Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Toskánsko

Toskánsko

Toskánsko ( názov pochádza z lat. výrazu Tusci označujúci Etruskov) je prekrásny kraj v strednom Taliansku, ktoré na východe obmývajú vody Tyrrhenského mora. Nížinatý charakter má pobrežná oblasť v okolí Pisy a Livorna. Charakteristickým znakom Toskánskej vrchoviny sú cyprusy a vinice. Pýši sa bohatosťou historických pamiatok a v neposlednom rade aj vínom - najslávnejšie Chianti. K najvýznamnejším mestám tohto kraja patria: Florencia, Siena, Pisa, Lucca a Livorno. Nájdete tu aj známe termálne kúpele Montecatini Terme či Bagni di Lucca. Toskánsko jedným z najbohatších talianskych krajov s najvyššou životnou úrovňou.Tirrenia

prejsť na stránku: [1]
1. Rezidencia Miramare

1. Rezidencia Miramare

Novopostavená rezidencia situovaná v centre Tirrenie, len pár metrov od centrálneho námestia. Príjemný rezidenčný komplex obklopený zeleňou sa nachádza len 50 m od súkromnej piesočnatej pláže „Bagno Miramare“. Pozostáva z centrálnej budovy s recepciou, malou halou, TV miestnosťou, práčovňou a barom. Okolo hlavnej budovy sú rozmiestnené prízemné apartmány s nezávislým vchodom a súkromnou záhradkou. Komplex je vhodný i pre náročnejšiu klientelu a vďaka svojej pozícii je ideálnym miestom nielen pre chvíle relaxu v blízkosti krásnej pláže ale i ako východiskový bod na výlety do Pisy, Livorna, či iných miest Toskánska.

Pláž: 50 m súkromná piesočnatá pláž.

Ubytovanie: prízemné priestranné apartmány s otvorenou galériou sú elegantne zariadené, vybavené TV, trezorom, klimatizáciou a pripojením na internet (za poplatok). Súkromná záhradka s možnosťou stolovania v prírode.
Typ B pre 4-5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, spálňa s manželským divánom, otvorená galéria s manželskou posteľou a rozkladacím kreslom, kúpeľňa.
Typ C pre 6-7 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, spálňa s manželským divánom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, otvorená galéria s manželskou posteľou a rozkladacím kreslom, kúpeľňa.

Stravovanie: individuálne.

Vybavenie a služby: recepcia, malá hala, TV miestnosť, práčovňa, Na súkromnej pláži k dispozícii plážový servis cca od 19/05-30/09, reštaurácia/self service/, pizzeria, bar, detský kútik, priestor na tanečné večery (30/06-31/08). V centre Tirrenie služby všetkého druhu: obchody, bary, zmrzlinárne, pizzerie, reštaurácie, tabak, puby, práčovne, diskotéky, wellness centrá, ambulancie a pod.

Šport a zábava: ping pong, ihrisko na bocce, futbal, plážový volejbal, elektronické hry (za poplatok). Na pláži možnosť prenajatia kanoe a vodných bicyklov. Neďaleko sa nachádza 18-jamkové golfové ihrisko.  Malé zvieratá povolené (na vyžiadanie za poplatok).

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 17:00-20:00, odchod 8:00-10:00, min. 4 noci od 08.6.-14.09.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), posteľná bielizeň a uteráky s týždennou výmenou, plážový servis na pláži Miramare (1 slnečník + 2 plážové kreslá pre apt. typu B, 2 slenčníky + 4 plážové kreslá pre apt. typu C), parkovisko.
POVINNÉ PRÍPLATKY - 
platba na mieste: pobytová taxa (prvých 5 dní) 1,5 €/osoba nad 0 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: 
výmena posteľnej bielizne a uterákov 16 €/osoba/výmena, postieľka (0-2 r.) 35 €/týždeň (možná vlastná, max. 1 na apartmán), klimatizácia typ B 40 €/týždeň, typ C 50 €/týždeň, garáž 40 €/týždeň, malé zvieratá 25 €/týždeň.
KAUCIA:
 100 €
Pozn.: 
klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 30 €.
 

3. Green Park Resort **** superior

3. Green Park Resort **** superior

Green Park Resort je miestom, kde sa spája krása prírody a pohostinnosť v jeden harmonický celok. Ponúka nezabudnuteľnú dovolenku v lone prírody, s nádherným výhľadom na modrasté Tyrhénske more a romantické pláže s jemným pieskom a prírodou vytvorenými dunami, ktoré vás vyvedú z každodennosti. Dokonale sa môžete zrelaxovať vo wellness centre, ktoré je súčasťou komplexu. Rezort má ideálnu polohu z hľadiska organizovania výletov do okolia, len 13km od Pisy, 30 km od Lucca, 90 km od Florencie.

Pláž: cca 600 m, súkromná, piesočnatá pláž „ La Siesta“ s barmi a reštauráciami, pre našich klientov plážový servis grátis (1 slnečník a 2 plážové stoličky) v období od 2. júna do 30. septembra.

Ubytovanie: všetky izby sú priestranné, príjemne a originálne zariadené. Sú umiestnené v 5 dvojpodlažných vilách s výťahom, vybavené klimatizáciou, drevenými podlahami, mramorovou kúpeľňou s vaňou alebo sprchou, sušičom na vlasy, telefónom, TV SAT, minibarom.
K dispozícií sú izby typu: Superior pre max. 2 osoby, Deluxe pre 2 osoby s možnosťou 3. lôžka, Junior Suite a Suite pre 2 osoby s možnosťou 3. a 4. lôžka. Možnosť izby s balkónom na vyžiadanie (za poplatok).

Stravovanie: raňajky, polpenzia, plná penzia. Nápoje nie sú zahrnuté v cene. Stravovanie v tomto hoteli je skutočným kulinárskym zážitkom, keďže šéfkuchár je držiteľom hviezdy Michelin.

Vybavenie a služby: kokteilový bar pri bazéne, bar v americkom štýle v reštaurácii, 2 reštaurácie, záhrada, výťah. Malé zvieratá sú povolené.

Šport a zábava: bazén (otvorený 01.06.-30.09.), tenisové kurty, zóna vybavená pre deti, 2 golfové ihriská (9 a 18 jamkové), jazda na koni, turistika, vodné športy, wellness centrum (sauna, turecké kúpele, bazén s vírivkou, tropická sprcha, telocvičňa, beauty centrum). Na pláži možnosť prenájmu surfov, člnov a iného športového vybavenia.

Parkovisko: priestranné parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľné (na vyžiadanie), príchod 14:00, odchod do 12:00, min. 1 noc.

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s raňajkami na osobu a 7 nocí, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/izba) v termíne 2.6.-30.9., vstup do bazéna (1.6.-30.9.), jacuzzi, sauna, relaxačná zóna.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: pobytová taxa (prvých 5 dní) 2 €/osoba/deň.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: 1/1 izba 186 €/týždeň, polpenzia 214 €/osoba/týždeň, balkón 48 €/týždeň.
DETI DO 11 ROKOV: zdarma, v izbe s 2 dospelými.

4. Continental Resort

4. Continental Resort

Nedávno postavená rezidencia, leží priamo v centre Tirrenie, neďaleko od centrálneho námestia a v blízkosti pláže. Má výhodnú pozíciu, ktorá zabezpečuje komfortnú dovolenku v kontakte so živou atmosférou Toskánska.

Pláž: 50 m, súkromná, piesočnatá pláž so zlatistým pieskom, plážový servis v cene (1 slnečník a 2 plážové kreslá/apartmán).

Centrum: priamo v centre Tirrenie.

Ubytovanie: komplex pozostáva z 2 dvojposchodových budov. Spolu disponujú 50 priestrannými, veľmi dobre vybavenými a v elegantnom štýle zariadenými apartmánmi na prízemí, 1. alebo 2. poschodí. Všetky majú TV SAT, telefón, trezor, mikrovlnnú rúru, klimatizáciu (za poplatok), kuchynský kút, kúpeľňu so sprchou a terasu/verandu vybavenú záhradným nábytkom. Niektoré apartmány môžu mať balkón alebo terasu.
Typ A pre max. 3 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím kreslom, oddelená časť na spanie s manželskou posteľou alebo divánom pre 2 osoby.
Typ B pre max. 4 osoby: rozkladá sa na 1 alebo 2 poschodiach, obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Typ C pre max. 6 osôb: rozkladá sa na 1 alebo 2 poschodiach, obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 lôžkami.

Stravovanie: individuálne.

Vybavenie a služby: recepcia, 3 výťahy v hlavnej budove, reštaurácia a bar na pláži, práčovňa na žetóny. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie. Zvieratá nemajú povolený vstup do verejných priestorov, bazéna a na súkromnú pláž.

Šport a zábava: bazén pre deti a dospelých (od 01.06.-15.09.), terasa so slnečníkmi a lehátkami, vodné športy, vodné bicykle, kanoe, animácie (od 22.06.-15.09.). Cca 2 km od rezortu sa nachádzajú golfové ihriská, jedno s 18 a druhé s 9 jamkami.

Klubová karta: od 09.06. do 09.09. zahŕňa: drink na uvítanie, animácie, kanoe do vyčerpania, biliard, stolný tenis, miniklub pre deti od 4-10 r.(od 22.06.-15.09.), hojdačky a šmykľavky pre deti.

Parkovisko: súkromné, vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), posteľná bielizeň a uteráky s týždennou výmenou, vstup do bazéna a 1 slnečník + 2 kreslá pri bazéne (3.5.-30.9.), plážový servis (1 slnečník + 2 plážové kreslá) 7.6.-5.9., miniklub a animácie (v talianskom jazyku) 14.6.-5.9.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste:
 pobytová taxa 1,50 €/osoba/deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: klimatizácia
typ A a B 6 €/deň, typ C 7 €/deň, postieľka 35 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €
Pozn.:
klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 30 €.

4. Villaggio Solidago Residence

4. Villaggio Solidago Residence

Rezidencia vznikla rekonštrukciou historického architektonického komplexu. Nachádza sa v lokalite Calambrone na hraniciach s národným parkom, blízko pri pláži a pobreží dún, na ktorých vyrastá typická rastlina tejto lokality, Solidago (zlatobyľ).

PLÁŽ: 50 m, široká piesočnatá pláž so zlatistým pieskom. Časť pláže voľná, časť s plážovým servisom (za poplatok).

CENTRUM: 3,5 km od centra Tirrenie.

UBYTOVANIE: apartmány sa nachádzajú na prízemí alebo na 1. poschodí. Všetky sú priestranné, zariadené s mimoriadnym vkusom a vybavené komfortne s klimatizáciou (za poplatok), TV, kuchynským kútom s umývačkou riadu, kúpeľňou so sprchou.
Typ A1 pre max. 3 osoby: nachádza sa v centrálnej budove na 1. poschodí: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby a 1 lôžkom.
Typ A2 pre max. 3 osoby: nachádza sa v centrálnej budove , obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby a 1 lôžkom, záhradka.
Typ B1 pre max. 4 osoby: nachádza sa na 1. poschodí: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Typ B2 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, záhradka alebo terasa.

STRAVOVANIE: individuálne.

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, reštaurácia, bar, pizzeria, práčovňa na žetóny, minimarket. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok). Zvieratá nemajú povolený vstup do verejných priestorov, bazéna a na súkromnú pláž.

ŠPORT A ZÁBAVA:
bazén pre deti, bazén pre dospelých s hydromasážou (od 18.05.-29.09.), terasa so slnečníkmi a lehátkami, detský kútik, fitnes centrum, aerobik, spinning, step, pilates, požičovňa bicyklov a segway, wellness centrum, turecké kúpele, sauna, relaxačná zóna. V Tirrenii sa nachádzajú diskotéky, lekárne ambulancie, bary a reštaurácie.

PARKOVISKO:
súkromné, vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán.


NÁSTUPNÉ DNI:
sobota, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), posteľná bielizeň a uteráky s týždennou výmenou, TV, vstup do bazéna, detské ihrisko, 1 parkovacie miesto/apartmán.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste:
 pobytová taxa.
NA VYŽIADANIE -
 platba na mieste: klimatizácia
typ A 5 €/deň, typ B 6 €/deň, prístelka (iba v type B) 7 €/deň, postieľka 5 €/deň (možná vlastná, max. 1 na apartmán), malé zvieratá 50 €/týždeň, klubová karta 4 €/osoba nad 4 r./deň.
KAUCIA: 100 €
Pozn.:
klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 30 €.

 

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk