Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Toskánsko

Toskánsko

Toskánsko ( názov pochádza z lat. výrazu Tusci označujúci Etruskov) je prekrásny kraj v strednom Taliansku, ktoré na východe obmývajú vody Tyrrhenského mora. Nížinatý charakter má pobrežná oblasť v okolí Pisy a Livorna. Charakteristickým znakom Toskánskej vrchoviny sú cyprusy a vinice. Pýši sa bohatosťou historických pamiatok a v neposlednom rade aj vínom - najslávnejšie Chianti. K najvýznamnejším mestám tohto kraja patria: Florencia, Siena, Pisa, Lucca a Livorno. Nájdete tu aj známe termálne kúpele Montecatini Terme či Bagni di Lucca. Toskánsko jedným z najbohatších talianskych krajov s najvyššou životnou úrovňou.Vidiecky turizmus

Vidiecky turizmus

Na svete sú miesta, kde nepotrebujete slová, kde sa iba cítite dobre, kde pocítite jednoduchú radosť s existencie. Medzi takéto miesta nepochybne patrí aj Toskánsko. Hovorí sa, že nikde nie je taká príroda, ako tu. Objavíte čaro života na farme, ochutnáte lokálne, podomácky vyrábané špeciality a preslávené vína, objavíte fascinujúce historické pamiatky. V zámkoch, historických vilách, prvotriednych prázdninových farmách, tradičných usadlostiach lokalizovaných v mierumilovných dedinkách, kde minulosť a prítomnosť fungujú v perfektnej harmónii a kde vás čaká vrelé privítanie a pohostinnosť tamojších ľudí, získate pocit, že sa zastavil čas. To je vidiecky turizmus v Toskánsku: kdekoľvek ste, budete sa cítiť ako doma.prejsť na stránku: [1] 2 3 4
1. Usadlosť La Pieve Vecchia

1. Usadlosť La Pieve Vecchia

Vidiecka usadlosť La Pieve Vecchia, ktorá sa datuje do konca 17. storočia sa nachádza v malebnej dedinke Riparbella, len 8 km od toskánskeho pobrežia. Vhodná aj pre náročnejšiu klientelu. Bola kompletne zrekonštruovaná, ale so špeciálnym dôrazom na to, aby sa nezmenil celkový pôvodný štýl a vzhľad usadlosti. Celý komplex je obklopený peknou udržiavanou záhradou s olivovníkmi.

Pláž:
9 km, piesočnatá pláž so zlatistým pieskom a skalami, niektoré úseky pláže voľné, iné s plážovým servisom (za poplatok).

Centrum:
7 km Cecina, 4 km Riparbella.

Ubytovanie:
komplex pozostáva zo samostatných budov - niekdajšia stodola, stajňa i farmársky dom boli kompletne zrekonštruované a nachádzajú sa v nich moderné apartmány, hotelové izby a malá exkluzívna reštaurácia. Všetky apartmány sú moderne a vkusne zariadené s dôrazom na najmenšie detaily, vybavené kuchynským kútom, TV SAT, telefónom, trezorom, kúrením, kúpeľňou so sprchou a sociálnym zariadením, verandou/ balkónom so záhradnými stoličkami a stolíkom.
Typ B1 pre 2-4 osoby: na prízemí alebo na poschodí, obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Typ B2 pre 2-4 osoby superior: v novopostavenej časti na prízemí alebo na poschodí, obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby a kuchynským kútom s umývačkou riadu, spálňa s 2 oddelenými lôžkami, ktoré je možné spojiť, kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, WC, klimatizácia.
Typ B3 pre 4-6 osôb superior: v novopostavenej časti na prízemí alebo na poschodí, obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby a kuchynským kútom s umývačkou riadu, galéria s 2 oddelenými lôžkami s možnosťou uzatvorenia, spálňa s 2 oddelenými lôžkami, ktoré je možné spojiť,  kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, WC, klimatizácia. 
Typ C1 pre 4-5 osôb: nachádza sa v pôvodnej stodole, rozkladá sa na prízemí alebo na 1. poschodí, vlastné vstupy, obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou a rozťahovacím kreslom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami.
Typ C2 pre 4-5 osôb: ako typ C1, ale s 2 kúpeľňami.
Typ C3 pre 4-6 osôb: nachádza sa na dvoch podlažiach, prízemie: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, murované schodisko, prvé poschodie: spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami.
Typ D pre 6-8 osôb: na dvoch podlažiach, veľká obývacia miestnosť s kuchynským kútom, krbom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby na prízemí, na 1. poschodí spálňa s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom pre 1 osobu (ideálna pre deti pod 12 rokov), spálňa s dvomi samostatnými lôžkami, spálňa s jedným lôžkom,  kúpelňa so sprchou a WC. Zo spálne, v ktorej sa nachádzajú dve samostatné lôžka je priamy výstup na malú zariadenú terasu,  spoločnú s ďalším apartmánom.

Stravovanie:
individuálne, možnosť doobjednať raňajky alebo polpenziu (za poplatok).

Vybavenie a služby:
recepcia, reštaurácia s typickou toskánskou kuchyňou, možnosť grilovania. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
2 bazény, vírivka, detské ihrisko, požičovňa bicyklov a horských bicyklov (za poplatok), tenisové kurty zdarma (osvetlenie za poplatok), wellness centrum (za poplatok) so saunou, relaxačnými priestormi, perličkovými kúpeľmi, tureckým kúpeľom, masážou. V blízkych centrách sú k dispozícií supermarket, lekárska služba, lekárne, reštaurácie, pizzerie, bary a iné.

Parkovisko:
súkromné nestrážené parkovisko, 1 vyhradené parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 25 €.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), posteľná bielizeň a uteráky s týždennou výmenou, trezor, vstup do bazéna, TV SAT, použitie grilu, stolný tenis, detské ihrisko, denné používanie tenisového kurtu, Wi-Fi na verejných miestach, požičanie bicyklov (do vyčerpania).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: výmena posteľnej bielizne a uterákov 15 €/osoba/výmena, kúrenie typ B 10 €/deň, typ C 12 €/deň, typ D 15 €/deň, prístelka 5 €/deň, postieľka zdarma (možná vlastná, max. 1 na apartmán), raňajky 7 €/dospelá osoba, 3,50 €/dieťa 3-10 r. , deti 0-3 r. zdarma.
KAUCIA: 250 €
Pozn.: klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 25 €.

2. Rezidenčný komplex Montepitti

2. Rezidenčný komplex Montepitti

Turistický komplex je obklopený zalesnenými vrchmi, ktoré sú bohaté na olivovníky a duby s krásnym výhľadom na záliv Follonica. Má strategickú pozíciu, nachádza sa medzi mestami Suvereto a Campiglia Marittima, cca 10-15 min. jazdy autom k rôznym plážam.

Pláž: cca 12-15 km, viacero pekných, prevažne piesočnatých pláži so zlatistým pieskom, ľahko dosiahnuteľné 10-15 min. autom. Časť pláže voľná, časť s plážovým servisom (za poplatok).

Centrum: 4 km Campiglia Marittima.

Ubytovanie: turistický komplex pozostáva zo 135 apartmánov v malých dvojposchodových domčekoch, rozmiestnených v 6 nádvoriach, ktoré sú vytvorené na obraz starovekej dedinky s centrálnym námestím. Apartmány na prízemí majú krytú verandu/súkromnú záhradku, na poschodí krytú terasu. Všetky apartmány majú priestrannú obývaciu miestnosť s kuchynským kútom, kúpeľňu so sušičom na vlasy,kúrenie, klimatizáciu a TV SAT. Trezor na vyžiadanie.
Typ B pre max. 4 osoby (cca 50 m2): obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou.
Typ C1 pre max. 4 osoby (cca 58 m2): obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 1 lôžkom. Typ C2 pre max. 5 osôb (cca 58 m2): obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 1 lôžkom.

Stravovanie: individuálne, možnosť doobjednania raňajok, polpenzie a plnej penzie na vyžiadanie (za poplatok). 

Vybavenie a služby:
24-hodinová recepcia, bar,piáno bar, kabaret, reštaurácia, pizzeria od (24.04 do 30.09.). Malé zvieratá povolené (za poplatok).

Šport a zábava: animácie a miniklub ( od 3 do 9 rokov) od 01.07.-04.09., 2 bazény otvorené od 15.05.-26.09. (jeden pre dospelých a druhý pre deti), wellness centrum (od 15.05. do 26.09. - sauna, telocvičňa, turecké kúpele, bazén s hydromasážou), tenisový kurt (za poplatok), futbalové a volejbalové ihrisko (zdarma), detské ihrisko, možnosť pešej turistiky, cykloturistiky, jazdy na koni.

Parkovisko: nekryté parkovisko, vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni: sobota, príchod po 18:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.


CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), posteľná bielizeň a uteráky s týždennou výmenou, vstup do bazéna (jún – september), miniklub (júl, august), futbalová a volejbalové ihrisko, parkovisko, Wi-Fi (pri bazéne a v reštaurácii).
POVINNÉ PRíPLATKY - platba na mieste: pobytová taxa 1 €/osoba (max 10 dní), deti do 12 r. bez poplatku.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: postieľka 15 €/týždeň, malé zvieratá 7 € (so záhradkou+extra kaucia 100 €), raňajky 8 €/osoba nad 13 r., 6 €/deti 6-13 r, deti 0-6 r. zdarma, polpenzia 28 €/osoba nad 13 r., 19 €/deti 6-13 r, deti 0-6 r. zdarma, plná penzia 38 €/osoba nad 13 r., 26 €/deti 6-13 r, deti 0-6 r. zdarma.
KAUCIA: 100 €
Pozn.: klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 30 €.

3. Rezidencia Podere La Marronaia

3. Rezidencia Podere La Marronaia

Podere La Marronaia je malý a príjemný dom, ktorý sa nachádza na malom kopci medzi vinicami a olivovými hájmi, v blízkosti historického centra San Gimignano (2 km).

PLÁŽ: cca 70 - 75 km, viacero pekných prevažne piesočnatých pláží so zlatistým pieskom. Časť pláže je voľná a časť za poplatok.

UBYTOVANIE: každý byt má dva nezávislé vchody s výhľadom do dvora a veľkej záhrady a je označený inou farbou, ktorá charakterizuje farbu stien a  nábytku. Kuchyne plne vybavené riadom, vstavanými spotrebičmi, umývačkou riadu, sporákom, chladničkou s mrazničkou, elektrickou rúrou, TV SAT, žehličkou, sušičom vlasov, pohovkov, k dispozícii je taktiež Wi-Fi pripojenie na internet. Izby veľké a pohodlné, s manželskou posteľou. Kúpeľne vybavené sprchovacím kútom.

Typ B1 pre 2-4 osoby " Modrý byt"  :  obývačka s kuchynkým kútom, 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 kúpeľňa so sprchou. Je na prízemí statku a má dva vchody: hlavný vchod je obývacej izbe s výhľadom do záhrady, druhý vchod je v spálni a má výhľad na nádvorie. Byt je kompletne vybavený: sporák, umývačka, chladnička + mraznička, riad, TV SAT, žehlička, sušič vlasov, malý domáce spotrebiče, bezplatné bezdrôtové pripojenie k internetu.
V apartmáne  je možné pohodlne ubytovať 2 osoby, na vyžiadanie rozkladacia pohovka v kuchyni, kde  môžu spať 2 deti (do 12 rokov).

Typ B2 pre 2-4 osoby  " Žltý byt" : skladá sa z veľkej obývacej izby s kuchynským kútom, 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 kúpeľňou so sprchovacím kútom. Byt sa nachádza na prízemí statku a má dva vchody: hlavný vchod cez veľké dvojkrídlové dvere, v obývacej izbe s výhľadom do vnútrobloku, druhý vchod je v spálni a má výhľad na záhradu. Byt je kompletne vybavený: sporák, umývačka, chladnička + mraznička, riad, TV SAT, žehlička, sušič vlasov, malé domáce spotrebiče, bezplatné bezdrôtové pripojenie k internetu.V apartmáne  je možné pohodlne ubytovať 2 osoby, na vyžiadanie rozkladacia pohovka v kuchyni, kde  môžu spať 2 deti (do 12 rokov).

Typ C pre max. 4 osoby "Zelený byt"veľký a pohodlný byt, obnovený v starom baráku. Byt sa skladá z veľkej kuchyne, obývacej izby, 2 dvojlôžkových spální a z kúpeľní so sprchovacím kútom. .Je na prízemí statku a má dva vchody: hlavný vchod je v obývacej izbe, veľká dvojkrídlové dvere s výhľadom na záhradu, druhý vchod je v spálni na prízemí a má výhľad na nádvorie.Byt je kompletne vybavený: sporák, umývačka, chladnička + mraznička, riad, TV SAT, žehlička, sušič vlasov, malé domáce spotrebiče, bezplatné bezdrôtové pripojenie k internetu. V apartmáne možno ľahko a pohodlne ubytovať 4 dospelé osoby.

 
STRAVOVANIE
: individuálne.

VYBAVENIE A SLUŽBY: všade okolo statku je veľká záhrada s: bazénom, slnečnou terasou, grilom  a záhradným nábytkom. Domáce zvieratá sú zakázané.

ŠPORT A ZÁBAVA: na statku je možnosť ochutnávky typických produktov, prenájom bicyklov a segwayov, pešie alebo cyklistické túry zo sprievodcom (za poplatok), škola jazdenia na koni (za poplatok), túra do Vespy so sprievodcom (za poplatok), hodiny varenia "Toskánska kuchyňa" (za poplatok), výlety do významných historických miest so sprievodcom (za poplatok),  wellness centrum a reštaurácia (za poplatok).

PAKOVISKO: bezplatné parkovisko.


4. Usadlosť Poggio Alla Pieve

4. Usadlosť Poggio Alla Pieve

POLOHA: usadlosť Poggio alla Pieve zo 17. storočia je skutočným „toskánskym snom“. Je situovaná na úbočí Národného parku di Monte Morello a je obklopená olivovníkmi, z ktorých sa vyrába jeden z najlepších olivových olejov v celom Toskánsku. Usadlosť tvorí farmársky dom so 4 apartmánmi a stredoveká veža s 2 luxusnými apartmánmi. Vzdialenosti: Calenzano 1 km, Firenze 10 km, Viareggio 60 km, Pisa 70 km.

VYBAVENIE: bazén, záhrada, gril, spoločná práčovňa.

UBYTOVANIE:
Typ B pre 2 – 4 osoby:
obývacia izba s kuchynským kútom, krbom, rozkladacím dvojlôžkom, spálňa s manželskou posteľou, Sat TV, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou.

5. Agriturismo Arcobaleno**

5. Agriturismo Arcobaleno**

POLOHA: Toskánska usadlosť sa nachádza v Roselle - Grosseto.

VYBAVENIE: 10 charakteristických apartmánov, každý apartmán je na prízemí a má súkromný vchod, súkromnú terasu a klimatizáciu. Vybavené sú typickým nábytkom, majú kuchynský kút z dreva, postele z opracovaného železa. V záhrade sa nachádza bazén (7 krát 14m) so soláriom a detským bazénom (2 krát 4m) s ihriskom na hranie. Je tu možnosť požičania byciklov, k dispozícii je tiež práčovňa.

UBYTOVANIE:
TYP B pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, jedálna časť, gauč pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou.
TYP C pre 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, jedálenská časť, gauč pre 2 osoby, 2 spálne s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou.

SLUŽBY: posteľná bielizeň, kúrenie, malé zvieratá povolené, spotreba energií, bazén.

VZDIALENOSTI: Roselle - 1 km
Grosseto - 7 km
sea of marina of Grosseto - 14 km
Siena - 70 km
Florence - 130

KOD: GR073

6. Villa San Giorgio**

6. Villa San Giorgio**

POLOHA: Poggibonsi - Siena. Vila dominuje údoliu Elsa, nachádza sa v blízkosti nádhernej klasickej vinárskej oblasti Chianti, je obklopená vinicami a olivovníkmi.

VYBAVENIE: vila bola najprv kláštorom, od začiatku 20. storočia však získala typické charakteristiky vily. Ponúka 12 spální lokalizovaných na prvom poschodí, všetky s TV so satelitom a telefónom s priamou linkou. Zariadenia: reštauračný servis s typicky toskánskou kuchyňou, servírovanou v rustikálnej hale na prízemí vily, televízna miestnosť, salónik. Vila má záhradu s bazénom (14 krát 7 m).

UBYTOVANIE:
Izba 1/2 Standard: spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou, klimatizácia, TV, telefón.
Izba 1/2 Superior: spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou, klimatizácia, TV, telefón, malá vonkajšia lodgia.

STRAVOVANIE: raňajky

SLUŽBY: reštaurácia, posteľná bielizeň, kúrenie, bazén, spotreba energií,

VZDIALENOSTI: Poggibonsi - 5 km
S. Gimignano - 15 km
Siena - 30 km
Florencia - 37 km
Castelina in Chianti - 24 km
Barberino Val d´Elsa - 10 km
pobrežie Cecina - 80 km

KOD: HS013

 

7. Hotel Torre di Cala Piccola****

7. Hotel Torre di Cala Piccola****

POLOHA: luxusný romantický hotel Torre di Cala Piccola**** sa nachádza v Porto Santo Stefano (Argentario-Grosseto). Rozkladá sa v zeleni medzi olivovníkmi a oleandrami okolo starej Saracénskej veže zo 17.storočia. Z nadmorskej výšky 100 m ponúka ohromujúci panoramatický výhľad na okolité ostrovy a priezračné krištáľovo čisté more. Vzdialenosť na pláž je cca 800 m, počas letných mesiacov je zabezpečený bezplatný odvoz. V blízkosti sa nachádzajú etrusko-románske vykopávky.

VYBAVENIE: hotel má 36 izieb, panoramatický bazén (18 x 5 m), malú súkromnú pláž, reštauráciu, americký bar a raňajkovú miestnosť. Počas letných mesiacov je večera podávaná na trávniku v záhrade s úchvatným výhľadom na ostrovy Giglio a Giannutri. Medzi hotelové služby tiež patrí: odvoz na/z pláže, slnečníky, lehátka a bufet.

UBYTOVANIE: hotelové izby s výhľadom na more alebo na toskánsku panorámu  sa nachádzajú v štýlových kamenných vilkách.
Izba pre 2+1 osoby - manželská posteľ, rozťahovacie kreslo pre 1 osobu, telefón, satelit, TV, minibar, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou

VZDIALENOSTI:
Porto S. Stefano - 8 km
Orbetello - 16 km
Grosseto - 50 km
Rome - 150 km

KOD: HG006

8. Grand hotel Plaza - Siena

8. Grand hotel Plaza - Siena

POLOHA: Istý čas v tomto hoteli z 18. storočia, kedysi žil i Giuseppe Verdi. Hotel je situovaný oproti námestiu toskánskeho kúpeľného mesta Montecatini Terme, 25 km od Lucca.

VYBAVENIE: V zelených záhradách plných stromov, rastlín a kvetov sa nachádza bazén.

UBYTOVANIE: Hotel ponúka 96 klimatizovaných izieb na 4 poschodiach. Všetky, ktoré sú v neutrálnych farbách sú moderne zariadené. Na druhej strane izby s tradičným zariadením z 18. storočia sú vybavené starožitným dreveným nábytkom. Zariadenie zahŕňa satelitnú televíziu, internetové pripojenie za poplatok, telefón a minibar.

VZDIALENOSTI: Firenze 45km, Lucca 30km, Versilia 53km, Pisa 52km.

KÓD: HO001

 

9. Hotel Le Volpaie***

9. Hotel Le Volpaie***

POLOHA: S.Gimignano-Siena, medzi S.Gimignanom a Volterrou.

VYBAVENIE: 15 izieb, raňajková miestnosť, plus zreštaurovaný domček s troma apartmánmi. Zariadenie je prestížne a veľké izby ponúkajú absolútny komfort. Nachádza sa tu bazén (6 krát 12 m), solárium, vonkajšia jedáleň, hosťom sú k dispozícii bicykle.

UBYTOVANIE: spálňa pre 2 osoby: manželská posteľ, kúpeľňa so sprchou, sušič na vlasy, telefón, TV, satelit, klimatizácia.

SLUŽBY: posteľná bielizeň, kúrenie, malé zvieratá povolené, bazén, spotreba energií.

VZDIALENOSTI: San Gimignano - 12 km
Hill val of Elsa - 10 km
Volterra - 14 km
Siena - 30 km

KOD: HS009

10. Usadlosť Casa Livia****

10. Usadlosť Casa Livia****

POLOHA: v Grosseto, 5 km of pobrežia Maremma, kompletne obklopená zeleňou.

VYBAVENIE: 17 apartmánov, elegantne vybavených, ponúkajúcich absolútny komfort. Tento komplex má vysoký štandard, apartmány sú všetky na prízemí a majú nábytkom zariadené patio, klimatizáciu a TV so satelitom. V okolí komplexu je veľká záhrada, v ktorej je bazén (28x18 m), slnečná terasa, volejbalové ihrisko, ihrisko pre deti, súkromné parkovisko. Je tu možnosť požičať bicykel. Nachádza sa tu charakteristická reštaurácia, kde je možnosť ochutnať typické jedlá, ku ktorým sú ponúkané excelentné vína. Je možné dohodnúť sa na jazde na koni.

UBYTOVANIE:
TYP B pre 2-3 osoby: na prízemí: obývacia miestnosť s jedálenskou časťou s kuchynským kútom, diván pre 1 osobu, TV, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou, súkromné patio.
TYP D pre 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, 3 spálne s 2 lôžkami, 2 kúpeľne, súkromná veranda.

SLUŽBY: reštaurácia, posteľná bielizeň, kúrenie, malé zvieratá povolené, spotreba energií,

VZDIALENOSTI: Grosseto - 2 km
Sea Maremma - 5 km
Siena - 70 km

KOD: HG024

prejsť na stránku: [1] 2 3 4

NAJ.sk
webdesign © bart.sk