Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sardínia

Ostrov Sardínia

Kúzelný ostrov v Stredozemnom mori s čarokrásnymi pieščitými plážami, azúrovým morom a nezničenou prírodou. Sardínia uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších, ktorí hľadajú kľud, odpočinok v krásnej prírode, ale i komfort. Patrí k najmenej osídleným talianskym ostrovom. Tichá horská krajina a tisíce typických okrúhlych obytných veží z doby kamennej a bronzovej, okúzľujúce mestečká a rozprávkové pobrežie garantujú atraktívnu dovolenku.
Najlepšie sa na Sardíniu doplavíte z Janova, Livorna a Civitavecchia. Cesta trajektom trvá približne 10 hodín. Letisko sa nachádza v Cagliari, Olbia a Alghero.La Caletta

prejsť na stránku: [1]
1. Village Cala della Torre

1. Village Cala della Torre

Kompletne zrekonštruovaný rezort Cala della Torre sa nachádza v strede východného pobrežia Sardínie a preto je vynikajúcim miestom, z ktorého je možné vydať sa na mnoho zaujímavých výletov. Je obklopený borovicovými stromami a obrovskými bielymi plážami. Neďaleko (cca 350 m) sa nachádza malý turistický prístav s plážou „La Caletta“. Najbližšie letisko a prístav v Olbii sú vzdialené cca 55 km, prístav v Golfo Aranci 71 km.

PLÁŽ: 350 m voľná pláž a 750 m piesočnatá pláž s plážovým servisom (podľa obsadenosti), na ktorú premáva pravidelná doprava. Plážové uteráky sú za poplatok.

CENTRUM: 50 m od centra.

UBYTOVANIE: k dispozícii je 193 izieb. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy, TV, minibarom, trezorom, klimatizáciou a telefónom. 

Izba Classic: pre 2-4 osoby (štvorlôžková izba s poschodovou posteľou). Má verandu, terasu alebo okno a výhľad na bazén, záhradu alebo nádvorie.

Izba Comfort: ako izba Classic ale priestrannejšia a s francúzskym balkónom, normálnym balkónom alebo terasou.

Izba Superior: ako izba Comfort ale s verandou a výhľadom na záhradu (na prízemí) alebo terasou a výhľadom na bazén (na poschodí).

Izba Junior Suite: izba na 2 poschodiach, manželská posteľ na poschodí a 2 samostatné lôžka na prízemí. Má veľký balkón s výhľadom na bazén.

STRAVOVANIE: „Soft“ all inclusive, „Hard“ all inclusive. „Soft“ all inclusive zahŕňa raňajky, obed a večeru formou bufetu (nápoje sú zahrnuté v cene - voda, víno, nealkoholické nápoje, čapované pivo), nealkoholické nápoje z automatu počas celého dňa, snacky od 11:30-12:30 a 16:30-17:30. „Hard“ all inclusive (za príplatok) zahŕňa víno, pivo a nealkoholické nápoje počas celého dňa, talianske alkoholické nápoje, kávu a čaj. Reštaurácia má vnútornú klimatizovanú časť a vonkajšiu časť na terase. Ponúka jedlá formou bufetu a taktiež varenie jedál priami pred hosťami.

VYBAVENIE A SLUŽBY: 24 hod. recepcia, miestnosť s TV, terasa, doprava na/z pláže. Za poplatok: požičiavanie bicyklov, skútrov a áut, potápanie, surfovanie, exkurzie. Neďaleko (100 m od rezortu) sa nachádza kostol. Rezort ponúka aj tzv. „Baby service“ čo je zapožičanie kočiara, redukcie na WC, ohrievača fliaš a k dispozícii je aj 1 balík plienok, 1 balík plienok do vody, 2x denne snack, vysoká stolička a rezervovaná časť pre deti v reštaurácii (na vyžiadanie, za poplatok). Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (okrem spoločných priestorov).

ŠPORT A ZÁBAVA: hlavný veľký bazén a menší detský bazén so zábavnými aktivitami, amfiteáter, detské ihrisko, menšie volejbalové a basketbalové ihrisko, plážový tenis. K dispozícii je taktiež mini klub (deti od 3-11 rokov), junior klub (deti od 12-17 rokov) a pre dospelých hodiny aerobiku, plávania, ping pond, kabaret, rôzne show, súťaže na pláži a v amfiteátri.

BALÍČEK PRE RADOSŤ („Small privilages“): za poplatok, zahŕňa: súkromný check-in, košík s ovocím na izbe pri príchode, prvé naplnenie minibaru, ustieľanie, plážové uteráky na izbe pri príchode, rezervovaný stôl v reštaurácii a plážový servis na pláži.

PARKOVISKO: vonkajšie a nestrážené (do vyčerpania voľných miest).

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa (ľubovoľný v termínoch 18.5.-15.6. a 7.9.-28.9.), príchod 14:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (na vyžiadanie ľubovoľný).

KOD: SAR140020E

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk