Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

LUXUSNÉ VILY

Sardínia

prejsť na stránku: [1]
1. Vilky Cala di Falco

1. Vilky Cala di Falco

Päť elegantných víl na najslávnejšom pobreží Sardínie, prestížne zariadených s dôrazom na najmenšie detaily. Ideálna voľba pre všetkých, ktorí hľadajú exkluzívnu dovolenku v súkromí, avšak s možnosťou využívania hotelových služieb rezortu Cala di Falco.

PLÁŽ: 100 m, verejná piesočnatá pláž s možnosťou prenajatia plážového servisu (za poplatok). Bezplatná doprava na pláž Mannena (plážový servis za poplatok).

CENTRUM: 300 m Cannigione, 12 km Baia Sardinia, 15 km Porto Cervo.

UBYTOVANIE: všetky vilky sú vybavené 2 kúpeľňami, vybavenou kuchyňou s rúrou na pečenie a umývačkou riadu, TV SAT, veľkou terasou a/alebo záhradkou so záhradným nábytkom, plážovými osuškami s jednou výmenou v strede týždňa. Možnosť objednania detskej postieľky a stoličky zdarma (na vyžiadanie vopred).
Vila Asfodelo (max. 5 osôb): obývacia miestnosť s rozkladacím kreslom a zabudovaným lôžkom, spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, druhá kúpeľňa so sprchou.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Asfodelo.html

Vila Corbezzolo (max. 8 osôb, výhľad na more): obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami a kúpeľňou so sprchou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, druhá kúpeľňa so sprchou.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Corbezzolo.html

Vila Erica (max. 5 osôb, výhľad na more): dvojposchodová vilka; horné poschodie: spálňa s manželskou posteľou a toaleta, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou; prízemie: kuchyňa, obývacia miestnosť s 1 samostatným lôžkom.
Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Erica.html

Vila Ginestra (max. 8 osôb, výhľad na more): obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňou, spálňa s manželskou posteľou, 2 spálne s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou.
Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Villa%20Ginestra.html

Villa Dracena (max. 7 osôb): obývacia miestnosť s rozkladacím kreslom a zabudovaným lôžkom, toaleta s umývadlom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie), spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Villa%20Dracena.html

STRAVOVANIE: individuálne, možnosť stravovania v hotelovej reštaurácii.

VYBAVENIE A SLUŽBY: 24-hodinová recepcia hotela „Il Borgo”, Wi-Fi zdarma pri recepcii/bare pre všetkých hostí s vlastným notebookom. Za poplatok: bar pri bazéne, piano bar, reštaurácie (potrebná rezervácia), Internet point. Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA: bazén Hotela „Il Borgo“ alebo mimo sezóny v časti „ La Rotonda“, bezplatne: tenisové kurty, plážový volejbal, baby klub (18 mesiacov-3 r.), miniklub (4-13 r.) od 25.5.-5.9., transfer na verejnú pláž Mannena (každý deň okrem soboty). Za poplatok: večerné stráženie detí (od 18 mesiacov do 5 rokov), výlety rýchloloďou „Delphina Express“ na okolité ostrovy La Maddalena alebo na pláže Costa Smeralda. V ponuke sú aj rôzne výlety či už poldenné alebo celodenné.

Poldenné výlety: Národný park Archipelago, La Maddalena – neobývané ostrovy snov; Palau každého očarí jeho malými večernými trhmi a taktiež je východzím miestom plavieb na okolité ostrovy La Maddalena z ktorých sa odchádza na fascinujúci neobývaný ostrov Caprera, na ktorom býval a je pochovaný národný hrdina Garibaldi; Porto Cervo a Costa Smeralda sú preslávané svojim luxusom a jedným z najelegantnejších mediteránskych prístavov; Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií, „Morské safari” – podmanivá plavba národným parkom okolo ostrovov Caprera a Budelli, kde je možné vidieť delfíny ako aj iné vzácne živočíchy či rastliny; Wellness v hoteli Capo d´Orso v Cala Capra – transfer je zabezpečovaný loďou.

Celodenné výlety: Výlet na ostrov Korzika – nazývaný taktiež „Mediteránske Maldivy” so zastávkou na nákupy v meste Bonifacio; Malé plavby na plachetnici okolo ostrovov La Maddalena a Korziky.

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

PARKOVISKO: súkromné, nekryté.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, nedeľa, príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí

CENA ZAHŔŇA: prenájom vily na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň (1 set na osobu/ týždeň), uteráky (2 sety na osobu/týždeň), záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), osušky, klubová karta.
NA VYŽIADANIE - 
platba na mieste: plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) 15 €/deň, výlet loďou 25 €/osoba nad 11 r., 20 €/osoba 3-11 r., (dieťa 0-3 r. nie je možné), požičanie kočíka 20 €/pobyt (nutné objednať vopred), detská asistenčná služba (18 mes. - 5 r.) 20 €/dieťa/večer (20:30-23:00 hod.)
KAUCIA: 300 €
Pozn.: 
klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 60 €.

 
prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk