Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

LUXUSNÉ VILY

Umbria


prejsť na stránku: 1 [2]
11. Cataccio

11. Cataccio

POLOHA: Tento krásny, súkromný, 280 akrový pozemok ponúka pocit, že obloha je na dosah. Nachádza sa tu 5 kamenných statkov, ktoré sú umiestnené medzi poliami a lesmi. Situovanie víl v rôznych častiach pozemku, zabezpečuje každej jednej z nich maximálne súkromie a dychvyrážajúce výhľady. Príjemní vlastníci, anglicky hovoriaci pár, žijú v jednej z nich, na najvyššom mieste a sú stále hosťom k dispozícii. Cataccio a Calesa sú dve veľmi podobné a príjemné vily, ktoré môžu byť prenajaté dvoma skupinami priateľov, ktoré majú záujem o dovolenku spolu ale zároveň v dvoch oddelených domoch. Cataccio je od vily Calesa vzdialený len niekoľko sto metrov. Z jednej k druhej nie je možné dovidieť ani počuť zvuky. Cesta po zelenom chodníku trvá 12 minút. Rekonštrukcia zachovala pôvodný štandard. Výnimočnosťou je, že dom má štvorlôžkovú izbu, vhodnú pre rodiny s deťmi, ktorá je vybavená so zreteľom na to. Pri dome sa nachádza bazén (12x6m) s brodiskom. Je situovaný 50m od domu a ponúka úžasný výhľad na okolitú scenériu, olivové háje a stromy. Vila má veľmi dobrú polohu na výlety do najkrajších častí Umbrie a častí Toskánska ako Siena a Cortona. Gubbio, Perugia a jazero Trasimeno sú v blízkosti. Na typickej turistickej trase sú aj malé a príjemné dedinky ako Montone, kúzelná stredoveká dedina pýšiaca sa dychvyrážajúcim výhľadom, výbornými reštauráciami, hostincami a malými obchodmi predávajúcimi olivový olej a hľuzovky. Siena je vzdialená len 1 hodinu a 20 minút jazdy autom a Cortona 35 minút jazdy autom. Počas cesty prekročíte hranicu Umbrie a Toskánska. Pozdĺž cesty, ktorá sa tiahne krásnou krajinou, prejdete dedinami, v ktorých je potešením zastaviť sa v typických hostincoch.

UBYTOVANIE:

Prízemievstupná hala zahŕňajúca knižnicu s knihami a hrami, obývacia miestnosť s kachľami na drevo, priestranná jedáleň s francúzskymi dverami vedúcimi do záhrady, profesionálna kuchyňa s pultmi z nerezovej ocele, chladiace zariadenie, kávovar, komora/práčovňa, 1 dvojlôžková spálňa s privátnou kúpeľňou so sprchou, toaleta.

Prvé poschodie – 1 spálňa s manželskou posteľou, privátnou kúpeľňou so sprchou a veľkým oknom, ktoré poskytuje úžasný výhľad. 1 štvorlôžková izba pre 4 deti alebo teenagerov s privátnou kúpeľňou so sprchou a vaňou. 1 spálňa s manželskou posteľou, privátnou kúpeľňou so sprchou a francúzskymi dverami, ktoré vedú na externé schodisko do záhrady. Satelitná TV, DVD/VCR prehrávač.

VYBAVENOSŤ OKOLIA: Obchod s potravinami 6km, supermarket, obchody, reštaurácie, banka – všetko v Umbertide 15km, golfové ihrisko 6km.

POZN.: Rezervovanie od piatka do piatka, manažéri (vlastníci) sú stále na pozemku, kuchár, opatrovateľka a šofér na vyžiadanie. Maximálne obsadenie 6+4 deti/teenageri alebo 8 dospelých. Jedna zo spálni s manželskou posteľou je štvornásobná.

VZDIALENOSTI: Preggio 6km, Umbertide 15km, Perugia 20km, Cortona 47km, Siena 104km, Florence 146km.

LETISKÁ: Perugia 44km, Florencia 150km, Rím 270km.

 

13. Virgoletta

13. Virgoletta

POLOHA: Táto kúzelná malá vila ponúka úžasný výhľad na okolitú krajinu.  Je ponorená do záhrady, ktorá je plná krásne udržiavaných trávnikov, olivových stromov a farebných kvetinových záhonov. Z kuchyne/jedálne je priamy vstup na príjemnú besiedku, ktorá je oproti bazénu. V blízkosti, 3km od vily sa nachádza farma, ktorá bola prestavaná na reštauráciu. 2km je vzdialená pekná dedina Baschi, kde sa nachádza supermarket a obchody.

UBYTOVANIE:

Prízemie – priestranná obývacia miestnosť s fascinujúcim starodávnym krbom, z ktorej sa prechádza priamo do jedálne a veľkého kuchynského priestoru. Jedáleň je orientovaná do záhrady s besiedkou a bazénom. 2 spálne s manželskou posteľou a 1 dvojlôžková spálňa, 1 kúpeľňa so sprchou a jedna s kúpeľňa vaňou.

VYBAVENOSŤ OKOLIA: Supermarket, banka a obchod s kávou 2km, 2 reštaurácie vzdialené len 2km.

POZN.: Mobilný príjem.

VZDIALENOSTI: Baschi 2km, Orvieto 12km (10 minút jazdy autom), jazero Corbara 4 minúty, jazero Alviano a chránená oblasť Alviano 10 minút, Todi 30 minút, Civita di Bagnoregio 30 minút, Perugia 50 minút.

LETISKÁ: Perugia 70km, Rím 155km, Florencia 175km.

ĎALŠIE PREDNOSTI VILY: Vilka v tradičnom štýle, vhodná poloha na cestovanie po regiónoch Umbria a Lazio, poloha ponúka súkromie, ale zároveň je v blízkosti aj dedina, kde je možné si doplniť zásoby.

 

 
13. Arcelle

13. Arcelle

POLOHA: Arcelle je pekným, kamenným statkom s hosťovským domom, ktoré sú situované v okúzľujúcej krajine Umbrie. Mesto Umbertide je ľahko dostupné. Poloha je výborná, pretože v blízkosti sú významné kultúrne a historické oblasti ako mestá Siena, Cortona a Gubbio. Medzi dvoma budovami sa nachádza besiedka, ktorá je vybavená na stolovanie na čerstvom vzduchu. Vila má súkromný bazén na terase vo veľkej záhrade, kde si môžete užívať nádherné výhľady na vlniace sa kopce Umbrie. K dispozícii je príjemná záhrada a vybavenie pri bazéne. Vila bola nedávno rekonštruovaná, v interiéri aj exteriéri. Stredoveké steny so svojou krásou dodávajú vile rustikálny a autentický vzhľad. Priestranný interiér bol zrekonštruovaný použitím dubových trámov na strope z 19. storočia. Môže sa pýšiť aj kamennými krbmi a starými terakotovými podlahami.

UBYTOVANIE:

Hlavný dom
Prvé poschodieobývacia izba/jedáleň s kuchynskou časťou, 1 malá izba s jednolôžkovým gaučom, z ktorej sa ide do kúpeľne. 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 kúpeľňa so sprchou.
Nižšie poschodie – 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 kúpeľňa s vaňou – nie je odtiaľ prístup na prízemie.

Hosťovský dom
Prízemiečasť kde je možné raňajkovať. 1 spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňou so sprchou.


VYBAVENOSŤ OKOLIA: Obchod s potravinami v Spedalicchio 3km, supermarket v Umbertide 11km, reštaurácie 9km, najbližšia reštaurácia a ochutnávka vína 1km, najbližšie golfové ihrisko 22km.

POZN.: Domáce zvieratá sú dovolené, štrková cesta 3km v dobrom stave, hosťovský dom je bezbariérový.

VZDIALENOSTI: Umbertide 11km, Cortona 29km, Gubbio 33km, Perugia 48km, jazero Trasimeno 34km, Florencia 145km, Pisa 220km, centrum mesta Rím 240km, Siena 105km.

LETISKÁ: Perugia 31km, Florencia 145km, Rím 270km.

ĎALŠIE PREDNOSTI VILY:  Dobrá poloha na vychádzanie do regiónov Toskánsko aj Umbria. Panoramatické výhľady. Súkromie na vidieku, ale zároveň blízko mesta.

 

15. Segreta

15. Segreta

POLOHA: V Umbrii je veľa krásnych víl, ale Segreta je naozaj výnimočná. Je skrytá medzi poliami v zelenej krajine, nie ďaleko od starodávnej dediny Collazzone. Nezvyčajný bazén, ktorý je vsadený do idylického prostredia, na nižšej úrovni vyzerá ako vodná terasa, z ktorej je výhľad na okolité kopce a polia. Pozemok je ohradený a prístupný cez vstupnú bránu. Segreta bola nedávno rekonštruovaná a vybavená novým zariadením. Interiér je zariadený vo vidieckom elegantnom štýle, vymaľovaný pastelovými farbami. Biela a béžová sa objavujú v každej izbe. Hosťovský dom je zariadený tiež vo vysokom štandarde ako hlavná vila. Dbalo sa na každý detail. Kuchyňa vo vile je priestranná, dobre umiestnená a rozšírená do otvorenej haly, čo vytvára jednu veľkú miestnosť. Halou sa dostanete na portiko, ktoré je ideálne na stolovanie na čerstvom vzduchu. Na prvom poschodí sa nachádza veľká plazmová obrazovka.

UBYTOVANIE:
Hlavná vila
Prízemie – veľká obývacia miestnosť/jedáleň s krbom a priamym vstupom na verandu, niekoľko schodov hore vás dovedie do kuchyne, sklad/práčovňa, toaleta. Veranda je vybavená stolom.
Prvé poschodie – veľká študovňa – miestnosť s TV a krbom, veľká spálňa s manželskou posteľou a privátnou kúpeľňou s jacuzzi a sprchou. Zariadená terasa. 1 spálňa s manželskou posteľou a privátnou kúpeľňou so sprchou.
Vrchné poschodie – 1 veľká dvojlôžková spálňa s privátnou kúpeľňou s vaňou a sprchou.

Hosťovský dom
Prízemiekuchyňa, 1 spálňa s manželskou posteľou a privátnou kúpeľňou s jacuzzi a sprchou. Obývacia miestnosť s pohodlným dvojlôžkovým gaučom a privátnou kúpeľňou s jacuzzi a sprchou.
Exteriér – detské ihrisko.


VYBAVENOSŤ OKOLIA: Supermarket a reštaurácie v Collepepe 5km, obchod s potravinami v dedine Collazzone 3km, 10 minút jazdy autom je vzdialená diaľnica.

POZN.: Vo vile nie je dovolené fajčiť, nie sú dovolené domáce zvieratá. Nie je vhodná pre deti do 4. rokov. Štrková cesta 2km.

VZDIALENOSTI: Collepepe 5km, Collazzone 3km, Perugia 35km, Todi 25km, Deruta 20km, Orvieto 60km.

LETISKÁ: Perugia 34km, Florencia 180km, Rím 180km.

ĎALŠIE PREDNOSTI VILY: Ideálna poloha na cestovanie po regióne Umbria, klimatizácia vo všetkých izbách, priestranný obývací priestor a pohodlné spálne.

16. Salicotta

16. Salicotta

POLOHA: Je situovaná na vrchu kopca, len niekoľko kilometrov od Toskánska. Salicotta je nádherná vila, zahrňujúca veľký kamenný statok (hlavná vila) a vedľajšiu budovu (hosťovský dom), ktorý je vzdialený len 40m a má vlastnú príjazdovú cestu. Sú umiestnené vo veľkej záhrade, každý má vlastnú besiedku s možnosťou stolovania a užívania si nádherných výhľadov na okolitú krajinu. Veľké okno v obývacej časti oboch domov umožňuje užívať si panorámu vlniacich sa kopcov Umbrie. Interiéri boli zrekonštruované. Boli použité prestížne materiály – starožitné dvere, trámy na strope z dubového dreva z 18. storočia, kamenné krby a staré terakotové podlahy. Budovy boli vkusne zariadené krásnym, starožitným a kvalitným zariadením. Bazén je situovaný na terase vedľa vily. Hostia môžu využívať spoločný tenisový kurt exkluzívneho klubu, ktorý je vzdialený 3 minúty jazdy autom. V tejto oblasti - Cortona-Umbrtide môžete zažiť to najlepšie z mnohých svetov – stredoveké mestá, odporúčané reštaurácie, hostince, golf, ochutnávku vín – všetko v ľahkej dostupnosti od vily. Táto strategická poloha umožňuje navštíviť mnoho miest s umeleckou ako aj architektonickou hodnotou – napríklad Cortona, Siena a Gubbio. Mimo sezóny je možné si objednať vilu alebo hosťovský dom oddelene, zatiaľ čo tá druhá budova bude neobsadená.

UBYTOVANIE:
Hlavná vila (8 lôžok)
Prízemieveľká dvojitá obývacia miestnosť s krbom, 2 spoločenské miestnosti a jedálenská časť s výhľadom na záhradu. Kuchyňa s krbom a priamym vstupom na záhradu. 1 dvojlôžková spálňa, 1 kúpeľňa so sprchou.
Prvé poschodie – prístup cez vnútorné aj vonkajšie schodisko. Hala so starodávnym krbom (nefunkčný). 1 veľká spálňa s privátnou kúpeľňou s vaňou (ručná sprcha) a s výhľadom na údolie. 1 spálňa s manželskou posteľou a privátnou kúpeľňou s vaňou (ručná sprcha) a dvojitým umývadlom. 1 spálňa s manželskou posteľou a privátnou kúpeľňou so sprchou.
Exteriér – veľký altánok so stolom pre 14 osôb a s grilom.

