Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2017 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2015 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2011 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2017 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2017 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

MESTSKÁ TURISTIKA

Zabezpečíme pre Vás ubytovanie vo viac než 30 mestách po celom Taliansku1. kategória do 32 Eur: Najlacnejší druh 1-hviezdičkových hotelov. Izby majú spoločné príslušenstvo a bývajú dosť opotrebované. Tieto hotely však bývajú obvykle obsadené, pretože ich využívajú ľudia ako lacné trvalé ubytovanie.

2. kategória 32 - 50 Eur: Štandardný 1-hviezdičkový hotel s izbami s príslušenstvom aj bez príslušenstva a vo väčšine prípadov dostatočne pohodlný pre krátkodobý pobyt. V Benátkach, Florencii a letoviskách na severe je však veľkým šťastím nájsť jednohviezdičkový hotel v tejto cene.

3. kategória 50 - 65 Eur: Prevažne 2-hviezdičkové hotely, avšak niektoré z nich môžu mať izby so spoločným sociálnym zariadením. Za túto cenu je v niektorých lokalitách na izbe aj telefón a TV.

4. kategória 65 - 80 Eur: V Benátkach a vo Florencii bývajú v tejto kategórii 1-hviezdičkové hotely. V ostatných častiach krajiny dostanete za túto cenu peknú izbu v 2- alebo 3- hviezdičkovom hoteli, obvykle s kúpeľňou, telefónom a TV.

5. kategória 80 - 105 Eur: Za túto cenu dostanete izbu s kúpeľňou, telefónom a TV takmer kdekoľvek v Taliansku, v južnom Taliansku si za túto cenu budete užívať vcelku luxus.

6. kategória 105 - 130 Eur: Obvykle 3-hviezdičkový alebo horší 4-hviezdičkový hotel. Dá sa očakávať vysoká úroveň služieb včítane bazénu a reštaurácie. Vo Florencii a v Benátkach patria hotely v tejto cene ešte stále do niektorej z nižších kategórií.

7. kategória nad 130 Eur: Luxusné 4- a 5-hviezdičkové hotely. Konkrétna cena je určovaná na základe termínu, počtu osôb a aktuálneho stavu disponibilných kapacít. V prípade skupín poskytujú mnohé hotely zľavy - niekedy až do výšky 30-40%.

Orientačné cenové kategórie talianskych hotelov - uvádzajú minimálnu cenu, ktorú zaplatíte za dvojlôžkovú izbu (bez stravy) v hlavnej sezóne. Okrem turisticky najatraktívnejších oblastí trvá hlavná sezóna od júna do septembra. V mestách, ktoré sú turistami najviac vyhľadávané, ostávajú ceny vysoké od marca až do novembra.

Chianciano Termeprejsť na stránku: [1]
1. Hotel Bellaria***

1. Hotel Bellaria***

POLOHA: Hotel je situovaný v blízkosti termálnych kúpeľov v sviežom a panoramatickom prostredí.

UBYTOVANIE: Všetky izby majú TV a kúpeľňu s vaňou alebo sprchou. Hotel ponúka aj izby s balkónom, stropným ventilátorom, klimatizáciou a panoramatickým výhľadom na tri jazerá (Trasimeno, Montepulciano, Chiusi).

STRAVOVANIE: Reštaurácia hotela ponúka národné špeciality a najlepšie jedlá toskánskej kuchyne, ktoré sú servírované v príjemnej atmosfére.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hotel má 7 poschodí, výťah, bar, miesto na hranie pre deti, pripojenie na internet, záhradu, miestnosť s TV, terasu, parkovanie, garáž, miesto pre luxusné autá a reštauráciu.
2. Hotel Niagara***

2. Hotel Niagara***

POLOHA: Hotel bol nedávno zrekonštruovaný. Je situovaný v pokojnom a tichom prostredí, neďaleko kúpeľov a wellness centra. Je zariadený v príjemnom štýle a ponúka priateľskú atmosféru.

UBYTOVANIE: Hotel má 30 svetlých izieb, v ktorých sa dbalo na každý detail. Všetky sú vybavené TV, telefónom, privátnou kúpeľňou (so sprchou a sušičom na vlasy).

STRAVOVANIE: Reštaurácia je riadená majiteľmi hotela a ponúka – raňajky, obedy a večere, ktoré sú servírované v priestrannej hale vybavenej klimatizáciou. Menu je zložené z tradičných toskánskych jedál, ktoré sa pripravujú prevažne zo sezónnych surovín.

EXTERIÉR: Hotel je situovaný v jednej z najpokojnejších oblastí, 900m od kúpeľov „Terme di Sillene“ a „Terme di Sant´Elena“ a taktiež neďaleko starého mesta.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: V hoteli je športové centrum „Olimpus“ s telocvičňou, bazén v exteriéri aj interiéri, živá zábava a miniclub.
3. Hotel Ave***

3. Hotel Ave***

POLOHA: Hotel je situovaný v „Terre di Siena“, v centre Toskánska. Je to krásne centrum mesta Chianciano Terme a neďaleko sa nachádzajú termálne pramene.

UBYTOVANIE: Všetkých 60 izieb má privátnu kúpeľňu, priamu telefónnu linku, mini bar, satelitnú TV, sušič na vlasy a klimatizáciu. Väčšina izieb má tiež súkromný balkón.

STRAVOVANIE: V reštaurácii je výborná kuchyňa. Kuchyňa je nová a vybavená modernými technológiami. Používajú sa prírodné prísady.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hotel je riadený vlastníkmi a bol zrekonštruovaný pred dvoma rokmi. Ponúka moderný komfort a je klimatizovaný. Má mnoho otvorených priestranstiev ako sú záhrady a terasy so stolmi a stoličkami vhodnými na oddych. Je vybavený aj ihriskom pre deti, garážou a súkromným parkovaním pre autá aj autobusy. Izbový servis je v stanovený čas. size=
prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk