Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sardínia

Ostrov Sardínia

Kúzelný ostrov v Stredozemnom mori s čarokrásnymi pieščitými plážami, azúrovým morom a nezničenou prírodou. Sardínia uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších, ktorí hľadajú kľud, odpočinok v krásnej prírode, ale i komfort. Patrí k najmenej osídleným talianskym ostrovom. Tichá horská krajina a tisíce typických okrúhlych obytných veží z doby kamennej a bronzovej, okúzľujúce mestečká a rozprávkové pobrežie garantujú atraktívnu dovolenku.
Najlepšie sa na Sardíniu doplavíte z Janova, Livorna a Civitavecchia. Cesta trajektom trvá približne 10 hodín. Letisko sa nachádza v Cagliari, Olbia a Alghero.Muravera / Colostrai

prejsť na stránku: [1]
1. Eden Village Colostrai

1. Eden Village Colostrai

Rezort sa nachádza na juhovýchodnej Sardínii v chránenej časti Colostrai, ktorá je plná zelene a citrusových plantáží. Rezort ponúka výhľad na dlhú piesočnatú pláž a priehľadne čisté more. Svojou architektúrou pripomína atmosféru tradičnej sardínskej dediny a ponúka príjemné a útulné ubytovanie vybavené všetkým potrebným na strávenie príjemnej dovolenky plnej oddychu. Letisko v Cagliari je vzdialené 60 km.

PLÁŽ: priamo na pláži, piesočnatá pláž s plážovým servisom (1 slnečník + 2 lehátka/izba; plážový servis v 1. a 2. rade za poplatok). Pláž je prispôsobená aj pre imobilných hostí a k dispozícii sú aj 2 plavčíci, ktorí asistujú týmto hosťom.

CENTRUM: 7 km Muravera, 12 km Costa Rei.

UBYTOVANIE: k dispozícii je 148 izieb (izby Classic a izby s výhľadom na more), ktoré sa nachádzajú v hlavnej budove alebo v domčekoch v záhrade. Všetky sú vybavené kúpeľňou so sušičom na vlasy, klimatizáciou, TV, trezorom, telefónom a minibarom. Možnosť izieb pre 4 osoby, ktoré majú poschodovú posteľ. K dispozícii sú aj 4 izby pre imobilných hostí. 

STRAVOVANIE: „Soft“ all inclusive, „Hard“ all inclusive. „Soft“ all inclusive zahŕňa raňajky, obed a večeru formou bufetu (nápoje sú zahrnuté v cene - voda, víno, nealkoholické nápoje, čapované pivo), nealkoholické nápoje z automatu počas celého dňa, snacky od 11:30-12:30 a 16:30-17:30. „Hard“ all inclusive (za príplatok) zahŕňa víno, pivo a nealkoholické nápoje počas celého dňa, talianske alkoholické nápoje, kávu a čaj. Reštaurácia ponúka aj varenie priamo pred zrakom hostí a rôzne tématické večery počas týždňa.

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, spoločenská a TV miestnosť, detský kútik s mikrovlnnou rúrou a ohrievačom fliaš, obchody, fotograf, kaderníctvo, obchod s bylinkami, obchod s tradičnými produktami. Možnosť prenájmu áut, motoriek a bicyklov (za poplatok). Rezort ponúka aj tzv. „Baby service“ čo je zapožičanie kočiara, redukcie na WC, ohrievača fliaš a k dispozícii je aj 1 balík plienok, 1 balík plienok do vody, 2x denne snack, vysoká stolička (pre deti do 2 rokov je „Baby service“ povinný, za poplatok). V nedele je k dispozícii transfer do kostola v meste Muravera. 

ŠPORT A ZÁBAVA: bazén s časťou pre deti, bocce, tenisové kurty, viacúčelové ihrisko, plážový tenis, centrum s masážami, potápačské centrum s kurzami pre deti aj dospelých a denné potápanie. K dispozícii je aj mini klub pre deti (3-11 rokov „Tarta Club“) a junior klub pre deti (12-17 rokov „Jek Club“), v ktorých je organizovaný denný aj večerný zábavný program (rôzne súťaže, športy a predstavenia v amfiteátri). V blízkosti možnosť jazdy na koni a absolvovanie rôznych výletov a exkurzií.

BALÍČEK PRE RADOSŤ („Small privilages“): za poplatok, zahŕňa: súkromný check-in, košík s ovocím na izbe pri príchode, prvé naplnenie minibaru, extra upratovanie (ráno a večer), rezervovaný stôl v reštaurácii a plážový servis na pláži (v 1. a 2. rade).

PARKOVISKO: nekryté a nestrážené.

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa (ľubovoľný v termínoch 1.6.-14.6. a 7.9.-20.9.), príchod 17:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KOD: SAR140017E

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie so soft all inclusive na osobu a noc.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: pobytová taxa (01.06.-30.09.) 2 €/osoba/noc.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: príplatok za 1 osobu v 1/2 izbe 40% (15.06.-07.09.), výhľad na more 97 €/osoba/týždeň, hard all inclusive 72 €/osoba/týždeň, platba na mieste: detská súprava (0-2 r.) 12 €/osoba/noc.
DETI DO 2 ROKOV: zdarma, v izbe s 2 dospelými.
ŠPECIÁLNA PONUKA: 1 dospelý a 1 dieťa od 2-17 r. = 1 dospelá osoba + 50% zľava na dieťa, okrem termínov 15.06.-07.09.
prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk