Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

MESTSKÁ TURISTIKA

Zabezpečíme pre Vás ubytovanie vo viac než 30 mestách po celom Taliansku1. kategória do 32 Eur: Najlacnejší druh 1-hviezdičkových hotelov. Izby majú spoločné príslušenstvo a bývajú dosť opotrebované. Tieto hotely však bývajú obvykle obsadené, pretože ich využívajú ľudia ako lacné trvalé ubytovanie.

2. kategória 32 - 50 Eur: Štandardný 1-hviezdičkový hotel s izbami s príslušenstvom aj bez príslušenstva a vo väčšine prípadov dostatočne pohodlný pre krátkodobý pobyt. V Benátkach, Florencii a letoviskách na severe je však veľkým šťastím nájsť jednohviezdičkový hotel v tejto cene.

3. kategória 50 - 65 Eur: Prevažne 2-hviezdičkové hotely, avšak niektoré z nich môžu mať izby so spoločným sociálnym zariadením. Za túto cenu je v niektorých lokalitách na izbe aj telefón a TV.

4. kategória 65 - 80 Eur: V Benátkach a vo Florencii bývajú v tejto kategórii 1-hviezdičkové hotely. V ostatných častiach krajiny dostanete za túto cenu peknú izbu v 2- alebo 3- hviezdičkovom hoteli, obvykle s kúpeľňou, telefónom a TV.

5. kategória 80 - 105 Eur: Za túto cenu dostanete izbu s kúpeľňou, telefónom a TV takmer kdekoľvek v Taliansku, v južnom Taliansku si za túto cenu budete užívať vcelku luxus.

6. kategória 105 - 130 Eur: Obvykle 3-hviezdičkový alebo horší 4-hviezdičkový hotel. Dá sa očakávať vysoká úroveň služieb včítane bazénu a reštaurácie. Vo Florencii a v Benátkach patria hotely v tejto cene ešte stále do niektorej z nižších kategórií.

7. kategória nad 130 Eur: Luxusné 4- a 5-hviezdičkové hotely. Konkrétna cena je určovaná na základe termínu, počtu osôb a aktuálneho stavu disponibilných kapacít. V prípade skupín poskytujú mnohé hotely zľavy - niekedy až do výšky 30-40%.

Orientačné cenové kategórie talianskych hotelov - uvádzajú minimálnu cenu, ktorú zaplatíte za dvojlôžkovú izbu (bez stravy) v hlavnej sezóne. Okrem turisticky najatraktívnejších oblastí trvá hlavná sezóna od júna do septembra. V mestách, ktoré sú turistami najviac vyhľadávané, ostávajú ceny vysoké od marca až do novembra.

Benátky - Mestreprejsť na stránku: [1]
1. Hotel Ariston ***

1. Hotel Ariston ***

POLOHA: Hotel je situovaný v tichej oblasti, blízko centra Mestre, neďaleko diaľnice A14/E55.

UBYTOVANIE: Izby sú rôznych veľkostí a vkusne zariadené. Štýl je jednoduchý, ponúkajú dobré podmienky a moderný komfort.

STRAVOVANIE: Hotel nemá reštauráciu ale má miestnosť, kde sa podávajú raňajky, na prízemí.

EXTERIÉR: Je modernou budovou s bielu fasádou.

LOBBY: Je stredne veľké a pôsobí príjemne.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Veľmi dobrá poloha. Príchod do hotela od 12:00. Izbový servis v určitých hodinách. FONT-SIZE: 8pt
2. Smart Hotel ****

2. Smart Hotel ****

POLOHA: Zrekonštruovaný hotel má priestranné izby s pripojením na internet (Wi-Fi) a satelitnou TV. Hotel má výbornú reštauráciu, 2 veľké a dobre vybavené miestnosti na stretnutia. Hotel je vhodný či už pre služobné cesty alebo dovolenky. Hotel sa nachádza v severnej časti Mestre-Carpenedo/Favaro Veneto, odkiaľ sa rýchlo dostanete do slávnych Benátok. Neďaleko je tiež letisko, ale aj hlavná diaľnica A4/E55.

UBYTOVANIE: V 89 izbách hotela sa skĺbil moderný dizajn a všetok komfort, ktorý sa očakáva od 4-hviezdičkového hotela (Wi-Fi, LCD TV).

STRAVOVANIE: Reštaurácia má 180 miest na sedenie. Hotel má aj darčekový obchod, kde si môžete zakúpiť typické suveníry.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hotel má 2 moderné miestnosti, ktoré sú pre 200 ľudí. Je situovaný blízko letiska „Marco Polo“. Ponúka technické vybavenie a občerstvenie. Hotel má navyše súkromnú záhradu, ktorá sa využíva v lete. Príchod do hotela od 13:00 hod.
3. Hotel Nuova Mestre ***

3. Hotel Nuova Mestre ***

POLOHA: Práve zrekonštruovaný hotel ponúka hosťom všetok komfort, aby sa mohli cítiť ako doma. Personál je stále ochotný pomôcť a podať informácie, ktoré potrebujete. Hotel sa nachádza v Mestre, odkiaľ je ľahká dostupnosť do blízkych Benátok.

UBYTOVANIE: Všetky izby sú vybavené privátnou kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy, sú klimatizované a vyhrievané po celý rok, s priamou telefónnou linkou, farebnou TV, trezorom a mini-barom.

STRAVOVANIE: Dobrá reštaurácia ponúka široký výber jedál – kuchár vám pripraví jedlá, či už na pracovný obed alebo romantickú večeru pri sviečkach. V ponuke sú aj špeciality z rýb a najlepšia medzinárodná kuchyňa.

EXTERIÉR: Hotel je situovaný priamo v Mestre. Je ideálnym miestom či už pre turistov, ktorí chcú navštíviť Benátky, ale taktiež pre obchodníkov, ktorí majú možnosť sa ľahko dostať do okolitých oblastí. Hotel je známy prívetivým personálom a príjemnou atmosférou.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: K dispozícii je parkovanie, 24-hodinová recepcia, miestnosť na stretnutia pre 20 ľudí, miestnosť s farebnou TV, miestnosť, kde sa podávajú raňajky, internetový kútik. Malé domáce zvieratá sú dovolené. Príchod do hotela je od 12:30.
4. Hotel Al Vivit ***

4. Hotel Al Vivit ***

POLOHA: Hotel sa nachádza v centrálnej časti Mestre, neďaleko preslávených Benátok, do ktorých sa môžete dostať využitím verejnej dopravy len cca 10 minút. Hotel je situovaný na námestí Piazza Ferretto, kde je množstvo obchodov, reštaurácií, barov a divadiel

UBYTOVANIE: Hotel ponúka izby rôznych veľkostí zariadené veľmi vkusne (Classic, Superior, Suite alebo apartmán). Všetky izby sú vybavené privátnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, s priamou telefónnou linkou a farebnou TV.

STRAVOVANIE: Raňajky sú ponúkané štandardne na hotelovej terase, ktorá je krytá. Raňajky sú servírované bufetovým štýlom v čase od 7:00 do 10:00 hod.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: K dispozícii recepcia, TV miestnosť, terasa, bar, internet point (Wi-Fi internet), fax servis, donáška novín, transfer do/z letisko (nutné objednať vopred-za poplatok), concierge servis, nočný porter, úschovňa batožiny a iných cenností, žehliaci servis, laundry servis, babysitting servis, parkovanie, garáž (nutné objednať vopred-za poplatok). Možný príchod do hotela po 14:00 hod. Odchod max. do 11:00 hod.

5. Hotel Dolomiti **

5. Hotel Dolomiti **

POLOHA: Hotel je situovaný v preslávených Benátkach, neďaleko hlavnej železničnej stanice (Stazione Ferroviaria Venezia), Piazzale Roma a vstupu do mesta. Hotel bol vybudovaný v 70. rokoch a je vhodný pre nenáročných turistov.

VYBAVENIE: Recepcia, úschovňa batožiny, trezor na recepcii.

UBYTOVANIE: Hotel ponúka spolu 32 izieb, z ktorých je každá vybavená telefónom, klimatizáciou a kúpeľňou s vaňou.

STRAVOVANIE: Raňajky.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Možný príchod po 11:00 hod., možný odchod do 11:00 hod., malé zvieratá v hoteli povolené.