Hosťovský dom (6 lôžok)
Prízemie – obývacia izba/jedáleň s krbom a veľkým oknom. Veľká kuchyňa s krbom. 1 veľká spálňa, 1 kúpeľňa s vaňou (ručná sprcha).
Prvé poschodie – 1 dvojlôžková spálňa s priamym vstupom k bazénu, kúpeľňa so sprchou.
Vrchné poschodie – 1 spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou.
Exteriér – Altánok so stolom pre 6 osôb.


VYBAVENOSŤ OKOLIA: Obchod s potravinami 3km (Spedalicchio), supermarket 11km (Umbertide), reštaurácia cca 500m, iné reštaurácie 4km, ochutnávka vína 4km, najbližšie golfové ihrisko 22km.

POZN.: Malé domáce zvieratá sú dovolené. Štrková cesta 3km, v dobrom stave. Mimo sezóny môžu byť vily objednané samostatne. Na vyžiadanie je možné zabezpečiť, aby bola druhá neodsadená.

VZDIALENOSTI: Umbertide 9km, Cortona 29km, Gubbio 33km, Perugia 48km, jazero Trasimeno 34km, Florencia 145km, Pisa 220km, Rím 240km, Siena 105km.

LETISKÁ: Perugia 31km, Florencia 145km, Rím 270km.

ĎALŠIE PREDNOSTI VILY: Poloha, ktorá zabezpečuje súkromie, ale zároveň je blízko mesto, kde je možné doplniť zásoby a navštíviť reštaurácie. Krásne záhrady s altánkami a terasami ideálne na relaxovanie a stolovanie na čerstvom vzduchu. Oddelené domy poskytujú flexibilitu pre väčšie skupiny alebo rodiny. Spoločný tenisový kurt, internetové pripojenie.

/span

17. Villa Monti

17. Villa Monti

POLOHA: Najvýraznejšou črtou vily je jej skvelá poloha v prírode, na kopci, ktorý ponúka výhľad na okolitú krajinu. Tradičný kamenný statok je luxusne zariadený pôsobivými starožitnosťami a zároveň kamennými stenami, vstupnou bránou a drevenými trámami na stropoch. Steny vykladané drevom a drevené schodisko sú kľúčovým prvkom domu. Nachádza sa tam aj izba zdobená v arabskom štýle, plná farieb a vzorov. Nádherné záhrady sú oplotené, čím je zabezpečené vaše súkromie. Za domom je veľká veranda, kde môžete relaxovať a zároveň si užívať úžasný výhľad alebo sa osviežiť v bazéne. Veranda je zariadená a je ideálnym miestom na leňošenie na pohovkách, alebo na stolovanie. Vila je ľahko dostupná po udržiavanej štrkovej ceste.

UBYTOVANIE:
Prízemie – vstupná hala/biliardová miestnosť, 1 hosťovská kúpeľňa, miestnosť s TV, práčovňa, veľká obývacia miestnosť/jedáleň s krbom a stolom pre 12 osôb, kuchyňa s krbom a jedálňou. Francúzske okná v jedálni a kuchyni orientované na verandu zariadenú stolmi a stoličkami, bazén je vzdialený 50m.
Prvé poschodie – prístup vonkajším aj vnútorným schodiskom, chodba, obývacia miestnosť s krbom a knižnicou, veľká spálňa (veľká posteľ – king size) s veľkou privátnou kúpeľňou s vaňou, 1 spálňa s manželskou posteľou a privátnou kúpeľňou so sprchou, 1 spálňa s manželskou posteľou a privátnou kúpeľňou s vaňou, 1 trojlôžková spálňa s privátnou kúpeľňou s vaňou, 1 kúpeľňa so sprchou, 1 spálňa s manželskou posteľou v arabskom štýle so šatníkom.
Exteriér – domček pri bazéne s vaňou so sprchou.

VYBAVENOSŤ OKOLIA: Tenisový kurt 6km, jazdenie na koni 6km, reštaurácia 5km, supermarket a rôzne obchody 9km, kúpele a salón krásy 5km, ochutnávka vína.

POZN.:
Vykurovanie bazéna je za poplatok, vo vile sa nachádza trojlôžková spálňa.

VZDIALENOSTI:
Superstrada 9km, Todi 9km, Orvieto 35km, Perugia 50km, Assissi 65km.

LETISKÁ: Perugia 50km, Rím 170km, Florencia 195km.

ĎALŠIE PREDNOSTI VILY: Veľká spálňa s veľkou posteľou, úžasný výhľad, kvôli polohe na kopci, luxusné dekorácie a zariadenie, vyhrievaný bazén, súkromie ale zároveň je mesto v blízkosti, vhodné miesto na malé svadby alebo špeciálne udalosti, 10 minút od mesta Todi, pripojenie na internet, v blízkosti sa nachádzajú kúpele a odporúčané reštaurácie s ochutnávkou vín.
prejsť na stránku: 1 [2]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk