Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2017 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2015 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2011 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2017 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2017 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Furlandsko-Julské Benátsko

Furlandsko-Julské Benátsko

Región nazývaný Furlandsko - Julské Benátsko (Friuli Venezia Giulia) sa tiahne od končiarov Východných Álp cez horské pastviny, vápencové plošiny až po krásne a bezpečné piesočnaté pláže. Táto oblasť predstavuje akýsi pomyselný most medzi kultúrou stredoeurópskych a južanských štátov. Hornatý sever je etnicky a lingvisticky alpský. Juh je skôr poľnohospodársky. Okolie Udine je benátske, Grado skôr byzantsko-benátske. Aquileia sa naopak pýši bohatou rímskou a kresťanskou tradíciou. S hlavným mestom regiónu – Terstom nás dokonca spája spoločná história, keďže v 19. storočí bol súčasťou Rakúsko-Uhorska. Po 2. svetovej vojne bola veľká časť územia dnešného Furlandska pridelená Juhoslávii. V regióne Friuli Venezia Giulia, ktorý v jeho súčasnej podobe existuje len od roku 1963, je preto dodnes citeľný silný vplyv slovanskej kultúry v životnom štýle, folklóre i kuchyni, vďaka čomu tu naši turisti nachádzajú kúsok domova i za hranicami Slovenska.
Grado

Grado

Grado - letovisko na jadranskej riviére, južne od Terstu, inak tiež nazývané „Slnečný ostrov“ (s pevninou je spojené umelým násypom) je mimoriadne príťažlivé mesto obdarené krásnym prírodným prostredím, výbornými klimatickými podmienkami, viac ako 3 km dlhou, mierne do mora sa zvažujúcou plážou. Hlavná pláž je jednou z najkrajších a najlepšie vybavených v Taliansku. Grado má krásne historické centrum s romantickými uličkami a námestiami. Za zmienku stojí najmä bazilika Santa Eufemia a bazilika Santa Maria delle Grazie, v ktorých nájdeme mozaiky a fresky zo 6. storočia. Grado je mimoriadne obľúbené letovisko vyhľadávané turistami z celého sveta, milovníci slnka a mora majú k dispozícii ideálne miesta na plážach lagúny alebo na niektorom z ostrovov, kde sa môžu venovať rôznym športom, milovníci historických pamiatok môžu navštíviť už spomínané krásne historické centrum, kde je množstvo kaviarní, reštaurácií, barov, obchodov, nachádzajú sa tu aj termálne kúpele s liečbou reumatizmu. Letovisko je vhodné pre všetky vekové kategórie.

Tipy na výlety:

Cividale - mesto leží asi 70 km od Grada a sú tu sústredené najvýznamnejšie pamiatky langobardskej epochy.
Aquileia - mestečko hneď za hrádzou spájajúcou Grado s pevninou, ktoré bolo za vlády Cesara Augusta významným prístavným mestom a už od 3.storočia náboženským strediskom celej oblasti. Na význame stratilo po odchode cirkevných kniežat do Grada. Nájdete tu rímske vykopávky a nádhernú ranno-kresťanskú baziliku, v ktorej môžete obdivovať mozaikovú podlahu zo 4.storočia.
Palmanova - mestečko je obdivuhodnou ukážkou renesančnej architektúry.prejsť na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18
138. Apartmán Grazia 1

138. Apartmán Grazia 1

POLOHA: apartmán sa nachádza na prízemí domu s výťahom, blízko pláže ( voľnej ) v Grado.


UBYTOVANIE:
TYP B PRE 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou, práčka, dvor.

139. Apartmán Grazia 2

139. Apartmán Grazia 2

POLOHA: apartmán sa nachádza na prízemíí domu, blízko pláže ( voľnej ) v Grado.


UBYTOVANIE:
TYP B PRE 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou, práčka,dvor.

140. Apartmán Matilde 9

140. Apartmán Matilde 9

POLOHA: apartmán sa nachádza na treťom poschodí domu s výťahom, blízko historického centra v Grado.


UBYTOVANIE:
TYP C PRE 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, spálňa s dvoma posteľami, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa s vaňou, dva balkóny s výhľadom na more, práčka, parkovacie miesto.

141. Apartmán Jole

141. Apartmán Jole

POLOHA: apartmán sa nachádza na prvom poschodí domu bez výťahu, blízko pláže ( voľnej ) v Grado.


UBYTOVANIE:
TYP B PRE 3 osoby: obývacia miestnosť s gaučom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou, TV, práčka, balkón, parkovacie miesto.

KÓD:GRA14120F

142. Apartmán Verdi 1

142. Apartmán Verdi 1

POLOHA: apartmán sa nachádza na prízemí domu umiestneného v pešej zóne, blízko pláže v Grado.


UBYTOVANIE:
TYP E PRE 6 osôb: obývacia miestnosť, kuchyňa, spálňa s manželskou posteľou, dve spálne s jednou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými posteľami, kúpeľňa s vaňou, kúpeľňa so sprchou, práčka, umývačka riadu, TV, malá záhrada.

KÓD:GRA14121F

143. Apartmány Verdi 2

143. Apartmány Verdi 2

POLOHA: apartmán sa nachádza na prvom poschodí domu umiestneného v pešej zóne, blízko pláže v Grado.


UBYTOVANIE:
TYP C PRE 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými posteľami, kúpeľňa so sprchou, práčka, umývačka riadu, TV, klimatizácia, veľký balkón.

KÓD:GRA14122F

144. Apartmán Sole 64

144. Apartmán Sole 64

POLOHA: apartmán sa nachádza na treťom poschodí domu s výťahom lokalizovanom v tichej zóne Citta Giardino, približne 50 metrov od pláže, oproti moru.

UBYTOVANIE:
TYP C PRE 4 osoby: apartmán má dve poschodia a pozostáva z : obývacej miestnosti, kuchyne, kúpeľne so sprchou, na druhom poschodí sa nachádza spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými posteľami, kúpeľňa s vaňou. Apartmán je vybavený práčkou, umývačkou riadu, sporákom, klimatizáciou, TV, k dispozícii je garáž.

KÓD:GRA14138F


 
144. Apartmán Anfora 13

144. Apartmán Anfora 13

POLOHA: apartmán sa nachádza na šiestom poschodí domu s výťahom, lokalizovanom blízko voľnej pláže v Grado.


UBYTOVANIE:
TYP B PRE 4 osoby: obývacia miestnosť s malou kuchynkou a gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou,kúpeľňa so sprchou, práčka, TV, malý balkón.

KÓD:GRA14123F

146. Apartmán Corte San Marco 22

146. Apartmán Corte San Marco 22

POLOHA: apartmán sa nachádza na druhom poschodí domu s výťahom, ktorý sa nachádza v centre mesta, v Grado.


UBYTOVANIE:
TYP C PRE 6 osôb: pozostáva z dvoch poschodí, na prvom je obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom pre 2 osoby, kúpeľňa so sprchou, balkón, na poschodí je spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchou. Apartmán je vybavený práčkou, umývačkou riadu, TV, satelitom, klimatizáciou.

KÓD:GRA14124F

147. Apartmán Corte San Marco 21

147. Apartmán Corte San Marco 21

POLOHA: apartmán sa nachádza na druhom poschodí domu s výťahom umiestneného v centre mesta v Grado.


UBYTOVANIE:
TYP D PRE 8 osôb: pozostáva z dvoch poschodí, na prvom sa nachádza obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom pre dve osoby, kúpeľňa so sprchou, balkón, na poschodí je spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými posteľami, spálňa s poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchou. Apartmán má klimatizáciu, práčku, umývačku riadu, TV.

KÓD:GRA14125F

prejsť na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18

NAJ.sk
webdesign © bart.sk