Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sicília

Ostrov Sicília

Tento najväčší ostrov Stredozemného mora bol kvôli svojej strategicky dôležitej polohe na križovatke námorných ciest často cieľom dobyvateľov. Na jeho kultúre zanechali stopy Gréci, Rimania, Arabi, Normani, Francúzi i Španieli. Aj preto je sicílska kultúra taká odlišná od zvyšku Európy. Krásne pobrežie s najväčším počtom slnečných dní v Európe prechádza vo vnútrozemí do hornatého, riedko osídleného a neprístupného územia. Na ostrove sa nachádza ešte stále činná sopka Etna, z ktorej lávy bolo znovu vybudované mesto Catánia.Marina di Ragusa

prejsť na stránku: [1]
1. Prázdninový komplex Pomelia

1. Prázdninový komplex Pomelia

POLOHA: Novopostavený moderný komplex prázdninových viliek v juhovýchodnej časti ostrova, pár metrov od pláže a centra najobľúbenejšieho juhosicílskeho letoviska Marina di Ragusa. Tento región Sicílie je známy vďaka výnimočnej barokovej architektúre, dlhým piesočnatým plážam a kulinárskym špecialitám. Určite si nenechajte ujsť návštevu týchto miest: Scicli 12 km, Ragusa Ibla 25 km, Modica 30 km, Noto 70 km, Sirakúzy 106 km, sopka Etna 135 km, Údolie chrámov v Agrigento 139 km, Taormina 182 km. Prístav Pozzallo, odkiaľ premávajú lodné trajekty na ostrov Malta, je vzdialený len 32 km,.

PLÁŽ: 100 m, piesočnatá pláž so zlatým pieskom a postupným klesaním do mora. Pláž voľná i súkromná s plážovým servisom za poplatok. Na vyžiadanie (za poplatok) možnosť i prenájmu slnečníka a prenosného lehátka, ktoré si môžete umiestniť na voľnej pláži.

CENTRUM: plážová promenáda je vzdialená 100 m, centrum Marina di Ragusa cca 800 m

UBYTOVANIE: Rezidencia sa skladá z 11 luxusne vybavených apartmánov situovaných v jednoposchodových vilách s priestrannou zariadenou terasou (na 1. poschodí) alebo záhradkou (na prízemí). Apartmány sú komfortne a vkusne zariadené najmodernejším nábytkom.
Apartmán typu C na prízemí - ideálny pre 2-4 osoby (max 6 osôb) - Eolo: klimatizovaný apartmán vybavený práčkou, umývačkou riadu, TV a sušičom na vlasy: obývacia miestnosť s vybaveným kuchynským kútom (sporák, rúra, chladnička s mrazničkou) a divánom, spálňa s manželskou posteľou, ďalšia izba s 2 samostatnými lôžkami, 2 kúpeľne so sprchou, záhrada, krytá veranda so stolom a stoličkami.
Apartmány typu C na 1. poschodí - ideálne pre 2-4 osoby (max 6 osôb) - Levante, Libeccio, Zefiro, Grecale, Mezzogiorno, Xanto: klimatizované apartmány vybavené práčkou, TV, trezorom a sušičom na vlasy: obývacia miestnosť s vybaveným kuchynským kútom (sporák, rúra, chladnička s mrazničkou) a divánom, spálňa s manželskou posteľou, ďalšia izba s 2 samostatnými lôžkami, 2 kúpeľne so sprchou, krytá terasa so stolom a stoličkami.
Apartmány typu D na prízemí - ideálne pre 4-6 osôb (max 8 osôb) - Scirocco, Ponente, Maestrale, Ostro: klimatizované apartmány vybavené práčkou, TV, trezorom a sušičom na vlasy: obývacia miestnosť s vybaveným kuchynským kútom (sporák, rúra, chladnička s mrazničkou) a divánom, spálňa s manželskou posteľou, 2 izby s 2 samostatnými lôžkami, 2 kúpeľne so sprchou, záhrada, krytá veranda so stolom a stoličkami.

STRAVOVANIE: individuálne
VYBAVENIE A SLUŽBY: V rámci základného vybavenia apartmánu nájdete i tzv. „balíček na privítanie“ pozostávajúci z nasledujúcich potravín: extra panenský olivový olej, ocot, soľ, cukor, espresso, voda, coca cola, nutella, džem, sendvič, mlieko, sušienky, tašky do koša a prací prášok. Za poplatok možnosť požičania horských bicyklov, detského kočíka, detskej stoličky, prenosného slnečníka a stoličky na pláž. Možnosť objednania taxi.
Malé zvieratá povolené zdarma (na vyžiadanie).
ŠPORT A ZÁBAVA: Široká možnosť vodných športov na pláži ako napríklad windsurfi ng, kanoe. V okolí cca 2 km nájdu návštevníci tenisové kurty a futbalové ihriská. Letovisko Marina di Ragusa je známe turistické centrum s množstvom barov, reštaurácií a nočných klubov. V letnej sezóne je v meste rušný nočný život.
PARKOVISKO: vyhradené 1 parkovacie miesto na apartmán vnútri komplexu.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 16:00-19:00, odchod do 11:00, min. 7 nocí v období 26/06-20/08, v ostatných termínoch na vyžiadanie kratší pobyt.

 

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk