Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

LUXUSNÉ VILY

Toskánsko

prejsť na stránku: [1] 2
1. Casa Stella  - Gavorrano Punta Ala

1. Casa Stella - Gavorrano Punta Ala

Poloha: Táto prekrásna Vila je situovaná na vrchole kopca, na ktorom je 18 jamkové golfové ihrisko, priamo pri Casa Stella, z toho dôvodu je úplne súkromná. Je tiež obklopená borovicovým lesom, ktorý zaručene vytvorí príjemný tieň počas horúcich mesiacoch. Práve tu pocítite pravú toskánsku vidiecku atmosféru. Nádherné pláže sú vzdialené len 10 min. autom. Vila je ľahko pristupná po štrkovej ceste (2 km). Len 3 km od vily je dedina Bagno di Gavorrano a Scarlino, kde sú obchody, supermarkety a reštaurácie. V Scarline si môžete prenajať súkromné lode pre fantastický výlet okolo Toskánského súostrovia.

Vybavenie: súkromný bazén (4x8 m), barbecue, m ikrovlna rúra, k ávovar, u mývačka riadu, CD prehrávač, DVD prehrávač, SAT TV, stropný ventilátor v každej izbe.

Ubytovanie: Vila je poschodová, plne vybavená kuchyňou, veľkou obývacou miestnosťou s krbom a jedálenskou časťou, spálňou, kúpeľňou s vaňou. Na prvom poschodí je spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou, ďalšia spálňa, kúpeľňa s vaňou a sprchou, jednoposteľová izba, medziposchodie s izbou s dvoma samostatnými lôžkami pre deti/ mladých s kúpeľňu s Jacuzzi.

Vzdialenosť:  Bagno di Gavorrano - 3km, Scarlino - 4km,  Follonica - 10km,  Punta Ala - 20km,  Grossetto - 40km,  Siena - 81km, Pláž 10 min. autom (Punta Ala, Follonica) Florence - 140km,  Pisa - 150km

 

3. Villa Contessa

3. Villa Contessa

POLOHA: Vila je situovaná v srdci Toskánska, medzi Sienou a Florenciou. Bola po stáročia vo vlastníctve talianskej aristokratickej rodiny, obkolesená veľkolepými záhradami ponúkajúcimi dychvyrážajúci výhľad na okolitú krajinu. Pôvodne sa datuje výstavba do roku 1400, s neskoršími prestavbami vykonanými medzi rokmi 1700 – 1800. Celá rezidencia bola zrekonštruovaná v roku 1997.

VYBAVENIE: Vila má 4 poschodia, ktoré sa rozprestierajú na ploche 1500 m². Pred vilou, blízko bazéna sú dva domčeky, ktoré je možné si prenajať na vyžiadanie, kvôli zvýšeniu kapacity na 35 miest. V prípade ak nie sú prenajaté, ostávajú zatvorené. Druhý domček má približne 450 m². Všetky izby vily majú privátnu kúpeľňu s vaňou a sprchou (so zopár výnimkami, kedy majú izby len sprchu), klimatizáciu, telefón, trezor, fén a televízor. Hlavná vila, podobná zámku, má rôznorodé obývacie izby, všetky zariadené elegantným a pohodlným nábytkom 19. storočia. Obzvlášť príjemne sú zariadené terasy, ktoré ponúkajú prostredie vhodné na užívanie si večere alebo raňajok. Sedem zamestnancov každý deň upratuje vilu, vykonáva údržbu, stará sa o záhradu a pomáha hosťom. Títo zamestnanci žijú v oddelenom dome, nezávislom na vile, aby bolo zabezpečené kompletné súkromie pre hostí. Hostia si môžu užívať nádherné a nezabudnuteľné večere vonku aj vnútri vo vile. Okolie bazéna je vybavené verandou s pohovkami, bazénom s vnútorným schodíkmi, hydromasážnym bazénom, ktorý sa nachádza vedľa plaveckého bazéna, oproti ktorému je veľký biely altánok. Je možné využívať vonkajšie sprchy a saunu. Pri bazéne je aj chladnička.

UBYTOVANIE: Maximálna kapacita pre 35, resp. 31 alebo 25 osôb, 15 spální "double", 2 spálne "twin", 1 spálňa "single", 22 kúpelní.
Hlavná vila:
Prízemie
vila má dva vchody. Zozadu je historická izba s múzeom domáceho riadu. Z izby, ktorá slúži na ochutnávku vín sa prechádza do izby s biliardom.
Prvé poschodievstup je možný vnútorným aj vonkajším schodiskom. Nachádza sa tam obývacia izba, 1 izba s manželskou posteľou a privátnou kúpeľňou, veľká kuchyňa (profesionálne zariadená), 3 navzájom prepojené jedálne, každá s okrúhlym stolom, kde môže pohodlne stolovať 12 ľudí, francúzskymi oknami otvorenými do veľkolepej terasy zariadenej na jedenie a altánkom slúžiacim na tienenie. Je podávaná prvotriedna večera na strieborných podnosoch. Nachádza sa tam aj izba s televízorom, izba so stolovými hrami, barom, televízorom a chladničkou. 1 izba s manželskou posteľou, ktorá je zdobená freskami a zahŕňa privátnu kúpeľňu so sprchou. 1 kúpeľňa. Apartmán: malá obývacia izba, chladnička, 1 izba s manželskou posteľou, privátna kúpeľňa s Jacuzzi a dvojitým umývadlom. Malá kaplnka. Jednolôžková izba so súkromnou kúpeľňou. Zelený apartmán: malá obývacia izba, 1 izba s manželskou posteľou a kúpeľňou, 2 izby s manželskou posteľou, privátna kúpeľňa
Druhé poschodie – 1 dvojlôžková izba (dĺžka lôžka 120 cm) a 1 súkromná kúpeľňa. Apartmán: malá obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou, 4 spálne s manželskou posteľou a privátnou kúpeľňou, 1 dvojlôžková izba s privátnou kúpeľňou.

Hosťovský dom:
Prízemie – recepcia so samostatným vchodom, počítač s prístupom na internet. Samostatný vchod – 3 schody do malej obývacej izby s krbom a televízorom. 1 izba s manželskou posteľou s jacuzzi.

Dom Contessa:
Prvé poschodie – malá obývacia miestnosť, chladnička, miesto na raňajky, podkrovie s miestom na pozeranie televízie. 1 izba s manželskou posteľou, súkromnou kúpeľňou a jacuzzi. 1 izba s manželskou posteľou a privátnou kúpeľňou.

VYBAVENOSŤ OKOLIA: obchody, supermarket, reštaurácie vo vzdialenosti 3 km, malé lietadlá a helikoptéry môžu pristávať v blízkosti 2 km.

VZDIALENOSTI (dĺžka trvania jazdou autom): Colle Val d´Elsa – 10 minút Florencia - 45 minút, Siena – 15 minút, San Gimignano 20 minút, Monteriggioni – 10 minút, Volterra – 30 minút, Montalcino – 1 hodina 10 minút, Rím – 2 hodiny 45 minút.

POZN.: Plyn a elektrina nie sú v cene, uteráky sa menia týždenne, kuchyňa je používaná len zamestnancami.

LETISKÁ: Florencia – 55 km, Rím – 280 km.

ĎALŠIE PREDNOSTI VILY: Vila je priestranná s príjemnými izbami. Vhodná pre usporadúvanie malých svadieb alebo špeciálnych osláv. Rafinovaná dekorácia s umeleckou zbierkou. Oddelené domčeky umožňujú flexibilitu pre väčšie skupiny alebo rodiny cestujúce spolu.


4. Palazzeto

4. Palazzeto

POLOHA: Dlhý pás krajiny lemovaný cyprusovými stromami nás dovedie na krásnu farmu zo 17. storočia. Kvôli svojej vynikajúcej polohe s prihliadnutím na okolitú zeleň, údolia a kopce ponúkajú skutočne nádherné výhľady. Práve obnovená, elegantná vila sa stala perfektnou kombináciou moderného komfortu, dobrého vkusu a úžasnej polohy. Upokojujúca biela a bežové tóny farieb v každej izbe vytvárajú nádherne teplú a oddychovú atmosféru. Všetky izby sú priestranné a vkusne zariadené. Kúpelne sú vkusné. Lákavý bazén je umiestnený na krásnej terase tesne pod domom s výhľadom na okolitú nezabudnuteľnú toskánsku krajinu. Vila je ponorená do prostredia zelených vinohradov a upravených polí, kde má človek možnosť užiť si skutočný pokoj miesta zvaného Palazzeto.


VYBAVENIE:
Krásna krytá besiedka je ideálna na užívanie si pamätných jedál pri 14 miestnom mramorovom stole. Na statku sa nachádza tehlová pec, ktorá je úžasná na výrobu delikátnej pizze, vstavané kamenné barbeque je vždy k dispozícii na skvelé grilovanie.


UBYTOVANIE:
Prízemie – obývacia miestnosť, spálňa s privátnou kúpeľňou so sprchou a dvoma umývadlami, študovňa, veľká kuchyňa s dvojitá chladnička, práčovňa, z loggie sa vchádza do kuchyne s veľkým jedálenským stolom. Miestnosť s televízorom a krbom, chodba.
Prvé poschodie – prístup vonkajším aj vnútorným schodiskom, chodba, 1 dvojlôžková izba s privátnou kúpeľňou, 1 izba s manželskou posteľou, 1 kúpeľňa s vaňou a dvojitým umývadlom, 1 dvojlôžková izba, 1 kúpeľňa so sprchou, 3 dvojlôžkové izby, 1 kúpeľňa so sprchou, priestranná obývacia miestnosť s krbom a barovým kútikom s chladničkou.


VYBAVENOSŤ OKOLIA:
reštaurácia a základné nakupovanie je možné v Taverne d/´Arbia vzdialenej 5 km, supermarket sa nachádza v Siene.

POZN.: 3 dvojlôžkové izby môžu byť zmenené na izby s manželskými posteľami, malé domáce zvieratá, stráženie detí, všetky výlety do okolia sú na vyžiadanie.

VZDIALENOSTI: Siena – 8 km, Florencia 75 km, Chiant 27 km, blízka dedina Taverne d/´Arbia – 5 km.

LETISKÁ: Florencia – 75 km, Rím – 260 km.

ĎALŠIE PREDNOSTI VILY: 2 km od Casina. Panoramatický výhľad – jedinečná poloha na kopci. Priestranné, pohodlný obývací priestor a útulné izby. 10 minút jazdy autom do Sieny. Veľké postele, úžasné dekorácie. Blízkosť obchodov a regiónu Chianti.


8. Giotto

8. Giotto

POLOHA: Giotto je historickým statkom prestavaným na súkromnú vilu, situovanú na vrchu kopca v Toskánsku blízko Florencie s nádherným 360 stupňovým výhľadom na okolité údolie. Statok je v oblasti Mugello, blízko dediny Vicchio, známej ako rodisko slávneho, talianskeho, renesančného maliara, ktorý sa volal Giotto. Do Mugello sa dá ľahko dostať cestou, ktorá spája Giotto a Florenciu. Letisko je vzdialené 40 minút cesty autom. Statok je situovaný na svahu, ktorý tvorí časť veľkého poľnohospodárskeho pozemku, ktorý produkuje olivový olej a víno. Je obklopený krásnou záhradou, ktorá hraničí na jednej strane s poľnou cestou, po ktorej občas prechádza zopár áut.

VYBAVENIE: Záhrada má kryté parkovisko blízko vstupnej brány a pergoly so stolom slúžiacim na jedenie na čerstvom vzduchu, vedľa originálneho pevného stola, ktorý je umiestnený na otvorenom priestranstve s barbeque. Prechodom záhradou, medzi ružami mnohých farieb nájdeme bazén, situovaný na mieste ktoré vyzerá ako predná časť lode. Odtiaľ si môžete užívať veľmi špeciálnu vidiecku krajinu, kde je ťažké nájsť znaky modernej civilizácie. Láska k vidieckym tradíciám je citeľná v nedávnej renovácii, ktorú predstavujú drevené nosníky na strope a starodávny krb v kuchyni, ktorý je dosť veľký na sedenie vo vnútri, ako to v minulosti praktizovali a zohrievali sa pri ňom farmári. Základy vily boli položené na konci 14. storočia. Vila nestratila nič zo svojho čara, je zachovaná atmosféra historického statku, ale zároveň aj moderný komfort. Starodávny nábytok spolu s vkusne vybraným pohodlným nábytkom a zmyslom pre detail robí vilu sídlom, ktoré ponúka vynikajúci pomer kvality a ceny. Kúsok od Vicchio je začiatok „Strada del vino Chianti Rufina DOCG and Pomino DOC“ (vinná cesta). Pre milovníkov vodných športov, je pár minút od Vichio jazero Bilancino rozprestierajúce sa na 5 km ². Mugello je plné lesov a zelených údolí, čo vplýva na množstvo zvierat, ktoré tam žíjú a nájdu plno jedla. Človek tu má ideálne prostredie na pestovanie.

UBYTOVANIE: Maximálna kapacita pre 11-12 osôb, 2 spálne "double", 3 spálne "twin", 1 spálňa "single", 4 kúpeľne.
Prízemie - Vstupná hala, 1 kúpeľňa so sprchou, kuchyňa s krbom, jedáleň (stôl pre 12 osôb), veľká obývacia miestnosť s krbom.
Prvé poschodie - 2 izby s manželskou posteľou, 3 dvojlôžkové izby, 1 jednolôžková izba/s francúzskou posteľou (široká 1,27 m), 1 kúpeľňa s vaňou, 2 kúpeľne so sprchou, šaťňa a obývací priestor.
Exteriér – Kryté barbeque vedľa pergoly so stolom pre 12 osôb, otvorený priestor so stolným tenisom.

VYBAVENOSŤ OKOLIA: Supermarket, banka a tenisové kurty 2 km, golfové ihrisko 25 km, jazdenie na koni 5 km, plachtenie a windsurfing sú možné na jazere Bilancino vzdialenom 20 km, železničná stanica 2 km.

POZN.: Malé domáce zvieratá sú dovolené, zo záhrady môžete niekedy začuť autá prechádzajúce blízkou poľnou cestou, čiastočne oplotená záhrada.

VZDIALENOSTI: Vicchio 2 km, Florencia 35 km, Siena 80 km, Pisa 90 km, Lucca 90 km, Arezzo 70 km, San Gimignano 70 km, železničná stanica vo Vicchio 2 km (vlak do Florencie jazdí každú hodinu) – www.trenitalia.com

LETISKÁ: Florencia 40 km, Rím 310 km.

10. Casa Pepe

10. Casa Pepe

POLOHA: Hlboko na toskánskom vidieku leží Casa Pepe, lákavý statok z 18. storočia, situovaný v úžasnej lokalite Chianti s dychvyrážajúcim výhľadom na najkrajšie vinice. Okrem vyšliapanej cesty je vila obklopená míľami zelených kopcov, viníc a cyprusových stromov.

VYBAVENIE: Casa Pepe má pôvodný vzhľad so starodávnou terakotovou podlahou. V rekonštrukcii bola zahrnutá krásna jedáleň, jedna z troch, pod kovovým altánkom s veľkou barbecue a pecou na prípravu pizze na drevo, vhodná na rôzne pohostenia. Blízko je bazén.

UBYTOVANIE: Maximálna kapacita pre 12-14 osôb, 4 spálne "double", 1 spálňa "twin", 8 kúpeľní.
Hlavná vilaprízemie – spoločenská miestnosť s krbom, jedáleň s raňajkovým stolom, jedáleň s veľkým stolom a východom na záhradu, 1 izba s manželskou posteľou, privátnou kúpeľňou a klimatizáciou, kúpeľňa so sprchou, kuchyňa a práčovňa.
Prístavba (blízko hlavnej vily) – 1 izba s manželskou posteľou vo francúzskom štýle s klimatizáciou a privátnou kúpeľňou so sprchou. Prvé poschodie – 2 izby s manželskou posteľou s privátnymi kúpeľňami so sprchou, 1 dvojlôžková izba (môže byť prerobená na izbu s manželskou posteľou) s malou privátnou kúpeľňou so sprchou, 1 izba s manželskou posteľou, kúpeľňa s vaňou.
Hosťovský domček (na úrovni bazéna) – 12 schodov, 1 izba s manželskou posteľou a kúpeľňou so sprchou.

VYBAVENOSŤ OKOLIA: Blízkosť športových aktivít: golf (18 jamiek v „Golf dell´Ugolino“), tenisový kurt, horské bicyklovanie spojené s prebádaním krásnych toskánskych kopcov, výlet so sprievodcom pešo alebo na koňoch. 

VZDIALENOSTI: Panzano in Chianti 2 km, Greve v Chianti 9 km, Siena 30 km, San Gimignano 40 km, Florencia 25 km, Pisa 140 km, Rím 3 hodiny autom.

POZN.: V cene sú zahrnuté každodenné raňajky, uvítacia večera, denná obsluha (okrem 3 hodín v nedeľu).  Je možné sa dohodnúť na stretnutí s klientmi na letisku. Správy, hodiny jógy, hodiny varenia toskánskej kuchyne, stráženie detí, široká obsluha, šofér. Sprievodca a taxík sú za poplatok. Domáce zvieratá nie sú dovolené.

p class=

12. Villa Ariete

12. Villa Ariete

POLOHA: Vila je situovaná na útesoch Ansedonie, známej pobrežnej lokality na malom skalnatom výbežku, ktorý smeruje k čistým vodám zátoky Argentario. Monte Argentario je samosprávna obec a polostrov patriaci do provincie Grosseto v talianskom regióne Toskánsko, situovaný 150 km južne od Florencie a okolo 35 km južne od mesta Grosseto. Poloostrov je prepojený s pevninou troma hrádzami ktoré vytvárajú dve lagúny, lagúnu di Ponente na západnej strane a lagúnu di Levante na východnej strane centrálnej hrádze. Porto Ercole je jedným z dvoch centier na polostrove Monte Argentario. 2 hlavné dediny na poloostrove Monte Argantario sú Porto Santo Stefano, smerujúca na sever a Porto Ercole smerujúca na juh. Monte Argantario hraničí so samosprávnou obcou Orbetello, ktorá je situovaná na centrálnej hrádzi medzi dvoma lagúnami.

VYBAVENIE: Interiér tejto luxusnej vily je veľmi svetlý a vzdušný, elegantne zariadený a bohatý na cenné starodávne kúsky vo vnútornej hale so stĺpmi a v niektorých izbách. Veľké okná umožňujú výhľad na more z každej izby v obývacích priestoroch. Z veľkej terasy na rôznych poschodiach a celej okolitej záhrady je možné si užívať neobyčajný výhľad na zátoku Argentario a ostrovy Toskánskeho súostrovia. Vila Ariete je vybavená privátnym schodiskom vedúcim do mora, vytesaným do skál, miestom na opaľovanie na úrovni mora a mólom na zakotvenie člnov. Veľký plavecký bazén naplnený morskou vodou je situovaný na skalách a ponúka rovnako úžasný výhľad. Je vybavený šatňami a pergolou so stolom a stoličkami, ktoré umožňujú podávanie obedov a grilovanie. Vila je umiestnená v krásnych 5000 hektárových záhradách, ktoré sú oplotené. Stromy vytvárajú príjemný tieň. V záhradách sa nachádzajú stredozemné rastliny a výzdobu tvoria kvetinové záhony umiestnené v skalách. Bohatý vozový park je vybavený 12 automobilmi a v jednej časti záhrady je postavený tehlový dom na hranie pre deti. Na druhej strane vila ponúka úplné súkromie. Vila má rozlohu 500 m².

UBYTOVANIE: Maximálna kapacita pre max. 14 osôb, 5 spální "double", 2 spálne "twin", 6 kúpeľní.
Prízemie spoločenská miestnosť s krbom, spoločenská miestnosť s veľkými oknami smerujúcimi na more a taktiež na terasu, jedáleň s krbom a oknami nasmerovanými do panoramatickej terasy orientovanej na more, spoločenská miestnosť s výhľadom na more, hosťovská kúpeľňa. Veľké patio zariadené na jedenie vonku, 4 spálne s manželskou posteľou, 1 spálňa s manželskou posteľou alebo dvoma lôžkami, 2 dvojlôžkové spálne, 4 kúpelne s vaňou, 2 kúpelne so sprchou. Kuchyňa, komora, práčovňa. Malý apartmán s kúpeľňou pre služobníctvo.

VYBAVENOSŤ OKOLIA: Reštaurácia vzdialená 100 m, rôzne reštaurácie vzdialené 10 minút jazdy autom, golf 30 minút jazdy autom, tenis len niekoľko minút jazdy autom. Dve piesočnaté pláže vzdialené 1 km – 15 minút chôdze.

POZN.: Plná obsluha – 1 kuchár, 1 čašník na raňajky, obed a večeru ( jedlo nie je v cene ), denné upratovanie.

VZDIALENOSTI: Orbetello 10 km, Porto Ercole 21 km, Grosseto 47 km, Florencia 194 km, Rím (letisko) 129 km.

14. Rucola

14. Rucola

POLOHA: Vila má neuveriteľné a exkluzívne panoramatické situovanie, kvôli ktorému si zaslúži byť miestom dovolenky v Taliansku. Bola zväčšená a kompletne rekonštruovaná v roku 2007, ktorá sa rozprestiera na ploche 320 m ². Výhľad z Rucoly je veľmi podobný pohľadu zo vzduchu, ktorý sa tiahne od mora po stredozemnú vegetáciu, ktoré tvoria časť chránenej prírodnej rezervácie. V starodávnych časoch počas rímskej nadvlády, kde Rucola teraz vyrastá, stála strážna veža, ktorá bola počas minulých storočí niekoľko krát zničená a prestavaná, až do Druhej svetovej vojny, kedy sa stala malým strážnym miestom pre vojnové loďstvo. Geografická poloha vytvára mnoho príležitostí navštíviť krásny región Toskánska, s plážami a borovicovými lesmi Toskánskej riviéry vzdialenej len 25 km ako aj historické mestá Volterra, San Gimignano, Pisa, Lucca alebo Florenciu. La Sassa, stredoveká dedina, situovaná na vrchole kopca, s malým počtom domov, jedným obchodom, potravinami a malou reštauráciou je vzdialená 2 km od vily.

VYBAVENIE: Vila je obklopená oplotenou záhradou o rozlohe 1000 m², plnou stredozemných aromatických byliniek a rastlín. Za plotom je 12 hektárov stredozemských krovín patriacim k vile, ktoré zaručujú maximálne súkromie a úplný pokoj. Pri bazéne je veľký altánok s barbeque a jedálnym priestorom s výhľadom na údolie. Vila sa skladá z dvoch poschodí, pričom prízemie je o rozlohe 80 m² obývacej plochy. Je mimoriadne priestranný a svetlý s dverami do patia, otvoreným do záhrady s výhľadom na bazén. Oddelená kuchyňa v typickom toskánskom štýle ponúka plný moderný komfort a služby. Vo vile sa prelína starodávny nábytok zreštaurovaný miestnymi remeselníkmi s moderným nábytkom charakteristickým typickou toskánskou zručnosťou. Dlažba vo všetkých kúpelniach a spálňach je tehlovo červená, vyrábaná ručne. Izby sú bohaté na dekorácie so starodávnymi prvkami a vysoko kvalitným nábytkom, ktoré spolu s pastelovými farbami stien robia izby príjemnými a prívetivými. Na prvom poschodí sa rozprestiera na 120 m² terasa s jacuzzi a výhľadom na okolité údolie. Všetky izby na prvom poschodí majú prístup na terasu. Ľavé krídlo vily sa skladá z jedného poschodia, kým pravé zahŕňa aj starodávnu vežu, v ktorej sa nachádza spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňou, kde je zabezpečené úplné súkromie. 4 spálne sú vybavené klimatizáciou a satelitnou TV. Hlavnou vstupnou bránou, vybavenou video telefónom, sa vchádza na súkromné parkovisko pre 3 autá. Cesta ktorá vedie k vile nie je vhodná pre športové autá, je odporúčané prenajať si vozidlo s pohonom 4x4.

UBYTOVANIE: Maximálna kapacita pre max. 12 osôb, 5 spální "double", 1 spálňa "twin", 5 kúpeľní.
Prízemie – vstupný priestor, veľmi veľká obývacia miestnosť spojená s jedálňou (80 m ² ) so stolom pre 10 osôb, TV a okná smerujúce na pergolu a bazén, kuchyňa, 1 dvojlôžková spálňa (vstup do izby je po 3 schodoch), 1 kúpeľňa so sprchou. Vstupná hala, 1 spálňa s manželskou posteľou a privátnou kúpeľňou s dvojitou sprchou. 1 spálňa s manželskou posteľou a privátnou kúpeľňou so sprchou.
Prvé poschodie – 1 spálňa s manželskou posteľou s priamym vstupom na malú terasu, 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 kúpeľňa s jacuzzi vaňou a ručnou sprchou. Z chodby a všetkých izieb je prístup na veľkú terasu s vonkajšou jacuzzi (pre 4 osoby), drevenými lehátkami a priestorom na sedenie.
Exteriér – bazén, vonkajšia sprcha, pergola s jedálenským priestorom, miesto na sedenie pri vchode.

VYBAVENOSŤ OKOLIA: Obchod s potravinami 2 km v La Sassa , supermarket a rôzne obchody v Ponte Ginori 19 km, 2 km Trattoria v La Sassa 2 km, rôzne reštaurácie okolo 25 minút, tenisový kurt v Ponte Ginori 19 km, golfové ihrisko v San Gimignano (Golfový klub Castelafi).

POZN.: Štrková cesta nie je vhodná pre športové autá, služby práčovne sú na vyžiadanie.

VZDIALENOSTI: Volterra 38 km, Colle di Val d´Elsa 64 km, San Gimignano 59 km, Pisa 70 km, Lucca 81 km, Siena 1hodina a 30 minút, piesočnatá pláž 27 km, Florencia 110 km.

LETISKÁ: V Pisa vzdialenej 1 hodinu.

ĎALŠIE PREDNOSTI VILY: Neuveriteľná panoramatická poloha, nádherne zariadená a dekorovaná, veľkolepé vidiecke toskánske usporiadanie je kombináciou štýlu a komfortu. Krásne krajinárske záhrady s altánkom, ktorý poskytuje priestor na relaxovanie a stolovanie na čerstvom vzduchu.

15. Fontanella

15. Fontanella

POLOHA: Statok je krásne zrekonštruovaný a obklopený nádhernou záhradou, ktorá je v dokonalej harmónii s okolitým vidiekom.

VYBAVENIE: Všetky izby sú priestranné, kúpeľne majú výborné podmienky a všetky spálne majú výhľad na okolité toskánske hory. Fontanella má predovšetkým krásne obývacie priestory, kde je možné čítať a zároveň byť nerušený zvyškom skupiny. Zariadenie interiéru je elegantné s úžasnou kombináciou ázijských a talianskych starožitností. Kuchyňa je dobre zariadená, so všetkými potrebnými domácimi spotrebičmi a kuchynským riadom pre milovníkov varenia. Na druhej strane pre milovníkov prírody a zdravej výživy je k dispozícii záhradka so zeleninou spojená so záhradnou kuchynkou bohatou na aromatické bylinky. 2 externé priestory patia ponúkajú možnosť jedenia vonku a užívania si výhľadu z dvoch rôznych strán na okolitú krajinu. Veľké slnečníky vytvárajú potrebný tieň. Barbeque a pec na drevo je možné nájsť v priestoroch patia. Plavecký bazén sa nachádza 50 m od vily a je dostatočne dlhý na plnohodnotné plávanie. Okolie bazéna je vybavené drevenými lehátkami a slnečníkmi.

UBYTOVANIE: Maximálna kapacita pre max. 8 osôb, 3 spálne "double", 1 spálňa "twin", 5 kúpeľní.
Prízemie vstupná hala, veľmi veľká obývacia miestnosť rozdelená do 3 častí – jedálenský priestor (stôl pre 10 osôb), dvojitý spoločenský priestor s centrálnym krbom a knižnicou s francúzskymi oknami smerujúcimi do záhrady. Zo spoločenského priestoru vedie východ na vonkajší dvor zariadený stolom, pecou na drevo a tienený slnečníkmi. Kuchyňa s krbom a francúzskym oknom, ktoré je orientované do záhrady, vonkajšie priestranstvo na raňajky, sklad, práčovňa, 1 kúpeľňa s vaňou a praktickou sprchou, miestnosť s TV.
Medziposchodie – nezávislý vchod, spoločenská miestnosť s veľkými oknami, knižnica, štúdio, 1 spálňa s dvomi lôžkami (nie je možné konvertovať do manželskej postele), 1 kúpeľňa so sprchou, priamy výstup von.
Prvé poschodie – všetky izby majú drevené podlahy. Hala so separátnym vstupom, 1 spálňa s kúpeľňou s vaňou a sprchou, 1 dvojlôžková spálňa s privátnou kúpelňou so sprchou, 1 veľká spálňa s manželskou posteľou, privátnou kúpelňou s vaňou, sprchou a dvojitým umývadlom.
Hosťovský domček (pripojený k hlavnej vile) – prízemie – 1 spálňa s manželskou posteľou (je možné ju zmeniť na izbu s dvoma lôžkami), 1 kúpeľňa so sprchou, priestor na raňajky

VYBAVENOSŤ OKOLIA: Internet cafe v Monte S. Savino vzdialenom 7 km, tenisový kurt v Gargonza castle okolo 3 km, reštaurcia 2 km, viac reštaurácií a supermarketov v Monte S. Savino.

POZN.: Domáce zvieratá nie sú dovolené, v cene je zahrnuté štvorhodinové každodenné upratovanie, štrková cesta 1 km, nie je zavedená mobilná linka.

VZDIALENOSTI: Monte San Savino 7 km, Siena 37 km, Arezzo 34 km, automobilová cesta 12 km, Florencia okolo 80 km, Rím okolo 2 hodín.

LETISKÁ: Florencia 80 km, Rím okolo 2 hodín, Perugia Sant´Egidio 84 km.

ĎALŠIE PREDNOSTI VILY: Vonkajšie patio s výhľadom, kvalitný vonkajší nábytok, veľký plavecký bazén, dobre zariadená kuchyňa, ideálna pre milovníkov varenia.

16. Caselletto

16. Caselletto

POLOHA: Tento nádherný vidiecky dom je vsadený do veľkého pozemku, len 15 minút od krásneho mesta Siena. Jeho polia produkujú rôzne obilniny. Vinice a olivové háje produkujú skvelé červené víno Colli Senesi a olivový olej. Dlhá kľukatá poľná cesta vedie krásnym dychvyrážajúcim miestom medzi na jednej strane krásnou poľnohospodárskou pôdou, pohľadom na panorámu Sieny a nádhernými zrážajúcimi sa svahmi a dolinami Crete Senese, ktoré sú nezabudnuteľné, na strane druhej.

VYBAVENIE: Nedávna rekonštrukcia spôsobuje veľmi dobrý dojem, všetky izby sú priestranné a elegantne zariadené. Veľmi veľká kuchyňa a obývacia miestnosť sú na prízemí. Kúpeľne sú vyplnené travertínovým mramorom. Početné bylinky, kroviny a farebné kvetinové záhony zdobia krásnu súkromnú záhradu. Na pozemku sa nachádzajú taktiež olivovníky aj figovníky. Blízko pri dome je príjemný a dobre vybavený priestor bazéna a domček pri bazéne. Dobrý výhľad sa ponúka, či už pri relaxovaní pri bazéne alebo sedení v tieni pod pergolou. Malý stôl a stoličky na dvore, spolu s grilom vytvárajú ideálne miesto na jedenie pod holým nebom.

UBYTOVANIE: Maximálna kapacita pre max. 10 osôb, 3 spálne "double", 2 spálne "twin", 6 kúpeľní.
Prízemie – vstupná hala so študovňou. Jedáleň je vedľa kuchyne, ktorá je veľká a plne vybavená so stolom (pre 10 osôb). Obývacia izba, toaleta, práčovňa.
Prvé poschodie – 1 spálňa s manželskou posteľou, starodávny krb a študovňa, 1 kúpeľňa s vaňou, 1 dvojlôžková spálňa, privátna kúpeľňa so sprchou, 1 veľká kúpeľňa s jacuzzi a dvojitým umývadlom, 1 dvojlôžková spálňa, 1 spálňa s manželskou posteľou a krbom, 1 spálňa s manželskou posteľou, privátna kúpeľňa so sprchou, priestranná spoločenská miestnosť s krbom. Priamy prístup na patio zariadené pohovkami.
Exteriér – súkromný plavecký bazén s priestorom na stolovanie pod holým nebom, malá chladnička a miestnosť so sprchou.

VYBAVENOSŤ OKOLIA: Reštaurácia a základné nakupovanie v Taverne D´Arbia vzdialenej 3 km, supermarket v Siene.

POZN.: Malé domáce zvieratá sú dovolené, výlety, stráženie detí na vyžiadanie.

VZDIALENOSTI: Najbližšia dedina Taverne D´Arbia 3 km, Siena 7 km, Florencia 70 km, Chianti 20 km, Pisa 120 km, Rím 255 km.

LETISKÁ: Florencia 75 km, Pisa 120 km, Rím 255 km.

ĎALŠIE PREDNOSTI VILY: Panoramatický výhľad – výborné situovanie na vrchole kopca, priestranná, pohodlné obývacie priestory a spálne. 10 minút jazdy autom do Sieny, veľké postele, krásne vyzdobené, blízkosť obchodov – Siena a Chianti.

17. Villa Cardinale

17. Villa Cardinale

POLOHA: Nádherné mesto Lucca, situované na severe Toskánska. Je známe elegantnými dobovými domami postavenými v rozpätí štyroch storočí v niekoľkých najlepších miestach Lucchese a oblúka hôr, ktoré obklopujú planinu Lucca. Villa Cardinale je excelentným príkladom jednej z týchto víl. V 17. storočí to bola rezidencia kardinála podľa čoho dostala vila meno. Prenajatie luxusnej vily ponúka unikátnu možnosť užiť si dovolenku plnú elegancie, relaxácie, úplného súkromia, dokonalých služieb a to všetko v prostredí, ktoré dýcha kúzlom a históriou. Vila sa nachádza v najlepšom vydaní „Lucchese Villa Books“. Je situovaná len niekoľko kilometrov od miest Lucca aj Pisa. Navyše v blízkosti sa nachádzajú pobrežné strediská Viareggio a Forte dei Marmi, len 20 minút jazdy autom.

VYBAVENIE: Vila bola nádherne zrekonštruovaná, všetky izby majú dobový nábytok, ktorý je doplnený moderným komfortom televízie, satelitu a internetu. Vnútorná krása a elegancia vily je v harmónii s exteriérom, ktorý tvorí veľkolepý a krásne udržiavaný park so záhradou, starými stromami, farebnými kvetmi a malým patiom. Plavecký bazén je situovaný v najvyššej časti parku. Okolo bazénu sa nachádzajú lehátka a slnečníky. Park sa skladá taktiež z časti za vilou, kde je priestor zariadený stolmi a stoličkami slúžiacimi na stolovanie na čerstvom vzduchu. Vila ponúka neprestajnú obsluhu, ktorá pripravuje každý deň raňajky a jedno ďalšie jedlo, 6 dní v týždni. O vilu sa stará dvojica ľudí – pani je vynikajúca kuchárka a pán nakupuje a vybavuje potrebné záležitosti pre hostí. Medzi zamestnancov patrí aj záhradník a čašníčka. Väčšina zamestnancov nežije vo vile, len čašníčka v jej vlastnom apartmáne, situovanom v oddelenej časti vily. Takže súkromie hostí je zachované.

UBYTOVANIE: Maximálna kapacita pre 10-11 osôb, 3 spálne "double", 2 spálne "twin", 4 kúpeľne.
Nižšie prízemie veľká kuchyňa s priamym prístupom na záhradu, ktorá je vybavená na jedenie vonku, miestnosť na raňajkovanie, práčovňa.
Prízemie – vstupná hala, obývacia miestnosť, 2 spoločenské miestnosti, jedáleň, spálňa s kráľovskou posteľou (king size bed) a privátnou kúpeľňou s vaňou.
Prvé poschodie – dvojlôžková spálňa, privátna kúpeľňa s vaňou, spálňa s manželskou posteľou, privátna kúpeľňa s vaňou, šatňa (na požiadanie je možné ju zmeniť na jednolôžkovú izbu), spoločenská miestnosť s krbom, veľká spálňa s manželskou posteľou a privátnou kúpeľňou s vaňou, veľká šatňa, knižnica/spoločenská miestnosť s krbom a minibarom.
Exteriér – stôl a veľké slnečníky v záhrade slúžiace na stolovanie na čerstvom vzduchu.

VYBAVENOSŤ OKOLIA: Obchody s potravinami, reštaurácie 5 minút jazdy autom (v S. Lorenzo a Vaccoli), supermarket 4 km, golfové ihrisko v Tirrenia 30 km, jazdecké centrum 8 km, tenisové kurty 3 km.

POZN.: Domáce zvieratá nie sú dovolené (priateľský pes v priestoroch). Upratovanie 6 dní v týždni, varenie 6 dní v týždni (raňajky a iné jedlo – obed alebo večera, jedlo extra je na vyžiadanie).

VZDIALENOSTI: Lucca 6 km, Pisa 12 km, Florencia 95 km, najbližšie pláže Forte dei Marmi 30 km, Viareggio 24 km.

LETISKÁ: Pisa 19 km, Florencia 100 km, Rím 300 km.

ĎALŠIE PREDNOSTI VILY: Luxusná dekorácia a nábytok, 4 minúty do Lucca, ľahký prístup do malebného mestečka a k dobrým reštauráciam, krásne záhrady a trávnik, blízkosť mesta, reštaurácií a služieb, pohodlné a veľké spálne, varenie raňajok a jedného iného jedla (obed alebo večera) je zahrnuté v cene, je možné doobjednať jedlo extra.

prejsť na stránku: [1] 2

NAJ.sk
webdesign © bart.sk