Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Toskánsko

Toskánsko

Toskánsko ( názov pochádza z lat. výrazu Tusci označujúci Etruskov) je prekrásny kraj v strednom Taliansku, ktoré na východe obmývajú vody Tyrrhenského mora. Nížinatý charakter má pobrežná oblasť v okolí Pisy a Livorna. Charakteristickým znakom Toskánskej vrchoviny sú cyprusy a vinice. Pýši sa bohatosťou historických pamiatok a v neposlednom rade aj vínom - najslávnejšie Chianti. K najvýznamnejším mestám tohto kraja patria: Florencia, Siena, Pisa, Lucca a Livorno. Nájdete tu aj známe termálne kúpele Montecatini Terme či Bagni di Lucca. Toskánsko jedným z najbohatších talianskych krajov s najvyššou životnou úrovňou.Castiglione della Pescaia

prejsť na stránku: [1]
1. Rezidencia Roccamare ****

1. Rezidencia Roccamare ****

Apartmány a vilky ponorené do zelene borovicového lesa, dýchajúce atmosférou súkromia i domáceho pohodlia. Apartmány boli navrhnuté špičkovými architektmi tak, aby vďaka hre s materiálom, pastelovými farbami a nezameniteľnému toskánskemu štýlu dali život harmonickému a elegantnému prostrediu.

Pláž:
100-350 m, súkromná piesočnatá pláž s plážovým servisom na apartmán (1 slnečník + 2 plážové lehátka) v cene.

Centrum:
5 km Castiglione della Pescaia

Ubytovanie:

Všetky apartmány na prízemí majú vybavenú vonkajšiu verandu a na poschodí balkón, navyše vilky a bungalovy majú samostatný vchod. Apartmány sú vybavené klimatizáciou, kúrením, telefónom, TV SAT, trezorom, plne vybaveným kuchynským kútom.
Typ A pre max 2 osoby (apartmán): na prízemí alebo 1.poschodí - veľká obývacia miestnosť s 2 lôžkami a kuchynským kútom, kúpeľňa.
Typ B pre max 3 osoby (bungalov): na prízemí, obývacia miestnosť s gaučom pre 1 osobu a krbom, spálňa s 2 lôžkami, kúpeľňa. 
Typ C1 pre max 5 osôb (bungalov): na prízemí, obývacia miestnosť s gaučom pre 1 osobu a krbom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 lôžkami, kúpeľňa.
Typ C2 pre max 5 osôb (nezávislá vilka):  na prízemí, s veľkou vonkajšou verandou, obývacou miestnosťou s gaučom pre 1 osobu a krbom, spálňou s manželskou posteľou, spálňou s 2 lôžkami, kúpeľňa s vaňou a kúpeľňa so sprchou. 
Typ D pre max 7 osôb (nezávislá vilka):  na prízemí, s veľkou vonkajšou verandou, obývacou miestnosťou s gaučom pre 1 osobu a krbom, spálňou s manželskou posteľou, 2 spálne s 2 lôžkami, kúpeľňa s vaňou a kúpeľňa so sprchou.

Pre zabezpečenie krásnej dovolenky rezidencia ponúka 3 balíky doplnkových služieb (povinné 30.6.-31.8.): 
Balík "Comfort" - balík na 7 dní zahŕňa dennú výmenu uterákov, vybavenie kúpeľne a kuchyne, neperlivá a perlivá minerálna voda, 1 plážová osuška/osoba/2 výmeny, denné upratovanie apartmánu. 
Balík "Elegant" - balík na 7 dní zahŕňa denné upratovanie apartmánu, dennú výmenu kúpeľňových a plážových osušiek, vybavenie kúpeľne a kuchyne, neperlivá a perlivá minerálka a nealkoholické nápoje, alkoholický nápoj na privítanie, misku čerstvého ovocia dvakrát týždenne, fľaša extra panenského oleja vyrobeného v Castellina - Chianti (Siena), víno Chianti Classico D.o.c., obľúbené noviny každý deň.
Balík "Royal" - denné upratovanie apartmánu, denná výmena uterákov a posteľnej bielizne, vybavenie kúpeľne a kuchyne, neperlivá a perlivá minerálka a nealkoholické nápoje, alkoholický nápoj na privítanie, 1 plážová osuška/osoba/denná výmena, košík čerstvého ovocia a čerstvé kvety 2x za týždeň, fľaša extra panenského oleja vyrobeného v Castellina - Chianti (Siena), víno Chianti Classico D.o.c., plážový servis v prvej línii od mora, obľúbené noviny každý deň.

Stravovanie:
individuálne, možnosť doobjednať polpenziu v reštauráciách „ La Rocca“, „ La Piscina“

Vybavenie a služby:
výmena bielizne a uterákov raz v týždni, reštaurácie „ La Rocca“ a „ La Piscina“, bar „ Bar Spiaggia“. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
miniklub, detské ihrisko, tenisové a basketbalové kurty, volejbalové a futbalové ihrisko, minigolf, ping-pong, bazén, požičovňa bicyklov

Parkovisko:
súkromné nestrážené parkovisko s elektronickou vstupnou kartou, vyhradené 1 parkovacie miesto na apartmán

Nástupné dni:
sobota, príchod 18:00-20:00, odchodu do 10:00, 7 nocí (na vyžiadanie ľubovoľné).

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), posteľná bielizeň a uteráky, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka / apt.), klimatizácia, kryté parkovisko, mini klub (4-12 r.) od 31.05.-10.10., vodný aerobic a iné športové aktivity od 01.08.-31.08.
POVINNÝ PRÍPLATOK - platba na mieste: pobytová taxa max. 1 €/osoba/noc os 01.04.-30.09. , deti do 11 r. bez poplatku, balíčky v období 30.6.-31.8. (viď cenník).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: postieľka 15 €/noc.

2. Hotel Roccamare ****

2. Hotel Roccamare ****

POLOHA:V dokonalom raji panenskej prírody, v oblasti „ Le Rocchette“ vás medzi Punta Ala a Argentario očakáva elegantný 4-hviezdičkový hotel Roccamare. Je pohodlným útočiskom pre všetkých, ktorí hľadajú pokoj a relax na jednom z najsugestívnejších miest Toskánska, v prostredí, kde sa luxus a rafi novanosť snúbi s tradíciou a jednoduchosťou.

PLÁŽ: 50 m, súkromná piesočnatá pláž s plážovým servisom v cene (1 slnečník, 2 plážové lehátka/izba).

CENTRUM:
5 km Castiglione della Pescaia

UBYTOVANIE: Hotelové izby sú charakteristické dôrazom na najmenšie detaily, každá z izieb je unikátna, s jasnými slnečnými farbami podčiarkujúcimi teplú atmosféru. Všetkých 51 izieb je vybavených komfortne s klimatizáciou, TV SAT, mini barom a telefónom. Izby sú s výhľadom na more alebo na píniový les. Možnosť 1 alebo 2 prísteliek.

STRAVOVANIE: polpenzia. Raňajky formou bufetu, večere servírované v reštauráciách „ La Rocca“ a „ La Piscina“. Vychýrený šéfkuchár pripravuje špeciality podľa toskánskych tradícií, morské jedlá a menu zložené z najlepších receptov národnej i svetovej kuchyne.
VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, reštaurácie „ La Rocca“ a „ La Piscina“, plážový bar, piano bar so živou hudbou, výťah, parkovisko, konferenčná miestnosť, miestnosť na čítanie, minimarket, denná tlač, Wi-Fi internet v spoločných priestoroch.
Zvieratá nie sú povolené.
ŠPORT A ZÁBAVA: miniklub, detské ihrisko, tenisové a basketbalové kurty, volejbalové a futbalové ihrisko, minigolf, ping-pong, bazén, požičovňa bicyklov
PARKOVISKO: súkromné parkovisko s elektronickou vstupnou kartou, vyhradené 1 parkovacie miesto na apartmán.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota (na vyžiadanie ľubovoľné), príchod 15:00-20:00, odchodu do 10:00, 7 nocí (na vyžiadanie ľubovoľné).

 

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a 7 nocí, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka / izba), kryté parkovisko, mini klub (4-12 r.) od 31.05.-10.10., vodný aerobic a iné športové aktivity od 01.08.-31.08.
POVINNÝ PRÍPLATOK - platba na mieste: pobytová taxa max. 1 €/osoba/noc os 01.04.-30.09. , deti do 11 r. bez poplatku.
DETI DO 2 ROKOV: zdarma, v izbe s 2 dospelými.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk