Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sardínia

Ostrov Sardínia

Kúzelný ostrov v Stredozemnom mori s čarokrásnymi pieščitými plážami, azúrovým morom a nezničenou prírodou. Sardínia uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších, ktorí hľadajú kľud, odpočinok v krásnej prírode, ale i komfort. Patrí k najmenej osídleným talianskym ostrovom. Tichá horská krajina a tisíce typických okrúhlych obytných veží z doby kamennej a bronzovej, okúzľujúce mestečká a rozprávkové pobrežie garantujú atraktívnu dovolenku.
Najlepšie sa na Sardíniu doplavíte z Janova, Livorna a Civitavecchia. Cesta trajektom trvá približne 10 hodín. Letisko sa nachádza v Cagliari, Olbia a Alghero.Valle Dell´Erica

prejsť na stránku: [1]
1. Resort Valle dell´Erica *****

1. Resort Valle dell´Erica *****

Tento hotel je súčasťou unikátneho rezortu, ktorý sa skladá z hotelov Valle dell´Erica a La Licciola. Rezort je obklopený panenským pobrežím a ponúka súkromie bez akejkoľvek zástavby. Nachádza sa oproti ostrovom La Maddalena a 12 km od Santa Teresa Gallura. Mesto Olbia je vzdialené 55 km a Porto Torres 100 km. Hotel je oázou relaxu a pôžitku či už pre páry alebo rodiny s deťmi. Je vybavený všetkým potrebným na zažitie neopakovateľných a výnimočných chvíľ v nádhernom prostredí.

LÁŽ: pár metrov od hotela sa nachádzajú malebné zátoky a veľká nádherná verejná pláž. Sú vybavené lehátkami a slnečníkmi rezorvovanými pre hotelových hostí. Virtuálne prehliadky: http://www.delphina.it/360/valledellerica/La%20Pitraia.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/Caletta%20Rena%20li%20Razzoli.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/Calette%20le%20Piscine%20e%20Rena%20di%20Lianti.html.

P

CENTRUM: 12 km Santa Teresa Gallura.

UBYTOVANIE: hotel disponuje 136 izbami. Všetky sú zariadené v mediteránskom štýle a vybavené krytou verandou, kúpeľňou so sprchou, Sky TV, županmi pre dospelých a plážovými uterákmi. Možnosť detskej postieľky na vyžiadanie, zdarma.

Izba Standard pre 2 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie). Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/valledellerica/Doppia%20Standard%20Erica.html.

Izba Classic pre 2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie). Max. 2 dospelé osoby + 1 infant do 2 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/valledellerica/Doppia%20Classic.html.

Izba Junior Suite Erica pre 2+1+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou prepojená s obývacou miestnosťou so vstavaným gaučom pre 1 osobu. Max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 11 rokov + 1 infant do 2 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/valledellerica/Junior%20Suite%20Erica.html.

Izba Junior Suite Mirtilla pre 2+2 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) prepojená s obývacou miestnosťou s 2 rozkladacími kreslami. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 11 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/valledellerica/Junior%20Suite%20Mirtilla.html.

Izba Giglio a izba Orchidea pre 2 osoby: priestranná spálňa s manželskou posteľou s priamym vstupov do wellness centra. Niektoré z týchto izieb majú v kúpelni vaňu aj sprchu. Max. 2 osoby nad 14 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/valledellerica/Camera%20Benessere.html.

Izba President Spargi s výhľadom na more pre 2+2+1 osoby: prestížna izba (63 m2) s verandou (30 m2) s panoramatickým výhľadom na more. Spálňa je vybavená manželskou posteľou prepojená s obývacou miestnosťou s 2 vstavanými gaučami, 2 kúpeľne, hydromasážna vaňa. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov + 1 infant do 2 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/valledellerica/Camera%20Presidenziale%20Erica.html.

STRAVOVANIE: polpenzia, plná penzia. Raňajky formou bohatého bufetu (od 7:30-10:30) na terase s panoramatickým výhľadom na more. Obed „Brunch Mediterraneo“ (od 12:30-14:30) je podávaný ako ľahký teplý a studený bufet (cestoviny, zeleninové jedlá, šaláty, lokálne syry a ovocie). Večere sú podávané formou bufetu s ukážkou varenia alebo servírované pri svetle sviečok (za poplatok, potrebná rezervácia). Malá časť reštaurácie „Il Nautilus“ je vyhradená pre fajčiarov. Reštaurácie za poplatok s potrebnou rezerváciou: reštaurácia „Li Ciusoni“ ponúka jedlá tradičnej sardínskej kuchyne s použitím lokálnych produktov; reštaurácia „Li Zini“ priamo na pláži, kde sa podávajú grilované čerstvé morské plody. Novinkou sú hodiny varenia tradičných jedál (okrem termínov od 5.8.-29.8.). V baroch „Capitan Nemo“, „Conchiglia“ a „Caracoli“ sú k dispozícii čerstvé a chutné snacky. Bezlepková strava na vyžiadanie na mieste. Rezort ponúka možnosť výmeny „Brunch Mediterraneo” za „Brunch Around” ktorý je formou stravovania v partnerských 4 a 5-hviezdičkových hoteloch počas výletov (pri 5-hviezdičkových hoteloch za príplatok, rezervácia na mieste).

VYBAVENIE A SLUŽBY: 2 recepcie, 5 reštaurácií, 5 barov, konferenčné centrum pre 450 osôb, 4 menšie miestnosti pre 25-50 osôb, služby doktora (v stanovených časoch zdarma), Wi-Fi zdarma v celom rezorte (potrebný vlastný notebook), Internet point zdarma na recepcii. Zvieratá nie sú povolené. Hotel ponúka exkluzívne pobytové balíky s absolvovaním tzv. „Dukanovej diéty“ (cena pobytu na vyžiadanie).

„Za štíhlou líniou na Sardíniu s Dukanovou diétou“  je 6-dňový pobyt pripravený pre hostí, ktorí si chcú upraviť svoju líniu a následne si ju aj udržať. Táto úspešná diéta je založená na 100 rôznych jedlách, z ktorých je 72 bohatých na proteíny a 28 zeleninových. Jesť môžete koľko len chcete a zároveň jedlá kombinovať podľa vlastnej chuti. Súčasťou je taktiež cvičenie vo fitness centre.

„Za štíhlou líniou na Sardíniu PLUS s Dukanovou diétou“  je podobný ako prvý typ pobytu ale záhrňa viac procedúr.

ŠPORT A ZÁBAVA: 4 bazény s výhľadom na more – 3 z nich s morskou vodou, jeden vhodný pre deti a 1 so sladkou vodou v časti „Exclusive“. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/valledellerica/Piscine.html. Wellness centrum „Le Thermae“ sa nachádza v prírodnom prostredí medzi žulovými balvanmi na ploche 1600 m2. Pozostáva z 4 multifunkčných bazénov s morskou vodou rôznej teploty (voda je čerpaná priamo z mora s jej všetkými zložkami blahodárne pôsobiacimi na organizmus), 15 elegantných a osvetlených kabín určených na procedúry, masáže a kozmetické služby, tureckých kúpeľov, sauny, relaxačnej zóny, kardio fitnes centra a recepcie. Na absolvovanie procedúr je potrebné potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti od lekára. Možnosť lekárskej prehliadky aj na mieste, za poplatok. K dispozícii sú taktiež špecifické programy pre tehotné ženy. Nie je povolený vstup neplnoletým osobám, resp. osoby nad 14 rokov sú povolené len v sprievode rodičov. Vstup do wellness centra je za poplatok (okrem hostí ubytovaných v izbách President Spargi, Giglio a Orchidea).

Virtuálne prehliadky: http://www.delphina.it/360/valledellerica/Piscine%20Thalasso%20Erica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/ReceptionBenessereErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/SpazioRelaxErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/GettoErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/HammamErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/ShiatzuErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/PalestraErica.html.

Na hlavnom námestí rezortu hráva živá hudba a uskutočňujú sa tam rôzne iné predstavenia. K dispozícii je taktiež golfové ihrisko (možný prenájom golfových palíc, hodiny golfu – zdarma pre deti do 17 rokov), 24 hod. biberonéria na prípravu detských jedál a starostlivosť o deti (vysoké stoličky, kočiare, sterilizátory, ohrievač fliaš, detský telefón, prebalovacie pulty, plienky a jedlo pre deti), baby klub pre deti od 12-36 mesiacov s kvalifikovaným personálom (za poplatok), mini klub pre deti od 3-9 rokov (vonkajšie aj vnútorné detské ihrisko, mini futbalové ihrisko, vodné pólo, golf, kurzy plávania, tvorivé dielne a rôzne vodné hry, obedy a večere v oddelenej časti s animátormi, večerná zábava pre deti), junior klub pre deti od 10-13 rokov (šnorchlovanie, futbalové ihrisko, golf, novinkou sú dobrodružné dni: nezabudnuteľný výlet na kanoe okolo neobývaných častí pobrežia spojený s objavovaním pláží, vzácnej fauny a flóry; deň Robinson Crusoe s fotením prírody a obedom na pláži), pre deti nad 14 rokov sú k dispozícii kanoe, surfovanie, golf, Nintendo Wii, Play Station, X Box. Možnosť prenájmu kočiarov (na vyžiadanie vopred). Za poplatok: športový rybolov, plavby loďou, hodiny windsurfingu, potápania a surfovania v prestížnej škole Porto Pollo vzdialenej 15 km od rezortu, transfery. Možnosť poldenných a celodenných výletov a exkurzií.

Poldenné výlety: Santa Teresa Gallura – známe turistické centrum s odchodom na ostrov Korzika, Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií; Palau každého očarí jeho malými večernými trhmi a taktiež je východzím miestom plavieb na okolité ostrovy La Maddalena z ktorých sa odchádza na fascinujúci neobývaný ostrov Caprera, na ktorom býval a je pochovaný národný hrdina Garibaldi; Porto Cervo a Costa Smeralda sú preslávané svojim luxusom a jedným z najelegantnejších mediteránskych prístavov.

Celodenné výlety: odchod priamo z rezortu - Národný park Archipelago, La Maddalena – neobývané ostrovy snov, Výlet na ostrov Korzika – nazývaný taktiež „Mediteránske Maldivy” so zastávkou na nákupy v meste Bonifacio.

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

PARKOVISKO: súkromné, nekryté, bezplatné parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 15:30, odchod do 10:30, min. 7 nocí (ľubovoľný na vyžiadanie).

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a noc, vstup do welness iba v Imperial Suite, President Spargi, President Razzoli, Giglio a Orchidea.
NA VYŽIADANIE -
 platba v CK: príplatok za 1/1 izba 1397 €/osoba/týždeň 2.8.-22.8., 1024 €/osoba/týždeň 28.6.-1.8. a 23.8.-29.8., 931 €/osoba/týždeň 14.6.-27.6., 466 €/osoba/týždeň v ostaných termínoch, výhľad na more 209 €/osoba/týždeň 2.8.-22.8., 177 €/osoba/týždeň 14.6.-1.8. a 23.8.-29.8., 129 €/osoba/týždeň v ostatných termínoch (iba v izbách podľa popisu), „Brunch Mediterraneo“ 209 €/osoba/týždeň od 28.6.-29.8., 177 €/osoba/týždeň v ostatných termínoch, platba na mieste: vsup do welness (okrem izieb Imperial Suite, President Spargi, President Razzoli, Giglio a Orchidea ) 30 €/osoba (deti do 14 r. nemajú vstup povolený.
DETI DO 2 ROKOV: zdarma na 3. a 4. lôžku (nie je možné v Standard, Giglio, Orchidea, Superior Exclusive, Junior Suite Exclusive a Junior Suite Family Exclusive), v izbe s 2 dospelými, postieľka zdarma (nutné objednať vopred).
ŠPECIÁLNA PONUKA: 1 dospelý a 1 dieťa od 0-11 r. = 1 dospelá osoba v 1/1 izbe, okrem termínu 2.8.-22.8.

2. Hotel La Licciola *****

2. Hotel La Licciola *****

Tento hotel je novou súčasťou unikátneho rezortu, ktorý sa skladá z hotelov Valle dell´Erica a La Licciola. Rezort je obklopený panenským pobrežím a ponúka súkromie bez akejkoľvek zástavby. Nachádza sa oproti ostrovom La Maddalena a 12 km od Santa Teresa Gallura. Mesto Olbia je vzdialené 55 km a Porto Torres 100 km. Hotel je oázou relaxu a pôžitku či už pre páry alebo rodiny s deťmi. Je vybavený všetkým potrebným na zažitie neopakovateľných a výnimočných chvíľ v nádhernom prostredí.

PLÁŽ: pár metrov od hotela sa nachádzajú malebné zátoky a veľká nádherná verejná pláž. Sú vybavené lehátkami a slnečníkmi rezorvovanými pre hotelových hostí. Virtuálne prehliadky: http://www.delphina.it/360/valledellerica/La%20Pitraia.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/Caletta%20Rena%20li%20Razzoli.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/Calette%20le%20Piscine%20e%20Rena%20di%20Lianti.html.

CENTRUM: 12 km Santa Teresa Gallura.

UBYTOVANIE: hotel disponuje 116 izbami. Všetky sú zariadené v mediteránskom štýle a vybavené krytou verandou, kúpeľňou so sprchou, Sky TV, županmi pre dospelých a plážovými uterákmi. Možnosť detskej postieľky na vyžiadanie, zdarma.

Izba Superior pre 2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie). Max. 2 dospelé osoby + 1 infant do 2 rokov.

Izba Family Suite s výhľadom na more pre 4+1+1 osoby: 2 prepojené izby Superior, 1 spálňa s výhľadom na more, manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) a možnosťou detskej postieľky, druhá spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) a gaučom. Každá spálňa má vlastnú kúpeľňu. Max 4 dospelé osoby + dieťa do 16 rokov + 1 infant do 2 rokov.

Izba Junior Suite Licciola pre 2+1+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) prepojená s obývacou miestnosťou s gaučom alebo rozkladacím kreslom. Max. 3 dospelé osoby + 1 infant do 2 rokov.

Izba Senior Suite Family s výhľadom na more pre 3+3+2 osoby: 2 prepojené izby Junior Suite Liccciola ale s výhľadom na more, 2 spálne s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) prepojené s 2 obývacími miestnosťami s rozkladacím kreslom. Každá izba má vlastnú kúpeľňu. Max. 6 dospelých osôb + 2 infanti do 2 rokov.

Izba Suite Archipelago pre 2+3+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie), obývacia miestnosť oddelená posuvnými dverami s 3 samostatnými lôžkami (gauč/rozkladacie kreslo), 2 kúpeľne, priestranná krytá veranda. Max. 5 dospelých osôb + 1 infant do 2 rokov.

Izba President Razzoli s výhľadom na more pre 2+2+1 osoby: exkluzívna izba o rozlohe 85 m2 s verandou (25 m2) s výhľadom na okolité ostrovy. K dispozícii súkromný bazén. Skladá sa zo spálne s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie), ktorá je prepojená s obývacou miestnosťou (možnosť oddelenia posuvnými dverami) s 2 rozkladacími kreslami a kúpelne. Vstup do wellness centra zdarma (potrebná rezervácia). Max. 4 dospelé osoby + 1 infant do 2 rokov.

Izba Imperial Suite s výhľadom na more pre 4+4+2 osoby: prestížna suita rozprestierajúca sa na 2 poschodiach o rozlohe 154 m2  (možnosť 2 nezávislých vchodov) so slnečnou terasou s výhľadom na okolité ostrovy. K dispozícii súkromný bazén. Na každom poschodí sa nachádza spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie), ktorá je prepojená s obývacou miestnosťou (možnosť oddelenia posuvnými dverami) s 2 rozkladacími kreslami a kúpelňa. Vstup do wellness centra zdarma (potrebná rezervácia). Max. 8 dospelých osôb + 2 infanti do 2 rokov.

Časť „Exclusive“ je vyhradená pre hostí starších ako 6 rokov. Izby sa nachádzajú na 1. poschodí a ponúkajú panoramatický výhľad na more a súkromný bazén.

Izba Superior Exclusive s výhľadom na more pre 2 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie). Max. 2 osoby nad 6 rokov.

Izba Junior Suite Exclusive s výhľadom na more pre 2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) prepojená s obývacou miestnosťou s gaučom. Max. 3 osoby nad 6 rokov.

Izba Junior Suite Family Exclusive s výhľadom na more pre 2+2 osoby: dvojpodlažná suita, na prvom poschodí sa nachádza spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) prepojená s obývacou miestnosťou, na 2. poschodí sa nachádzajú 2 samostatné lôžka. Max. 4 osoby nad 6 rokov. 

STRAVOVANIE: polpenzia, plná penzia. Raňajky formou bohatého bufetu (od 7:30-10:30) na terase s panoramatickým výhľadom na more. Obed „Brunch Mediterraneo“ (od 12:30-14:30) je podávaný ako ľahký teplý a studený bufet (cestoviny, zeleninové jedlá, šaláty, lokálne syry a ovocie). Večere sú podávané formou bufetu s ukážkou varenia alebo servírované pri svetle sviečok (za poplatok, potrebná rezervácia). Malá časť reštaurácie „Il Nautilus“ je vyhradená pre fajčiarov. Reštaurácie za poplatok s potrebnou rezerváciou: reštaurácia „Li Ciusoni“ ponúka jedlá tradičnej sardínskej kuchyne s použitím lokálnych produktov; reštaurácia „Li Zini“ priamo na pláži, kde sa podávajú grilované čerstvé morské plody. Novinkou sú hodiny varenia tradičných jedál (okrem termínov od 5.8.-29.8.). V baroch „Capitan Nemo“, „Conchiglia“ a „Caracoli“ sú k dispozícii čerstvé a chutné snacky. Bezlepková strava na vyžiadanie na mieste. Rezort ponúka možnosť výmeny „Brunch Mediterraneo” za „Brunch Around” ktorý je formou stravovania v partnerských 4 a 5-hviezdičkových hoteloch počas výletov (pri 5-hviezdičkových hoteloch za príplatok, rezervácia na mieste).

VYBAVENIE A SLUŽBY: 2 recepcie, 5 reštaurácií, 5 barov, konferenčné centrum pre 450 osôb, 4 menšie miestnosti pre 25-50 osôb, služby doktora (v stanovených časoch zdarma), Wi-Fi zdarma v celom rezorte (potrebný vlastný notebook), Internet point zdarma na recepcii. Zvieratá nie sú povolené. Hotel ponúka exkluzívne pobytové balíky s absolvovaním tzv. „Dukanovej diéty“ (cena pobytu na vyžiadanie).

„Za štíhlou líniou na Sardíniu s Dukanovou diétou“  je 6-dňový pobyt pripravený pre hostí, ktorí si chcú upraviť svoju líniu a následne si ju aj udržať. Táto úspešná diéta je založená na 100 rôznych jedlách, z ktorých je 72 bohatých na proteíny a 28 zeleninových. Jesť môžete koľko len chcete a zároveň jedlá kombinovať podľa vlastnej chuti. Súčasťou je taktiež cvičenie vo fitness centre.

„Za štíhlou líniou na Sardíniu PLUS s Dukanovou diétou“  je podobný ako prvý typ pobytu ale záhrňa viac procedúr.

ŠPORT A ZÁBAVA: 4 bazény s výhľadom na more – 3 z nich s morskou vodou, jeden vhodný pre deti a 1 so sladkou vodou v časti „Exclusive“. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/valledellerica/Piscine.html. Wellness centrum „Le Thermae“ sa nachádza v prírodnom prostredí medzi žulovými balvanmi na ploche 1600 m2. Pozostáva z 4 multifunkčných bazénov s morskou vodou rôznej teploty (voda je čerpaná priamo z mora s jej všetkými zložkami blahodárne pôsobiacimi na organizmus), 15 elegantných a osvetlených kabín určených na procedúry, masáže a kozmetické služby, tureckých kúpeľov, sauny, relaxačnej zóny, kardio fitnes centra a recepcie. Na absolvovanie procedúr je potrebné potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti od lekára. Možnosť lekárskej prehliadky aj na mieste, za poplatok. K dispozícii sú taktiež špecifické programy pre tehotné ženy. Nie je povolený vstup neplnoletým osobám, resp. osoby nad 14 rokov sú povolené len v sprievode rodičov. Vstup do wellness centra je za poplatok (okrem hostí ubytovaných v izbách Imperial Suite a President Razzoli).

Virtuálne prehliadky: http://www.delphina.it/360/valledellerica/Piscine%20Thalasso%20Erica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/ReceptionBenessereErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/SpazioRelaxErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/GettoErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/HammamErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/ShiatzuErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/PalestraErica.html.

Na hlavnom námestí rezortu hráva živá hudba a uskutočňujú sa tam rôzne iné predstavenia. K dispozícii je taktiež golfové ihrisko (možný prenájom golfových palíc, hodiny golfu – zdarma pre deti do 17 rokov), 24 hod. biberonéria na prípravu detských jedál a starostlivosť o deti (vysoké stoličky, kočiare, sterilizátory, ohrievač fliaš, detský telefón, prebalovacie pulty, plienky a jedlo pre deti), baby klub pre deti od 12-36 mesiacov s kvalifikovaným personálom (za poplatok), mini klub pre deti od 3-9 rokov (vonkajšie aj vnútorné detské ihrisko, mini futbalové ihrisko, vodné pólo, golf, kurzy plávania, tvorivé dielne a rôzne vodné hry, obedy a večere v oddelenej časti s animátormi, večerná zábava pre deti), junior klub pre deti od 10-13 rokov (šnorchlovanie, futbalové ihrisko, golf, novinkou sú dobrodružné dni: nezabudnuteľný výlet na kanoe okolo neobývaných častí pobrežia spojený s objavovaním pláží, vzácnej fauny a flóry; deň Robinson Crusoe s fotením prírody a obedom na pláži), pre deti nad 14 rokov sú k dispozícii kanoe, surfovanie, golf, Nintendo Wii, Play Station, X Box. Možnosť prenájmu kočiarov (na vyžiadanie vopred). Za poplatok: športový rybolov, plavby loďou, hodiny windsurfingu, potápania a surfovania v prestížnej škole Porto Pollo vzdialenej 15 km od rezortu, transfery. Možnosť poldenných a celodenných výletov a exkurzií.

Poldenné výlety: Santa Teresa Gallura – známe turistické centrum s odchodom na ostrov Korzika, Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií; Palau každého očarí jeho malými večernými trhmi a taktiež je východzím miestom plavieb na okolité ostrovy La Maddalena z ktorých sa odchádza na fascinujúci neobývaný ostrov Caprera, na ktorom býval a je pochovaný národný hrdina Garibaldi; Porto Cervo a Costa Smeralda sú preslávané svojim luxusom a jedným z najelegantnejších mediteránskych prístavov.

Celodenné výlety: odchod priamo z rezortu - Národný park Archipelago, La Maddalena – neobývané ostrovy snov, Výlet na ostrov Korzika – nazývaný taktiež „Mediteránske Maldivy” so zastávkou na nákupy v meste Bonifacio.

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

PARKOVISKO: súkromné, nekryté, bezplatné parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 15:30, odchod do 10:30, min. 7 nocí (ľubovoľný na vyžiadanie).

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk