hotel leží v prostredí ideálnom pre strávenie aktívnej dovolenky. Sú tu bohaté možnosti na turistiku a lyžovanie. Pri horskej turistike vás možu sprevádzať profesionálni horskí vodcovia. Organizujú pešie, horolezecké, cyklistické túry, k dispozícii je turistická literatúra a príslušenstvo (batoh, snežnice, kompas, trekingové palice, pláštenky, GPS aplikácie, bicykle).
Okrem toho si užijete aj ďalší bohatý týždenný program: tanečné večery so živou hudbou, ranná gymnastika, aquagym, túry s grilovačkou a pod.

Nástupné dni: ľubovoľný, príchod od 14:00, odchod do 10:00.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk