Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

ZIMA - LYŽOVAČKY

ZIMA - LYŽOVAČKY

Talianske Alpy, Dolomiti – jedny z najkrajších hôr sveta. Takto sa o nich vyjadrujú návštevníci, aj vďaka nezabudnuteľným končiarom a strmým útesom, ktoré sa dvíhajú do výšky viac ako 3000 m n.m. Pri západe slnka sa Dolomiti sfarbia krásnou ohnivo červenou až tmavo fialovou farbou, kým sa neponoria do tmy. Je to fenomén zvaný „Enrosadira“ – unikátny prírodný úkaz.

Dolomiti Superski
Ako najväčšia lyžiarska oblasť Talianska spája 12 lyžiarskych stredísk, 1200 km perfektne upravených zjazdoviek a viac ako 450 vlekov a lanoviek. Okrem lokálnych lyžiarskych lístkov si môžete zakúpiť lístok do všetkých 12 stredísk, tzv. Dolomiti Superskipass a vychutnať si lyžovačku stále na nových zjazdovkách. Najpopulárnejším v tejto oblasti je lyžiarsky okruh Sella Ronda, čiže okruh zjazdoviek okolo horského masívu Sella. Tento okruh prechádza 4 strediskami (Val Gardena, Alta Badia, Arabba, Val di Fassa) a obsahuje 500 km zjazdoviek v nádhernom prostredí.

Skirama Dolomiti

Skirama Dolomiti Adamello Brenta je ďalšou veľmi obľúbenou oblasťou, navštevovanou lyžiarmi z celého sveta. Zahŕňa 8 lyžiarskych stredísk, ktoré spolu tvoria 380 km zjazdoviek a využívajú 150 lyžiarskych vlekov. Asi najzvučnejším menom talianskych Dolomít je Madonna di Campiglio, historicky známe stredisko, ktoré v súčasnosti patrí k najkrajším a najmodernejším horským mestečkám.Val di Fiemme

Val di Fiemme

Oblasť Val di Fiemme je typická svojimi malebnými horskými dedinkami a mestečkami. Lyžiari si môžu vybrať z 5 lyžiarskych zón: Ski Center Latemar (strediská Obereggen, Pampeago a Predazzo), Alpe Cermis (stredisko Cavalese), Alpe Lusia (stredisko Bellamonte), Oclini (stredisko Lavazé) a Passo Rolle, všetky dokopy vytvárajú krásnu panorámu a lákajú vychutnať si slnkom zaliate svahy. Táto oblasť je veľmi obľúbená aj medzi bežkármi. 
Lyžiarske trate: 109 km (34% modré, 50% červené, 16% čierne)
Bežkárske trate: 150 km
Lanovky/vleky: 45
Večerné lyžovanie: 4 km (Obereggen)prejsť na stránku: [1] 2 3
1. Rezidencia Le Plejadi *** - Cavalese (1250 m)

1. Rezidencia Le Plejadi *** - Cavalese (1250 m)

POLOHA: Nové apartmány umiestnené na pokojnom a slnečnom mieste s nádherným výhľadom na pohorie Lagorai. Rezidencia sa nachádza 1,5 km od centra mestečka Cavalese, v časti nazvanej Marco a neďaleko je k dispozícii klzisko a bazén.

VZDIALENOSŤ OD LANOVIEK/SVAHOV: 800 m od svahov Cermis - Val di Fiemme - Obereggen. Zastávka skibusu je priamo pred rezidenciou.

UBYTOVANIE: Apartmány sú pohodlne zariadené v štýle typickom pre danú oblasť. V moderne vybavenej kuchynke nechýba chladnička, sporák (bez rúry na pečenie), umývačka riadu a všetko ostatné kuchynské príslušenstvo.
Typ B1 pre 2 osoby: priestranná obývacia miestnosť s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa.
Typ B2 pre 4 osoby: priestranná obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa. (alebo priestranná obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, kúpeľňa)
Typ C pre 6 osôb: priestranná obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby alebo 2 rozkladacími lôžkami pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa, balkón. (alebo obývacia miestnosť s gaučom pre 1 osobu a spálňa s 3 samostatnými lôžkami) Niektoré apartmány sú 2-poschodové.
Typ D pre 8 osôb: priestranná obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby alebo 2 rozkladacími lôžkami pre 1 osobu, 2 spálne s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, 2 kúpeľne, balkón.

STRAVOVANIE: individuálne
VYBAVENIE A SLUŽBY: Súčasťou je záhrada a terasa, spoločná práčovňa a úschovňa lyží.
PARKOVISKO: vonkajšie nekryté parkovisko, garáže
NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 16:00-19:00, odchod do 08:00-10:00, min. 7 nocí (min. 3 noci od 03.12.-26.12.2011, min. 4 noci od 02.01.-08.01.2012, min. 6 nocí od 02.01.-14.01.2012).

KÓD: VDF001S

2. Rezidencia Casa Cavalese *** - Cavalese (1000 m)

2. Rezidencia Casa Cavalese *** - Cavalese (1000 m)

POLOHA: Rezidencia sa nachádza na okraji mesta Cavalese, na veľmi pokojnom a slnečnom mieste s krásnym výhľadom.

VZDIALENOSŤ OD LANOVIEK/SVAHOV: 2 km od svahov Alpe Cermis - Val di Fiemme - Obereggen. Zastávka skibusu je priamo pred rezidenciou.

UBYTOVANIE: Všetky apartmány sú zariadené veľmi elegantne v typickom vysokohorskom štýle s dreveným nábytkom.
Typ C pre 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchou.

STRAVOVANIE: individuálne
VYBAVENIE A SLUŽBY: Súčasťou je recepcia, taverna,  úschovňa lyží. Zvieratá nie sú povolené.
PARKOVISKO: vonkajšie parkovisko
NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 17:00-22:00, odchod do 08:00-10:00, min. 7 nocí.

KÓD: VDF002S

3. Hotel Bella Costa **** - Cavalese (1000 m)

3. Hotel Bella Costa **** - Cavalese (1000 m)

POLOHA: Hotel sa nachádza iba 1 km od centra mestečka Cavalese na mieste s nádhernými výhľadmi. Nájdete tu príjemné prostredie s tradičnou atmosférou. Typická architektúra oblasti Trentino je tu kombinovaná so všetkými službami, ktoré ponúka hotel kategórie ****. 

VZDIALENOSŤ OD LANOVIEK/SVAHOV: 1500 m od svahov Alpe Cermis - Val di Fiemme - Obereggen. Zastávka skibusu je 50 m od hotela.

UBYTOVANIE: V hoteli je 37 izieb, všetky elegantne zariadené a vybavené TV, telefónom, sušičom vlasov, minibarom, kúpeľňou. Väčšina izieb má balkón.

STRAVOVANIE: polpenzia: raňajky formou bufetu, večera – výber z menu a zeleninový bufet
VYBAVENIE A SLUŽBY: bar, spoločenská miestnosť s biliardovým stolom, TV miestnosť, taverna, úschovňa lyží, záhrada. V hoteli sa nachádza relax centrum, fitness s plaveckým bazénom, hydromasážny kúpeľ, sauna, turecký kúpeľ, solárium.
PARKOVISKO: garáže
NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 15:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KÓD: VDF003S
4. Hotel Orso Grigio *** - Cavalese (1000 m)

4. Hotel Orso Grigio *** - Cavalese (1000 m)

POLOHA: Budova, v ktorej sa hotel nachádza, je krásny palác z 15. storočia, sídliaci v historickom centre mesta Cavalese, pod svahmi Dolomít. Palác sa stal hotelom v roku 1800 pod menom Old Royal Hotel, známy svojimi liečebnými kúrami hroznovými a senným kúpeľmi. Vďaka rekonštrukcii v roku 1998 bola opäť obnovená táto wellness zóna, pribudol salónik s krbom a TV miestnosť v pôvodných pivniciach s klenutým stropom a kamennými stenami.

VZDIALENOSŤ OD LANOVIEK/SVAHOV: 1 km od svahov Alpe Cermis - Val di Fiemme - Obereggen. Zastávka skibusu je priamo pred hotelom.

UBYTOVANIE: Všetkých 27 izieb je vybavených TV, rádiom, telefónom a sušičom vlasov. Niektoré izby majú možnosť tretieho a štvrtého lôžka.

STRAVOVANIE: polpenzia: raňajky formou bufetu, večera – výber z menu a zeleninový bufet
VYBAVENIE A SLUŽBY: salónik s krbom, TV miestnosť, welness zóna (whirlpool, fínska sauna, turecký kúpeľ)
NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 14:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (min. 6 nocí od 22.12.-28.12.201).

KÓD: VDF004S
5. Hotel Eurotel *** - Alpe Cermis (2000 m) - Cavalese

5. Hotel Eurotel *** - Alpe Cermis (2000 m) - Cavalese

POLOHA: Ponorený v prírode sa tento príjemný hotel nachádza priamo na svahoch Alpe Cermis vo výške 2000 m. Je hneď pri východiskovom mieste lanoviek a je prepojený s mestom Cavalese dvoma lanovými dráhami. Lanovka je jediný spôsob dopravy, akou je možné dostať sa k hotelu (v prevádzke 8:30-16:30).

VZDIALENOSŤ OD LANOVIEK/SVAHOV:
priamo pri lanovkách Cermis.

UBYTOVANIE: Nájdete tu 56 izieb vybavených kúpeľňou (vaňa/sprcha, WC), telefónom, TV a väčšina má balkón.

STRAVOVANIE: polpenzia: raňajky formou bufetu, večera – výber z menu a zeleninový bufet
VYBAVENIE A SLUŽBY: Budova sa skladá z 56 útulných izieb, samoobslužnej reštaurácie a slnečnej terasy s barom a altánkom s príjemnou hudbou. V priestrannej hotelovej hale je krb, americký bar, reštaurácia, SAT TV. Naviac hotel ponúka zábavu formou disco, nájdete tu aj miniklub, telocvičňu, saunu, whirlpool, Kneippov terapiu, relaxačnú zónu, masáže. Malé zvieratá sú povolené.
NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod do 16:30 (po tomto čase nie je možné dopraviť sa do hotela), odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KÓD: VDF005S
6. Rezidencia Vacanze Veronza *** - Carano (1100 m)

6. Rezidencia Vacanze Veronza *** - Carano (1100 m)

POLOHA: Rezidencia sa nachádza v Carano, iba 3 km od centra Cavalese, v tichej a slnečnej oblasti.

VZDIALENOSŤ OD LANOVIEK/SVAHOV: 3,5 km
od svahov Alpe Cermis - Val di Fiemme - Obereggen. Zastávka skibusu je 50 m od rezidencie. 

UBYTOVANIE: Apartmány sú v dvoch budovách prepojených podzemným prechodom. V oboch budovách je výťah. Apartmány sú pohodlne zariadené v typickom horskom štýle, vybavené telefónom, SAT TV, balkónom (okrem podkrovných izieb).
Typ A1 pre 2-4 osoby - podkrovie: priestranná obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňová časť s 2 samostatnými lôžkami (oddelená od obývacej časti závesom), kúpeľňa so sprchou.
Typ A2 pre 4 osoby: priestranná obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňová časť s poschodovou posteľou (oddelená od obývacej časti drevenou stenou), kúpeľňa so sprchou, veľký balkón.
Typ C pre 5-7 osôb: priestranná obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou a 1 samostatným lôžkom, kúpeľňa so sprchou, veľký balkón.

STRAVOVANIE: individuálne
VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, taverna, disco, stolný tenis, baby klub (3-10 r.), TV miestnosť, detské ihrisko, úschovňa lyží, trezor na recepcii, wellness centrum s fínskou saunou, panoramatickým bazénom, tureckým kúpeľom, tepidáriom, relaxačnou zónou, telocvičňou, vodným aerobikom. Zvieratá nie sú povolené.
PARKOVISKO: vonkajšie parkovisko, garáže
NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 15:00-22:00, odchod do 10:30, min. 7 nocí (min. 2 noci od 03.12.-26.12.2011 a 17.03.-14.04.2011, min. 6 nocí od 02.01.-14.01.2012).

KÓD: VDF006S
7. Rezidencia Villa Panda** - Daiano (1000 m)

7. Rezidencia Villa Panda** - Daiano (1000 m)

POLOHA: Menšia súkromná rezidencia na slnečnom mieste v mestečku Daiano. Táto pozícia ponúka nádherné výhľady na celé údolie a na pohorie Alpe Cermis.

VZDIALENOSŤ OD LANOVIEK/SVAHOV: 
4 km od svahov Alpe Cermis – Val di Fiemme – Obereggen. Zastávka skibusu je 250 m od rezidencie.

UBYTOVANIE: Apartmány sú pohodlne zariadené v typickom vysokohorskom štýle s dreveným nábytkom.
Typ B pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou.
Typ C pre 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby alebo 2 rozkladacími lôžkami pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou.

STRAVOVANIE: individuálne
PARKOVISKO: vonkajšie parkovisko
NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 16:00-19:00, odchod do 09:30, min. 7 nocí (min. 3 noci od 03.12.-24.12.2011).

KÓD: VDF007S
8. No name apartmány - Predazzo (1018 m)

8. No name apartmány - Predazzo (1018 m)

POLOHA: Rezidencie sa nachádzajú neďaleko centra v mestečku Predazzo na pokojnom a slnečnom mieste.

VZDIALENOSŤ OD LANOVIEK/SVAHOV: 1,5 km
od Ski centra Latemar (svahy Val di Fiemme - Obereggen). Zastávka skibusu je neďaleko rezidencií.

UBYTOVANIE: Apartmány sú pohodlne zariadené, líšia sa štýlom podľa vkusu majiteľov. 
Typ B pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby alebo prístelkou, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou.
Typ C pre 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby alebo prístelkou, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchou.

STRAVOVANIE: individuálne
PARKOVISKO: vonkajšie parkovisko
NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 16:00-19:00, odchod do 09:30, min. 7 nocí (min. 5 nocí od02.01.-07.01.2012).
UPOZORNENIE: apartmány sa nachádzajú v súkromných budovách, v prípade neskorého príchodu bez predbežného oznámenia nie je možné garantovať ubytovanie a je nutné zaplatiť poplatok za oneskorenie 50 €/apartmán.

KÓD: VDF008S

9. Hotel Lagorai **** - Cavalese (1000 m)

9. Hotel Lagorai **** - Cavalese (1000 m)

POLOHA: Hotel sa nachádza v očarujúcom prostredí na okraji mestečka Cavalese (cca 300 m), odkiaľ môžete obdivovať nádhernú horskú scenériu Dolomít. Hotel je známy svojou príjemnou atmosférou, nájdete tu rôzne typy izieb a exkluzívnych apartmánov a to všetko umožní vychutnať si nezabudnuteľnú dovolenku. 

VZDIALENOSŤ OD LANOVIEK/SVAHOV: 800 m od svahov Alpe Cermis - Val di Fiemme - Obereggen. Zastávka skibusu je 10 m od hotela.

UBYTOVANIE: Izby sú elegantne zariadené a vybavené príslušenstvom ako telefón, SAT TV, minibar, trezor, prístup na internet, v mramorom obloženej kúpeľni nechýba kozmetické zrkadielko, sušič vlasov, župan a dvojité umývadlo.
Typ Erika: izba (20 m2) pre 2 osoby, balkón, kúpeľňa so sprchou.
Typ Genziana: junior suite (25 m2) pre max. 4 osoby, balkón, kúpeľňa so sprchou.

STRAVOVANIE: polpenzia: raňajky formou bufetu so širokou ponukou (v ponuke sú tiež bio produkty), poludňajšie občerstvenie od 15:00-17:00 - domáce koláče a zákusky, slané občerstvenie, nápoje, večera – výber zo 4 jedál (veľký výber zeleniny, syrov, ovocia a dezertov) 
VYBAVENIE A SLUŽBY: Hotel ponúka aj služby relax a fitness centra: parný kúpeľ, fínska sauna, bylinná sauna, Kneippov kúpeľ, relaxačná zóna s vyhrievanými lehátkami, bazén s masážami, vodopády a plávanie proti prúdu, detský bazén, solárium, masáže, centrum krásy, bar s panoramatickou slnečnou terasou, tyrolská izba, konferenčná miestnosť, internetová miestnosť, zábava pre deti i dospelých. Zvieratá sú povolené do hmotnosti 5 kg.
PARKOVISKO: podzemné garáže
NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 14:00-18:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (min. 3 noci od 08.12.-11.12.2011). V prípade neskorého príchodu je nutné kontaktovať hotel.

KÓD: VDF009S

10. Hotel Liz *** - Predazzo (1018 m)

10. Hotel Liz *** - Predazzo (1018 m)

POLOHA: Hotel sa nachádza na začiatku mesta Predazzo, niekoľko minút chôdze od centra mesta a autobusovej stanice. Predazzo je jedno z najobľúbenejších letných a zimných dovolenkových stredísk, v srdci Dolomít, neďaleko lyžiarskych stredísk Ski Latemar, Obereggen – Pampeago, Alpe di Lusia a Alpe Cermis, ľahko dostupných skibusom. Vďaka svojím službám si v hoteli môžu hostia vychutnať relax a pokoj. Hotelová kuchyňa ponúka typické jedlá tejto oblasti .

VZDIALENOSŤ OD LANOVIEK/SVAHOV: 1 km od svahov Ski centra Latemar - Val di Fiemme - Obereggen. Zastávka skibusu je priamo pred hotelom. Bežkárske trate sú iba 10 m od hotela.

UBYTOVANIE: Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu so sušičom vlasov, telefón, prístup na internet, SAT TV, trezor. Väčšina má panoramatický balkón.

STRAVOVANIE: polpenzia: raňajky formou bufetu, večera – výber z menu a zeleninový bufet
VYBAVENIE A SLUŽBY: nové relax centrum so saunou, tureckým kúpeľom, hydromasážou a soláriom, telocvičňa s bicyklom, bežiacim pásom a steperom, bar, spoločenská miestnosť s TV, bicykle, stolný tenis, priestranná súkromná záhrada, ihrisko pre deti, vyhrievaná úschovňa lyží, výťah.
PARKOVISKO: súkromné parkovisko, vnútorné garáže.
NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 14:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KÓD: VDF010S

prejsť na stránku: [1] 2 3

NAJ.sk
webdesign © bart.sk