6. Hotel Ca´Dei Conti ****

6. Hotel Ca´Dei Conti ****

POLOHA: Hotel je situovaný v srdci preslávených Benátok, leží len pár krokov od najznámejšieho námestia sv. Marka a neďaleko jedného z najstarších kostolov v Benátkach Santa Maria Formosa. Hotel bol vybudovaný začiatkom 18. storočia cca v r. 1700. Bol len nedávno rekonštruovaný a dnes patrí medzi najkomfortnejšie a najvkusnejšie v celom meste.

VYBAVENIE: Recepcia, letná terasa.

UBYTOVANIE: V hoteli sú hosťom k dispozícii luxusne vybavené izby v benátskom rokokovom štýle 18. storočia so vzácnymi orientálnymi kobercami a lustrami z muránskeho skla. Štandarné základné izby (Classic Double) majú priamu telefónnu linku, minibar, LCD SAT-TV, rádio, trezor, odhlučňovací systém, požiarny senzor, internetové pripojenie a regulovateľnú klimatizáciu. Izby sú fajčiarske a nefajčiarske, niektoré s výhľadom na benátsky kanál. Možnosť objednania izby s prístupom pre handikepované osoby. Sú zariadené v troch farebných odtieňoch (modrá, zelená a zlatá farba). Možnosť objednania hotelovej izby (Superior Double) s hydromasážnou vaňou alebo jednej z troch nádherných suít (Suite Canaletto, Casanova alebo del Conte).

STRAVOVANIE: Raňajky (od 7:30 do 10:30 hod.).

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Možný príchod po 14:00 hod., možný odchod do 12:00 hod.

strong
7. Hotel Alla Salute **

7. Hotel Alla Salute **

POLOHA: Hotel sa nachádza priamo v Benátkach, v južnej časti mesta. Hotel je pomerne ľahko dostupný mestkým lodným dopravným prostriedkom z východzej stanice Piazzale Roma a tiež je situovaný len 2 minúty od slávnej baziliky Madonna della Salute a cca 5 minút od námestia Piazza San Marco alebo Gallerie dell´Accademia.

VYBAVENIE: Recepcia, miestnosť na čítanie, internetová miestnosť, záhrada so stolmi a stoličkami.

UBYTOVANIE: Hotel ponúka spolu 56 izieb, ktoré sú vyzdobené tradičným benátskym štýlom. Delia sa podľa vybavenia na typy ekonomické, klasické, izby s výhľadom na benátsky kanál a rodinné izby. 
Izby typu "Economic" majú výhľad na záhradu a baziliku Madonna della Salute a umývadlo (v izbe), zatiaľ čo kúpeľňa je k dispozícii samostatne na poschodí.
Izby typu "Classic" majú vlastnú kúpeľňu a ponúkajú výhľad na spomínanú baziliku, niektoré na vnútorný benátsky kanál.
Izby typu "Canal view" sú slnečné a veľmi vkusne zariadené. Všetky majú výhľad na benátsky kanál a sú charakteristické svojim antickým balkónom z r. 1500. Tieto izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchou a umývadlom (v izbe), zatiaľ čo WC sa nachádza na každom poschodí.
Hosťom sú k dispozícii aj rodinné "Family" izby, ktoré majú vlastnú kúpeľňu v klasickom štýle benátskych palácov. Niektoré majú výhľad na záhradu, resp. benátsky kanál.

STRAVOVANIE: Raňajky servírované bufetovým štýlom od 8:00 hod. do 9:30 hod.

9. Hotel Belle Epoque ***

9. Hotel Belle Epoque ***

POLOHA: Hotel sa nachádza priamo v Benátkach len pár minút od známeho Námestia sv. Marka a neďaleko hlavnej stanice Piazzale Roma a železničnej stanice Santa Lucia.

UBYTOVANIE: Všetky izby boli nedávno rekonštruované a sú vybavené so vzácnym benátskym nábytkom v dvoch farbách (červená a zelená). Izby sú odzvučnené a majú klimatizáciu, SAT TV, trezor a kúpeľňu so sprchou.

STRAVOVANIE: raňajky

VYBAVENIE: K dispozícii v hoteli recepcia a výťah. Detská postieľka možná (na vyžiadanie za poplatok).

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk