Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sicília

Ostrov Sicília

Tento najväčší ostrov Stredozemného mora bol kvôli svojej strategicky dôležitej polohe na križovatke námorných ciest často cieľom dobyvateľov. Na jeho kultúre zanechali stopy Gréci, Rimania, Arabi, Normani, Francúzi i Španieli. Aj preto je sicílska kultúra taká odlišná od zvyšku Európy. Krásne pobrežie s najväčším počtom slnečných dní v Európe prechádza vo vnútrozemí do hornatého, riedko osídleného a neprístupného územia. Na ostrove sa nachádza ešte stále činná sopka Etna, z ktorej lávy bolo znovu vybudované mesto Catánia.San Saba

San Saba

Malé antické rybárske mestečko, ležiace na pobreží Tyrhénskeho mora medzi Punta Faro a Capo Milazzo, v najsevernejšej časti ostrova, iba 15 km od mesta Messina. Letovisko je známe tiež piesočnými dunami, ktoré ak by sa opierali o skalnaté útesy, umiestnené takmer v mori. San Saba je vďaka svojej polohe ideálnym východiskovým bodom na uskutočňovanie výletov do mnohých prekrásnych miest Sicílie vrátane Liparských ostrovov. V období už od začiatku mája sú vďaka svojej ideálnej geografickej polohe už veľmi vhodné podmienky na kúpanie a pobyt na pláži. Priemerná denná teplota ovzdušia na začiatku letnej turistickej sezóny sa v okolí letoviska pohybuje v rozmedzí 26 – 30 ° C. Teplota vody je takisto vhodná na kúpanie pre všetky vekové kategórie.

Vzdialenosť: - z Bratislavy 1 862 km, - z Banskej Bystrice 2 071 km, - z Košíc 2 280 km. Železničná stanica: Messina (15 km). Letisko: Catania (120 km).prejsť na stránku: [1]
1. Village Oasi Azzurra

1. Village Oasi Azzurra

Obľúbená moderná rezidencia leží priamo pri mori pri dedinke San Saba medzi Punta Fano a Capo Milazzo, v najsevernejšej časti ostrova, 15 km od mesta Messiny. Z rezidencie je krásny výhľad na Kalábriu a Liparské ostrovy, ktoré sú odtiaľ ľahko dosiahnuteľné. San Saba je ideálnym východiskovým bodom pre uskutočnenie výletov do mnohých známych miest Sicílie.

PLÁŽ:
10 m (cez cestu), piesočnatá s okruhliakmi a piesočnými dunami, ktoré sa akoby opierali o skalnaté útesy, verejne prístupná, súkromná pláž s plážovým servisom v cene (1 slnečník + 2 plážové lehátka/apartmán).

CENTRUM:
cca 15 km Messina.

UBYTOVANIE:
komplex pozostáva zo 60-tich novozariadených apartmánov s priestrannými terasami, kuchynským kútom, TV, telefónom a kúpeľňou. Možnosť klimatizácie na vyžiadanie (za poplatok). Na vyžiadanie možnosť apartmánu s bezbariérovým prístupom.
Typ A pre 2/3/4 osoby:
obývacia miestnosť s manželským rozkladacím divánom. Možnosť 3. a 4. lôžka na vyžiadanie (za poplatok).
Typ B pre 4/5 osôb: obývacia miestnosť s manželským rozkladacím divánom, spálňa. Možnosť 5. lôžka na vyžiadanie (za poplatok).
Typ C pre 6/7 osôb: obývacia miestnosť s manželským rozkladacím divánom, 2 spálne. Možnosť 7. lôžka na vyžiadanie (za poplatok).

STRAVOVANIE: individuálne, možnosť doobjednania raňajok/obedov/večerí (za poplatok).

VYBAVENIE A SLUŽBY: reštaurácia s rybacími špecialitami, bar s vynikajúcou zmrzlinou, pizzerie, self-service, market, práčovňa, Wi-Fi, transfer tam/späť na letisko alebo železničnú stanicu (za poplatok). Malé zvieratá povolené na vyžiadanie.
ŠPORT A ZÁBAVA: bazén, fitnes, tenisový kurt, stolný tenis, plážový volejbal, animácie pre dospelých a pre deti (15.06.-15.09.), požičovňa motoriek, bicyklov, vodných bicyklov a motorových člnov, možnosť surfovania a potápania, ponuka výletov loďou a autobusom.
PARKOVISKO: zdarma, vedľa  rezidencie.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 16:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk