Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Toskánsko

Toskánsko

Toskánsko ( názov pochádza z lat. výrazu Tusci označujúci Etruskov) je prekrásny kraj v strednom Taliansku, ktoré na východe obmývajú vody Tyrrhenského mora. Nížinatý charakter má pobrežná oblasť v okolí Pisy a Livorna. Charakteristickým znakom Toskánskej vrchoviny sú cyprusy a vinice. Pýši sa bohatosťou historických pamiatok a v neposlednom rade aj vínom - najslávnejšie Chianti. K najvýznamnejším mestám tohto kraja patria: Florencia, Siena, Pisa, Lucca a Livorno. Nájdete tu aj známe termálne kúpele Montecatini Terme či Bagni di Lucca. Toskánsko jedným z najbohatších talianskych krajov s najvyššou životnou úrovňou.Marina di Cecina

prejsť na stránku: [1]
1. Rezidencia Rosa dei Venti

1. Rezidencia Rosa dei Venti

Nová prázdninová rezidencia Rosa dei Venti sa nachádza v oblasti Rosignano Marittimo, 600 m od centra a 700 m od mora.
 
Pláž:
cca 700 m od piesočnatej pláže.

Centrum:
600 m.

Ubytovanie: k dispozícii je 55 novopostavených apartmánov, vybavených novým nábytkom, kuchynským kútom s chladničkou,TV SAT, terasou. Nachádzajú sa na prízemí alebo na prvom poschodí.
Typ A pre 2 osoby: jednoizbový apartmán na prvom poschodí: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, izba s manželskou posteľou, kúpeľna so sprchou/ WC, trezor a pripojenie k internetu.
Typ B1 pre 4 osoby: dvojizbový apartmán, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou pre dve osoby, dvojlôžková izba, sprcha/ WC.
Typ B2 pre 6 osôb: dvojizbový apartmán, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou pre dve osoby, dvojlôžková izba, otvorená galéria s jedným  lôžkom, 2x sprcha/ WC.
Typ C pre 6 osôb: trojizbový apartmán, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou pre dve osoby, dvojlôžková izba, 2 x sprcha/ WC, dvojlôžková izba.
Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
bar/ kaviareň, recepcia, malá posilňovňa, stolný tenis, tenisové ihrisko a malé futbalové ihrisko (zdarma), detský kútik, parkovisko, záhrada, práčovňa (platí sa na mieste).

Šport a zábava:
1 bazén pre dospelých (10 x 20 mt), 1 bazén pre deti (10 x 7 mt), jacuzzi, lehátka pri bazéne ( kúpacie čiapky sú povinné). Animácie pre dospelých a deti.

Parkovisko:
súkromné parkovisko.
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí.
POVINNÉ PRíPLATKY - platba na mieste: pobytová taxa 1,5 €/osoba/deň (max 20 dní), deti do 14 r. bez poplatku, paušálny poplatok (spotreba energií, vstup do bazéna, ihrisko na plážový volejbal a futbal, malá posilňovňa, animačný program 14.06.-06.09., parkovisko) 4 €/osoba nad 4 r./deň od 14.06.-06.09., 2,5 €/osoba nad 4 r./deň v ostatných termínoch.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: postieľka 25 €/týždeň, malé zvieratá 60 €/týždeň (v Tramontana), klimatizácia typ A 6 €/deň, typ B1 8 €/deň, typ B2 9 €/deň, typ C 11 €/deň, požičanie bicykla 12 €/týždeň.
KAUCIA: 150 € - 200 €
Pozn.: klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 20 €.
2. Hotel Rezidencia Stella Marina ***

2. Hotel Rezidencia Stella Marina ***

Nedávno rekonštruovaná budova sa nachádza na pobrežnej promenáde v pôvabnej lokalite Cecina Mare. Je obklopená zeleňou a situovaná v blízkosti krásnej piesočnatej pláže.

Pláž: 10 m, široká pláž s jemným svetlým pieskom, piesočnatými dunami a zeleňou. Časť pláže voľná, časť pláže súkromná s plážovým servisom (v klubovej karte).

Centrum: 300 m od centra.

Ubytovanie: komplex sa skladá z hlavnej 3-poschodovej budovy s hotelovými izbami. Niektoré s balkónom/malou teraskou so záhradným nábytkom. Vo vedľajšej 3-poschodovej budove sa nachádzajú apartmány.
Apartmány sú kompletne renovované s novým zariadením. Všetky apartmány sú zariadené obývacou miestnosťou s kuchynským kútom, kúpeľnou so sprchou, trezorom, telefónom, TV SAT, klimatizáciou (za poplatok).
Typ A1 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť vizuálne rozdelená na dennú časť s divánom pre 2 osoby, nočná časť s manželskou posteľou, balkón so záhradným nábytkom.
Typ A2 pre max. 6 osôb: obývacia miestnosť vizuálne rozdelená na dennú časť s divánom pre 2 osoby, nočná časť s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, balkón so záhradným nábytkom.
Hotelové izby sú 2-4 lôžkové. Všetky sú nedávno renovované, zariadené telefónom, trezorom, TV SAT, klimatizáciou, kúpeľňou so sprchou.
Izba Standard: jednoducho a funkčne zariadené. Niektoré so zariadenou terasou. Možnosť 3. a 4. lôžka (poschodová posteľ).
Izba s výhľadom na more: zariadené novým nábytkom. Balkón alebo terasa s výhľadom na more. Možnosť 3. a 4. lôžka (poschodová posteľ).

Stravovanie: apartmány - individuálne, hotel - polpenzia alebo plná penzia. Nápoje nie sú zahrnuté v cene.

Vybavenie a služby: vstupná hala s recepciou, TV miestnosť, kongresová miestnosť, reštaurácia, výťah (v hotelovej časti), diskotéka, animácie a miniklub (deti 4-10 r.) vo vybavenej časti pre deti (v klubovej karte). V blízkosti sa nachádza pizzeria, reštaurácie, bar, butiky, novinový stánok, diskotéky, lekáreň, lekárske centrum. Malé zvieratá povolené (na vyžiadanie).

Šport a zábava: stolný tenis, bazén, plážové lehátka, kresielka a slnečníky (v klubovej karte). V okolí sa nachádzajú tenisové kurty, futbalové ihrisko, jazda na koni, viac ako 50 km dlhé trasy vhodné pre jogging a horské bicyklovanie. Pozdĺž pobrežia je možnosť vodných športov, windsurfing, plachtenie. Výlety a prechádzky na koni za poplatok.

Klubová karta: (na vyžiadanie): za poplatok od 5 r., zahŕňa: privítací drink, animácie a miniklub s kvalifikovaným personálom v stanovených časoch vo vyhradenej zóne vybavenej šmykľavkami, hojdačkami (08.06.-08.09.), vstup do bazéna, so slnečnou terasou s plážovými lehátkami, kresielkami, slnečníkmi, (1 plážové lehátko + 1 plážové kresielko + 1 slnečník na izbu/apartmán), skupinové kurzy plávania, gymnastika, aerobik, vodná gymnastika, solárium, turnaje, denné hry, večerné zábavné programy, stolný tenis, použitie vodných bicyklov.

Parkovisko: súkromné, nestrážené parkovisko, do vyčerpania miest.

NÁSTUPNÉ DNI:
rezidencia: sobota, príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (v mimosezóne min. 3 noci).
hotel: ľubovoľné, príchod 17:00, odchod do 10:00, min. 1 noc.


3. Villaggio Rezidencia La Cecinella

3. Villaggio Rezidencia La Cecinella

POLOHA: Komfortné villaggio s celoročnou prevádzkou sa nachádza 800 m od mora. Má výbornú polohu na organizovanie výletov do okolitých miest ako napr. Volterra, San Gimignano, Siena, Florencia, Pisa, Rím, či ostrov Elba.

PLÁŽ: 800 m (oddelená hustým borovicovým lesíkom), piesočnatá pláž so štrkom, pozvoľné klesanie do mora, väčšina pláže s plážovým servisom za poplatok, časť pláže voľná. Kyvadlová doprava na najbližšie voľné pláže zdarma (od polovice júna do polovice septembra). Cca 9 km Vada - známe pláže s bielym pieskom.

CENTRUM:
Marina di Cecina centrum cca 1,8 km

UBYTOVANIE: Všetkých 156 apartmánov je vybavených kúpeľňou so sprchovacím kútom, telefónnou linkou, TV SAT, trezorom, klimatizáciou (za povinný príplatok) a kúrením. Apartmány situované v rezidenciách na prízemí alebo na 1. poschodí a vo vilkách (pre 4 rodiny) na prízemí so záhradkou. V apartmánoch sa nenachádzajú poschodové postele. Niekoľko apartmánov typu A a B2 s bezbariérovým prístupom.
Typ A pre max 4 osoby: (v rezidencií) obývacia miestnosť s kuchynským kútom, diván pre 2 osoby, manželská posteľ, terasa.
Typ B1 pre max. 5 osôb: (v rezidencií) obývacia miestnosť s kuchynským kútom, manželský alebo dvojitý diván, spálňa s manželskou posteľou s ďalším dvojitým alebo manželským divánom, terasa.
Typ B2 pre max. 5 osôb: (vo vilkách) obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, veranda a záhradka.
Typ C pre max. 6 osôb: (vo vilkách) obývacia miestnosť s kuchynským kútom a manželským divánom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, veranda a záhradka.

STRAVOVANIE: individuálne, možnosť doobjednať polpenziu alebo plnú penziu na mieste
VYBAVENIE A SLUŽBY: práčovňa na žetóny, bankomat, mini-market, medicínske centrum, spoločenské priestory s Wi-Fi zdarma, bar, reštaurácia – pizzeria, trafi ka.
Malé zvieratá povolené na vyžiadanie za poplatok, nemajú prístup k pláži, k bazénu, do reštaurácie.
ŠPORT A ZÁBAVA: balík služieb zahŕňa: detské ihrisko, bazén pre deti, polo olympijský bazén pre dospelých, 2 tenisové kurty, fi tness centrum, lukostreľba (13.06 – 05.09), plážový volejbal, plážový tenis, bocce, animácie a miniklub (19.06 -05.09). Za poplatok wellness centrum, zapožičanie bicyklov a horských bicyklov, trávnaté futbalové ihrisko a umelé profesionálne ihrisko, kurzy windsurfi ngu (2,5 km), jazdiareň (500 m), Aquapark Cecina (3 km).
PARKOVISKO: súkromné nestrážené parkovisko s vyhradeným 1 parkovacím miestom na apartmán

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 17:00 – 21:00, odchod do 10:00, min.7 noci (v mimosezóne min. 3 noci).

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk