Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sicília

Ostrov Sicília

Tento najväčší ostrov Stredozemného mora bol kvôli svojej strategicky dôležitej polohe na križovatke námorných ciest často cieľom dobyvateľov. Na jeho kultúre zanechali stopy Gréci, Rimania, Arabi, Normani, Francúzi i Španieli. Aj preto je sicílska kultúra taká odlišná od zvyšku Európy. Krásne pobrežie s najväčším počtom slnečných dní v Európe prechádza vo vnútrozemí do hornatého, riedko osídleného a neprístupného územia. Na ostrove sa nachádza ešte stále činná sopka Etna, z ktorej lávy bolo znovu vybudované mesto Catánia.Compofelice di Roccella

prejsť na stránku: [1]
1. Acacia Resort ****

1. Acacia Resort ****

Rezort sa nachádza na Sicílii a je obklopený pohorím zvaným Madonie. Ponúka služby profesionálneho personálu, ako aj výber z menu ktoré je pripravované podľa tradičnej sicílskej i národnej kuchyne. Veľmi atraktívne je aj nové wellness centrum (otvorené v roku 2011), ktoré sa nachádza na vrchnom poschodí jedenej z budov rezortu. O zábavu v rezorte sa stále stará tím animátorov a pripravuje rôzne aktivity pre deti aj dospelých. Najbližšie letisko je v meste Palermo vzdialenom 84 km.

PLÁŽ: priamo na pláži, piesočnato-kamienková pláž s plážovým servisom.

CENTRUM: 3,5 km Campofelice di Roccella, 15 km Cefalù.

UBYTOVANIE: k dispozícii je 240 elegantne zariadených izieb. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy, telefónom, SAT TV, minibarom (konzumácia za poplatok), klimatizáciou, trezorom, balkónom alebo terasou. Izby s výhľadom na bazén alebo na more za poplatok.

Izba Standard: v malých vilkách na prízemí, ktoré sú roztrúsené v záhrade rezortu. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti od 2-12 rokov alebo 3 dospelé osoby.

Izba Superior: v hlavnej budove s 3 výťahmi. Majú príjemný súkromný balkón vybavený stolom a stoličkami. Možnosť prepojenia izieb. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti od 2-12 rokov alebo 3 dospelé osoby.

STRAVOVANIE: raňajky, polpenzia, plná penzia a plná penzia „light“. Raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetu vo vnútornej reštaurácii alebo na vonkajšej terase. Plná penzia „light“ zahŕňa: raňajky, večere a ľahký obed, 2-chodové menu pozostávajúce z 1 hlavného chodu a dezertu. Každý týždeň je usporadúvaný tématický večer. Možnosť večere aj výberom z menu (na vyžiadanie, za poplatok).

VYBAVENIE A SLUŽBY: centrálny klimatizovaný bar, piano bar, bar pri bazéne, obchod, spoločenská miestnosť, miestnosť s TV, kaderník (na vyžiadanie). Za poplatok: prenájom kočiara, stráženie detí a služby lekára (na vyžiadanie). Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA: bazén so slnečníkmi a lehátkami, vonkajšie fitnes centrum, herňa, mini klub a junior klub (9.6.-15.9.), menšie futbalové ihrisko, tenis (na vyžiadanie). Za poplatok: biliard, stolný tenis, plážové uteráky, vnútorné fitnes centrum, rôzne exkurzie, prenájom vodných bicyklov, kanoe, golfové kurzy (5 km od rezortu). Nové wellness centrum ponúka bazén s vírivkami a panoramatickým výhľadom, turecké kúpele, arómaterapia, sauna, Kneippov kúpeľ a kardio-fitnes.

KLUBOVÁ KARTA (povinná): za poplatok (pre osoby nad 4 roky), zahŕňa: denný a večerný zábavný program, súťaže, piano bar, predstavenia v amfiteátri, využívanie bazéna, fitnes v záhrade, jóga, tenis (na vyžiadanie), menšie futbalové ihrisko, volejbal, aerobik, stolný tenis, tanec, mini klub a junior klub, poobedňajší snack pre deti (koláče a zmrzlina), plážový servis (1.5.-1.10.).

PARKOVISKO: nekryté a nestrážené.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 16:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KÓD: SIC140001E
2. Hotel Residence Dolcestate****

2. Hotel Residence Dolcestate****

POLOHA: Novopostavený hotelovo - rezidenčný komplex sa nachádza na jednom z najpodmanivejších miest Sicílie, medzi antickými ruinami gréckeho mesta Himera, len 18 km od kúzelného mestečka Cefalú. Strategická poloha umožňuje návštevu najväčších zaujímavostí ostrova– mesta Palermo, Údolia chrámov v Agrigente, či Liparských ostrovov.

PLÁŽ: cca 100 m, piesočnatá pláž s okruhliakmi, súkromná hotelová pláž s lehátkami a slnečníkmi.

CENTRUM: 2,5 km od Campofelice di Roccella.

UBYTOVANIE: Komplex ponúka 60 hotelových izieb (cenník na vyžiadanie) a 20 apartmánov. Vkusne zariadené apartmány v stredomorskom štýle sú ladené v príjemných teplých farbách.
Typ B pre max. 4 osoby: všetky apartmány pozostávajú z obývacej miestnosti s kuchynským kútom a divánom, spálne s manželskou posteľou, kúpeľne so sprchou a zariadenej terasy/ záhradky.

STRAVOVANIE: individuálne. Možnosť stravovania sa v hotelovej reštaurácii.
VYBAVENIE A SLUŽBY: Recepcia, výťahy, klimatizovaná reštaurácia s kapacitou 200 miest, slnečná terasa s lehátkami, bar pri bazéne a v hale, kongresová miestnosť s kapacitou vyše 400 osôb, ďalšie konferenčné miestnosti. V areáli nájdu klienti obchod so zaujímavými suvenírmi.
ŠPORTA ZÁBAVA: V rámci klubovej karty (za poplatok) sú k dispozícii 2 bazény s lehátkami a slnečníkmi ( jeden z bazénov s detskou časťou), multifunkčné ihrisko vhodné pre futbal, tenis a volejbal, bocce, stolný tenis. V amfiteátri s kapacitou 300 osôb sa každý večer konajú zábavné programy a predstavenia, najmenší sa pobavia v miniklube, kde je pre nich pripravených množstvo hier a zábavy. Len 4 km od hotela sa nachádza medzinárodné golfové ihrisko s 18 jamkami.
PARKOVISKO: súkromné parkovisko v komplexe

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 16:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KOD: SICN

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk