Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Toskánsko

Toskánsko

Toskánsko ( názov pochádza z lat. výrazu Tusci označujúci Etruskov) je prekrásny kraj v strednom Taliansku, ktoré na východe obmývajú vody Tyrrhenského mora. Nížinatý charakter má pobrežná oblasť v okolí Pisy a Livorna. Charakteristickým znakom Toskánskej vrchoviny sú cyprusy a vinice. Pýši sa bohatosťou historických pamiatok a v neposlednom rade aj vínom - najslávnejšie Chianti. K najvýznamnejším mestám tohto kraja patria: Florencia, Siena, Pisa, Lucca a Livorno. Nájdete tu aj známe termálne kúpele Montecatini Terme či Bagni di Lucca. Toskánsko jedným z najbohatších talianskych krajov s najvyššou životnou úrovňou.Punta Ala

Punta Ala

Punta Ala, z jednej strany obklopené nádherným prostredím s bujnou vegetáciou, z druhej strany kúzelnými piesočnatými plážami. Priezračné more a neďaleké skaliská vytvárajú prekrásny obraz, pre ktorý je práve Punta Ala vyhľadávaným miestom na odpočinok v kľudnom a čistom prostredí obklopenom nádhernou prírodou. Mys Punta Ala sa právom nazýva najkrajším miestom južného Toskánska. Nechýbajú tu ani reštaurácie, kde môžete ochutnať vynikajúce talianske špeciality, bary a diskotéka.


prejsť na stránku: [1]
2. Rezidencia Rex Lo Scoglietto

2. Rezidencia Rex Lo Scoglietto

Rezidencia je situovaná na začiatku Punta Ala iba 200 m od pláže a 500 m od centra, v slnečnej zelenej oblasti.

PLÁŽ: 200 m (oddelená cestou a borovicovým lesíkom), pláž s bielym jemným pieskom, časť pláže súkromná s plážovým servisom za poplatok, časť pláže je voľná.
CENTRUM: 500 m od centra.
UBYTOVANIE: všetky apartmány sú vybavené TV, klimatizáciou (okrem typu B1 - tie sú vybavené elektrickým ventilátorom), kuchynským kútom a kúpeľňou so sprchou. Niektoré apartmány s práčkou alebo umývačkou riadu na vyžiadanie (za poplatok).
Typ B1 pre 2-4 osoby (28-31 m²): obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou. Lodžia a malá záhradka na prízemí alebo balkón na 1. poschodí.
Typ B2 pre 2-4 osoby (28-31 m² ): ako typ B1, ale s klimatizáciou.
Typ B3 pre 4-6 osôb (35 m²): obývacia miestnosť s jedálenskou časťou a manželským dvojdivánom, spálňa s manželskou posteľou, oddelený priestor len s jednou posteľou (5.lôžko), resp. poschodovou posteľou (5. a 6 .lôžko). Veranda a malá záhradka na prízemí. Max. 4 dospelí + 1 alebo 2 deti.
Typ C pre 4-6 osôb (39 m²): obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami. Veranda a veľká záhrada. Max. 4 dospelí + 2 deti.

STRAVOVANIE: individuálne, možnosť stravovania v blízkosti.
VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok) - klienti sú zodpovední za bezpečnosť a hygienu, vstup do bazéna nie je povolený.
ŠPORT A ZÁBAVA: bazén (12x12 m). V okolí sa nachádza golfové ihrisko, minigolf, jazdecké činnosti a stajne, tenisové kurty, všetky vodné športy. Nákupné centrum je len cca 5 minút pešo, kde sa nachádza supermarket, lekáreň, lekárske centrum, butiky, novinové stánky, banka, reštaurácie, kaviareň a bar, diskotéka, čistiareň, pošta, požičovňa automobilov, lodí a motorových člnov.
PARKOVISKO: súkromné nekryté oplotené parkovisko, 1 parkovacie miesto / apartmán.

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa, príchod 15:00–20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (na vyžiadanie min. 3 noci s 10% navýšením).

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, klimatizácia (okrem typu B1), TV, vstup do bazéna, 1 parkovacie miesto/apt.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: pobytová taxa 1,50 €/osoba nad 12 r./deň, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ B1 a B2 60 €, typ B3 65 €, typ C 70 €.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: pobyt na menej ako 7 nocí (min. 3 noci) +10%, platba na mieste: práčka/umývačka riadu 50 €/týždeň, malé zvieratá 50 €/týždeň, apartmán so záhradkou (okrem typu B3) 50 €/týždeň, postieľka 50 €/týždeň, posteľná bielizeň a uteráky 13 €/osoba/výmena.
KAUCIA: 200 €
Pozn.: kuchynský kút musí byť odovzdaný kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 25 €.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk