Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

LUXUSNÉ VILY

Umbria


prejsť na stránku: [1] 2
1. Manoquercia

1. Manoquercia

POLOHA: Manoquercia získala meno podľa veľkého duba, ktorý dominuje starému statku. Kmeň sa rozvetvuje do tvaru veľkej ruky s konármi podobnými prstom, ktoré vytvárajú ideálne prostredie domčeku na strome na hranie pre deti. Situovanie vily je v krásnom prostredí veterného údolia obklopeného lesmi a upravenými poliami. Táto originálna nehnuteľnosť je súkromná, čo zabezpečuje dokonalé súkromie. Skladá sa z veľkej vily, zloženej z dvoch pekných vonkajších priestranstiev zariadených na večere a veľmi veľkej hosťovskej prístavby, nachádzajúcej sa oproti bazénu. Celú nehnuteľnosť obklopujú 4 hektáre trávnikov s olivovníkmi.

VYBAVENIE: Kreatívna rekonštrukcia bola vykonaná vlastníkom, vynikajúcim architektom, ktorý skombinoval pôvodný štýl, zachovaním originálnych stropov s drevenými trámami, ale zároveň kuchyňa je zariadená v modernom funkčnom štýle. Z oboch kuchýň je presklennými dverami vstup na ich vlastný vonkajší zariadený priestor. Zvlášť príjemná je pergola pokrytá sviežimi zelenými rastlinami, vybavená dlhým stolom a rustikálnymi lavicami. Z pergoly sa dostanete na miesto s veľkým kamenným grilom.

UBYTOVANIE:
Hlavná vila (12 lôžok)
Znížené prízemie – vchod do obývacej miestnosti s krbom, kuchynka, 1 spálňa s manželskou posteľou a privátnou kúpeľňou so sprchou a vaňou, 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 spálňa s 2 poschodovými posteľami (zariadená pre deti), 1 kúpeľňa so sprchou, schody na nižšie poschodie (prízemie).
Prízemie – jedáleň, veľká kuchyňa s priamym vstupom na vonkajšie priestranstvo zariadené na jedenie. 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 kúpeľňa so sprchou, 1 spálňa s manželskou posteľou (možnosť zmeniť na izbu s dvoma lôžkami) a privátnou kúpeľňou so sprchou a vaňou, 1 spálňa s manželskou posteľou a privátnou kúpeľňou so sprchou.
Hosťovský dom (2 lôžka)
Prízemieveľmi veľká izba s mazardou s 1 manželskou posteľou (posteľ je v japonskom štýle s matracom na drevenom podstavci, 20 cm od podlahy) alebo alternatívou môže byť manželská posteľ na prízemí. Nenachádza sa tam šatník. Ale je tam kuchynka, 1 kúpeľňa so sprchou, stacionárny bicykel. 

VYBAVENOSŤ OKOLIA: Obchod s potravinami 3km, supermarket 12km v Ponte Rio, najbližšia reštaurácia a obchod s vínom 6km, rôzne reštaurácie 9km, tenisový kurt 12km, jazdenie na koni 8km, kúpele 5km.

POZN.: Domáce zvieratá nie sú dovolené, posteľné oblečenie a uteráky perie služobníctvo vo vile.

VZDIALENOSTI: Quadro 2km, Todi 9km, Orvieto 38km, jazero Corbara 38km, Perugia 50 km, Assisi 65km.

ĎALŠIE PREDNOSTI VILY: Ponúka ideálne súkromie pre dve rodiny, ktoré cestujú spolu. Veľmi veľká záhrada. Situovanie v súkromí vidieka, ale zároveň blízko mesta, kde sa dajú kúpiť základné zásoby a navštíviť reštaurácie. Miesto je ideálne na malé svadby alebo špeciálne oslavy. Súčasná veľká kvalita stavby. Súkromie hosťovského domčeka. Materiály a dekorácie boli vyberané architektom, vlastníkom vily.

b style=

2. Vigna

2. Vigna

POLOHA: Vila je situovaná medzi vinicami a vlniacimi sa kopcami. Tento príjemný a jednoduchý statok, ktorý bol nedávno renovovaný, dominuje malému kopcu popri starodávnych duboch. Okolie domu je plné pokoja a pohody. V jednej časti pozemku sa nachádza obchod s vínom, kde je možné si kúpiť alebo ochutnať dobré vína.

VYBAVENIE: Statok zahŕňa trávnaté plochy a pekný bazén, ktorý je dlhší ako je štandardná dĺžka a preto je veľmi dobrý na plávanie. V interiéri domu sú v niektorých izbách vrátane dvoch obývacích miestností na prízemí a spoločenskej miestnosti na nižšom prízemí kamenné steny, v ostatných izbách sú steny omietnuté, čo vytvára príjemný vidiecky vzhľad. Veľkorysý priestor, originálny nábytok a precízne detaily sú badateľné v každej izbe. Veľmi priestranná vstupná hala je veľký otvorený priestor zariadený dvoma pohovkami a veľkým stolom. Dve spálne sú špeciálne komfortné, jedna na prízemí a druhá na prvom poschodí. Majú vlastné privátne kúpeľne, z ktorých jedna má jacuzzi. Na nižšom prízemí vedľa spoločenskej miestnosti sa nachádza malá jaskyňa, ktorá sa využíva ako vinná pivnica. Každá izba je klimatizovaná. Z vily je možné uskutočňovať rôzne pol alebo celodňové výlety. Najzaujímavejším miestom na výlety je Orvieto, ktoré ponúka umelecké a monumentálne poklady. Je nádherným mestom, kde nájdete excelentné reštaurácie, vinné bary a obchody predávajúce tradičné miestne produkty. Nevynechajte ani návštevu miest ako Civita di Bagnoreggio, Todi, alebo záhrady Bomarzo.

UBYTOVANIE:
Suterénobývacia miestnosť s krbom, pivnica, chodba, dvojité WC, 1 dvojlôžková spálňa s francúzskym oknom, privátna kúpeľňa s vaňou a ručnou sprchou, 1 jednolôžková spálňa, vedúca do záhrady, vhodná pre opatrovateľku.
Prízemie – veľmi veľká vstupná hala so spoločenským priestorom, veľká obývacia miestnosť s krbom a francúzskymi oknami, z ktorej sa vychádza na záhradu  k bazénu, jedáleň (stôl pre 10 osôb), kuchyňa s krbom. Obývacia miestnosť vedie do spálne s manželskou posteľou a privátnou dvojitou kúpeľňou – jedna s vaňou (jacuzzi) a ručnou sprchou, druhá so sprchou. Zo vstupnej haly je vstup do spálne s manželskou posteľou a privátnou kúpeľňou s jacuzzi a ručnou sprchou.
Prvé poschodie – veľká spálňa s dvoma privátnymi kúpeľňami – jedna s jacuzzi a ručnou sprchou, 1 so sprchou. 

VYBAVENOSŤ OKOLIA: Reštaurácia, supermarket, pošta, tenisový kurt a banka 6km, golfové ihrisko 70km.

POZNÁMKY: Jednolôžková spálňa pre opatrovateľku, domáce zvieratá sú dovolené, klimatizácia za poplatok.

VZDIALENOSTI: Castiglione v Teverina 6km, Orvieto 17km, Viterbo 35km, Rím 90km, Firenze 150km, pláže 80km (Tyrhénske more).

LETISKÁ: Perugia 76km, Rím Fiumicino 158km (1,40 hodiny), Florencia 193km (1,53 hodiny).

 

3. Troscione

3. Troscione

POLOHA: Troscione, príjemný statok, sa skladá z vily a hosťovskej prístavby z roku 1800. Je ponorený do jedného z najskvostnejších miest regiónu Umbria, 10 minút jazdy autom od mesta Todi.

VYBAVENIE: Príjemná a vkusná rekonštrukcia zabezpečila vysoký stupeň komfortu. Troscione si zachovalo originálny charakter starého statku s drevenými trámami na stropoch, terakotovými podlahami a niekoľkými pôvodnými, vnútornými, kamennými stenami. Z obývacej miestnosti a jedálne je priamy východ na zariadené patio, ideálne na stolovanie na čerstvom vzduchu a zároveň obdivovanie nádherného výhľadu. Všetky izby sú zariadené v elegantnom vidieckom štýle a všetky kúpeľne boli dobre renovované. Z najvyššieho poschodia je prístup na peknú a útulnú vežu, prestavanú na súkromnú spálňu s manželskou posteľou a privátnou kúpeľňou. Bazén je situovaný niekoľko metrov od vily s výhľadom na najpanoramatickejšiu stranu vily. Vila je obklopená 7 hektármi pôdy zahŕňajúcej veľké upravované trávniky okolo vily a hosťovskej prístavby. V blízkosti je možné obdivovať farmárske polia s niekoľkými vidieckymi domami. Štrková cesta v uspokojivom stave vedie k trojprúdovej súkromnej príjazdovej ceste.

UBYTOVANIE:
Hlavná vila (5-6 lôžok)
Prízemie – jedáleň, kuchyňa, spoločenská miestnosť (stôl pre 14 osôb), obývacia miestnosť s krbom, miestnosť s TV, toaleta.
Prvé poschodie – malá obývacia miestnosť s krbom, ktorá vedie do spálne. 1 spálňa s privátnou kúpeľňou so sprchou a 1 rozkladacou posteľou.2 jednolôžkové spálne, 1 kúpeľňa s vaňou a dvojitým umývadlom.
Poschodie na najvyššej úrovni – pod schodmi je gauč vhodný pre deti, 1 spálňa s manželskou posteľou a privátnou kúpeľňou so sprchou.
Hosťovský domček (4 lôžka)
Prízemie – veľká obývacia miestnosť s krbom, priamy vstup na záhradu. 1 spálňa s manželskou posteľou a privátnou kúpeľňou so sprchou. 1 dvojlôžková spálňa s privátnou kúpeľňou so sprchou. 

VYBAVENOSŤ OKOLIA: Supermarket 3km, jazdenie na koni 20km, obchody 5km, tenisový kurt 20km.

POZN.: Domáce zvieratá nie sú dovolené, štrková cesta v uspokojivom stave, veľmi odporúčaný kuchár.

VZDIALENOSTI: Todi 18km, Perugia 50km, Orvieto 35km, Assisi 45km, jazero Corbara 30km.

LETISKÁ: Perugia 50km, Rím 140km, Florencia 190km.

ĎALŠIE PREDNOSTI VILY: Poloha 10 minút od historického mesta Todi. Dobre zariadená kuchyňa. Veľmi príjemný dom vhodný pre rodiny. Odporúčané varenie.

UBYTOVANIE: VZDIALENOSTI:

4. La Stalla

4. La Stalla

POLOHA: Tento kamenný statok, ktorý sa nachádza na jednom z krásnych kopcov nad Todi, je považovaný kvôli jeho jednoduchosti a kráse, za príjemný obytný priestor, ideálny pre rodiny s deťmi.

VYBAVENIE: Veľká obývacia miestnosť je súčasnou interpretáciou starého vidieckeho štýlu Umbrie. Statok má veľmi dobre zariadenú kuchyňu s troma francúzskymi oknami, ktoré sú orientované von na krytú besiedku, z ktorej je bezkonkurenčný výhľad. Upravované polia smerujú jemne nadol k čiastočne zalesnenému údoliu a v diaľke skvejúcemu sa mestu Todi. V interiéri vedie dlhá chodba vedie z obývacej miestnosti do spální s manželskou posteľou, obidve majú presklenné dvere orientované priamo do záhrady na panoramatickú stranu domu. Izby sú zariadené v minimalistickom a funkcionalistickom štýle. Pri dome je bazén s rovnako úžasným výhľadom ako z krytého patia. Dom je z troch strán obklopený 3 hektármi polí, a malým lesom o niečo ďalej, ktoré sú súčasťou statku. Je situovaný 9km od pôvabného stredovekého mesta Todi, jedného z klenotov regiónu Umbria. Perfektne zachované historické mesto je celosvetovo známe jeho krásou a kultúrnymi podujatiami. Centrum mesta „piazza“ je ideálne na jedenie vonku alebo pitie koktailov v nádhernom prostredí.

UBYTOVANIE:
Prízemie  - otvorený priestor obývacej miestnosti spojenej s jedálňou, veľká dobre vybavená kuchynská časť s krbom a francúzskymi oknami orientovanými na besiedku s panoramatickým výhľadom. 1 jednolôžková spálňa, chodba, veľká spálňa s privátnou, veľkou kúpeľňou s jacuzzi a sprchou, mazarda s dvojitým matracom, 2 spálne s manželskou posteľou (možné zmeniť na dvojlôžkové spálne), 1 kúpeľňa so sprchou, 1 spálňa s manželskou posteľou a s mazaradou s 1 manželskou posteľou, 1 kúpeľňa s vaňou a sprchou. 

VYBAVENOSŤ OKOLIA: Obchod s potravinami 3km, supermarket 12km v Ponte Rio, najbližšia reštaurácia a obchod s vínom 6km, rôzne reštaurácie 9 km, tenisový kurt 12km, jazdenie na koni 8km, krásne centrum 5km.

POZN.: Malé domáce zvieratá sú dovolené. Štrková cesta 500 metrov.

VZDIALENOSTI: Quadro 2km, Todi 9km, Orvieto 38km, jazero Corbara 38km, Perugia 50km, Assisi 65km.

LETISKÁ: Rím 175km, Florencia 200km.

 

5. Carpi

5. Carpi

POLOHA: Vila je situovaná iba 10 minút od mesta Orvieto a 60 minút od hlavného mesta Rím na cestu do Florencie.

VYBAVENIE: Vzhľad vily odráža vlastníkov vkus pre tradíciu a históriu koloniálneho štýlu domov. Starodávny krb a schodisko dodávajú vile nádych histórie a vrátia vás do časov, kedy bola obývaná rodinou farmárov. Dom je veľký a má nezávislé východy do exteriéru z rôznych izieb. Obývacie priestory sú elegantne a rustikálne zariadené, spálne sú tradičné a jednoduché, kúpeľne jednoduché a vkusné. Z biliardovej miestnosti je priamy východ na záhradu, ktorá ponúka skvelý výhľad, široký otvorený priestor a miesto v tieni, ktoré je vytvorené zo starých stromov a je vybavené stolmi a stoličkami. Niekoľko metrov od domu je listnatý tunel vyzdobený bielymi ružami, ktorý vedie k vyhrievanému bazénu. Bazén má vynikajúcu dĺžku pre plavcov. Vedľa neho sa nachádza domček. Statok je obklopený záhradou a upraveným poľom na ploche 5,5 ha, za ktorými je hosťovský dom (o 80 metrov ďalej). Hosťovský dom bol postavený nedávno. Má veľké, svetlé izby a zariadený exteriér. K vile vedie 250 metrová štrková cesta v dobrom stave.

UBYTOVANIE:
Hlavný dom (10 lôžok)
Prízemievstupná hala, toaleta, biliardová miestnosť, spoločenská miestnosť s krbom a malou študovňou, jedáleň, plne vybavená kuchyňa, sklad a práčovňa. Zo spoločenskej miestnosti je vstup do malého apartmánu (prístup aj z nezávislého vonkajšieho vchodu) zloženého z 1 spálne s manželskou posteľou a privátnou kúpeľňou s vaňou, spoločenskej miestnosti s jedálňou a kuchyňou, 1 dvojlôžkovej spálne, vhodnej pre deti s privátnou kúpeľňou so sprchou a malého skladu.
Prvé poschodie – 1 spálňa s manželskou posteľou a privátnou kúpeľňou s vaňou, 1 dvojlôžková spálňa vhodná pre deti, 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 kúpeľňa so sprchou, 1 spálňa s manželskou posteľou a privátnou kúpeľňou so sprchou, 1 spálňa s manželskou posteľou a privátnou kúpeľňou s vaňou.
Hosťovský dom (2 lôžka) – vstupná hala, spoločenská miestnosť s krbom a jedálenským priestorom, malá kuchyňa, 1 veľká spálňa s manželskou posteľou a privátnou kúpeľňou s vaňou a sprchou.
Exteriér – domček pri bazéne so šatňou, kúpeľňou so sprchou a malou chladničkou. 

VYBAVENOSŤ OKOLIA: Obchod s potravinami 5km, supermarkety, obchody, reštaurácie v Orvieto Scalo 5km.

POZN.: Domáce zvieratá nie sú dovolené. Niekedy keď zaveje vietor smerom k vile, je možné počuť nejaký hluk z práce v miestnom lome. Klienti si môžu vybrať z ôsmych izieb.

VZDIALENOSTI: Orvieto 8km, Rím 130km, Assisi 70km, Todi 37km, Perugia 70km, najbližšia pláž Argentario 90km.

LETISKÁ: Rím 160km, Perugia 80km.

ĎALŠIE PREDNOSTI VILY: Priateľská rodinná vila, vyhrievaný bazén, 8 minút od Orvieto, ihrisko pre deti.

 

6. Vallefalcone

6. Vallefalcone

POLOHA: Vila je vzdialená od Ríma 1 hodinu jazdy autom alebo vlakom, ponorená do zelene krásnej krajiny regiónu Umbria. Typické reštaurácie a hostince sa nachádzajú v Amelie a charakteristické starodávne murované vily, 10 minút od vily. Vallefalcone je vzdialená iba 15 minút od železničnej stanice v Orte, kde chodia vlaky do Ríma každú hodinu.

VYBAVENIE: Vila Vallefalcone je krásny kamenný statok so súkromným bazénom. Nedávno bola rekonštruovaná s patričným vkusom a zmyslom pre komfort. Majetkom vily je aj 36 hektárový pozemok, ktorý je kompletne ohradený. Zahŕňa vinice, olivové háje a ohromujúcu farmu, ktorá dodáva život idylickej krajiny. Vila má dve poschodia. Všetky izby sú priestranné s krásnymi výhľadmi. Spoločenské miestnosti a študovne umožňujú užívať si chvíle nerušeného pokoja. Interiér je zariadený a dekorovaný s pozornosťou na detail v elegantnom vidieckom štýle. Kuchyňa je pomerne veľká, s profesionálnou rúrou a priamym vstupom k vonkajšiemu kamennému grilu. Na prízemí majú všetky izby východ na veľkú vonkajšiu kamennú terasu, zariadenú na stolovanie, alebo relaxovanie na pohodlných kreslách s veľkými slnečníkmi, ktoré vás chránia pred slnkom. V blízkosti sa nachádza bazén, dole po niekoľkých schodoch sa zíde do záhrady.

UBYTOVANIE:
Prízemievstupná hala, hosťovská kúpeľňa, jedáleň (stôl pre 12 osôb), kuchyňa s grilom, práčovňa, malá spoločenská miestnosť, spoločenská miestnosť s krbom, biliardová miestnosť, 2 spálne s manželskou posteľou, 1 kúpeľňa so sprchou. Všetky izby majú francúzske okná orientované do záhrady.
Prvé poschodie – spoločenská miestnosť s krbom a TV, 1 kúpeľňa s vaňou, 1 dvojlôžková spálňa, 2 jednolôžkové spálne vhodné pre deti/teenagerov, 2 kúpeľne so sprchou, študovňa ktorá vedie do veľkej spálne s privátnou kúpeľňou so sprchou.
Exteriér – vonkajšie priestranstvo vedie do jedálne so stolom pre 10 osôb, pergola s pohovkami. 

VYBAVENOSŤ OKOLIA: Obchod s potravinami, supermarket 5 minút jazdy autom do dediny Fornole, obchody a reštaurácie 8 minút jazdy autom v Amelia 10km.

POZN.: Domáce zvieratá nie sú dovolené, priateľský pes na pozemku.

VZDIALENOSTI: Amelia 10km, Narni 10km, Todi 45km, Orte 22km, Orvieto 65km, najbližšia železničná stanica v Narni 10km alebo Orte 22km, vlaky do Ríma chodia každú hodinu, centrum Ríma 106km.

LETISKÁ: Rím (Rome Fiumicino airport) 124km, Perugia 93km.

 

7. Casella

7. Casella

POLOHA: Casella je krásny kamenný statok situovaný na čarovných kopcoch so širokým výhľadom na okolité údolie a nádhernú krajinu Toskánska a Umbrie. Ohradená záhrada obklopujúca statok a prístavbu je bohatá na olivové háje a kroviny. Je perfektnou kombináciou s krásnou krajinou. Dole pod zvažujúcim kopcom sa nachádza bazén a prístavba, situovaná pred bazénom blízko domčeka pri bazéne, ktorý sa pýši kvalitným záhradným nábytkom, má izbu vybavenú na studené bufetové stoly, kúpeľňu so sprchou. Je veľmi vhodný ak si chcete užívať život vonku. Interiér statku je vkusne dekorovaný s úžasnou pozornosťou na detail. Casella je neďaleko malebnej dedinky Preggio, v ktorej sa nachádza obchod so základnými zásobami a hostinec podávajúci typické regionálne jedlá. Casella je dostupná po štrkovej ceste vo vzdialenosti 200 metrov.

UBYTOVANIE:
Hlavná vila (8 lôžok)
Prízemieobývacia miestnosť s krbom, kuchyňa, 1 kúpeľňa s vaňou, 2 spálne s manželskou posteľou a privátnymi kúpeľňami so sprchou, terasa s porticom.
Prvé poschodie – prístup po internom aj externom schodisku. Obývacia miestnosť s krbom, malá spoločenská miestnosť, 2 spálne s manželskou posteľou každá s privátnou kúpeľňou so sprchou.
Prístavba (2 lôžka) – na úrovni bazéna. 1 spálňa s manželskou posteľou a privátnou kúpeľňou, 1 jednoduchá posilovňa so šatňou a sprchou. 

VYBAVENOSŤ OKOLIA: Obchod s potravinami 1,5km, golfové ihrisko 15km, jazdenie na koni 1km, tenisový kurt 6km.

POZN.: Domáce zvieratá nie sú dovolené. Je garantovné, že v prípade ak si objednáte len hlavnú vilu, prístavba nebude obsadená.

VZDIALENOSTI: Preggio 1,5km, Umbertide 21km, Cortona 43km, Siena 104km, Perugia 39km, Florencia 150km, Rím 270km.

ĎALŠIE PREDNOSTI VILY: V blízkosti sa nachádza dedina s hostincami, vila je pekne zrekonštruovaná a dekorovaná, vhodná poloha na výlety po Toskánsku a Umbrii, krásne záhrady s besiedkami a terasami vhodnými na relaxovanie a stolovanie na čerstvom vzduchu.

 

8. Felò

8. Felò

POLOHA: K Felò vás privedie tichá vidiecka cesta. Je starým vidieckym domom situovaným na vrchoch Todi, medzi poliami a lesmi. Táto okúzľujúca nehnuteľnosť pozostáva z hlavného domu a oddeleného hosťovského domu, vzdialených od seba 20 metrov, obidva postavené z kameňa. Hlavná časť vily smeruje do údolia s výhľadom na úžasnú krajinu s roztrúsenými stromami. Väčšia časť nehnuteľnosti je ohradená a má dobre udržiavané záhrady obklopujúce dom a bazén. Zvyšnú časť pozemku o rozlohe 2 hektárov, ktorý obklopuje vilu, tvoria trávniky.


VYBAVENIE:
Hlavná budova má priestrannú obývaciu časť na prízemí s veľkými oknami orientovanými do záhrady a do loggie, ktorá je dobre zariadená na stolovanie na čerstvom vzduchu. Vila si udržala svoj pôvodný charakter a to starodávnymi drevenými trámami a terakotovou podlahou. Izby v oboch domoch sú teplé, elegantné a zariadené dobrým vkusom. Vidiecka cesta je v dobrom stave. Vila je vzdialená len 5 minút od Superstrada a 10 minút od mesta Todi.


UBYTOVANIE:
Hlavný dom (5-6 lôžok)
Prízemie – obývacia miestnosť spojená s jedálňou s krbom a stolom pre 6 osôb, kúpeľňa so sprchou, práčovňa, priamy vchod na verandu so stolom pre 10 osôb.
Prvé poschodie – 1 spálňa s manželskou posteľou vhodná pre deti. 1 kúpeľňa so sprchou, 1 spálňa s manželskou posteľou,privátnou kúpeľňou s vaňou a krbom, 1 malá spálňa s manželskou posteľou (francúzska posteľ).
Hosťovský dom (4 lôžka)
Prízemieobývacia miestnosť s jedálenským a kuchynským priestorom, 2 spálne s manželskou posteľou, 1 kúpeľňa so sprchou a vaňou.VYBAVENOSŤ OKOLIA: Obchody 5km, reštaurácie 5km, tenisový kurt 9km, jazdenie na koni 9km.


POZN.:
Domáce zvieratá nie sú dovolené.

VZDIALENOSTI:Todi 9km, Perugia 30km, Orvieto 42km, Spoleto 45km, Assisi 58km, Rím 130km.


LETISKÁ:
Perugia 34km, Rím 160km, Florencia 195km.


ĎALŠIE PREDNOSTI VILY:
Blízkosť cesty smerujúcej do Todi, Ríma a Perugie, 5 minút. Ideálny dom pre rodiny. Veľmi veľká záhrada s malým futbalovým/volejbalovým ihriskom. Súkromie hosťovského domu. Výborná vzdialenosť do dediny a supermarketov.

9. Casa Degli Artisti

9. Casa Degli Artisti

 

POLOHA: Situovanie v krajine obklopujúcej známe stredoveké mesto Todi. Casa Degli Artisti má dominantnú pozíciu na vrchu jedného z najvyšších kopcov v oblasti. Z najvyššieho bodu, je možné pozorovať staroveké ruiny okolo Todi. Vnútri statku sa nachádzajú pôvodné kamenné steny, ale aj práve namaľované steny. Nábytok vo vidieckom štýle je jednoduchý a vkusný. Blízko sa nachádza bazén a vedľa neho je priestranné patio/balkón, ktorý je komfortne zariadený, čo vytvára ideálne miesto na stolovanie pod hviezdami. K vile patrí aj miesto na parkovanie. Cestou k vile prechádzate krásnou krajinou, patriacou k najkrajším miestam Umbrie. K statku vedie 400 metrov dlhá, dobre udržiavaná, štrková cesta. Len niekoľko kilometrov od vily sú výborné miestne reštaurácie.


UBYTOVANIE:

Prízemie- 1 spálňa s manželskou posteľou a krbom, ktorá vedie priamo k bazénu. 1 dvojlôžková spálňa, 1 kúpeľňa s vaňou. Na prvé poschodie vedú schody bez zábradlia.

Prvé poschodie – vchod cez vonkajšie schodisko. Malé patio s dreveným nábytkom na stolovanie, obývacia miestnosť s jedálňou a kuchynským priestorom a krbom, panoramatický výhľad na Todi. 1 dvojlôžková spálňa, ktorá vedie na prízemie. Kým sa dostanete do tejto dvojlôžkovej spálne, prejdete cez 1 spálňu s manželskou posteľou a kúpeľňu s vaňou.


VYBAVENOSŤ OKOLIA: Tenisový kurt 12km, požičovňa bicyklov 9km, ochutnávka vín, reštaurácie a kúpele 5km, jazdenie na koni 8km, obchody s potravinami 3km, supermarket 12km.


POZN.: Domáce zvieratá nie sú dovolené. Schodisko bez zábradlia je vhodné pre staršie deti.


VZDIALENOSTI: Todi 9km, Orvieto 35km, Perugia 50km, Assisi 65km.


LETISKÁ: Perugia 50km, Rím 170km, Florencia 190km.


ĎALŠIE PREDNOSTI VILY: Panoramatický výhľad – vynikajúca poloha na vrchole kopca, reštaurácie, jazdenie na koni a tenisový kurt v blízkosti.

#000000
10. Poilio

10. Poilio

 

POLOHA: Mierne prestavaná tradičná vila z 18. storočia s bazénom, ktorý je orientovaný na juh, na Orvieto. Nachádza sa v krásnom a pokojnom prostredí s výhľadom na jazero Alviano. Táto oblasť je známa vzácnou flórou, faunou a WWF chránenou oblasťou.


VYBAVENIE: Vila bola renovovaná, ale zároveň bola zachovaná tradičná vidiecka architektúra typická pre región Umbria, charakteristická kamennými stenami, tradičnými drevenými stropmi, ručne vyrábanými terakotovými dlaždicami a tradične ručne vyrábané terakotové podlahy s podlahovým vykurovaním. Okná boli vyrobené na mieru a vsadené do miestneho travertínu. Renovované boli aj interiérové starodávne dvere. Dom je zariadený jednoducho a vkusne, miestnymi a rodinnými starožitnosťami. Zo strany kde sa nachádza bazén si môžete užívať panoramatický výhľad na krajinu Umbrie. 5 hektárový pozemok obsahuje olivovníky, čerešne, iné ovocné stromy, ako aj bresty a duby. Sú tam taktiež základné bylinky a zeleninová záhrada.


UBYTOVANIE:

Prízemie - 1 spálňa s manželskou posteľou a jacuzzi, 1 dvojlôžková spálňa s privátnou kúpeľňou so sprchou (môže byť zmenená na dvojlôžkovú), 1 spálňa s manželskou posteľou, ktorá môže byť taktiež zmenená na dvojlôžkovú, kúpeľňa so sprchou. Veľká kuchyňa je plne zariadená s 2 tradičnými rúrami, mikrovlná rúra, krb na varenie, elektrický kávovar, kuchynský mixér a dostatok priestoru v skrinkách. Veľká obývacia miestnosť s tradičným kamenným krbom a francúzskymi oknami, ktoré sú orientované na verandu s výhľadom na jazero.

Prvé poschodie – 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 kúpeľňa s jacuzzi, malá kuchyňa s chladničkou, útulná obývacia miestnosť s dvojitou pohovkou, starodávnou pecou a malou galériou. Malá práčovňa. Oddelený vchod pre toto poschodie.

Exteriér – panoramatická veranda na ktorú sa vychádza z obývacej miestnosti so stolom pre 8 osôb, s výhľadom na jazero Alviano a je ideálnym miestom na užívanie si nezabudnuteľných západov slnka.


VYBAVENOSŤ OKOLIA: Supermarket a obchody s potravinami 3km, pošta 3km, reštaurácie neďaleko vily, niekoľko malebných chodníčkov vedúcich od vily do blízkych miest.


POZN.: Domáce zvieratá nie sú dovolené.


VZDIALENOSTI: Guardea 3km, Orvieto 16km, Todi 25km, Amelia 18km, Rím 100km, Florencia 180km. Cesta (A1) a najbližšia železničná stanica 10 minút jazdy autom. Cesta vlakom do Ríma trvá 1 hodinu.


LETISKÁ: Perugia 81km, Rím 135km, Florencia 185km.


ĎALŠIE PREDNOSTI VILY: Priateľská rodinná vila, veľká a dobre vybavená kuchyňa, panoramatický výhľad – vynikajúca poloha na kopci.

prejsť na stránku: [1] 2

NAJ.sk
webdesign © bart.sk