Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

MESTSKÁ TURISTIKA

Zabezpečíme pre Vás ubytovanie vo viac než 30 mestách po celom Taliansku1. kategória do 32 Eur: Najlacnejší druh 1-hviezdičkových hotelov. Izby majú spoločné príslušenstvo a bývajú dosť opotrebované. Tieto hotely však bývajú obvykle obsadené, pretože ich využívajú ľudia ako lacné trvalé ubytovanie.

2. kategória 32 - 50 Eur: Štandardný 1-hviezdičkový hotel s izbami s príslušenstvom aj bez príslušenstva a vo väčšine prípadov dostatočne pohodlný pre krátkodobý pobyt. V Benátkach, Florencii a letoviskách na severe je však veľkým šťastím nájsť jednohviezdičkový hotel v tejto cene.

3. kategória 50 - 65 Eur: Prevažne 2-hviezdičkové hotely, avšak niektoré z nich môžu mať izby so spoločným sociálnym zariadením. Za túto cenu je v niektorých lokalitách na izbe aj telefón a TV.

4. kategória 65 - 80 Eur: V Benátkach a vo Florencii bývajú v tejto kategórii 1-hviezdičkové hotely. V ostatných častiach krajiny dostanete za túto cenu peknú izbu v 2- alebo 3- hviezdičkovom hoteli, obvykle s kúpeľňou, telefónom a TV.

5. kategória 80 - 105 Eur: Za túto cenu dostanete izbu s kúpeľňou, telefónom a TV takmer kdekoľvek v Taliansku, v južnom Taliansku si za túto cenu budete užívať vcelku luxus.

6. kategória 105 - 130 Eur: Obvykle 3-hviezdičkový alebo horší 4-hviezdičkový hotel. Dá sa očakávať vysoká úroveň služieb včítane bazénu a reštaurácie. Vo Florencii a v Benátkach patria hotely v tejto cene ešte stále do niektorej z nižších kategórií.

7. kategória nad 130 Eur: Luxusné 4- a 5-hviezdičkové hotely. Konkrétna cena je určovaná na základe termínu, počtu osôb a aktuálneho stavu disponibilných kapacít. V prípade skupín poskytujú mnohé hotely zľavy - niekedy až do výšky 30-40%.

Orientačné cenové kategórie talianskych hotelov - uvádzajú minimálnu cenu, ktorú zaplatíte za dvojlôžkovú izbu (bez stravy) v hlavnej sezóne. Okrem turisticky najatraktívnejších oblastí trvá hlavná sezóna od júna do septembra. V mestách, ktoré sú turistami najviac vyhľadávané, ostávajú ceny vysoké od marca až do novembra.

Bolognaprejsť na stránku: [1]
1. Zanhotel Regina***

1. Zanhotel Regina***

POLOHA: Hotel má výhodnú polohu pre ľudí, ktorí chcú zostať v hoteli jednu noc a chcú si pozrieť mestské atrakcie. V blízkosti sa nachádzajú dve veže (Asinelli a Garisenda).

UBYTOVANIE: Hotel ponúka 61 izieb, ktoré môžu byť nefajčiarske alebo majú drevenú podlahu. Izby sú vybavené malou minibarovou chladničkou, satelitnou TV, telefónom, klimatizáciou a sušičom na vlasy.

STRAVOVANIE: Raňajky sú servírované formou bufetových stolov.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hosťom je k dispozícii garáž v Piazza VIII Agosto.
2. Hotel Fiera***

2. Hotel Fiera***

POLOHA: Hotel sa nachádza 3km od centra mesta a železničnej stanice, odkiaľ môžete ľahko cestovať.

UBYTOVANIE: Všetky izby sú vybavené privátnou kúpeľňou, telefónnom, TV s farebnými a satelitnými programami.

STRAVOVANIE: V hoteli je populárna reštaurácia Il Mercante, ktorá ponúka delikátne jedlá talianskej kuchyne ale aj medzinárodné jedlá.

EXTERIÉR: Hotel je moderný.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Príchod do hotela je od 12:00.
3. Hotel Sheraton Bologna****

3. Hotel Sheraton Bologna****

POLOHA: Hotel má veľmi dobrú polohu pretože je ľahko prístupný z centra, všetkých diaľníc a vnútroštátnych ciest.

UBYTOVANIE: Má 243 izieb (187 „standard“, 41 „superior“, 8 „executive“, 4 apartmány „junior“ a 3 apartmány). Izby sú moderne zariadené s cenným čerešňovým drevom a mramorom v kúpeľniach.

STRAVOVANIE: Kuchár pripravuje tie najlepšie talianske a medzinárodné jedlá. Átrium ponúka možnosť relaxácie v príjemnom prostredí.

EXTERIÉR: Vedľa hotela je športový klub s bazénom, tenisovými kurtmi a kurtmi na futsal.

LOBBY: Hotel je príjemne zariadený a je poskytovaný servis prvotriednej kvality garantovaný celosvetovou prestížnou značkou.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hotel má fitnes centrum otvorené celý deň, 10 miestností vhodných na stretnutia a 3 štúdiá, ktoré sú vybavené širokou škálou služieb a sú vhodné na rôzne stretnutia a konferencie.
4. Zanhotel Europa****

4. Zanhotel Europa****

POLOHA: Hotel bol otvorený v júni 2000. Je situovaný v centre mesta Bologna, niekoľko krokov od železničnej stanice a taktiež neďaleko hlavnej nákupnej zóny.

UBYTOVANIE: 101 izieb ponúka – klimatizáciu, priamu telefónnu linku, mini barovú chladničku, trezor, rádio, Internet Wi-Fi point, PAY TV, sušič na vlasy. K dispozícii sú nefajčiarske izby a aj bezbariérové.

STRAVOVANIE: V miestnosti, kde sa podávajú raňajky si môžete vybrať z bohatých bufetových stolov.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hosťom je k taktiež k dispozícii krásna farma „Il Sultano“, ktorá sa nachádza oproti hotelu a ponúka parkovanie pre 50 áut.
5. Zanhotel Tre Vecchi****

5. Zanhotel Tre Vecchi****

POLOHA: Hotel je situovaný na hlavnej ulici, v centre mesta, v starodávnej budove s typickým portikom. Je ľahko dostupný – neďaleko sa nachádza železničná stanica, 15 minút taxíkom trvá cesta na letisko, vzdialenosť k diaľničnému obchvatu je 1,5km.

UBYTOVANIE: 96 izieb ponúka – klimatizáciu, satelitnú TV, PAY TV, Internet Wi-Fi point, rádio, chladničku a trezor. Okrem toho hotel ponúka prestížne izby s jacuzzi a nefajčiarske izby.

STRAVOVANIE: Raňajky sa podávajú formou bufetových stolov.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Parkovanie je možné v garážach Piazza VIII Agosto.
prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk